روشن و خاموش کردن دوربین مدار بسته IP با دستگاه هوشمند

روشن و خاموش کردن دوربین مدار بسته IP با دستگاه هوشمند

 

بسیاری از شما دوربین های خود را داخل و خارج از خانه خود نصب می کنید و بارها و بارها می خواهید که دوربین خود را (حداقل یکی در اتاق خواب خود) با یک دکمه خاموش کنید. شاید فقط با دادن یک فرمان کلامی یا به سادگی کشیدن گوشی هوشمند خود و استفاده از آن برای روشن کردن دوربین. با استفاده از وسایل “Smart” که برای خانه شما ساخته می شود ، این امکان وجود دارد. به تازگی یک مشتری پرسید که چرا هیچ راه حلی برای انجام این کار با سیستم امنیتی اش وجود ندارد و بعد از یک مکث کوتاه من یک راه حل دریافت کردم! لحظه ای من متوجه شدم که من قبلا برخی از این موارد را داشته ام و می توانم آنها را به سیستم خود اضافه کنم. مواردی وجود دارد که شما برای انجام این کار نیاز دارید. ما قصد داریم مواردی را که شما نیاز دارید و موارد اختیاری که به شما کمک می کنند تا در یک خانه هوشمند بکار ببرید . فقط این مقاله آسان را جهت «چگونگی روشن و خاموش کردن یک دوربین IP با استفاده از دستگاه های هوشمند» دنبال کنید.

 

اقلامی که شما نیاز دارید

پورت تک سوئیچ اترنت POE-1G

Belkin WeMo  سوئیچ درونی

 

ivee – Sleek Voice-ساعت هوشمند فعال شده [امکان دستوردهی با صوت]

 

اقلام اصلی PoE Switch 1 POE-1G است که دوربین را از طریق یک کابل اترنت حاوی برق مصرفی میکند و به سوئیچ Wemo Insight متصل می شود.

سوئیچ Belkin WeMo Smart با دستگاه IOS یا Android خود ارتباط برقرار می کند تا قدرت را در هر دستگاه 15 آمپر 120 ولت AC روشن یا خاموش کند. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل لامپ ها، چراغ های کریسمس و یا هر چیزی که از منبع برق 120 ولت استفاده می کند . ما تنها سوئیچ پاور PoE را به این دستگاه وصل خواهیم کرد و به ما امکان می دهد که دستگاه را روشن یا آن را خاموش کنیم، اما همیشه دوست دارم چیزهای بیشتری را انجام دهم. چرا دستگاهی مانند دستگاه Siri را اضافه نمیکنید که فقط این کار را انجام دهد، بلکه هر دستگاه Belkin WeMo Switch یا Nest Thermostat را فعال کند؟ برای این که ما با یک دستگاه به نام Ivee نیاز داریم که به عنوان یک ساعت هوشمند عمل میکند . من فهمیدم نیاز به ساعتی دارم که براحتی قابل تغییر در تنظیم ساعت بیداری باشد و این ساعت هوشمند را پیدا کرد که همچنین قابلیت استفاده از ترموستات Nest را دارد و یا قابلیت پایین آوردن درجه حرارت خود را به من نشان داد و همچنین روشن کردن چراغ ها و حتی باز یا بستن درب ورودی که زندگی من را کمی آسان تر از زمانی که من فراموش می کردم زنگ ساعت را به درستی تنظیم کنم و همچنین اگر پیچ خراب درب جلو در موقعیت قفل شده بود ، یک فرمان ساده به Ivee با آسایش از تخت به من اجازه می دهد تا  این کار انجام دهم و همچنین تصمیم بگیرم دوربین را در اتاق خوابم خاموش کنم وقتی تصمیم می گیرم به حفظ حریم خصوصی نیاز دارم.

چیزهای زیادی وجود دارد که می توان با این نوع دستگاه انجام داد که مردم آن را درک نمی کنند. برای مثال شما می توانید یک فرمان را برای فعال کردن یکی از این کلید های هوشمند اضافه کنید و در این سوئیچ هوشمند می توانید یک رله داشته باشید که هر دستگاه با ولتاژ بالا یا پایین را قبول می کند. به عنوان مثال شما می خواهید دستگاه غیر هوشمند مانند فن را خاموش کنید. اگر شما یک تکنسین هستید، می توانید این دستگاه را راه اندازی مجدد کنید و یا با روتر یا هر وسیله ی شبکه ای کنید که قادر به دسترسی نیست از طریق شبکه نیست و یا سازنده قادر به اضافه کردن یک ویژگی خاموش به آن نیست.

یک پروژه بزرگ که من آن را یکپارچه کردم این است که این را به عنوان غذا دهنده اتوماتیک حیوانات اضافه کنم که در آن من یک سفارش این چنین داشتم و برای کارکردن آن از یک موتور پله ای استفاده کنم که از یک مته حفاری همراه با یک قیف داشته باشد که شکل “V” داشته باشید. این باعث می شود که من بتوانم Ivee را برای صبحانه دادن گربه ها به آن بسپارم، در حالی که آماده می شوم به سر کار بروم از این توانایی برای تغذیه آنها پس از ترک خانه استفاده کنم .

 

 

 

این سیستم در اینجا یک غذا دهنده برای ماهیانش نیز دارد، می توانید ببینید که چگونه کار می کند. شما یک مته دارید که به عنوان یک مته و یک قیف استفاده می شود که خوراکی را خواهد داشت. شما می توانید غذا دهی به گربه را برای 3 دقیقه یا بیشتر تنظیم کنید ، یک زمان ساده که خودش را مجدد تنظیم می کند خودش باید انجام این ترفند را برای این در حال حاضر در نظر داشته باشید که برای داخل ظروف شما نیاز دارید برای تعویض این دستگاه به طوری که هر بچه یا حیوانات خانگی با دستگاه از بین نمی رود، زیرا آن را با استفاده از جریان متناوب قدرت می دهد. همچنین اضافه کردن فیوز برای حفاظت از مدار.

یک زمان ساده که دستگاه خودش را مجدد تنظیم میکند بهترست ترفندی را برای این در دستگاه در فضای داخلی در نظر بگیریم که هر بچه یا حیوان خانگی سیستم دستگاه را بهم نریزد تا زمانیکه دستگاه از جریان جایگزین استفاده کند همچون اضافه کردن فیوز برای محافظت از مدار .

 

 

 

دستگاه های Smart Home باید نه تنها به شما اجازه دهد از رسانه لذت ببرید بلکه به کارهای کوچکتر خود که به زمان زیادی نیاز دارند کمک کنند . داشتن این دستگاه ها شما را قادر می سازد تا از هر نقطه در جهان شما از خانه خود دیدن کرده و درب ورودی خود را باز کنید و یا آن را ببندید، مانند زمانی که در محل کار هستید و ناگهانی چیزی در خانه شما خراب می شود دیگر نیاز به تماس تلفنی ندارید به دلیل اینکه شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی خود دارید ، می توانید به راحتی با تعمیر کار تماس بگیرید تا روی لباسشویی کار کند، در حالی که شما او را در سیستم نظارت خود مشاهده می کنید و به Smart Lock خود اجازه ورود او را می دهید. از آنجا که با دوربین مداربسته داخلی و خارجی که من دارم می توانم هر چیزی را که در خانه من اتفاق می افتد نظارت کنم و همچنین اجازه ورود هر کسی را بدهم. مثال دیگر این است که اگر خانه یا آپارتمان خود را اجاره می کنید، زمان هایی وجود دارد که صاحبخانه ها نمی دانند که مجاز به ورود به آپارتمان یا خانه شما نیستند، دانستن اینکه صاحبخانه شما در حال آمدن است و در زمان هایی که مجاز نیست، به شما در یک موقعیت کمک خواهد کرد جایی که صاحبخانه یا هر شخص بدون رضایت شما وارد شده است.

بنابراین دفعه بعد که شما در حال خرید و یا یک مورد  نگاه کردن به اطرافو به آنچه که دیگر شما می توانید انجام دهید هستید نه آنچه که سازنده آن را طراحی کرده ، در نظر داشته باشید که هر هک می تواند منجر به لغو گارانتی شما شود

 

اما اگر در این مورد مطلع هستی در حال حاضر کالا از ضمانت خارج شده است برو و یاد بگیر ، به من اعتماد کنید از آن لذت خواهید برد. یک مثال بزرگ این است که وقتی به مشتری کمک کردم از دوربین ردیابی خودکار IP برای ردیابی گوزن ها و سایر حیوانات وحشی استفاده کند و فیلم های ویدئویی به صفحه وب خود و همچنین حساب Youtube خود ارسال کند. او با این تنظیم خوشحال بود و بعد از انجام این کار، من هم خوشحال شدم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *