چرا من به یک سیستم دوربین امنیتی نیاز دارم؟

چرا من به یک سیستم دوربین امنیتی نیاز دارم؟

هنگام صحبت با مشتریان، اغلب از من سوال می کنند که “چرا من به یک سیستم دوربین امنیتی در خانه نیاز دارم”. پاسخ ساده من این است که شواهد ویدئویی قدرتمندترین وکیل مدافع محسوب می شود، تا زمانی که ویدیو با کیفیت بالا باشد. در حال حاضر انواع مختلفی از سیستم های امنیتی در بازار وجود دارد. به خاطر داشته باشید که شما اغلب آنچه دریافت می کنید که بابتش همان اندازه پرداخت می کنید .

در حال حاضر من نمی گویم که هر صاحب خانه به سیستم  “واحد دفاعی” دوربین با کیفیت نیاز دارد. آنها باید نوعی حفاظت داشته باشند تا به آنها امنیت خاطر بدهد هنگامی که در ملک خود حضور ندارند . با تمام محصولات DVR های پارس تکنیک (ضبط کننده های دیجیتال) و NVR ها (ضبط کننده های ویدئویی شبکه) در بازار، شما می توانید توانایی از راه دور ملک خود را از هر نقطه از جهان که دارای اتصال به اینترنت است را داشته باشید ، تا زمانی که ملک شما خودش به اینترنت اتصال دارد .

یکی دیگر از چیزهایی که در مورد ضبط کننده های امنیت پارس تکنیک عالی است این است که با خرید یک DVR جدید به شما یک حساب DDNS رایگان می دهد. یک DDNS یک سیستم نام دامنه پویا است، به این معنی که مهم نیست که آدرس IP شما چیست، شما می توانید به ملک خود بدون دانستن IP آن دسترسی پیدا کنید. به طور کلی، بسیاری از خانه ها و املاک یک آدرس IP پویا را از ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) دریافت می کنند، و در حال حاضر نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای داشتن یک آدرس IP ثابت ندارید.

در حال حاضر اگر صاحب کسب و کار هستید، باید به فکر نصب دوربین مدار بسته با کیفیت بالاتر نگاه کنید، زیرا می تواند به محافظت از کسب و کار شما در راه های بیشتر از تهدیدات بی نظیر کمک کند. با هر سیستم دوربین در یک کسب و کار شما به طور طبیعی کمک خواهد کرد که کارکنان خود را صادق نگه دارید. شما همچنین کمتر متوجه از دست دادن محصول خواهید شد، زمانی که مشتریان عادی می دانند که آنها در حال تماشا هستند، احتمالا این کار اشتباه را انجام نمی دهند. با سیستم دوربین شما معمولا می توانید با شرکت بیمه خود صحبت کنید و آنها باید میزان امتیازات خود را پایین بیاورند. این همچنین می تواند به شما کمک کند تا ادعاهای صنف کارگری را کنار بگذارید، زیرا شواهد ویدئویی از آنچه اتفاق افتاده است، دارید. سیستم های دوربین همچنین می توانند به سوء استفاده از قوانین ناخوشایند توسط مشتریان و “لغزش و سقوط” آنها کمک کنند. نه تنها سیستم دوربین می تواند از شما محافظت کند، اگر مکان شما توسط دزدان مورد هدف قرار گرفته باشد، می تواند به کاهش هزینه های خود با کم کردن هزینه های انجام کسب و کار کمک کند.

من نمی گویم که دوربین ها در هر گوشه ای از هر خیابان مورد نیاز هستند، اما من می گویم که سیستم های دوربین های بیشتری که مورد استفاده قرار می گیرند، افراد کمتر احتمال دارد کاری انجام دهند، مگر اینکه فکر کنند هیچ کس آنها را تماشا نمی کند. من می فهمم که اگر دولت از دوربین های بیشتری استفاده کنند، بیشتر احتمال دارد که آنها بتوانند بدون اینکه حضور داشته باشند، از پلیس استفاده کنند . من می دانم با کامپیوتر و با استفاده از هر دوربین برای پیدا کردن و پیگیری مردم است که نشان می دهد افرادی را که به آنها علاقه دارند در حال حاضر دولت به ما اطلاع نداده که این امکان وجود دارد، اما من نمی توانم شک کنم که آنها در حال کار بر روی این تکنولوژی هستند. اکنون سیستم های خصوصی بیشتری وجود دارند که درست به روی این پروژه قفل شده اند و نیاز کمتری به سیستم های دولتی وجود دارد.

هنگامی که من سیستم دوربین مدار بسته خود را نصب کردم ، همسایگان من وحشت کردند ! این یک فروش سخت برای بسیاری از همسایگان بود، به همین علت زمانی که در محله ما خرابکاری بود. هیچ خانه ای در نزدیکی من لمس نشده بود . آیا می توانم مستقیما به دلیل دوری از آنها اعتبار کسب کنم ، اما زمانی که یکی از همسایه ها وسایل نقلیه را در دوربین گرفته و به من اطلاع داد که چه چیزی باید در مورد آن انجام گیرد، به من دلیلی برای ادامه دادن داد. وقتی وسیله نقلیه به محله رسید  من توانستم مقامات را به آنچه که اتفاق می افتد آگاه کنم . در حالی که به پلیس اطلاع دادم که چه دیدم،

متوجه یک تماس و زنگ خطر که از محله مب آمد شدم و توانستم آنچه را که مقامات به دنبال آن بودند را توضیح دهند. از آن زمان تاکنون هیچ جرم واقعی در محله من، به ویژه خانه من وجود نداشته است. این وقایع به تغییر ذهن همسایگان من کمک کرد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *