سیستم های مقرون به صرفه کیفیت بالا برای بانک ها

سیستم های مقرون به صرفه نظارت دقیق با کیفیت بالا برای بانک ها و موسسات مالی

 

بانک ها و مؤسسات مالی دارای تسهیلات ترافیکی بالا و خطرناک هستند که نیاز به ایمنی و امنیت دارند. در این کسب و کار، نیاز به ایمنی کارکنان و مشتری، و همچنین نیاز به حفاظت و نگهداری دارایی های بانکی با ارزش، وجود دارد. در یک محیط بانکی، سیستم های نظارت دقیق با رعایت قیمت مناسب، برای امنیت، نظارت و جلوگیری سرقت ارائه می شوند. به همین دلیل برای موسسه مالی مهم است که تجهیزات مانیتورینگ خود را با ویدیو با وضوح بالا نگه دارند.

سیستم دوربین امنیتی HD دارای مزایای قابل ملاحظه ای برای موسسه مالی است. کارکنان بانک با تعاملات روزمره با عموم مردم برخورد می کنند و از دارایی های ارزشمندی برخوردارند که بانک مسئول حفاظت از آن است. داشتن دسترسی به ویدیو نظارت تصویری با کیفیت بالا در یک وضعیت خطرناک به شما امکان می دهد تا جزئیات و مبادلات مبادله ای را که ممکن است یک سیستم آنالوگ سنتی قبلا از دست داده باشد، ضبط کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت در دوربین مدار بسته و ویدئو، هیچ وقت بهتر از ارتقاء به سیستم دوربین امنیتی با کیفیت بالا وجود نداشته است. امنیت بانک خود را با فیلم HD تقویت کنید و خود را از تقلب، سرقت و دیگر بدهی ها محافظت کنید.

 

سیستم نظارت تصویری با کیفیت بالا HD-CVI

(رابط ویدئویی کامپوزیت با وضوح بالا)

تکنولوژی HD-CVI کارشناسان دوربین مداربسته را با یک روش مقرون به صرفه برای ارتقاء کیفیت تصویر بانک ها و موسسات مالی با کیفیت بالا ارائه کرده است. در مواردی که بانک در حال حاضر دارای سیستم آنالوگ سنتی نصب شده است، هزینه های جدید کابل کشی و سیستم های نظارت IP ممکن است یک گزینه باشد. این جایی است که تکنولوژی HD-CVI وارد بازی می شود. با استفاده از HD-CVI، ارتقاء از آنالوگ ساده، قابل اعتماد و فراهم می کند و دارای ویژگی های متعدد است که نصب، راه اندازی و دسترسی راحت است.

 

مزایای ویژگی HDCVI

  1. ارتقا به آنالوگ : با استفاده از کابل کواکسیال یا Cat5 موجود، HDCVI به آسانی می توانید سیستم های آنالوگ سنتی را بجای ویدیو دیجیتال 1080p HD جایگزین کنید. (دوربین های HDCVI همچنین با بالون های استاندارد ویدئویی قدرتمند سازگار هستند.) این اجازه می دهد تا برای نصب و راه اندازی انعطاف پذیر و مقرون به صرفه باشند .
  2. انتقال از راه دور قابل اعتماد :  HDCVI قادر به انتقال اطلاعات و ویدیو با کیفیت بالا بدون از دست دادن تا 1600ft در مقابل HD-SDI است که تنها قادر به انتقال اطلاعات تا 320ft است، ساخت HDCVI ایده آل برای نصب کواکسیال است .  کنترل دو طرفه :اجازه می دهد تا کاربر را به کنترل تنظیمات OSD دوربین مانند WDR، DNR و Sense-up از محل نظارت و دسکتاپ داشته باشند.
  3. زوم الکتروموتوری شده : دوربین های با زوم موتوری به شما اجازه می دهد تا به راحتی تصویر را از سایت مانیتورینگ تنظیم و تصحیح کنید.
  4. نرم افزار نظارت : برای دسترسی آسان از طریق دستگاههای دسکتاپ یا تلفن همراه امکانپذیر است و نیازی به حضور در محل برای بررسی ویدئو نمی باشد. تنظیمات دوربین را تنظیم کنید، ویدئو را بازبینی کنید و ویدیو زنده را از هر کجا دریافت کنید.

 

حداکثر رزولوشن 2 مگاپیکسل:

ایجاد تصاویر واضح واضح در 1080p برای جلوگیری از فعالیت های جنایی و همچنین محافظت از کارکنان، مشتریان، اموال و دارایی اهمیت دارد. این که آیا شما نیاز به شناسایی ارز، بررسی جزئیات یک معامله یا شناسایی شخص مورد علاقه، نظارت با کیفیت بالا نقشی حیاتی در حفاظت از کسب و کار شما بازی می کند.

مقرون به صرفه:

به راحتی یک سیستم آنالوگ سنتی به دیجیتال با HD-CVI مهاجرت می کند. استفاده از پشتیبانی فنی رایگان ما را برای سفارشی کردن و بهینه سازی یک سیستم برای متناسب با اهداف امنیتی و نظارت منحصر به فرد تسهیلات تان است. سیستم های شما می توانند برای افزایش پروتکل های امنیتی موجود شما طراحی شوند. کارشناسان صنعت ما و تیم های پشتیبانی فنی در دسترس هستند که به عنوان پشتیبانی شما در سراسر کل فرآیند مورد استفاده قرار می گیرند. تیم ما به طراحی، اجرای و نصب کمک می کند. در صورت بروز مشکل در آینده، صرفه جویی در زمان و پول شما، پشتیبانی فنی اضافی نیز در دسترس خواهد بود.

 

امنیت محیط :

امنیت بیشتر از حفاظت در برابر فعالیت های جنایی و خشونت است. به عنوان یک کسب و کار شما نیز اعتماد به حفاظت از دارایی های مشتری و سرمایه گذاری، و همچنین ایجاد یک محیط کاری امن برای کارکنان خود دارید . شما می توانید به تجهیزات با کیفیت ما اعتماد کنید تا محیط بانکی خود را حفظ کنید. شما می توانید مشتریان، کارکنان و دارایی های ارزشمندی خود را نظارت و محافظت کنید.

هنگامی که شما در صنعت در حال خرید با مردم هستید و نیاز به ایمن سازی دارایی های ارزشمند دارید، ایده خوبی است که سیستم های امنیتی خود را افزایش دهید تا عوامل خطر کاهش یابد و از کسب و کار خود محافظت کنید، که می تواند عوامل منفی شغلی را تحت تاثیر قرار دهد. داشتن سیستم های نظارت با کیفیت بالا به شما امکان می دهد تصویر کامل را به تصویر بکشید و همچنین به شما اجازه می دهد جزئیات را ضبط کنید.

 

سیستم های با جزئیات بالا :

اگر چه تکنولوژی HD-CVI ارزان قیمت و آسان برای ارتقا است، این تکنولوژی محدود به 2 مگاپیکسل (رزولوشن 1080p) است. اگر موسسه شما به دنبال رزولوشن های بالاتر (3 مگاپیکسل و بالاتر) باشد، پیشنهاد می کنم به سیستم های نظارت بر شبکه های IP مراجعه کنید. سیستم های نظارت بر شبکه های IP می تواند انعطاف پذیر تر باشد و فناوری ها با رزولوشن های 2 تا 12 مگاپیکسل برخوردار باشند. ارتقاء از نظارت آنالوگ سنتی به نظارت بر شبکه های IP هزینه ای بالایی دارد. ارتقاء سیستم نیاز به یک زیرساخت کابل کشی جدید دارد که باید اجرا شود، همراه با هزینه تجهیزات و نصب و راه اندازی می باشد .

چه رزولوشنی را انتخاب کنم؟

رزولوشن ها براساس ترکیبی از نیازهای شغلی و اندازه محل و تنظیمات شخصی است. برای مکان های محصور در موقعیت های ترافیکی کم، شما با رزولوشن های 720p-1080p (1-2 مگاپیکسل) خواهید بود. اگر شما یک کسب و کار هستید که دارای ترافیک زیاد است و زمینه های زیادی برای پوشش دارد، ممکن است بخواهید بعضی از گزینه های رزولوشن بالاتر را در نظر بگیرید. رزولوشن های 6-8 مگا پیکسل برای مکان های ترافیکی زیادی مانند استادیوم های ورزشی، عرصه ها و هتل ها موثر هستند و نیاز به گزینه های پهنای باند بیشتری برای کارآیی دارند.

اگر برای کمک به انتخاب رزولوشن سیستم خود نیاز دارید، می توانید از فروشنده یا نصب کننده خود برای کمک به طراحی سیستم تماس بگیرید یا یکی از نمایندگی فروش ما را که می تواند در انتخاب سیستم نظارت مناسب برای امکانات شما کمک کند، تماس بگیرید.

 

رزولوشن ها در دوربین مدار بسته


VGA: 640 x 480 | D1: 720 x 480 | Full D1 (FD1), 960H: 960 x 480 | 720p: 1280×720 | 1.3 MegaPixel: 1280×1024 | 1080p, 2.1 MegaPixel: 1920×1080 | 3 MegaPixel: 2048×1536 | 5 MegaPixel: 2592×1920 | 6 MegaPixel: 3072×2048 | 8 MegaPixel: 3840×2160

مقایسه:

رزولوشن ها در دوربین مدار بسته

نتیجه گیری :

داشتن ویدیو با وضوح بالا دارای مزایای فراوانی است و قابلیت کاهش مسئولیت ها، مدیریت دارایی های با ارزش و محافظت از مشتریان و کارکنان از تعاملات سایه ای دارد. دسترسی به ویدیو نظارت تصویری با کیفیت بالا در یک وضعیت خطرناک به شما امکان می دهد جزئیات و مبادلات را که در سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ سنتی ممکن است از دست رفته را ضبط کنند. اکنون بهترین زمان برای استفاده از پیشرفت های تکنولوژی و ارتقاء به یک سیستم امنیتی با کیفیت بالا است. امنیت خود را با فیلم HD تقویت کنید و خود را در برابر تقلب، سرقت و سایر وظایف محافظت کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای HD-CVI و برخی از فیلم های دوربین فیلمبرداری مقایسه شده، “صفحه HD-CVI” ما را بررسی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *