سیستم دوربین بیرونی

سیستم دوربین بیرونی

یک سیستم دوربین مدار بسته فضای باز برای اهداف نظارت و امنیت، هنجار برای حفاظت از تمام مکان هایی است که نیاز به نظارت دارند. منحصر به محیط اطراف آن، تعداد زیادی از متغیرهایی است که همراه با نصب یک سیستم دوربین در فضای باز وجود دارد. دوربین های امنیتی به تنهایی دارای یکپارچگی وسیع هستند، هر کدام به کارکرد خاصی که مخصوص قابلیت های منحصر به فرد آنها طراحی شده اند اختصاص دارد. در پارس تکنیک ما صنعت نظارت و امنیت را درک می کنیم و در تلاشیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما بهترین تجهیزات را با توجه به نیازهای نظارتی خود دریافت می کنند و بیشترین استفاده را از سیستم دوربین خود در فضای باز دارند. هیچ یک از دو مشتری به طور یکسان نیستند، و هر مکان دارای تناقضهای شخصی است که اجازه به حفاظت کامل 100% می دهد. مهم نیست که نیازهای شما برای یک سیستم دوربین در فضای باز چیست، پارس تکنیک میتواند بهترین محصولات، مشاوره و خدمات را به مشتری ارائه دهد تا کاملا احساس محافظت کند.

 

استفاده از یک سیستم دوربین بیرونی

انواع شرکت ها، و همچنین افراد به عنوان اشخاص خصوصی، هر یک از مزایای استفاده از یک سیستم دوربین مدار بسته در فضای باز وجود دارد. در زیر لیستی از برخی از موارد استفاده شده است که یک سیستم نظارت در جای خود می تواند به شما یا شرکت شما ارائه دهد

 

  • حفاظت از املاک
  • پیشگیری از ضرر
  • پیشگیری از جرم و جنایات
  • نظارت تصویری 24/7

همه این ها راه هایی برای صرفه جویی در پول شرکت شما، حفاظت از اموال ، و حفظ آرامش عمومی است که اجازه می دهد تا شما تمرکز بیشتری به کسب و کار و چیزهای دیگری که در دست دارید کنید . ما توسط شرکت های مختلف و افراد به منظور تکمیل دیدگاه های خود و حفاظت از احساس امنیت کار می کنیم. پارس تکنیک برای امنیت آن در پارکینگ، انبار، محل اقامت خصوصی، اموال دولتی یا به سادگی نظارت بر محل کار، آن را به شما معرفی کرده است و می تواند به شما در پیدا کردن بهترین راه حل برای سیستم دوربین شما در فضای باز کمک کند.

 

محصولات برای یک سیستم دوربین بیرونی

دوربین امنیتی پارس تکنیک یکی از بهترین ارائه دهنده های محصولات امنیتی است و تولید کننده و توزیع کننده انواع محصولات برای سیستم دوربین های در فضای باز می باشد. ما خودمان بدنبال ارائه بهترین محصولات با کیفیت بالا هستیم که شخصا برای اهداف امنیتی و نظارتی خود استفاده کنید . از دوربین های امنیتی ، ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال یا شبکه و تمام لوازم جانبی همراه آن، پارس تکنیک می تواند به شما در پیدا کردن محصولات مناسب با توجه به سیستم نظارت شما کمک کند. دوربین های امنیتی به تنهایی با طیف گسترده ای از انواع مختلف برای اهداف خاص تخصص دارند.

 

  • دوربین مدار بسته بالت بعضی از انواع مقاوم در برابر آب و هوا می باشند و می توانند بعضی از ساده ترین ها برای هر کسی که می تواند آن را نصب کند باشد .
  • دوربین امنیتی باکس طرح اصلی دوربین امنیتی است و امکان تغییر لنزها را برای حداکثر وضوح تصویر را فراهم می کند .
  • دوربین مدار بسته دام برای کار با یک سیستم دوربین در فضای باز ساخته می شوند اگر نیازهای شما به نظارت بر محیط داخلی مکان شما منتقل شود.
  • دوربین های PTZ توانایی تنظیم از راه دور را فراهم می کند، و کاربر را قادر می سازد تا با زوم کردن و خارج شدن به یک منطقه خاص که نیاز به حفاظت دارد تمرکز کند.

ذخیره سازی ویدئو بخش دیگری از سیستم نظارت در فضای باز شما است که باید برای حفظ تمام فیلم های CCTV به دست آورد از طریق نظارت بر محل خود را اجرا شود. این ها در انواع مارک ها و سبک های مختلف قرار می گیرند و پارس تکنیک دارای بهترین ضبط کننده های دیجیتال و شبکه می باشد. بعضی از ضبط کننده ها فقط برای نگهداری محدودی از فیلم های نظارتی که شما به دست آورده اید، ساخته شده اند، در حالی که بعضی دیگر می توانند هفته ها یا ماه ها فیلم را بسته به ظرفیت حافظه ذخیره کنند. هر فرد طول زمان ضبط متفاوتي نیاز دارد که به دنبال آن هستند تا ذخيره شوند. به عنوان مثال، امنیت کسب و کار کانابیس یک دوره اجباری از آنها خواسته شده است تا فیلم ها را ذخیره کنند تا با قوانین ایالتی خود باقی بمانند، در حالی که اقامت خصوصی ممکن است فقط یک دوره 24-48 ساعت ویدئو ذخیره شده را درخواست کنند. با تماس با ما در پارس تکنیک برای مشاوره در مورد چگونگی زمانبندی مناسب برای نیازهای شما، به طوری که ما ممکن است DVR / NVR مناسب و شبکه همراه را برای پاسخگویی به این نیازها پیشنهاد دهیم.

یکی از جنبه های دیگری از سیستم دوربین مدار بسته، تکنولوژی اطراف آن است که پیشرفت هایی نیز برای تکمیل این تکنولوژی مشترک دارد. پارس تکنیک در مشارکت با شرکت Digital Security Guardto آخرین سیستم نظارت تصویری دیجیتال را به مشتریان خود ارائه می دهد. نظارت تصویری دیجیتال یا مانیتورینگ از راه دور، راه را برای نظارت 24/7 در مورد اموال خود را در حالی که با استفاده از یک شرکت برون سپاری است که تماشای بیش از تمام مانیتورهای حفاظت از محل خود را نگه دارید. بر خلاف روش های امنیتی سنتی، با استفاده از یک سرویس ویدیویی دیجیتال می توانید پول خود را صرفه جویی کنید و دیگر نیازی به نگه داشتن تغییر در افرادی که در ساعاتی که شما بیشترین نگرانی را داشته اید، در محل قرار گیرند. با کار با دستان تیم های واکنش، گارد دیجیتال امنیت خود را برای حفظ سیستم نظارت خود به عنوان پیشگیرانه و نه ارتجاعی تضمین می کند.

استفاده از این تکنولوژی و قابلیت های دیگر پشت یک سیستم دوربین در فضای باز می تواند وابسته به شبکه همراه شما که تصمیم به اجرای آن با تجهیزات دوربین امنیتی خود دارد . ما در پارس تکنیک نرم افزار های مختلف دستگاه و گزینه های اتصال شبکه برای اطمینان از دریافت آنچه شما  از نصب دوربین مدار بسته در فضای باز می خواهید ارائه دهیم . تیم ما از متخصصان آموزش دیده بسیار با تجربه و با توانمند می تواند پشتیبانی و مشاوره ای با کیفیت ارائه دهد تا شما بتوانید همه این قطعات متحرک را به جای خود قرار دهید.

پارس تکنیک یک تیم است که در یک ماموریت برای به اشتراک گذاشتن دانش هایشان از سیستم های امنیتی و نظارت برای همه مشتریان که نیاز به حفاظت دارند است. ما یک توزیع کننده بالا در کشور هستیم و قیمت های رقابتی و عمده فروشی را ارائه می دهیم زیرا ما فقط با تولید کنندگان محصولات امنیتی در صنعت نظارت کار می کنیم. تماس با ما در لینک ارائه شده با هر گونه سوال و یا نگرانی هایی که ما قادر به کمک به شما برای آرام کردن اضطراب شما است را با توجه به سیستم جدید دوربین در فضای باز است پاسخ می دهیم . از فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته  ما در پارس تکنیک برای مشاهده کامل محصولات ما ارائه می شود بازدید کنید و اجازه دهید ما به شما خدمات و مشاوره برتر ارائه دهیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *