چگونه یک سیستم دوربین مدار بسته را امن کنیم

چگونه یک سیستم دوربین مدار بسته را امن کنیم

اضافه کردن یک سیستم نظارت به خانه شما یک دارایی عالی است و می تواند مزایای زیادی به شما ارائه دهد. یک چیز در این مورد این است که سیستم شما تنها به همان اندازه امن است که شما آن را انجام می دهید. این به این معنی است که هنگام نصب دوربین مدار بسته خود باید درباره مکان DVR (ضبط کننده دیجیتال ضبط ویدئو) و سایر جنبه هایی که می تواند برای کسی که قصد نابودی فیلم ها را دارد مشکل تر باشد . سه راه اصلی که می توانید از سیستم خود محافظت کنید عبارتند از قرار دادن DVR در یک مکان امن، ایجاد حساب های مدیر و تغییر گذرواژه های پیش فرض و اعمال هشدار به سیستم خود برای جلوگیری از دستکاری. من با جزئیات توضیح می دهم که چگونه این اثرات هرکسی که از سیستم های امنیتی ما استفاده می کند محافظت می کند و همچنین چگونگی ایمن سازی سیستم دوربین های امنیتی را توضیح می دهد .

هر چیزی را که می خواهید امنیت آن را حفظ کنید، همیشه راهی برای محافظت از آن وجود دارد. به عنوان مثال، اگر شما در تلاش برای محافظت از اسناد چاپ شده از خواندن و یا نابود شدن هستید، شما یک کابینت فایل ضد آتش یا یک صندوق امانات در یک بانک خریداری کنید. این همان چیزی است که سیستم دوربین امنیتی شما دارد. در اینجا در پارس تکنیک شما می توانید DVR LockBox تهیه کنید و DVR خود را در آنجا قرار دهید. این دارای تهویه مناسب است و یک جعبه ایمن را برای شما فراهم می کند تا دچار مشکل نشوید. داشتن این جعبه برای دستکاری کمک می کند، اما شما همچنین نیاز دارید تا آن را در جایی که هیچ کس نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند و یا آن را مشاهده کنید قرار دهید . در محیط خانه این جعبه ممکن است چیزی نباشد که شما بخواهید آن را در کناری بگذارید، زیرا آن بزرگ است و بسیار توجه را بخود جلب می کند . در آن صورت شما می توانید آن را در یک زیرزمین، گنجه، یا حتی یک اتاق زیر شیروانی (تهویه مناسب و آب و هوا) قرار دهید. این مکان ها باعث می شود که دستگاه شما ضبط ویدیوی دیجیتال خود را دشوار تر کند و حتی ممکن است جنایتکار را از جستجو برای آن باز دارد. پس از این مراحل ساده می تواند به شما برای محافظت از سیستم خود در برابر تخریب شواهدی که ممکن است آنها را به زندان بیاندازد ، به شما کمک کند.

هنگامی که برای به دست آوردن دستگاه های جدید مانند رایانه ای که مقادیر زیادی از اطلاعات را ذخیره می کنید، بهترین راه برای اطمینان از دسترسی به این اطلاعات از راه دور، داشتن کلمه عبور قوی است. همین امر در سیستم دوربین امنیتی شما اعمال می شود. هنگام تکمیل نصب این سیستم، مردم تمایل دارند رمز عبور قوی را که بر سیستم گذاشته اند فراموش کنند. حتی بدتر از آن، افراد ممکن است یک کاربر مدیریت جدید با یک رمز عبور واقعا قوی ایجاد کنند، اما فراموش کنند که کلمه عبور مربوط به کاربران پیشفرض حذف کنند یا تغییر دهند !

این مسئله مهم است زیرا اگر شما دستگاه (DVR، NVR، IP دوربین ها) را در شبکه داشته باشید، بهتر است هنوز به وب باز شود، شما برای هک سایبری بسیار آسیب پذیر هستید. مقالاتی که هر روز منتشر می شوند وبسایتی را نشان می دهند که دستگاه های غیر ایمن دوربین های امنیتی فیلم های مردم را بدون اطلاع آنها پخش می کنند.

این یک فکر واقعا ترسناک است که کسی دوربینی که در مهد کودک جدید شما است را می بیند . این به این معنا نیست که شما نباید یک سیستم دوربین امنیتی بگیرید یا از دوربینها برای آنچه که می خواهید استفاده نکنید. شما فقط باید مطمئن شوید که به درستی با ایجاد کلمه عبور دشوار و حذف حساب های پیش فرض و یا تغییر کلمه عبور موجود در آن از امنیت آن مطمئن شوید. هنگامی که سیستم شما از راه دور مشاهده می شود مطمئن شوید که پورت های پیش فرض را در روتر خود تغییر دهید بنابراین هیچ کس جز شما و افرادی که دوربین های خود را مشاهده می کنند به دوربین ها دسترسی پیدا نمی کند. شما همچنین می توانید پورت را هر چند بار تغییر دهید، به طوری که اگر کسی دسترسی داشته باشد، آن را از دست خواهد داد. در اینجا در پارس تکنیک ما پشتیبانی از خدمات تمام مدت را ارائه می دهیم بنابراین اگر شما نیاز به راهنمایی در مورد نحوه محافظت از شبکه دوربین های خود دارید ما می توانیم به شما کمک کنیم.

اگر احتمالا کسی به سیستم امنیتی دوربین شما دسترسی پیدا کرده یا دستگاه شما را خراب کرده است، شما  می توانید هشدارهایی را برای اطلاع به خودتان در زمانی که شما آنجا نیستید تنظیم کنید. این یک مزیت بزرگ است زیرا شما همیشه به روز رسانی های زمان واقعی خود را در اختیار دارید. سیستم های ما انواع مختلفی از هشدارها را پشتیبانی می کنند که شامل مواردی است که دوربین از دست می رود . این می تواند اتفاق بیافتد اگر کسی دوربین را از بین ببرد تا مانع از دست گیر شدنش شود یا اگر دوربین به دلایلی خراب شود . هشدارهای دیگر عبارتند از اگر حرکتی در دوربین ها وجود داشته باشد اعلام می شود . این مفید است زیرا اگر یک شخص با دوربین شما روبرو شود ضبط کننده دیجیتال یا DVR شما می توانید آخرین عکس را از چهره فردی که قبل از اینکه اتصال را از دست دهید، بگیرد . این هشدارها همچنین می توانند به روش های مختلفی ارائه شوند. اگر میخواهید یک ایمیل برای هر یک از هشدارها دریافت کنید، میتوانید آن را انجام دهید و یا یک عکس یا یک ایمیل دقیق از آنچه اتفاق میافتد به واحد ارسال کنید. شما همچنین می توانید یک زنگ هشدار ایجاد یک آژیر یا یک قفل درب برای جلوگیری از خروج مجرمان در یک مکان خاص تعبیه کنید . ضبط کننده های دیجیتال ما بسیار قابل تنظیم هستند و می توانند به جلوگیری و محافظت از هر چیزی که می خواهید کمک کنند.

داشتن یک سیستم دوربین امنیتی به شما کمک می کند که هر دارایی را که به آن نیاز دارید محافظت کنید، اما یکی از چیزهایی که باید به خاطر داشته باشید این است که شما همچنین باید از خود سیستم محافظت کنید. شما باید از سیستم فیزیکی برای جلوگیری از تخریب فیلم ها محافظت کنید و می توانید این کار را با قرار دادن استراتژیک ها و جعبه های محافظتی قفل شده انجام دهید. شما همچنین باید مطمئن شوید که سیستم عملا با کلمات عبور سخت و حذف یا تغییر رمزهای عبور پیش فرض محافظت می شود. آخرین باری نیست که مطمئن شوید که اگر چیزی با آن دست و پنجه نرم شود، هشدار درستی را به شما می دهد که ، بنابراین می توانید زمان را در لحظه واقعی ببینید که چه اتفاقی می افتد برای دارایی شما. پارس تکنیک تمام این محصولات و ویژگی هایی را ارائه می دهد که به شما و امنیت سیستم شما کمک می کند. برای هر گونه سوال در مورد چگونگی امنیت بیشتر و سیستم شما و یا خرید محصولات می توانید با شماره 02133872548 تماس بگیرید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *