دوربین مدار بسته را برای بهترین نتیجه در کجا قرار دهیم

دوربین مدار بسته را برای بهترین نتیجه در کجا قرار دهیم

درک کجا قرار دادن دوربین های امنیتی می تواند اطمینان حاصل کند که مزایای حداکثری از سیستم امنیت شما امکان پذیر است. دوربین های نظارت تصویری مدرن قادر به ویژگی های پیشرفته و قابلیت های پیشرفته هستند، اما موقعیت آنها می تواند توانایی های خود را به حداکثر برساند.

برخی از سؤالات رایج در هنگام جایگذاری دوربین های امنیتی عبارتند از جایی که آنها باید نصب شوند، بسته به نوع دوربین متفاوت است و نوع دوربینی که باید انتخاب شود. مقاله زیر به این سؤالات پاسخ می دهد و راهنمایی های مفیدی را ارائه می دهد که می تواند به کاربران در تمام سطوح تجربه کمک کند.

 

دوربین های مدار بسته را کجا قرار دهیم

هر مالکیت و تنظیمات دارای چالش های منحصر به فرد و الزامات امنیتی است که باید هنگام نصب دوربین مدار بسته مورد توجه قرار گیرد. علی رغم این، هنوز قوانین کلی در مورد انگشت شست وجود دارد که باید به منظور استفاده کامل از سیستم دوربین امنیتی خود مورد استفاده قرار گیرد .

با قرار دادن دوربین های امنیتی که در آن گوشه ها با دیدگاه هایی که تقاطع می شوند، به طور کامل بر روی محیط بیرونی یک ملک مسکونی نظارت می شود. این به کاربران اجازه به دسترسی دو برابر پوشش مناطقی که دسترسی سخت است به نقطه مانند کوچه های پشتی ، پنجره ها، راه های ماشین رو ، پیاده رو ها، و خیابان های بزرگ را میدهد .

این مناطق توسط متخصصان امنیتی به عنوان نقاط آسیب شناخته شده شده اند. قرار دادن دوربین های امنیتی در این مکان ها کاربران را قادر می سازد تا افراد را از این مکان های آسیب پذیر به خانه نزدیک کنند. مهم است که در این مورد به یاد داشته باشید که اکثر دوربین های امنیتی لنز ثابت دارای زاویه دید گسترده تری هستند.

اگر یک دوربین مدار بسته برای نظارت بر یک درگاه طراحی شده باشد، باید آن را در حدود پنج فوت دور قرار دهید. این به اندازه کافی برای دوربین امنیتی به منظور استفاده مناسب از نرم افزار شناسایی صورت است که می تواند بازدید کنندگان را شناسایی کند.

بعضی از کاربران ممکن است نیاز به دوربین های امنیتی با قابلیت شناسایی پلاک ها داشته باشند. در این مورد، یک دوربین پلاک خوان باید سه پا از زمین و در عرض بیست پایی از خیابان قرار گیرد. دوربین مدار بسته پلاک خوان می تواند کار خود را در ترافیک کند و ترافیک متوقف شده انجام دهند.

این اصول همچنین می توانند جهت تنظیمات املاک تجاری برای تقویت برنامه امنیتی خود اعمال شوند.

 

انتخاب بین دوربین های بالت یا دام

به طور کلی، کاربران برای خرید دوربین های دام و دوربین های بالت اقدام خواهند کرد. هر دو دوربین از مزایا و محدودیت ها بر اساس شرایطی استفاده می کنند. در زیر، سه نوع دوربین امنیتی هستند که معمولا مورد استفاده قرار می گیرند و چگونه آنها را در بهترین مکان قرار می دهد.

اول، دوربین های امنیتی دام را بررسی خواهیم کرد. این دوربین ها در زمان هایی که به عنوان دوربین های دام یا توپ در سوکت یا دوربین های چشمی شناخته می شوند،این دوربین ها به تهاجم و یا آسیب دیگر مقاوم نیستند. دوربین های دام دارای درجه وسیع تر جنبش هستند و در مقایسه با دیگر دوربین های امنیتی قابل نصب بر روی دیوار هستند.

دوربین های دام واندال شبیه دوربین های دام هستند اما طراحی شده اند تا در مقابل دستکاری و خرابکاری مقاوم باشند. این محصول چالش انگیز برای جنایتکاران است برای اینکه این نوع را پوشانده، مات کند ، آسیب بزند یا حرکت دهد.

در نهایت، دوربین های امنیتی بالت بهترین استفاده را در موقعیت های دشوار برای نصب شدن دارند . دوربین های این نوع در محیط های زاویه دید محدود و تنگ به راحتی نصب شده اند.

 

آیا نوع دوربین امنیتی محل قرار گیری آن را دیکته میکند؟

شما ممکن است بدانید که آیا بهترین مکان برای قرار دادن دوربین های امنیتی به نوع آنها بستگی دارد یا نه. در حقیقت بهترین مکان برای دوربین امنیتی به تنظیمات، برنامه، نوع دوربین و لنز دوربین بستگی دارد.

هنگام نصب دوربین های امنیتی، همه این عوامل مهم است. در شرایط لنزها، سه نوع لنز دوربین موجود برای انتخاب وجود دارد. این گزینه ها عبارتند از فوکوس متغیر، varifocal و دوربین های امنیتی لنز ثابت.

دوربین های لنز ثابت سنتی در مقایسه با دوربین های فوکوس متغیر در عرضی که نشان می دهند، محدود هستند. دوربین های فوکوس متغیر بهترین استفاده در محیط وسیع اماکنی مانند یک پارکینگ اما با ارتفاع کوتاه ، حیاط مسکونی و یا راهرو ها مناسب است.

هنگامی که به امنیت داخلی در داخل ساختمان می آید، دوربین های فوکوس متغیر می توانند به طور موثر راهرو طولانی و محدود را کنترل کنند. انتخاب نوع لنز دوربین باید با تنظیماتی که می خواهید برای نظارت و ایمنی تعیین کنید مناسب باشد .

 

تعیین بهترین زاویه دید دوربین مدار بسته

دستیابی به زاویه دید مناسب برای دوربین های امنیتی شما، موقعیت و قابلیت های آنها را به حداکثر می رساند. همانطور که قبلا ذکر شد، در هنگام قرار دادن دوربین های امنیتی تعدادی از عوامل وجود دارد و یکی از این عوامل زاویه دید است.

در این مورد، مهم است که به یاد داشته باشید که رزولوشن دوربین امنیتی دارای اثر بزرگی است. به عنوان یک قاعده کلی، دوربین های امنیتی بالاتر و بیشتر پشت آن پوشش بیشتری را که کاربر می تواند به آن دست یابد، نصب می کند. این قانون به طور کلی برای دوربین های با وضوح بالا استفاده می شود زیرا دوربین های با وضوح پایین به طور معمول از کیفیت فیلم ها کاسته می شوند.

کارشناسان امنیتی بر این باورند که بهترین مدل برای پیگیری این است که دوربین های امنیتی را نصب کنند تا بیشترین پوشش را با حداقل تلاش به دست آورند. بهترین مثال این اصل، قرار دادن یک دوربین امنیتی در زاویه دید است که تنها بر لبه یک خط حصار یا دیوار نظارت می کند.

به دنبال این اصل می تواند در واقع شما را به صرفه جویی در هزینه کمک کند ، زیرا شما تعداد دوربین های امنیتی مورد نیاز برای ایمنی اموال را کاهش می دهد. قرار دادن دوربین های امنیتی نیز باید از دسترس خارج شود. این می تواند با استفاده از یک دوربین امنیتی سخت تر شود، مگر اینکه با استفاده از یک دوربین دام ضد خرابکار همانطور که قبلا ذکر شد استفاده کنید.

 

کمک به انتخاب نوع دوربین امنیتی مناسب

بازار نظارت تصویری دارای مدل های مختلف دوربین های امنیتی است که می توانند انتخاب یک سیستم دوربین امنیتی درست را چالش انگیز کنند. تعیین مکان جایی برای قرار دادن دوربین های امنیتی فقط یک عامل است که باید شناسایی کنید.

پارس تکنیک ارائه دهنده برترین محصولات شرکت فروش و توزیع امنیتی محصولات آنلاین است. تیم متخصص ما می تواند به شما در پیدا کردن بهترین نوع دوربین امنیتی برای کسب و کار یا محل اقامت شما کمک کند. امروز برای کمک به انتخاب دوربین امنیتی مناسب برای اهداف خود، با یک عضو تیم فروش تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *