دلایل نصب دوربین مدار بسته IP PTZ

دلایل نصب دوربین مدار بسته IP PTZ

پوشش مناطق بزرگ همیشه در نظارت بوده است. انواع خاصی از دوربین های امنیتی در ظرفیت مشاهده آنها محدود شده و بسیاری از مردم ترجیح می دهند چندین دوربین را برای پوشش یک مکان نصب نکنند. به همین دلیل، بسیاری از مردم در حال انتخاب دوربین IP PTZ هستند.

مزایای بسیاری وجود دارد که دوربین های PTZ کاربران خود را بیش از دوربین های ثابت ارائه می دهند. آنها به کاربران اجازه می دهد تا با توجه به حرکات موتوری خود، قابلیت مشاهده زاویه دید را افزایش دهند.

هدف مقاله زیر این است که اطلاعاتی را درباره مزایای نصب دوربین IP PTZ ارائه دهید. همچنین برخی از شایع ترین کاربردها و برنامه های کاربردی برای دوربین های PTZ را برجسته می کند. اگر شما علاقه مند به خرید دوربین های امنیتی IP آنلاین هستید، مطمئن شوید که مجموعه ما را در پارس تکنیک مرور کنید.

 

دوربین های امنیتی IP PTZ چیست؟

دوربین های PTZ، همچنین به نام دوربین های بزرگ زوم پانل، قادر به نظارت بر مناطق در زاویه های مختلف، به طور کلی گسترده هستند. آنها قادر به چرخش هر دو به صورت افقی و عمودی هستند. آنها همچنین می توانند به منظور مشاهده جزئیات خاص، بزرگنمایی و کوچکنمایی کنند.

دوربین IP PTZ با یک موتور داخلی ساخته شده است که امکان حرکت دوربین را فراهم می کند. آنها همچنین دارای لنزهای واریفوکال هستند که به دوربین اجازه می دهد تا با زوم کردن و خارج کردن آن و همچنین تنظیم میدان دید. دوربین های IP PTZ نیز معمولا از راه دور از طریق نرم افزار یا برنامه ها کنترل می شوند.

انواع مختلف و اندازه های مختلف دوربین های PTZ وجود دارد که هر کدام دارای مزایای خاص خود هستند. به عنوان مثال، دوربین امنیتی PTZ مینی دام مناسب برای نظارت از راه دور در خانه است. نوع پیشرفته تر دوربین PTZ دارای ردیابی خودکار می تواند برای نظارت بر ترافیک در موارد تجاری خواص و همچنین سایر تنظیمات بزرگ استفاده شود.

 

دلایل نصب دوربین IP PTZ

سیستم های امنیتی جدید با مجموعه ای گسترده از امکانات می آیند. بسیاری از دوربین های امنیتی موجود قادر به کنترل موفقیت آمیز نظارت هستند اگر آنها برای این طراحی شده باشند. بنابراین چه چیزی باعث می شود دوربین های پانل شیب زوم یا PTZ انتخاب ترجیح داده شود در مقایسه با سایر انواع، دوربین های مانند بالت ؟ در اینجا چند دلیل برای نصب دوربین IP PTZ وجود دارد.

 

# 1 نظارت بر مناطق بزرگ

نخستین و واضح ترین دلیل برای استفاده از دوربین های پانل زاویه ای، نظارت بر مناطق بزرگ است. بسیاری از دوربین های PTZ در فضای باز می توانند تا 360 درجه چرخش و تا 90 درجه شیب را پشتیبانی کنند . آنها همچنین دارای گزینه های زوم و بزرگنمایی هستند و به صورت اتوماتیک در مناطق وسیع گردش می کنند و نیاز به چندین دوربین را کاهش می دهند.

 

دوربین های امنیتی 3MP 20x Zoom Starlight Sibell IP PTZ (IPPTZ-SBS3IR20XHD2) برای یادگیری بیشتر!

 • Megapixels: 3MP
 • Max Resolution: 2048 x 1536
 • Pan Rotation: 360° endless rotation
 • Tilt: 0 – 90°
 • Touring: 8 cruises, 16 presets for each cruise

# 2 قادر به زوم در داخل و خارج

همه تنظیمات کاملا مناسب برای ضبط جزئیات لازم نیست. به عنوان مثال، اگر پارکینگ یک کسب و کار دور از ساختمان باشد، ممکن است دشوار باشد برای گرفتن شماره های پلاک یا ویژگی های صورت. یک دوربین IP PTZ به کاربران امکان می دهد تا این اطلاعات خاص را برای افزایش امنیت افزایش دهد. این امر می تواند به خصوص در رویداد اتفاق بیافتد و شما باید این اطلاعات را برای شناسایی و دستگیری مظنون گزارش دهید.

 

دوربین های PTZ دوربین IP PTTZ-ELS2IR30X-ATI 30X 2MP Elite Starlight خود را برای کسب اطلاعات بیشتر ببینید!

 

 • Megapixels: 2MP
 • Pan Rotation: 0° – 360° endless
 • Tilt: 15° – 90°, auto flip 180°
 • Touring: 5 Pattern, 8 Tour, Auto Pan, Auto Scan

# 3 استفاده از پیش تنظیم و خودکار کروز / گردش توابع

برخی از پیشرفته ترین دوربین های امنیتی PTZ IP دارای قابلیت پیش تنظیم خودکار هستند. این توابع از پیش تعیین شده به شما این امکان را می دهد که دوربین PTZ را برای استفاده از گزینه های کروز و چرخش دوربین که به طور خودکار مناطق را از چپ به راست اسکن و برنامه ریزی کنید. این قابلیت علاوه بر نیاز به اضافه کردن دوربین های امنیتی بیشتر به سیستم نظارت شما را از بین می برد و کاربران را قادر به مشاهده حتی زمینه بزرگتر می کند. بسیاری از دوربین ها نیز می توانند برنامه ریزی شوند تا به طور خودکار محدوده مورد نظر را نظارت کنند تا بیشترین میزان قرار دادن دوربین را کنترل کند.

 

دوربین های امنیتی IP PTZ (IPPTZ-EL8IRL30X-ATI) 30X Elite 8MP مجهز به ردیاب مادون قرمز (IPPTZ-EL8IRL30X-ATI) برای اطلاعات بیشتر!

 • Megapixels: 8MP / 2MP / 1.3MP / 1MP
 • Pan Rotation: 0° – 360° endless rotation
 • Tilt: 20° – 90°, auto flip 180°
 • Touring: 5 Pattern, 8 Tour, Auto Pan, Auto Scan

# 4. نصب راحت تر دوربین

یکی از مهمترین جنبه های نصب دوربین مدار بسته این است که قرار دادن دوربین چقدر موثر است. با توجه به قابلیت هایی که دوربین های PTZ به کاربران خود ارائه می دهد، محدودیت هایی برای جایی که دوربین می تواند قرار گیرد، وجود دارد. این مزیت قابل توجهی در هنگام در نظر گرفتن انواع مختلفی از چالش های منحصر به فرد برای هر مکان است. همچنین از نیاز به نصب دوربین های متعدد برای ضبط هر زاویه در مناطق بزرگ جلوگیری می کند.

 

دوربین های امنیتی دیجیتال 12X Elite Starlight 2MP Outdoor Wall Mount IP PTZ (IPPTZ-ELS2L12X) برای کسب اطلاعات بیشتر!

 • Megapixels: 2MP
 • Pan Rotation: 0° – 360° endless
 • Tilt: -2° ~ 90°, auto flip 180°
 • Touring: 5 Pattern, 8 Tour, Auto Pan, Auto Scan

# 5 صرفه جویی در هزینه نصب

همانطور که قبلا ذکر شد، داشتن دوربین مناسب IP PTZ نیاز به نصب دوربین های امنیتی بیشتری را در سیستم نظارت شما کاهش می دهد. علاوه بر این، دوربین های امنیتی IP نیاز به کابل کشی کمتری دارند و جایگزاری آن از دوربین مدار بسته آنالوگ مشابه آسان تر است. دوربین های IP PTZ می توانند به شما کمک کنند که به طور قابل توجهی در هزینه های نصب و راه اندازی خود صرفه جویی کنید و در عین حال با ارائه قابلیت های بیشتر و حمایت از سرمایه گذاری های امنیتی شما .

 

دوربین های امنیتی PTZ Security Camera IPPTZ-EL2L4X 4X Zoom Elite Vandal Dome خود را برای اطلاعات بیشتر ببینید!

 • Megapixels: 2MP
 • Pan Rotation: 0° ~ 355°
 • Tilt: 0° – 90°
 • Touring: 8

 

نیاز به کمک به انتخاب سیستم دوربین امنیتی مناسب دارید ؟ اجازه دهید کارشناسان در پارس تکنیک به شما کمک کنند! ما سیستم های امنیتی سفارشی را برای مشتریانمان توسعه می دهیم و می تواند به شما در دستیابی به سطح حفاظت شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دوربین های امنیتی IP ما برای فروش یا برای کمک بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *