سیستم های نظارت تصویری امنیت در کسب و کار

 

سیستم های نظارت تصویری امنیت در کسب و کار

اهمیت دوربین های امنیتی در محیط کسب و کار 

دوربین های امنیتی در همه جا هستند فروشگاه، بانک، پمپ بنزین ها ، احتمالا خانه شما، و حتی آنهایی که گاهی اوقات نمی توانید ببینید. بیایید با آن روبرو شویم. در این دوران و روزها ، اکثر کسب و کارهای کوچک یا بزرگ دارای دوربین هستند . عمدتا برای از بین بردن مجرمان، دزدان و حتی گاهی اوقات حتی عمل مجرمان را خنثی می کنند! بیشتر اوقات کاهش هزینه های اقتصادی . حقیقت این است که داشتن یک سیستم دوربین مداربسته نیز مسائل دیگری را که شما هنوز در نظر گرفته یا نگرفته اید را پوشش می دهد.

در مورد مثال زیر فکر کنید. شما یک انبار نسبتا بزرگ محصولات دارید و در صبح و شلوغی دویست کارمند دارید و و در شیفت شب صد کارمند . اخیرا تعداد کمی از کارکنان وجود داشتند که توسط کارکنان دیگر به طور اسرارآمیز دیده شده اند که سعی داشتند تا شیفت خود را با دیگران تغییر دهند. در حال حاضر، به طور معمول شما ممکن است یک سرپرست در سایت و یا مدیر عمومی کسی که بتواند این نوع از فعالیت ها را بگیرد ، اما اجازه دهید به خاطر این بحث توجه ای به آن بخش خاص داشته باشیم که در آن کارکنان برای کار در روز نه می گویند . شما ممکن است فکر نکنید آن اهمیتی داشته باشد

، و آن را ممکن است، اما به عنوان رئیس، شما باید چشم انداز خود را از تغییرات خاص چگونه و چه کسی می خواهید در شیفت خاص کار کند  کار، به خصوص اگر شما یک خط تولید که در آن کارمندان خاص خود را داشته که وظایف خود را به صورت روزانه بازی می کنند. برای اجرا کردن اصول اساسی شما با تعداد کمی کارکنان مواجه شوید کسانی که شما مظنون هستید که با تغییر شیفت ممکن است به شما ناسزا بگویند برای بالا و پایین کردن کاری که برای آنها سخت روتین و چسبیده شده . و ممکن است هرگز بدون مشاره با سرپرست یا رئیس یا شخصا از آن روتین کوتاه بیایند . اما از سوی دیگر شما مشتاقانه میخواهید حقیقت را بدانید. چطور می تونی این کار رو بکنی؟ ساده است ! با استفاده از دوربین های امنیتی مناسب و کاملا کارآمد، می توانید به طور دقیق مشخص کنید که کدام نقص در حال انجام است.

این سناریو ممکن است کمی بیش از حد بالا باشد، اما این کارها اتفاق می افتد، و بیشتر هنگامی که دوربین ها در جای خود نیستند. کارمندان بیشتر احتمال دارد شرایطی ایجاد کنند که ممکن است از تصور شما تصمیم خوبی نباشد.

مهمتر از یک تخطی ساده مثل یک تغییر شیفت . بگذارید بگوییم شما سرمایه دار بزرگ نیستید، شما یک مارت غذای کوچک با پنج قفسه دارید و شما مجموعا 3 کارمند دارید ، یک سهامدار، یک صندوقدار و یک مرد مسئول تعمیر و نگهداری دارید.

اهمیت دوربین مدار بسته برای بیمه

جلوی فروشگاه شما نسبتا شلوغ است و در روزهای معمول صندوق شما به صندوق چسبیده است . مسئول بار شما کالاها را بارگیری و تخلیه می کند و مرد تعمیر و نگهداری شما در حال انجام مشکل لوله کشی است.

چیزی بعدی که شما می دانید BOOM!صدای سقوط بلند از دو قفسه که شیر، آب پرتقال و سایر نوشیدنی ها می باشد، شنیده می شود. هر یک از کارکنان شما این سقوط را میشنوند و برای بررسی آنچه اتفاق افتاده است، به دنبال آن میگردند

و چیزی که می بینند یک مرد در اواخر دهه چهل زندگی اش است که روی زمین در میان مملو آب میوه به پشت گردنش دراز کشیده است . شما رئیس می باشید و 115 را بلافاصله میگیرید و نمی دانید آیا این مرد به طور جدی آسیب دیده باشد. آمبولانس نشان می دهد و مرد را به بیمارستان منتقل می کند. در حال حاضر دو چیز فقط در سر شما رخ داده است. شماره یک، شما در حال حاضر مسئول این مرد که لغزش و سقوط کرد هستید در فروشگاه شما … صورتحساب پزشکی و شکایت و وکیل ها ! شماره دوم،  فکری که از سر شما می گزرد  همانطور مثل همه کسانی که می ترسند از آنها شکایت کنند، “ممکن است همه اینها تقلبی باشد؟” در حال حاضر در آنجا که همه سه کارمند شما مشغول انجام کار خود هستند، هیچ یک از آنها واقعا اطلاعاتی که به شما داده شود که به شما کمک کند ثابت کنید که ممکن است این یک اتفاق از قبل تنظیم شده باشد. شما با شانس نیستید و چیزی نیست که بتوانید انجام دهید مگر اینکه هر نتیجه ممکن را قبول کنید . یا شما می توانید یکی از دو چیز را انجام دهید.

شما می توانید چند کارمند دیگر را استخدام کنید، یکی برای هر قفسه اما ممکن بودجه شما به آن نرسد  و شما فقط باید آنها را متوقف کنید. یا شما می توانید با روشی مقرون به صرفه تر و دقیق تر به سراغ این وضعیت خاص بروید و پول را صرف نصب دوربین مدار بسته کنید. این باعث می شود این خیلی بیشتر حس یک کار هوشمندانه را دارد .

شما مشکل تسکین یک حساب نامعتبر را از آنچه که از اطراف “رویداد” کارکنان خود دیدید را رفع می کند. از آنجا که دوربین ها هرگز دروغ نمی گویند، و حتی صادقانه تر هستند از افراد صادقی که حافظه گذرا دارند . این به شما حفاظت کلی می دهد؛ شما مجبور نیستید نگران باشید که آیا این مرد حقیقت را می گوید یا اگر همه چیز کلاهبرداری بزرگ بود. دوربین همیشه به داستان واقعی می گوید. اکنون ممکن است فکر کنید که «هرگز برای من اتفاق نمی افتد» یا «بعید به نظر می رسد»، اما به نفع من است و به یکی از سایت های محبوب رسانه های اجتماعی بروید و فقط در کادر جستجو «فروشگاه لغزش و سقوط» را تایپ کنید. درست است، میلیونها کلاهبرداری که از افرادی مثل شما انجام شده است، فقط دوربین های امنیتی “ایده های” برای سرگرمی نیستند . آنها این تصمیم را برای حفاظت از آنچه دوست دارند، به شما می دهند، با هزینه بسیار کم نسبت به آنچه که ممکن است برای شما هزینه کند.

بنابراین، به عنوان یک کارشناس امنیتی، توصیه هایم را انجام می دهم و برای خودتان ، خانواده تان با ارزش ترین سرمایه گذاری شما و کسب و کار شما است یک لطف و تحقق بخشیدن که چقدر مهم است در مواردی لحظات زندگی را پوشش دهید . شما و کارکنان شما از تصمیماتی که  برای کسب و کار تان برای ارتقاء به سطح بعدی امنیت برای آرامش خیال ، ایمنی موفقیت آمیز پشیمان نخواهید شد. این فقط چند نمونه از چگونگی و چرا دوربین های امنیتی برای رشد و حمایت از کارکنان و کسب و کار شما ضروری است. در کل، داشتن یک سیستم دوربین در محل کسب و کار شما نه تنها مقرون به صرفه است، بلکه یکی از هوشمندترین سرمایه گذاری هاست. برای یک مقاله دیگر در مورد اینکه چگونه یک سیستم امنیتی می تواند شما را از یک پرونده دعوی نجات دهد، این لینک را بررسی کنید.

یک لطف و تحقق بخشیدن که چقدر مهم است در مواردی لحظات زندگی را پوشش دهید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *