نصب دوربین مدار بسته حرفه ای

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته- راه حرفه ای بدون میانبر

ما همه تاسیسات خیلی بدی را از ولتاژ پایین، الکترونیک، شبکه و غیره دیده ایم … بسیاری نمی دانند که مجموعه ای از قوانین یا کدهای موجود در مورد این تاسیسات به دلایلی وجود دارد. اما حتی وقتی که بر طبق این قوانین پیروی می کنید، مردم تمایل به انجام با افتخار کار خود ندارند و به هیچ وجه به اندازه کافی برای نصب یک محصول در خانه مشتری یا حتی در خانه یا کسب و کار خود هنگام نصب مراقبت نمی کنند .

من آن را در سطح بالای کیفیت در نظر می گیرم وقتی که شخصی جهت نصب مراجعه میکند و اینکه دلیل دیگری برای این کار وجود دارد. من افتخار می کنم که من به عنوان یک نصاب دوربین مدار بسته این کار را انجام می دهم. من می خواهم به محصول نهایی خود نگاه کنم و آن را مانند یک اثر هنری ببینم … چیزی که به آن افتخار می کنم . من به این موضوع وابسته شده ام، چون این توجه به این سطح از جزئیات می تواند کمال تلقی شود، اگر ما تنها وقت خود را صرف کرده و هر چیز دیگری را فراموش کنیم و فقط روی وظیفه ای که رو دست است تمرکز کنیم ارزشی در پی نخواهد داشت .

من در حال صحبت کردن در مورد آنچه که باید انجام دهم و کاری که نباید هنگام نصب دوربین مدار بسته انجام دهیم . همانطور که بسیاری از شما می دانید که من در فلوریدا زندگی می کنم، و بسیاری از خانه ها در اینجا اتاق زیر شیروانی خوب دارند، در حالی که برخی از آنها ندارند . من این را به توجه شما می رسانم زیرا در هر یک از نصب ها من نه تنها دوربین ها و یا هر محصول دیگری را نصب می کنم بلکه همچنین اطمینان می دهم که هیچ سیستم دیگری در اتاق زیر شیروانی وجود ندارد یا اگر هم وجود دارد کار نمی کند . شاید آخرین برق کار برخی از کلاه ها را نصب کرده و دریچه های A / C  را نادیده گرفته باشد و در حال حاضر سیستم A / C دارای نشتی است که در لایحه انرژی شما بالاتر است و همچنین اتاق زیر شیروانی خود  از رطوبت بالا هستند و دریچه های شما قادر به رسیدگی به آن نباشند .

من اخیرا یک سیستم نظارت برای یک دوست نصب کرده ام و چیزهای وحشتناکی در اتاق زیر شیروانی خانه ای که در آن کار می کردم پیدا کردم. به خاطر داشته باشید من فقط برای نصب برخی از خطوط جدید سیستم دوربین آنجا بودم.

همانطور که می بینید این تصویر یک جعبه اتصال قدیمی را نشان می دهد که هیچ پوششی ندارد و از این جعبه اتصال دو سیم خارج شده است که به دو سیم دیگر متصل هستند که از کلاه بالا می آیند. این پوشش در این اتاق زیر شیروانی دیده می شود و این نقض قوانین است زیرا این امر می تواند باعث آتش سوزی شود.

مسائل دیگر مانند نقطه اتصال بدون جعبه اتصال همانطور که در تصویر زیر دیده می شود وجود دارد. این را می توان با گزاشتن این در داخل یک کلاهک  و ایجاد اتصالات در آن و یا داشتن یک جعبه اتصال که از منطقه زندگی قابل دسترسی است قرار داد .

یک نه خیلی بزرگ در تصویر بعدی نشان داده شده است که نصب کننده قبلی به ساختار اضافه کرده تا اتاق را برای کابل Romex آماده بسازد. این یک روند و دستور العمل معمولی نیست و می تواند موجب فروپاشی آن و یا باعث آسیب یا مرگ اعضای خانه شود .

این محل تقریبا در انتهای خانه در یک مکان بود که صاحب خانه آن را هرگز ندیده بود مگر آنکه من آنرا ذکر کرده بودم. پس از اطلاع آن به صاحب خانه در مورد این، من به او شماره تلفن یک متخصص برق مجاز را دادم تا این مسئله حل شود. امیدوارم که آنها به پیش بروند و تماس بگیرند و این کار را انجام دهند.

اجازه  دهید به نصب در اتاق زیر شیروانی برویم. اطمینان حاصل کنید که دستکش، یک چراغ قوه و ماسک برای جلوگیری از عایق کردن ریه ها داشته باشید. به خاطر داشته باشید که باید هیدرات خوبی داشته باشید و ضربان قلب خود را کنترل کنید.

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در اتاق زیر شیروانی نیز چیزی است که برای افراد مبتلا به claustrophobia توصیه نمی شود مانند بعضی از مکان ها مثل اتاق زیر شیروانی می تواند یک فضای کم در آنجایی باشد که فقط می توانید وسایل را قرار دهید . یکی از ترفندها این است که دو تا چهار چوب 2 × 4 حداقل با 16 اینچ طول داشته باشید تا از تراس ها با کفش های ورزشی که در امتداد میله ها حرکت کنید، بنابراین دیوارهای خانه را مختل نکنید و مسئله ای برای صاحب خانه ایجاد نکنید

 

در اینجا یک عکس تصادفی از دوربین های قدیمی و یک دوربین جدید است.

 

در تصویر بعدی دوربین ها برای نصب آماده می شوند. یک جعبه PVC 2 × 2 استفاده می شود و یک سوراخ 1/2 “در مرکز که در آن کابل اجرا می شود. دوربین با حلقه “nut& bolt” پیچیده شده است. این اتصالات داخل جعبه  را حفظ می کند و همه چیز را از تاثیرات جوی حفظ می کند .

 

بسیار زیبا پس از انجام این کار، اتصالات فشرده و هدایت کننده حرکت به هر کدام از جعبه ها اضافه می شود. من سیم مسی را برای اتصال مکانیکی استفاده کردم.

من یک دوربین مدار بسته دام را در کنار استخر اضافه کردم، یک دوربین با یک لنز فوکوس متغیر که تصویر 109 درجه را برای محدوده وسیع تر به ما نشان می دهد تا صاحب خانه بتواند درب کشویی که در اتاق خوابش قرار دارد را همراه با ناحیه استخر ببیند .

 

این دوربین دارای یک کابل بود که از طرف مقابل خانه عبور می کرد و آن را از معرض خرابکاری دور قرار دهد ، زیرا می توانستند کابل را قطع کنند و این دوربین را بی فایده کنند . آنها همچنین بجای اینکه کابل را از یک جعبه اتصال رد کنند از یک دریچه رد کردند . این همچنین سخت ترین دوربین برای دسترسی بود به آن بود به عنوان آن بود که کمتر از یک پا ارتفاع در این منطقه در اتاق زیر شیروانی بود . من از برچسب های درخشان استفاده می کنم و یا بسیاری به آنها “میله های فشار” می گویند که برای دسترسی من به سوراخ در اندازه 3/4 ” ساخته شده بود .

 

در اینجا چند دوربین در سمت چپ خانه وجود دارد. هنگامی که آنها در موقعیت قرار می گیرند، به طرف مقابل نگاه خواهند کرد.

در اینجا تصویری از محل جایی است که من مجبور شدم به طرف آن بروم چون یک فایروال مانع از اجرای کابل در داخل اتاق زیر شیروانی شده بود. این “LB” برنامه ریزی شده با لوله PVC 80 است.

 

تصویر بالا نشان می دهد که لوله ای که با یک وسیله گرانشی ساخته شده است .

 

بالا محصول نهایی دوربین است که در آن در کانال اجرا شده است . یک “LB” با دو جعبه 2 × 2. البته این هنوز تنظیم نشده است و ما این کار را در پایان نصب انجام خواهیم داد و اجازه می دهیم صاحب خانه تصمیم بگیرد، در حالی که به ما توصیه می کند که از دوربین ها چه انتظاری دارد .

تصویر بالا درب ورودی با یک لنز فوکوس متغیر است که می تواند تنظیم شود تا تنها ورودی باریک را بگیرد.

 

و در اینجا یک تصویر از طرف کانال کاندوئیت با دوربین تنظیم شده است.

محصول نهایی! منبع تغذیه و دستگاه ضبط از حد دسترس خارج شده است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *