تاثیر نصب کاور دوربین مدار بسته

تاثیر نصب کاور دوربین مدار بسته

 

هنگامی که زمان برای انتخاب دوربین های امنیتی ساختگی یا دوربین های امنیتی واقعی مورد استفاده قرار می گیرد، چیزهایی که باید در نظر گرفته شود شامل ظاهر و سبک دوربین است. در حالی که بسیاری از مردم به نوع دوربین به سادگی بر اساس نیازهای نصب خود و صرفا به دلایل زیبایی شناختی انتخاب می کنند، بسیاری از مردم یک دوربین را انتخاب می کنند که به نظر برسد ” مانند یک دوربین امنیتی است.

منظور من این است که آنها اعتقاد دارند که اگر مردم خود را در محدوده دید دوربین ببینند ، که به عنوان یک عامل بازدارنده و جلوگیری کننده از فعالیت های مشکوک قبل از آنکه حتی اتفاق بی افتند عمل میکند .

تاثیر استفاده از کاور یا بدنه دوربین مدار بسته

به نظر من هیچ جایگزینی برای نصب یک سیستم امنیتی با کیفیت در محل کسب و کار یا محل اقامت شما وجود ندارد، اما تا زمانی که آمادگی خود را برای انجام این سرمایه گذاری نداشته باشید، گزینه هایی با قیمت مناسب وجود دارد.

با گفتن این، ممکن است شما از دانستن اینکه چه تعداد افرادی خرید یا نصب کاور یا دوربین مدار بسته جعلی را انتخاب می کنند شگفت زده شوید .

 

جستجو در Google برای “دوربین مدار بسته جعلی ” در حدود 550،000 نتیجه دارد.

اگر چه ممکن است به نظر برخی از آنها مضحک باشد، اما می تواند برخی از مزایا را داشته باشد. بسیاری از این دوربین های ساختگی به نظر کاملا معتبر میرسند و حتی ممکن است شما مطلع نشوید و یا توجه ای به دوربین های مدار بسته نکنید هرجا که می روید . یک جنایتکار باهوش در مورد آن فکر میکند ، اگر کار اصلی شما جنایتکاری بود قبل تصمیم گیری به اعمال یک جرم اطراف را بررسی نمی کردید .

یک مطالعه اخیرا ثابت کرده است که به سادگی نصب دوربین مدار بسته باعث کاهش جرم و جنایت، خرابکاری، خشونت و تخلفات ترافیکی می شود. اگرچه کارایی این دوربین ها به عنوان یک بازدارنده بستگی به نحوه و مکان نصب آنها داشت.

در مناطقی که آنها به وضوح قابل مشاهده بودند، اثر مثبت و پیشگیرانه داشتند. هنگامی که در تقاطع های ترافیکی نصب شد، میزان قابل توجهی از افرادی که سعی در فرار از چراغ های زرد و رد کردن چراغ های قرمز داشتند ، کاهش چشمگیری داشت. هنگامی که در مناطق عمومی مدارس نصب شد، تخریب، قلدری و خشونت علیه سایر دانش آموزان کاهش یافت.

 

 

مانند نوع قفل کردن درب ماشین در شب است. مطمئنا، اگر یک جنایتکار واقعا می خواست پنجره را بشکند تا وسایل شما را سرقت کند، می توانستند. اما بیشتر دزد ها درب ماشین را بررسی می کنند و اگر قفل شده باشند، فقط به سمت بعدی می روند.

همان را می توان برای یک دوربین ساختگی گفت. اگر جرم اتفاق بیفتد، استفاده از آن بسیار زیاد نخواهد بود، اما ممکن است فقط یک چیز است که از جرم در اولین مکان جلوگیری می کند.

 

قیمت:

اولین و واضح ترین مزیت قیمت است. به عنوان مثال، دوربین 3 مگاپیکسلی دوربین IP دام داخلی / فضای باز مانند eagles 301 که توسط پارس تکنیک فروخته می شود، حدود 175 هزار تومان قیمت دارد . یک کاور دوربین سبک ساختگی با چراغ های جعلی حدود 19 هزار تومان است.

اگر شما 8 دوربین واقعی دارید، در حدود 2700000 تومان می شود و هزینه اضافی برای DVR، NVR یا ذخیره سازی را شامل نمی شود. 8 دوربین جعلی شما حدود 160 هزار تومان برای اجرا نیاز خواهد داشت .

 

نصب و راه اندازی:

بعدا باید نصب را در نظر بگیرید. برای نصب دوربین های واقعی شما باید از هر یک از دوربین های خود، از سیم کشی استفاده کنید. این به این معنی است که شما ممکن است نیاز به برش و سوراخکاری در سقف ها و دیواره ها جهت اجرای سیم کشی خود و شاید حتی حفاری برای برخی از حفره ها مثل بتن وجود داشته باشد . مطمئنا، هر نصب کمی متفاوت است، اما شما نکته را دریافت می کنید. این می تواند بسیار وقت گیر و پرهزینه باشد، اگر شخصیت شما از نوع DIY نیست یا اگر تصمیم بگیرید که  نصاب دوربین مدار بسته حرفه ای بیاید و سیستم را برای شما نصب کند.

در اغلب موارد هنگام نصب دوربین های ساختگی، آنها را به راحتی نصب کنید. خودشه.

بدون سیم، حفاری یا برش. فقط شما و اسلحه پیچ شما و یا حتی برخی از چسب های قطره ای ! فقط شوخی کردم از چسب قطره ای استفاده نکنید.

 

انتخاب یک کاور یا دوربین مداربسته تقلبی (fake)

فقط به این دلیل که شما پول را برای یک دوربین واقعی صرف نمی کنید، به این معنی نیست که شما نباید دوربینی کامل و با کیفیت را انتخاب کنید. منظورم این است که پس همه شما سعی می کنید مردم فکر کنند که این معامله واقعی است. اینجا نکاتی وجود دارد.

بسیاری از دوربین ها امروزه دوربین های شبکه IP هستند، بنابراین بسیار مهم است که دوربین دارای سیم، اما رنگ و مواد باشند . اکثر دوربین های امنیتی فلزی یا کامپوزیت (پلاستیک) هستند. دوربین شما نباید از هر چیزی ساخته شود زیرا پس از گذشت زمان ، محو شود یا تغییر رنگ ندهد.

رنگ نیز مهم است. اکثر دوربین های واقعی در رنگ های سیاه، سفید، قهوهای مایل به زرد یا نقره ای هستند و غیر قابل طبقه بندی هستند. هر چیز دیگری ممکن است مشکوک باشد. آنها نباید هم رنگ خانه شما و یا برخی از رنگ های شگفت انگیز مانند صورتی جیغ باشند .

 

نوع دوربین نیز بسیار مهم است. دوربین های بیرونی باید مانند دوربین های بیرونی بنظر برسند . دوربین های داخلی باید مانند دوربین های داخلی بنظر برسند و غیره. من توصیه می کنم ا در مورد دوربین های امنیتی واقعی برخی تحقیقات را انجام دهید سپس کاور یا قاب و بدنه خالی دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنید که به نظر برسد چیزی واقعی است.

اگر شما قصد استفاده از دوربین های ساختگی در فضای باز را داشتید، برخی از LED هایی که دارای چراغ های مادون قرمز یا IR هستند توصیه می کنم. IR به گونه ای است که دوربین را قادر به دیدن در نور کم یا تاریکی مطلق می کند . به عنوان یک حقیقت، برخی از دوربین های ساختگی در حال حاضر دارای سلول خورشیدی هستند و دارای آشکارسازهای حرکت هستند به طوری که LED ها در شب روشن می شوند و یا زمانی که حرکت تشخیص داده می شود مانند یک دوربین واقعی است.

 

مخلوط کردن :

جایگزین دیگری برای کمک به صرفه جویی در پول، استفاده از دوربین های ساختگی همراه با دوربین های واقعی است. این نه تنها خیال باطل وجود دوربین واقعی را القاء می کند بلکه سیستم شما قدرتمند تر از آنچه در واقع هست میکند ، اما واقعا آن را دارد، اما همچنین محافظت اضافه شده را فراهم می کند که در صورتی که یک رویداد اتفاق می افتد، شما می توانید برخی از فیلم ها را بررسی کنید. بعضی از دوربین های شبکه IP تنها به انرژی محلی نیاز دارند و می توانند آن را بر روی بر روی یک کارت حافظه داخلی ضبط کنند. دوربین ها شبکه های IP می توانند به صورت بی سیم در شبکه شما قابل دسترسی باشند، بنابراین نصب بیش از حد پیچیده نیست.

در نتیجه، هیچ تضمینی وجود ندارد که یک سیستم دوربین مدار بسته یا دوربین های ساختگی مانع به وقوع پیوستن جرم شود. اما شما به طور بالقوه می توانید از بسیاری از جنایات جلوگیری کنید این واقعیت ساده که دوربین ها قابل مشاهده هستند و جنایتکار را ترجیح نمی دهند با این احتمال که تصاویر آنها ثبت می شود  و در نهایت بر روی نوار ضبط میشود یا نه، سر و کار داشته باشند .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *