چگونه از سرقت در عید جلوگیری کنیم

چگونه از سرقت در عید جلوگیری کنیم (مثل تمام سال)

همانطور که همه شما می دانید الان تعطیلات عید نوروز است است و دزدها در حال آزاد شدن هستند. در این روز و سال، الکترونیک آنچه را که هدیه می کند و جنایتکاران به سادگی منتظر بسته های تحویل شده به خانه های خود هستند. آنها حتی جسورتر می شوند تا به درب شما بروند و آنها را سرقت کنند. بعضی از آنها حتی در محل کار شما سخت کار می کنند و همه چیز را از زیر درختان شما می گیرید. همچنین یک بازار سیاه برای الکترونیک وجود دارد که متاسفانه بر اساس سفارش قرار گرفته است. این دزدان بصورت هماهنگ هستند و کامیون های حمل و نقل را دنبال می کنند و یک بار بسته بندی شده یا چندین بسته تحویل داده شده را می برند. چگونه می توانید از سرقت در کریسمس و تمام طول سال جلوگیری کنید؟

 

ویدئوی بالا نشان می دهد چگونه جنایتکار در یک زمان به دو خانه می زند و متأسفانه، حتی اگر سیستم نظارت باشد ، نمی توانید چهره آنها را بیابید. راه حل هایی برای این مسائل وجود دارد.

یک شرکت راه اندازی وجود دارد که بسته های شما را قبول می کند و آنها را به راحتی در اختیار شما می گذارد. شرکت DoorMan نامیده می شود. خدمات آنها هزینه 4 دلار در هر بسته یا 20 دلار در ماه است. یک قیمت کوچک برای پرداخت زمانی که شما در منزل نیستید. اگر چه این فقط در حال حاضر در کالیفرنیا دسترس است . می تواند به روندی در سراسر کشور تبدیل شود. این سرویس در آمازون نیز وجود دارد. آنها به مشتریان اجازه می دهند از جعبه ها در فضاهای عمومی را انتخاب کنندتا برای بسته ها استفاده کنند .

 

اهمیت داشتن یک سیستم امنیتی با کیفیت بالا

در پایین یک ویدیو تفاوت بین رزولوشن ها را  نشان می دهد به طوری که شما می توانید ضرورت داشتن یک سیستم کیفیت بالا را درک کنید.

** لطفا اطمینان حاصل کنید که تنظیمات روی 1080P تنظیم شده است

همانطور که می بینید با یک دوربین 1080 پیکسل، می توانید حرکتی بزرگتر کنید و تشخیص چهره ای که می خواهید پیدا کنید. دوربین 1080p در این ویدئو یک دوربین HD-CVI است که یک تکنولوژی جدیدتر است که در سال جاری راه اندازی شده و در حال تبدیل شدن به یک صنعت است؛ چرا که هزینه این سیستم به اندازه سیستم مبتنی بر IP نیست. این همان سیگنال با کیفیت عالی را همانند IP ارائه می کند.

 

یکپارچه سازی خروجی های آلارم از DVR شما

شما همچنین می توانید سیستم های DVR / NVR خود را با دستگاه های دیگر مانند درب گاراژ که می توانید UPS، Fed EX یا USPS را در داخل خانه خود رها کنید، ادغام کنید. شما می توانید از یکی از رله های ضبط کننده امنیتی به سیگنال درب بازکن درب گاراژ خود استفاده کنید، که به شما امکان می دهد درهای گاراژ را باز کنید، آنچه را که انجام می دهند، نظارت کنید و زمانی که گاراژ را ترک کردند بسته شود. شما همچنین می توانید یک میکروفون و یک اسپیکر متصل به تقویت کننده یا آمپلی فایر داشته باشید و مکالمه صوتی داشته باشید و دستورات را به مرد تحویل دهنده بدهید تا کاری انجام دهد.

شما می توانید از این نمودار برای اتصال خروجی زنگ DVR خود اینجا استفاده کنید.

 

تصویر بالا نشان دهنده ELK 912 است که یک رله بسیار محبوب است. همانطور که می بینید می توانید یک آژیر را نیز وصل کنید اگر مایل هستید اما برای اهداف ما می توانید شکل 2 را ببینید که نشان می دهد که چگونه رله به سیستم درب گاراژ متصل می شود.

این با برنامه موبایل شما و همچنین با TechProSS (IOS & Android) نیز کار می کند. شما می توانید کانالی که در آن دوربین در گاراژ خود را تنظیم شده است، و همچنین جهت بکار گرفتن در زنگ هشدار در نرم افزار نیز انجام دهید. لطفا قبل از انجام خرید مطمئن شوید و این موارد را بررسی کنید تا ببینید آیا ضبط کننده شما دارای خروجی های آلارم یا هشدار دار است یا خیر.

 

بیاید به میکروفن و بلندگو متصل به تقویت کننده حرکت کنید.

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، شما نیاز به تقویت کننده و بوق دارید. چندین تقویت کننده متفاوت وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. برخی از آنها دارای یک اسپیکر داخلی هستند. این ویدیو قدیمی است اما به شما این ایده را میدهد که چگونه این کار را انجام دهد. اجازه دهید به مواردی که شما نیاز دارید اشاره کنیم .

 

  • Mono Amplifier
  • اسپیکر یا باند معمولی داخلی
  • کابل ها و کانکتور ها

بلندگو یا باند را به خروجی تقویت کننده وصل کنید. سپس ما باید صدای خروجی را به تقویت کننده وصل کنیم. پس از انجام این کار، خروجی صوتی را داریم.

اکنون می توانیم به سمت میکروفون حرکت کنیم فقط در صورتی که می خواهید صدای شخصی را در داخل گاراژ شما است بشنوید.

ویدئوی زیر یک نصب اساسی برای یک میکروفون با استفاده از کابل های Plug and Play را نشان می دهد.

برای خواندن بیشتر در مورد اتصال میکروفون به DVR ها و NVR های مختلف، اینجا کلیک کنید

ادغام هشدارهای Snapshot از طریق یک سرور FTP

ما همچنین می توانیم این سیستم را به منظور ضبط و ارسال تصاویر پایه بر روی یک سوئیچ موقتی مانند زنگ زدن یکپارچه کنیم. این یک عکس فوری برای سرور FTP ارسال خواهد کرد.

* این ویژگی فقط می تواند برای ارسال عکس ها براساس یک فاصله زمانی تنظیم شود. *

این همچنین می تواند با اضافه کردن یک PIR که با یک ورودی هشدار دهنده در ضبط کننده شما ارتباط برقرار می کند استفاده شود. این به شما این امکان را می دهد که سیگنال را دریافت کنید و اگر مایل به استفاده از آن هستید، یک تصویر فوری از فرد مقابل درب یا طرفین بگیرید. بسیاری از نصب کنندگان از PIR  ( حسگر مادون قرمز منفعل ) استفاده می کنند به جای اینکه از یک DVR برای تشخیص یک حرکت استفاده کنند. این به شما این امکان را می دهد تا نقطه ای را که می خواهید حرکت را از آن ضبط کنید علامت گزاری کنید و همچنین توانایی تنظیم دوربین ها به حالت 24 ساعته را در مقایسه با مخالف حرکت داشته باشید .

اگر شما می خواهید بدانید که چه نرم افزار و یا چگونه جهت فراهم کردن سرور پروتکل انتقال پرونده میخواهید این به سادگی نصب یک نرم افزار مانند Filezilla بر روی کامپیوتر شما است .

شما باید برخی از پورت ها را در قوانین فایروال کامپیوتر خود باز کنید. پورت 21 چیزی است که به طور معمول استفاده می شود و می توان آن را تغییر داد تا با نیازهای شما مناسب تر باشد، زیرا بسیاری از دستگاه های دیگر ممکن است از این پورت استفاده کنند.

از آنجا که ما از این داخلی استفاده می کنیم، لازم نیست پورت های روتر را باز کنیم.

 

فایروال ویندوز خود را باز کنید و قوانین خود را در اینجا تنظیم کنید. یک استثناء را تنظیم کنید

دایرکتوری خود را تنظیم کنید. این جایی است که شما فایل های خود را ذخیره کرده اید، و در نهایت شما باید آن را با کاربران که به فایل ها دسترسی دارند تنظیم کنید.

 

درون filezilla, کلیک روی تغییر ساختار ->Users

کلمه عبور و کاربران خود را با مجوزهای آنها تنظیم کنید.

اگر می خواهید تمام راه را طی کنید، به این معنی داشتن توانایی دسترسی به سرور FTP است در هر کجا که شما به اینترنت و همچنین یک کاربر FTP دسترسی داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که شما حالت دستی داشته باشید یا اطلاعات را در مورد نحوه درست باز کردن پورت ها جمع آوری کنید در روتر خود برای سرور FTP و ورودی آدرس IP کامپیوتر خود را وارد کنید. اطمینان حاصل کنید که رایانه خود را بر روی Static IP تنظیم کرده اید . من فرض میکنم که یک کامپیوتر ویندوز دارم .

به Control Panel, Network and Internet, Network Connection بروید و آداپتور صحیح را انتخاب یا برجسته کنید. در مورد کامپیوتر من سیمی است، بنابراین من آداپتور صحیح را انتخاب کرده و روی properties راست کلیک می کنم و IPV4 را انتخاب می کنم. این پنجره ای باز می شود که شما می توانید آدرس IP کامپیوتر را تعیین کنید.

اگر مطمئن نیستید که آدرس IP در شبکه شما توسط یک دستگاه دیگر استفاده می شود، می توانید یک خط فرمان باز کنید. کلید ویندوز + R. این  پنجره باز می شود که شما می توانید “cmd” را برای خط فرمان وارد کنید و روی OK کلیک کنید.

هنگامی که شما فرمان بازشدن سریع را می دهید میتوانید ورودی “دستور arp -a” را بدهید که این تمام آدرس های IP که در شبکه شما استفاده می شود را نشان می دهد

این فرمان با تمام آدرس های IP که در شبکه وجود دارد و با در سیستم زنده هستند  و یا اختصاص داده شده است ، باز می گردد. همچنین نشان داده خواهد شد که آیا IP به طور پویا اختصاص داده شده یا به صورت استاتیک اختصاص داده شده است.

*** شما همچنین می توانید از اسکنر های IP مورد علاقه من استفاده کنید. Angry IP Scanner ***

پس از بررسی این راه حل و جمع آوری اطلاعاتی که می توانید از اموال خود و همچنین هر گونه بسته ای که به اموال خود منتهی می شود محافظت کنید، می توانید وقت خود را برای لذت بردن از تعطیلات بدون نگرانی از نداشتن محافظت اموال خود صرف کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *