ارسال عکس های فوری بوسیله ایمیل از DVR

ارسال عکس های فوری بوسیله ایمیل از DVR هنگامی که توسط رویدادهای حرکتی تحریک شود

در این مقاله ما قصد داریم از یک سیستم HD-CVI، مخصوصا 16CH HD-CVI DVR (DVR-CVI16480M)، برای ارسال تصاویر لحظات خاص از طریق ایمیل هنگامی که حرکتی رخ می دهد استفاده کنیم. برخی از افراد علاقه مند به دریافت ایمیل هایی هستند که به وسیله حرکت در یک عکس فوری برای مرجع آنها ایجاد می شود. در نظر داشته باشید که هر گونه تغییر در پیکسل می تواند حرکت را تشکیل دهد، بنابراین در نظر داشته باشید که یک اشکال می تواند آن را خاموش. تنظیمات Anti-dither و حساسیت می تواند برای تعدیل برخی از این عوامل ناخواسته تنظیم شود. همچنین می توانید منطقه را برای فیلتر کردن یک خیابان با ماشین های متحرک یا دیگر مناطق حرکتی پیوسته تنظیم کنید. در محدوده منطقه ، می توانید تمامی چک باکس ها را انتخاب کنید و یا فقط یکی را انتخاب کنید تا حرکت را به این وسیله فیلتر کردنید و محل حرکت ناخواسته را انتخاب کنید. اگر هدف این است که یک شخص را شناسایی کنید، می توانید فقط از جعبه های منطقه ای استفاده کنید که احتمالا کسی آن را راه می اندازد. با تمام این گفته ها، اجازه دهید به تنظیمات برویم.

 

قسمت شبگه ایمیل

ما در نظر داریم که ضبط کننده دیجیتال (DVR) دارای دسترسی به اینترنت است و با یک کابل اترنت به روتر متصل و تنظیم شده است تا بتواند ایمیل ها را ارسال کند. ضبط ویدئو دیجیتال (DVR) نیاز به ارتباط با سرور SMTP از یک سرویس مانند جیمیل است . ما در حال استفاده از تنظیمات SMTP جیمیل از حساب های رایگان هستیم . هر کسی که حساب ندارد، می تواند انتخاب کند تا فقط برای استفاده با DVR تنظیم شود. اکثر اسمارتفون ها و دستگاه ها برای حساب های ایمیل چندگانه اجازه می دهند، بنابراین داشتن ضبط ویدئویی دیجیتال (DVR) از ایمیل اصلی خود جدا ، لزوما بد نیست.

در زیر بخش شبکه “EMAIL” smtp.gmail.com باید به عنوان سرور SMTP در پورت 465 تنظیم شود. نوع رمزگذاری باید دارای SSL باشد و برای این کار نیز کار کند. بخش نام کاربری و فرستنده باید همراه با password شما برای این حساب باید youraccount@gmail.com باشد. پس از آن شما می توانید هر گیرنده ایمیل را در هر شبکه مانند جیمیل، هاتمیل، MSN، AOL، و غیره را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که جعبه پیوست بررسی شده است به طوری که سرویس ایمیل می توانید یک پیوست ارسال کنید. این برای ارسال عکسهای فوری بسیار مهم است. شما می توانید حساب ایمیل خود را در این مرحله تست کنید تا مطمئن شوید که کار می کند. اگر آن کار نمی کند، ممکن است مجبور شوید به حساب Gmail خود بروید و آن را از این آدرس IP ارسال کنید. در Google می توان یک معیار امنیتی وجود داشت که شما را از ارسال ایمیل از ضبط کننده دیجیتال (DVR) محدود می کند. آنها در حال تلاش برای جلوگیری از هرزنامه هستند، و ممکن است فکر کنند که شما یک اسپمر هستید، تا زمانی که اجازه ندهید. ممکن است هشداری در منطقه تنظیمات حساب جیمیل شما با این اطلاعات وجود داشته باشد.

 

قسمت تشخیص حرکت

در ناحیه تشخیص رویداد، سه جعبه رویداد وجود دارد که مهم است اجازه دهد عکس های فوری به آدرس ایمیل فرستاده شود. ابتدا باید کانال مورد نظر برای ارسال ایمیل را فعال کنید. اگر فقط می خواهید ایمیل های خود را از دوربین 1 و دوربین 3 دریافت کنید، پس باید روی باکس ها تیک فعال بودن برای آن کانال ها کلیک کنید. همچنین، شما باید مطمئن شوید که چک باکس عکس Snapshot و چک باکس ارسال ایمیل برای کانال های مورد نظر را بررسی کنید. اگر تا به حال احساس می کنید که می خواهید با این بخش شروع کنید، فقط به قسمت پیش فرض System> Detect> Event بروید. شما می توانید به هر بخش از ضبط ویدئو دیجیتال (DVR) در قسمت پیش فرض به طور پیش فرض متصل شوید.

بخش عکس فوری برنامه ریزی شده

منطقه عکس فوری در زیر برنامه باید تنظیم شود تا به حرکت واکنش نشان دهد. این به منظور ایجاد عکس فوری حرکتی مهم است. اطمینان حاصل کنید که این تنظیم را برای تمام روزها و تمام کانالهایی که میخواهید بر اساس حرکت عکس بگیرند و  ارسال کنند. توجه داشته باشید که این برگه از نوار ضبط که در آن شما گزینه های ضبط شده تنظیم شده است متفاوت است.

بخش ضبط

در بخش ضبط ذخیره سازی، برخی از DVR ها دارای یک گزینه Snapshot هستند که باید فعال شود تا امکان ضبط فوری در کانال مورد نظر فراهم شود. این مورد نیاز است و مانند سوئیچ Master ON / Off کار می کند. برخی از فضای هارد دیسک از آن استفاده خواهند کرد، بنابراین تنها برای کانال هایی که در آن شما قصد ارسال یک عکس فوری به آدرس ایمیل خود را دارید، آن را بررسی کنید.

 

رمز گزاری کردن

قسمت Snapshot Encode برای تعریف پارامترهای عکس فوری استفاده می شود. دو زمینه مهم در این بخش حالت و فاصله هستند. حالت باید به Trigger تنظیم شود تا نشان دهد که عکس فوری در واکنش به یک رویداد تشخیص حرکت ایجاد شده است.

 

فاصله زمانی که بین یک عکس فوری ایجاد شود. توصیه می شود به مجموعه ای که تا 30 ثانیه برای شما برای تولید بیش از یک لحظه ی حساس بر اساس یک رویداد در آن چارچوب زمانی لازم نیست.

 

این مقاله بنا بر ضرورت ایجاد شده است، زیرا ما این مسئله عجیب را کشف کردیم که این تنظیمات گام به گام در جای خود نبود. در این مورد از یک مشتری خاص، عکس فوری از این ضبط کننده دیجیتال (DVR) 5 ثانیه قبل از ایجاد حرکت گرفته شد. این تنظیمات نتایجی را تولید می کند که شما در این عکس سریع گرفته شده انتظار دارید . برای مثال، اگر شما نیاز به ضبط یک عکس از کسی که از طریق یک درب حرکت می کند، ممکن است لازم باشد در ناحیه محدوده کد گذاری شود و بر روی دوربین دلخواه تمرکز کنید. شما می توانید یک منطقه بسیار کوچک از یک یا دو چک باکس را برای حرکت تنظیم کنید، بنابراین می دانید که یک فرد در یک منطقه خاص ایستاده است. شما می توانید در تنظیمات منطقه بسیار خلاق باشید تا زمانی که رویداد حرکت ایجاد می شود کنترل شود.

یک عکس ایمیل از رویدادهای حرکت تبدیل به یک درخواست محبوب می شود. در حالی که هر اطلاعات SMTP در منطقه شبکه ایمیل می تواند کار کند، آزمایشات ما همیشه با اطلاعات جیمیل انجام می شود. اما بعضی از افراد با استفاده از برخی از SMTP سرورهای ارائه دهنده اینترنت کوچکتر، مشکلاتی مربوط به تایپ زمان در بالای صفحه را شنیدیم. ما هیچ مشکلی با ضبط کننده های ضبط دیجیتال (DVR ها) خود را با استفاده از حساب Gmail ندیده ایم.

اگر در هنگام ارسال ایمیل عکس های فوری از ضبط کننده دیجیتال (DVR) یا ضبط کننده شبکه (NVR) مشکلی دارید، با تیم پشتیبانی فنی ما از طریق یک درخواست با واحد خدمات دوربین مدار بسته تماس بگیرید 02133872548 یا با شماره تلفن مستقیم به شماره 09125401557،  تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *