مزایای امنیتی تجهیزات نظارت مخفی

مزایای امنیتی تجهیزات نظارت مخفی

تجهیزات نظارت پنهانی نقش مهمی در امنیت دارند. اگر چه سیستم دوربین امنیتی سنتی پایه ریزی برای دستیابی به امنیت صحیح ذهن است، این سیستم ها همیشه به اندازه کافی و مناسب نیستند. سناریوهای بسیاری وجود دارد که در آن قرار دادن یک دوربین امنیتی قابل توجه تنها مردم را از انجام کارهای نامناسب در مناطقی که می دانند تحت نظارت هستند جلوگیری می کند.

از سوی دیگر، تجهیزات پنهانی نظارت، به کسب و کارها امکان اضافه شدن نظارت را به صورت غیرقابل مشاهده می دهد. دوربین های امنیتی پنهانی از نظر ساده پنهان هستند و اغلب برای تکمیل سیستم های دوربین های امنیتی سنتی استفاده می شوند. در مقاله زیر برخی از مزایای دوربین های امنیتی مخفی را ارائه می دهد و همچنین چند سناریویی که دوربین های مخفی معمولا در آن استفاده می شود را مورد بررسی قرار می دهد.

 

مزایای دوربین مدار بسته مخفی

بسیاری از سیستم های دوربین های امنیتی سنتی می توانند با اضافه کردن تجهیزات نظارت پنهان هنگام نصب راه اندازی شوند. انواع مختلفی از دوربین های امنیتی مخفی برای فروش برای گزینه های بیشتر جهت راحتی نصب دوربین مدار بسته مخفی جداگانه می دهد. در حقیقت، بسیاری از دوربین های امنیتی مخفی جدید در واقع قادر به کار در سیستم های امنیتی هستند و حتی اگر دوربین های دیگر امنیتی کاملا تحت تاثیر قرار گیرند، ضبط خواهند شد.

داشتن یک دوربین امنیتی بی نظیر در خارج از یک سیستم دوربین امنیتی سنتی بسیار مفید است در صورتی که کسی در تلاش برای تخریب یا خرابکاری دوربین هایی که قابل دیده شدن شود.  ضبط ویدئویی، صرف نظر از اینکه همه ضبط ویدیو را از بین ببرید و احتمالا فیلم ضبط شده را از دست بدهید، تجهیزات نظارت مخفی ادامه اقدامات افرادی را که اعتقاد دارند آنها دیگر نظارت نمی شوند، را ضبط می کند.

سناریوهای دیگری که دوربین های امنیتی مخفی مفید هستند، اگر شما مظنون به فعالیت های بدخیم هستید، اما نمی خواهید مظنون از آگاهی شما خبر داشته باشد . بعد از نصب دوربین مدار بسته به طور کلی مردم را از تکرار اقدامات خود، حداقل با شیوه ای بی دقت جلوگیری می کند. در مقابل، دوربین های امنیتی مخفی به طور غیرمستقیم فعالیت های خود را نظارت نمی کنند بدون اینکه سرگردانی دیگران را از بین ببرند تا اقدامات آنها کشف شده باشد .

 

سناریوهای معمول برای استفاده از تجهیزات نظارت مخفی

اگرچه اکثر افراد دوربین های امنیتی مخفی را با اقدامات مزاحم درگیر در ضبط های امنیتی مرتبط می کنند، حقیقت این است که آنها برای اهداف کاملا موثق مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال، می گویند شما صاحب یک کسب و کار هستید که مظنون است که یک کارمند از موجودی شما سرقت کرده است.

در مواجهه با این کارکنان و متهم کردن آنها به سرقت بدون تایید این سوء ظن ها می تواند نتایج بسیار بدی داشته باشد و باعث ایجاد ناامیدی زیادی می شود. با این حال، تجهیزات نظارت پنهان امکان تأیید را فراهم می کند بدون اینکه به کسی دروغ بگوید.

یک مثال دیگر می تواند این باشد که اگر مجرمان به یک کسب و کار کوچکی که دارای یک سیستم دوربین امنیتی است، دستبرد بزنند . بیشتر جنایتکارهای هوشمند متوجه خواهند شد که آنها در حال ضبط تصاویرشان هستند و سعی می کنند دستگاه های ضبط را از بین ببرند یا منحرف کنند تا بتوانند هیچ شواهد ویدئویی از سرقت را باقی نگذارند.

سپس آنها ممکن است سعی کنند ضبط کننده های ویدئویی را از بین ببرند یا با خود ببرند . داشتن یک دوربین امنیتی پنهانی در این محل، احتمال انتقال هرگونه اطلاعات نظارتی قابل استفاده را از بین می برد در حالی که جزئیات مهمی را می توان از طریق اجرای قانون برای دستگیری مظنونان مورد استفاده قرار داد.

 

سناریوهای معمول برای استفاده از تجهیزات نظارت مخفی شامل هر کدام از موارد زیر است

  • مراقب پرستار بچه یا پرستار کودکان باشید
  • گرفتن شواهد از سرقت توسط دوستان، خانواده یا هم اتاقی
  • تایید و جلوگیری از سرقت کارکنان
  • شناسایی سرقت توسط کارگران یا پیمانکاران
  • تایید استفاده مکرر از مواد مخدر
  • گرفتن رفتار حیوانات مخرب
  • ضبط اعمال خرابکاری
  • تقویت سیستم های دوربین امنیتی فعلی

در برخی از حوادث، تجهیزات نظارت پنهان حتی اقدامات مخرب توسط مأموران انتظامی را گرفته اند. چند سال بعد، اداره پلیس سانتا آنا به یک درمانگاه غیر مجاز ماری جوانا حمله کرد . افسران پلیس اقدام به نابود کردن تمام دوربین های امنیتی که می توانستند قبل از سرقت فیلم های نظارت تصویری برای از بین بردن شواهد پیدا کنند کردند .

خوشبختانه، صاحب کسب و کار چندین دوربین امنیتی پنهان داشت که به نظر می رسید اشیاء نرمال است. فیلم هایی که از تجهیزات نظارتی پنهانی آنها گرفته شده است، در حال حاضر در دادگاه مورد استفاده قرار می گیرد تا اقدامات اداره پلیس را نادیده بگیرد و بی عدالتی تجربه شده در کسب و کارش را تایید کند.

 

 

خرید دوربین مدار بسته مخفی

اگر شما به دنبال خرید دوربین های امنیتی مخفی در حراجی آنلاین هستید که می تواند سیستم دوربین امنیتی فعلی شما را کامل کند، گزینه های موجود را بررسی کنید. پارس تکنیک دارای انواع مختلفی از دوربین های امنیتی مناسب برای تمام نیازهای نظارت شما است. ما خود را در طراحی سیستم های امنیتی سفارشی برای تمام نیازهای مشتریانمان برتر داریم.

دوربین کوچک بالت مخفی (CVICV-AL2-LIP) یک گزینه عالی برای هر کسی است که به دنبال پنهان کردن دوربین خود در چیز دیگری است. این فقط 3 اینچ طول دارد و دارای لنز ثابت 2.8 میلی متری است، ایده آل برای نظارت بر زاویه دید گسترده. بررسی ما از این دوربین پنهان کوچک گلوله را در فیلم زیر ببینید .

 

HD Over Coax مخفی پین هول دوربین امنیتی (HDCV-AL2-PIN) طرح بزرگی دیگر از دوربین مخفی است. این فقط یک و نیم اینچ مربع است و دارای یک لنز ثابت 3.7 میلی متری است. و قابلیت ضبط با رزولوشن 1080 پیکسل را دارد و دارای چراغ های LED نیست. بررسی ما از دوربین Alliance HD Over Coax Covert Pinhole Camera در فیلم زیر موجود است

 

 

اگر هنوز در مورد نحوه نصب تجهیزات نظارت به صورت مخفی در کنار سیستم دوربین امنیتی خود در شک و یا تردید هستید، با یک عضو تیم فروش ما تماس بگیرید. ما می توانیم به شما در انتخاب بهترین دوربین مخفی مناسب برای پاسخگویی به برنامه های نظارت و همچنین کمک به دیگر نیازهای امنیتی شما کمک کنیم. گارد ایمنی شما نباید دوباره از بین برود به دست آوردن آرامش خاطر که در سایۀ پارس تکنیک است شایسته شما است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *