استفاده از Smart PSS بجای سرویس وب

استفاده از Smart PSS بجای سرویس وب

برنامه SMART PSS برای مشاهده و پخش زنده عالی است. در پشتیبانی فنی، ما واقعا سرویس وب را برای تغییرات پیکربندی دوست داریم و این جایی است که باید آن را به عنوان یک راه سریع برای ایجاد تغییرات مورد استفاده قرار دهیم. با این حال، SMART PSS برنامه برتر برای مشاهده ویدئو زنده و پخش است. اولا لازم نیست نگران نصب پلاگین وب، ACTIVE X ، سازگاری در دیدن یا هر مسئله دیگر مربوط به کامپیوتر باشید تا بتوانید آن افزونه را به کار ببرید. کافیست شما فقط فایل اجرایی را بر روی PC یا MAC نصب کنید و نرم افزار برای مدیریت تمام DVR های شما ، ضبط کننده های تحت شبکه (NVR) و دوربین ها در یک برنامه نرم افزاری متمرکز طراحی شده تا بعد از نصب دوربین مدار بسته به چند دستگاه همزمان دسترسی داشته باشید . شما یک رابط کاربری مشابه در PC و MAC دریافت می کنید ، بنابراین یادگیری رابط یک بار برای هر دو سیستم عامل کار خواهد کرد. بیایید شروع کنیم و از مزایای اصلی استفاده کنیم.

تمام دستگاههای خود را در یک مکان مدیریت کنید

سیستم مدیریتی نرم افزار دستگاه اجازه می دهد تا شما تا 50 ضبط ویدئویی دیجیتال (DVR)، ضبط ویدئو (NVR) و دوربین ها را اضافه کنید. این کار راحت است اگر شما کسب و کار دارید که دارای بیش از یک DVR یا NVR باشد یا می خواهید از یک آدرس IP محلی و یک آدرس IP خارجی در یک پلت فرم نرم افزاری استفاده کنید. ایده خوبی است که یک DVR در خانه و DVR دور داشته باشید تا بتوانید از Wi-Fi خود برای دسترسی سریعتر به DVR در خانه خود استفاده کنید. اگر شما بیش از یک DVR یا NVR داشته باشید، این بدان معنی است که SmartPSS واقعا درخشان است.

 

 

ایجاد دیدن برای یک یا چند DVR و NVR

 

 

ایجاد یک دید در SmartPSS بسیار آسان است. شما فقط دوربین هایی را که می خواهید به هر پنجره که می خواهید بکشید. این بسیار مفید است اگر شما می خواهید چیدمان دوربین های خود را بدون دست زدن به پشت DVR و NVR خود تنظیم مجدد کنید . سپس می توانید نحوه دید خود را ذخیره کنید و یک راه کلیک سریع برای دسترسی به آنها داشته باشید. چیزی که باعث می شود این واقعا خاص باشد این است که شما می توانید یک دید از DVR ها و NVR های متعدد ایجاد کنید. به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما یک کسب و کار خشک شویی دارید که دارای چهار مکان جدا است. شما می توانید یک نمایه به نام “شمارنده جلو” ایجاد کنید و لیست چهار شمارنده از چهار فروشگاه را فهرست کنید. اگر فقط یک DVR دارید، می توانید از ویژگی مشاهده برای ایجاد دیدگاه های مختلف برای نیازهای مختلف استفاده کنید.شاید شما چند مکان ذخیره سازی را داشته باشید که می خواهید در یک نمایه تنظیم کنید که گاه گاه آن را چک کنید. یا شاید میخواهید نمای پخش زنده اصلی خود را سفارشی کنید، سپس آن را به مانیتور دوم خود بکشید، و سپس آن را روی صفحه نمایش کامل بگذارید تا بتوانید دوربین های خاص خود را در همه زمان ها ببینید. هنگامی که شروع به ایجاد نمایش ها می کنید، گزینه های بی پایان هستند و شما می توانید پیدا کنید که سفارشی سازی بیشتر به شما امکان می دهد تا امنیت خود را سازماندهی کنید.

Smart PSS یک ابزار عالی برای پخش و ذخیره ویدئو 

در قسمت پخش ، تاریخ و دوربین خود را انتخاب کنید و دکمه جستجو را فشار دهید. شما اکنون یک جدول زمانی در پایین صفحه را مشاهده خواهید کرد، در صورتی که شما در حال ضبط 24/7 هستید و گزینه ای برای همگام سازی ویدیو بین پنجره ها خواهید داشت. اگر بیش از یک دوربین برای جستجو انتخاب کردید، شروع به پخش یک دوربین کنید و بر روی دکمه همگام سازی برای همگام سازی همه تصاویر ضبط شده ویدئویی کلیک کنید. بگذارید بگوییم شما برای 4 دوربین جستجو کردید و می خواهید ویدیو همگام سازی را در تمام 4 دوربین در ساعت 10 صبح تماشا کنید. با کلیک بر روی 10:00 در اولین جدول زمانی و سپس ضربه دکمه همگام سازی، و تمام چهار فیلم به طور خودکار در آن زمان همگام سازی می شوند.

اگر چیزی را پیدا کردید که میخواهید ذخیره کنید،، بر روی قیچی در سمت راست کلیک کنید تا قسمت مورد نظر بریده و جدا شود. سپس یک نقطه پایانی در جدول زمانی را انتخاب کنید و یک بار دیگر روی قیچی را کلیک کنید. این یک جعبه محاوره ای است که در آن شما می توانید یک مکان ذخیره در هارد دی وی آر خود را انتخاب کنید. این یک فایل طول انتخاب شده توسط شما را ایجاد می کند. گزینه دیگری برای ذخیره ویدیوها، کلیک روی دکمه رویداد در سمت چپ برای دیدن تمام فایل هایی است که جدول زمانی شما را تشکیل می دهند. هر ساعت یک فایل است، بنابراین شما می توانید ساعت ها و دوربین هایی را که می خواهید بر اساس معیارهای جستجوی خود انتخاب کنید. همچنین، با دیدن اندازه فایل، می توانید محاسبات را برای تعیین میزان فضای هارد دیسک که در هنگام ضبط با تمام دوربین هایتان استفاده می کنید، انجام دهید. بسیاری از افراد علاقه مند به تعیین هارد درایو خود ابراز علاقه کرده اند، و Smart PSS یک ابزار عالی برای استفاده است. همه چیز که شما نیاز دارید، یک روز ضبط است و تمام دوربین مدار بسته ها در همان تنظیمات رمزگذاری تنظیم شده اند تا فضای مورد نیاز هارد دیسک مورد نیاز را تعیین کنند. این یک ویژگی بسیار مهمی برای مشتری I-502  است.

 

اگر از ضبط با سنسور حرکت استفاده می کنید، همه چیز تغییر می کند. هر رویداد حرکت یک فایل است و شما قادر به همگام سازی ویدیو از همه رویدادهای حرکت در زمان های مختلف است. اگر شما در حال تلاش برای پخش ویدیوهای ایجاد شده توسط سنسور حرکت هستید، از گزینه بزرگنمایی برای افزایش زوم در جدول زمانی استفاده کنید تا انتخاب آن فایل های ویدئویی آسان باشد.

 

قسمت Accounts در نرم افزار SMART PSS چیست

یک حساب پیش فرض با نام کاربری admin  و با رمز عبور  admin وجود دارد. این حساب مربوط به DVR یا NVR شما نیست. این نرم افزار برای مدیریت چندین دستگاه طراحی شده است، بنابراین کلمه عبور برای این دستگاه ها در دستگاه های تحت نظر شما کنترل می شود. قسمت کاربران از نرم افزار برای کنترل دسترسی شما به برنامه نرم افزاری است. شما می توانید دکمه ها و گزینه های سطح نرم افزاری را برای دسترسی به DVR یا NVR کنترل کنید. این به شما امکان کنترل انعطاف پذیری محدود کردن در سطح نرم افزار را میدهد زمانی که شما میتوانید زمانی که از یک کاربر مدیر وارد نرم افزار می شوید میخواهید کامپیوترها و نرم افزار را برای جلوگیری از عملکرد خاصی قفل کنید.

  • Rابلیت اتصال انواع دوربین های تحت شبکه یا IP و دستگاه (دی وی آر) DVR
  • قابلیت کنترل کامل روی دوربین اسپید دام یا PTZ ، انتقال صدا بصورت دو طرفه ، تنظیمات دوربین های منو دار یا UTC
  • امکان شناسایی ماتریس Videowall
  • امکان کاربری در سیستم مانیتور مرکزی
  • امکان اتصال 1000 دوربین مدار بسته و دیدن 64 کانال در یک صفحه
  • بررسی سلامت دستگاه و دوربین های نصب شده

1 دیدگاه دربارهٔ «استفاده از Smart PSS بجای سرویس وب»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *