مزایا استفاده از دزدگیر در سیستم دوربین مدار بسته

مزایا استفاده از دزدگیر در سیستم دوربین مدار بسته

یک سیستم ویدئویی دارای ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به انچه که شما ممکن است متوجه باشید!

ضبط کننده های امنیتی دارای ویژگی هایی هستند که می توانند برای شما بیشتر از سابقه انجام دهند. از ویژگی های مانند زنگ هشدار دهنده.

آیا متوجه شدید که می توانید پانل کنترل زنگ خود را به ضبط کننده خود وصل کنید؟ آن را به ورودی هشدار دهنده برنامه ریزی و تنظیم کنید تا اعلان ها را به دزدگیر شما ارسال کند. این مستقل از ایستگاه مرکزی مانیتور شما کنترل می شود. اکنون می توانید متوجه شوید چه عاملی زنگ خطر زده است، ببینید چه مدت زمان لازم برای پاسخگویی به آنها را دریافت می کنید و اینکه آنها در هنگام ورود موثر هستند. شما می توانید دقت گزارش های رسمی را تأیید کنید و اطمینان حاصل کنید که چه اتفاقی رخ داده در گزارش ها منعکس شده است.این قابلیت همچنین به شما اجازه می دهد مطمئن شوید که آنها به زیان ها اضافه نمی شوند . آیا ایستگاه مرکزی به سرعت پاسخ می دهد؟ چه مدت برای آنها زنگ زده شد؟ شما همه چیز را تایید خواهید کرد. آیا کارمند شما سریعا وارد می شود؟ همچنین، اگر آلارم های دروغین دریافت می کنید، می توانید ببینید که آیا چیزی در محیط وجود دارد که می تواند زنگ خطری ایجاد کند. طوفان، رعد و برق، باد های سنگین، موش ها چند چیز است که وقتی که خدمات فن آورانه شما وارد می شود، نشان نمی دهد. این می تواند بسیاری از مشکلات را از بین ببرد .

وقتی شما در خانه هستید و شرکت هشدار دهنده شما تماس می گیرد، می گوید که هشدار آتش شما خاموش است؟ ابتدا می توانید پانل کنترل هشدار آتش خود را به ضبط کننده خود مانند پانل هشدار سارق خود وصل کنید و به شما اجازه می دهد بلافاصله از زنگ هشدار مطلع شوید. سپس شما می توانید بر روی خط بروید و ببینید که چه اتفاقی در حال انجام است. یک آتش واقعی است ؟ یا نه یک هشدار غلط است؟ شما شروع به ردیابی نقطه منشا می کنید. چگونه پاسخ دهندگان به زنگ هشدار را دریافت می کنند؟ واقعا مشغول کار هستین و یا یک مهمانی دارید ؟ و حتی می توانید کار تعمیرات را در حالی انجام دهید که او مشغول انجام تیراندازی است.

با استفاده از خروجی رله کنترل از راه دور بر روی DVR می توانید به خود اجازه انجام انواع کارهای جالب را بدهید. دروازه الکتریکی جلو شما می توانید از طریق راه خود به خانه بروید و قبل از ورود به راهرو آن را باز کنید، همچنین اطمینان حاصل کنید که هیچ کس در انتظار ورود شما نیست. در صورت وجود، شما می توانید از یک خروجی دوم رله استفاده کنید تا یک آژیر منجر به ترس آنها شود.

آیا شما به یک سیستم کنترل دسترسی دارید؟ خوب، سیستم نظارت تصویر شما می تواند مانند یکی از آنها عمل کند. نه، شما نمی توانید 14 درب را کنترل کنید، اما شما می توانید یکی را با DVR خود کنترل کنید. فردی که مایل به دسترسی است می تواند با شما تماس بگیرد، شما آنها را چک کنید و درب را برای آنها باز کنید. شما همچنین مدرک ویدئویی از آنها دارید و زمانی که آنها وارد شدند، وقتی که آنها را ترک کردند و آنچه انجام می دادند در حالی که آنجا بودند. شما می توانید یک آشکارساز حرکت را به ورودی هشدار وصل کنید. ضبط کننده خروجی زنگ هشدار را می گیرد که هر دو درب را به طور خودکار می تواند باز کند و به شما اطلاع دهد.

حتی وظایف ساده، مانند روشن کردن و خاموش کردن چراغ ها از راه دور، باعث می شود که خانه شما بیشتر در معرض دید قرار گیرید. همچنین اکثر ضبط کننده های ما از صدا پشتیبانی می کنند، بنابراین می توانید به آنچه در حال وقوع است گوش کنید.

حتی برای افرادی که از این خروجی ها استفاده می کنند گفته بودم می توانند برای باز کردن و بستن پنجره های کرکره ای استفاده کنند .

تقریبا هر دستگاه الکتریکی می تواند به این طریق متصل و کنترل شود.

این تکنیک ها یک دستگاه را به طور معمول به عنوان یک دستگاه منفعل و واکنشی به حساب می آیند و آن را به ابزار فعال و منفعل تبدیل می کنند. به جای اینکه فقط به شما بگوید چه اتفاقی افتاده است، به شما اجازه می دهد تا به طور مستقیم در فعالیت ها دخالت کنید. این یک گام بزرگ در جهت امنیت برای خانه و کسب و کار شماست. به یاد داشته باشید که این اعلان ها مستقیما به شما می رسد، نه به شخص ثالثی که پس از آن شما را فراخوانی می کند. یا نه آیا تجهیزات مهم وجود دارد که باید تمام وقت کار کند؟ شما می توانید آن را به طور مداوم نظارت کنید. یخچال با مواد غذایی گران قیمت را نظارت کنید ؟ هشدار دما به دستگاه ضبط متصل است. قبل از اینکه آسیب گرانشی به وجود بیاید، می توانید مشکل را حل کنید. در روز، من یک مشتری داشتم که خط لوله سنگین نفت را با قیر پوشش داده بود. مخازن نفتی باید به طور مداوم دمای خود را حفظ کنند و یا آن را به مدت چند روز برای گرم کردن مخزن آن ، به طور موثر بسته شود و عملیات مشکل خود را حل کند . بسیاری از مشتریان نیاز به نظارت بر تجهیزات یخچال دارند. هیچ مشکلی وجود ندارد و ضبط کننده حتی می تواند به شما اجازه دهند ببینید چه اتفاقی می افتد. شما حتی می توانید یک دوربین مدار بسته را در حال تماشای دماسنج قرار دهید. شما کنترل کامل این وضعیت را دارید. تا زمانی که پشتیبانی فنی وخدماتی برای رفع مشکل به آن جا برسد ؟ او 3 ساعت برای رسیدن به شما باید صرف کند – آیا او واقعا اینقدر طول کشید تا برسد یا در حال بازی های ویدئویی را در تلفنش بود؟ گفت که او در ساعت 2 صبح آنجا خواهد بود، اما او را تا ساعت 3 صبح نمی بینید؟ شما می توانید بلافاصله آن را اصلاح کنید. احتمالا خیلی خوب است که او بیش از شما مجددا به شما پرداخت نخواهد کرد.

مانند بسیاری از ابزارهای دیگر، برنامه ها فقط تخیل شما را محدود می کنند .

اگر وضعیتی دارید که نیاز به نظارت دارد، اما مطمئن نیستید که چطور و چگونه می توانید آن را انجام دهید، به ما یک تماس بگیرید . تکنسین های ما به شما گزینه هایی را برای موثرترین راه ها برای به دست آوردن این کنترل می دهند. از بین بردن پاسخ شخص ثالث، میزان تأخیر در دریافت اطلاع رسانی کاهش می یابد و تضمین می کند که شما پیام خود را سریع و دقیق تر دریافت کنید.

کنترل یک مفهوم است که همه ما در زندگی خود بیشتر از آن می خواهیم. استفاده از ابزارهایی که ما از آن به عنوان یک راه برای دیدن آنچه اتفاق افتاده است و تبدیل آن به یک ابزار بسیار مفید است که به ما کنترل بیشتری بر زندگی ما می دهد، یک شکل بسیار خوبی از پیامدهای غیر منتظره است. بسیاری از ایده های جالب که می تواند به نفع شما باشد، همه در اصل هیچ هزینه ای بر سیستم CCTV که شما در حال حاضر و استفاده از آن ندارید. به شما مزایای شگفت انگیزی می دهد که کنترل زندگی شما را بهبود می بخشد.

اگر از هر گونه استفاده دیگر برای این تکنولوژی فکر می کنید، لطفا به ما مراجعه کنید، بنابراین ما می توانیم با دیگران به اشتراک بگذاریم.

از وقت و توجهی که گذاشتید متشکریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *