چگونه یک دوربین IP به شبکه اضافه کنیم

چگونه یک دوربین IP به شبکه اضافه کنیم

برنامه ریزی مهم است!

برای اضافه کردن یک دوربین IP به شبکه، دوربین شما باید همانند آن شبکه باشد. راه های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد، اما اولین بخش اطلاعات مورد نیاز این است که چگونه دوربین ها قدرت را دریافت خواهند کرد. این مقاله روش مناسب در شبکه های دوربین های IP را توضیح می دهد. شما می توانید یک سوئیچ Power Over Ethernet (POE) ساخته شده (با ارائه یک NVR خود)، یک منبع تغذیه خارجی یا سوئیچ Power Over Ethernet (POE) استفاده کنید. اگر شما یک سوئیچ Power Over Ethernet (POE) یا یک منبع تغذیه جداگانه ندارید، می توانید از Power Over Ethernetswitch ساخته شده خود (NVR)Recorder Network Video خود برای تامین برق و ایجاد شبکه استفاده کنید. شما نیاز دارید که کامپیوتر خود را به سوئیچ PoE همراه با دوربین وصل کنید تا کامپیوتر شما بتواند یک آدرس IP از سوئیچ POE ساخته شده را دریافت کند. سوئیچ POE ساخته شده به عنوان یک روتر عمل می کند و شبکه ای را ایجاد می کند که جدا از شبکه است که ضبط کننده شبکه ویدیویی پیوست می شود. آدرس دروازه پیش فرض برای اکثر سوئیچ ها ضبط ویدئو 10.1.1.1 است و بسیاری از واحد ها این تعداد را می توان تغییر داد. اگر میخواهید این محدوده شبکه را تغییر دهید، به دنبال یک بخش با برچسب “Switch” در قسمت Network در منو بگردید.

بسیار مهم است که همیشه دوربین های IP را در یک زمان برای جلوگیری از درگیری های IP بکشید. بسیاری از مردم در گذشته از سیستم های آنالوگ استفاده می کردند، بنابراین آنها تمایل دارند در یک زمان به تمام دوربین های خود وصل شوند . با این گفته ، ایده خوبی است که از بهترین شیوه ها استفاده کنید و دوربین های خود را با آدرس های IP ثابت در یک بلوک شماره گیری کنید. اگر شما از یک سوئیچ با POE داخلی استفاده می کنید

، پس از آن که سوئیچ شبکه خود را ایجاد می کند، تمام آدرس های IP در دسترس هستند. اگر شما یک سوئیچ POE ساخته شده ندارید، باید کل بلوک را پینگ کنید تا اطمینان حاصل کنید که آنها در دسترس هستند. برای مثال، اگر دروازه خود را در 192.168.1.1 قرار گرفته است، پس از آن شما می توانید شروع به پینگ از 192.168.1.200 192.168.1.216 به اگر شما یک سوئیچ POE 16 پورت. این اطمینان حاصل خواهد کرد که دوربین های IP به راحتی می توانند پیدا شوند و درگیری های آدرس IP وجود ندارد.

هنوز روتر قدیمی خود را دور نزنید، زیرا ممکن است به پیکربندی دوربین های IP نیاز داشته باشید. اگر برای یافتن دوربین ها مشکل دارید، می توانید از روتر قدیمی برای پیکربندی آنها استفاده کنید. شما می توانید شبکه روتر را برای مطابقت با دوربین ها تغییر دهید و سپس کامپیوتر خود را برای دریافت یک آدرس IP در همان شبکه وصل کنید. شما به یک روتر گران نیاز ندارید، اما هر آنچه که به شما اجازه می دهد تا آدرس دروازه را تنظیم کنید. این می تواند یک ابزار بسیار مفید باشد، و اگر شما بسیاری از دوربین های IP را نصب کنید . به خاطر داشته باشید که دوربین ها هنوز نیاز به دریافت انرژی از طریق یک سوئیچ POE یا منبع تغذیه جداگانه دارند. رمزگذاری در دوربین با دوربین های IP انجام می شود، بنابراین بهتر است قبل از قرار دادن آنها در خانه دائمی، تمام تنظیمات خود را ست کنید.

 

 

بهترین راه برای دوربین های شبکه سری TP چیست؟

اگر ضبط کننده شبکه شبکه شما با یک سوئیچ POE داخلی ساخته نشده باشد، شما باید قادر به پیدا کردنباید به دنبال استفاده از ابزار جستجو دوربین دوربین IP برای دوربین سری TP باشید که در بخش دانلود وب سایت ما موجود است

بخش فراهم کردن سوئیچ POE خارجی یا یک منبع خارجی انرژی

دوربین باید در لیست پنجره نمایش داده شود، اما اگر نمیتوانید آن را ببینید، به سادگی دکمه Refresh را در پایین بزنید تا ببینید آیا آن را پر خواهد کرد. آدرس IP پیش فرض برای یک سری دوربین TP به احتمال زیاد 192.168.1.2 است، اما برای تأیید این اطلاعات، دستورالعمل خود را بررسی کنید. اگر از یک سوئیچ POE خارجی استفاده نمی کنید، می توانید دوربین را به روتر خود وصل کنید و قدرت آن را با استفاده از یک منبع تغذیه جداگانه تامین کنید. این نیز به شما اجازه می دهد تا به طور موقت اقدام به تنظیم آدرس IP و تنظیمات دوربین کنید تا زمانی که یک خانه دائمی برای دوربین ارائه می کنید.

 

بهترین راه برای دوربین های شبکه سری EL چیست؟

اولین چیزی که باید انجام دهیم این است که دوربین را پیدا کنیم. دوربین های EL نیاز به ابزار EL Finder دوربین، همچنین به عنوان Config Tool برای پیدا کردن دوربین مورد نیاز است. این دوربین ها از دوربین های TP متفاوت هستند به این معنی که هنگام اتصال به یک سوئیچ، یک آدرس IP پویا را می گیرند. در حالی که این ممکن است آنها را گاربردی تر از دوربین های TP کند ، هنوز هم توصیه می شود که به دنبال بهترین شیوه ها و تنظیم هر دوربین به IP استاتیک خود کند به طوری که شما می دانید که هر کدام از آنها کجا واقع شده است و تعداد تغییر نمی کند. Config Tool به شما این امکان را می دهد که آدرس IP و اطلاعات شبکه را در دوربین همانند ابزار Finder TP تغییر دهید.

آیا باید قبل از تغییر اطلاعات شبکه در دوربین هر کاری انجام دهم؟

دوربین های IP در سطح دوربین کنترل می شوند، بنابراین قبل از وصل کردن آنها به سوئیچ POE داخلی ، باید آنها را تنظیم کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید حرکت را شناسایی کنید، بنابراین باید در تنظیمات دوربین فعال شود. مهمتر از آن بخش رمزگذاری است و باید در دوربین نیز تنظیم شود.

 

اگر قبلا دوربین را تنظیم کرده اید و آن را به یک سوئیچ POE داخلی وصل است، می توانید از آنجا به دوربین وارد شوید. شما باید یک کامپیوتر را به همان سوئیچ POE وصل کنید تا یک آدرس IP را از سوئیچ دریافت کند. این دوربین و رایانه شما را در یک شبکه قرار می دهد و به شما اجازه می دهد وارد شوید و تغییر دهید. اگر شما نیاز به رها کردن رایانه خود به روتر متصل کنید، می توانید آدرس IP را نیز دوباره تغییر دهید تا با رایانهتان مطابقت داشته باشد تا بتوانید تغییرات ایجاد کنید و سپس دوباره آن را تغییر دهید. تا زمانی که کامپیوتر و دوربین شما در همان شبکه قرار دارند، می توانید وارد شوید و تغییرات را در تنظیمات انجام دهید.

نکته دوربین های سری TP دارای قالب هایی هستند که می توانند تنظیمات بسیاری را تغییر دهند. ما توصیه می کنیم با استفاده از الگو حرکت در زیر پارام HD به عنوان نقطه شروع. همچنین، برنامه پخش HD را به حرکت تغییر دهید و از Auto (زنگ هشدار) در قسمت Color To Gray استفاده کنید. ما این تنظیمات را یک نقطه شروع عالی برای استفاده داخلی و خارجی از دوربین TP می دانیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *