نظارت امنیت میدان تیر با دوربین مدار بسته

نظارت امنیت میدان تیر با دوربین مدار بسته

بیاید با آن روبرو شویم. ایمنی تفنگ باید مطلق باشد. این که یا این یک اسلحه استاندارد .40 کالیبر است یا یک اسلحه تهاجمی (AR) که به صورت مرگبار شلیک می کند و 223 دور برد دارد، و اینکه نیاز به مهارت های استفاده مناسب از لحاظ بنیادین دارد مهم است. هر محدوده ای که ممکن است به آن برسید، مأموریت های مختلفی برای کمک به آموزش و محافظت از همه وجود خواهد داشت. با این حال، محدوده کار یک افسر محدوده ی با استرس و مسئولیت زیاد همراه است، بنابراین برای همه آنها غیرممکن است که بتوانند همه چیز را در اطراف ببینند . به همین دلیل نصب دوربین مدار بسته داخل محدوده تفنگ حیاتی است. دوربین ها هر گونه سوء استفاده توسط تیراندازان، هر چند که خطرناک باشد و یا نه را میگیرند ، زمانی که افسران محدوده اتفاق یا در جاهای دیگر باشند . این مقاله برخی از راه های نظارت بر امنیت میدان تیر را با دوربین های امنیتی توضیح خواهد داد.

 

من تجربه شخصی را در این سناریوهای بسیار حساس از دوربین ها داشتم زمانی که افسر محدوده ای نبود . من در اطراف انواع اسلحه گرم بزرگ شدم،

بنابراین من در سن بسیار جوان برای مدیریت مناسب آماده شدم. اما، با این واقعه ، که اولین بار در محدوده این تفنگ بود. دوستانم و من از محدوده استقبال کردند و در مورد قوانینی که ممکن است در سایر محدوده ها متفاوت باشدو در مورد آنها توضیح داده شد. به ما گفته شد که ما می توانیم یکبار اسلحه های زیادی را داشته باشیم، اما ما نمی توانیم سلاح را از محدوده جایی که شلیک کردیم، به نیمکت های پشت سرمان بیرون ببریم . اما من به اشتباه فكر كردم و ما مجبور شدیم كه آنها را روي نیمكت ها بگذاریم، آنها را باز کردم و آنها را به موقعیت شلیک كردم. افسر محدوده در بخش دیگری از محدوده قرار داشت، بنابراین او رفتار نادرست من را شاهد نبود. با این حال، یک کارمند جداگانه از طریق درب آمد و به من مراجعه کرد. او توضیح داد که ما اشتباه کرده ایم و به ما گفتیم که چیزهایمان را بگیریم و محل را ترک کنیم. او به دوربین کوچکی در گوشه اشاره کرد، نشان داد که چه چیزی او را از سوء استفاده ما مطلع کرده است. پس از آ« من توضیح دادم که این یک سوء تفاهم ساده بود، او موافقت کرد و اجازه داد تا ما مجددا تیراندازی کنیم.

دوربینی که در گوشه بود و کارمند به آن اشاره کرد، به اندازه کافی عجیب بود ، یک دوربین بالت بود. پارس تکنیک چندین نوع دوربین Bullet ارائه می دهد. بعضی از دوربین های بالت خاص که می توانند در محدوده میدان تیر از آن بهره مند شوید، دوربین های مبتنی بر IP، آنالوگ یا HD-CVI خواهند بود. یکی از مناسب ترین دوربین ها می تواند دوربین مدار بسته AHD باشد، زیرا آن یک نوع بی نظیر، آنالوگ، بالت با لنز واریفوکال است. این انتخاب ایده آل برای محدوده میدان اسلحه / تفنگ در فضای باز است که دارای 25 خط است. این دوربین، همراه با چندین نفر دیگر، به میزان قابل توجهی سطح هر محدوده را افزایش می دهد. همچنین دوربین ها در ورودی محدوده ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند تا بتوانند هر چیزی را که در داخل درب ها می بینند شناسایی کنند.

هنگامی که صحبت از ایمنی تفنگ می آید، تنها محدوده میدان تیر جای دوربین نیست. در اینجا در پارس تکنیک ، ما با اکثریت سیستم های امنیتی خود زا به اداره پلیس ها نیز ارائه می دهیم. که امنیت اهمیت فوق العاده ای دارد ؛ بررسی محل اسلحه ها در ایستگاه های پلیس نیز اهمیت زیادی دارد و این امر می بایست در تمام طول روز نظارت شود تا اطمینان حاصل شود افراد غیر ناشناس هیچ یک از سلاح ها را نابود نخواهند کرد. به منظور افزایش امنیت حتی بیشتر، پارس تکنیک دوربین های ضد انفجار را ارائه می دهد. اگر یک مزاحم برای نابودی درها با انفجار اقدام کرد، دوربین ها هنوز کاملا کاربردی هستند و تمام شواهد ویدئویی از بین نمی رفت. این دوربین های انفجاری بر روی دوربین امنیتی در فروشگاه تجهیزات دوربین مدار بسته ما وجود دارد، به عنوان سیستم نظارت بر انفجار دوربین PTZ با سیستم برف پاک کن جانبی هستند ، زیرا هر گونه آلودگی هایی که ممکن است بر روی دوربین ایجاد شود را از بین ببرد.

صاحبان خانه که اسلحه خود را دارند، می بایست این را نیز در نظر بگیرند. فقط به این دلیل که آنها قفل شده اند، به این معنی نیست که آنها کاملا از اعضای خانواده ایمن هستند یا این که نمی توانند دسترسی داشته باشند به آنها یا نمی دانند که اسلحه ها کجا هستند. برای همه پدران  که مطمئن هستند اسلحه شان امن و قفل شده است، اما فکر کنیددر حال تمیز کردن اسلحه ای که اخیرا استفاده شده است هستید و برای نوشیدن چای یا آب به آشپزخانه بروید. بعد دختر یا پسر کوچک شما اسلحه پدر در حالی که جعبه آن باز شده است را پیدا می کند و اسلحه دستی را در دستش قرار می دهد. و همچنین اگر یک زنگ هشدار کوتاه بر روی درب داشته باشید، می دانید زمانی که پسر کوچک یا دختر کوچک شما به آن اتاق می رفت شما می توانستید از هر چیز بدی جلوگیری کنید. همچنین اگر شما یک بچه نوجوان داشته باشید و دوست داشته باشد که دزدکی از خانه بیرون برود و به چیزهای تصادفی شلیک کند ، حال اگر شما یک سیستم هشدار دهنده روی درب به بیرون وجود داشته باشد، شما می توانید DVR خود را برای ضبط فعال کنید و این نیز یک راه عالی برای استفاده از TechProSS برنامه برای آی فون و آندروید میباشد .

 

دومین حالت زنگ هشدار باعث می شود که DVR شروع به ضبط می کند، شما می توانید هشدار را در گوشی خود دریافت کنید و اکنون می دانید زمان برطرف شدن این وضعیت است. برعکس، یک سیستم دوربین مبتنی بر IP ممکن است مؤثرتر باشد، حتی اگر برنامه یک ابزار عالی برای نظارت بر خانهاز راه دور است.  شما حتی نیازی به NVR ندارید. همه آن چیزی که شما باید انجام دهید این است که یک مانیتور در محل کار یا هر جا که بیشتر وقت خود را در حالی که از خانه بیرون هستین می گذرانید، داشته باشید و از طریق پروتکل IP (پروتکل اینترنت) یک تصویر زنده از تمام دوربین های خود را تماشا کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *