منبع تغذیه دوربین مدار بسته و برق

منبع تغذیه دوربین مدار بسته و برق

استفاده از منبع تغذیه دوربین مدار بسته مناسب مهم است. بدون تأمین برق مناسب، دوربین ها به درستی کار نمی کنند. روز خوبی نیست روزی که دوربین شما خراب و دزدیده شود . شما قادر به گرفتن فیلم آن نیستید تا آن را اثبات کنید که از شما دزدیده شده است . با انتخاب های مختلف از ما انواع مختلفی از منابع تغذیه را ارائه می دهیم.

قبل از اینکه یک منبع تغذیه خریداری کنید، باید متوجه شوید سیستم شما چند دوربین را اجرا می کند . شما همچنین باید بدانید که هر کدام از دوربین ها چه جریانی را مصرف می کنند . توصیه می کنم یک منبع تغذیه بزرگتر دریافت کنید، در صورتی که می خواهید دوربین بیشتری بگیرید یا فقط مطمئن شوید که قدرت ارائه شده مناسب نیاز شما است .

دانستن اینکه چند دوربین شما می خواهید مهمترین نقش را در تعیین اینکه آیا شما نیاز به یک آداپتور برق یا جعبه منبع تغذیه دارید تعیین می کند . اگر فقط یک دوربین باشد، فقط به یک منبع تغذیه DC 12V نیاز دارید، مانند تصویر زیر.

 


1 Amp Power Supply
اگر شما 16 دوربین دارید، ممکن است یک جعبه منبع تغذیه را بخواهید. شما می توانید جعبه توزیع قدرت را بر روی یک دیوار نزدیک قرار دهید و آن را به یک خروجی استاندارد وصل کنید. جعبه توزیع قدرت نیز به عنوان یک جعبه فلزی امن است و معمولا قفل شده و نیاز به یک کلید دارد. آنها نیز با دوام و بعضی اوقات مقاوم به آب هستند. یک جعبه توزیع قدرت، مدیریت قدرت برای دوربین های چندگانه را در یک نقطه مرکزی می باشد ، که معمولا نزدیک DVR است، که مدیریت قدرت در دوربین ها را در نقطه مرکزی آسانتر می کند. این باعث می شود که نصب دوربین بهتر به نظر برسد و اجرای کابل به آسانی انجام  شود. به جای داشتن 16 شاخه برق، شما فقط می توانید تمام سیم ها را به جعبه توزیع قدرت متصل کنید. تمام سیم های خود که دوربین های خود را قدرت می دهند می توانند به راحتی به منبع تغذیه متصل شوند، به جای این که سیم ها در سراسر DVR خود حلق آویز شوند. منبع تغذیه به یک پریز برق 220 ولت متصل می شود. جعبه های منبع تغذیه در 4،8،16 و 18 کانال وجود دارد.

 


8 Channel Power Distribution Box
 

با استفاده از دوربین های IP یک سوئیچ POE می تواند برای ارسال قدرت بر روی کابل اترنت استفاده شود. POE (Power over Ethernet) باعث شده تا کابلها قدرت بیشتری داشته و دسترسی به شبکه داشته باشند. با قرار دادن آنها بر روی کابل یکسان که داده ها را فراهم می کند، دردسر نصب کمتر و نصب تمیز تر و زیبا تری دارند و یا اگر نصب و راه اندازی را خود را انجام می دهید، مشکل کمتری پیدا می کنید. یک دوربین آنالوگ معمولا نیاز به دو کابل دارد. یکی برای ویدیو / داده ها و دیگری برای قدرت. با استفاده از یک دوربین IP، ویدئو و برق می توانند همان کابل را با استفاده از سوئیچ POE اجرا کنند. این موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود.

 


4 Port POE Switch
هنگامی که یک سیستم جدید را خریداری می کنید و قبلا می دانید که چه منبع تغذیه انرژی را نیاز دارد ، خودتان را از درد سر های بعدی نجات خواهید داد.

هنگام خرید یک پکیچ سیستم نظارتی که معمولا شامل منبع برق درست می شود و عملا نصب و استفاده خواهد بود. اگر به هر دلیلی نیاز به یک منبع تغذیه جدید داشته باشید، با چشم خود اطمینان حاصل کنید که چند دوربین می تواند با این منبع تغذیه شود و همچنین نام تجاری منبع تغذیه. همچنین از گواهینامه UL اطمینان حاصل کنید و به مطابقت با بالاترین استانداردهای ایمنی نگاه کنید.

هنگام اتصال سیم به منبع تغذیه خود، مطمئن شوید که شما یک پیچ گوشتی و سیم لخت کننده دارید. همچنین کمک می کند تا یک اسلحه اساسی با اسیاب های گرد داشته باشید تا هر سیم قابل مشاهده را به دیوار بچسبانید. فقط باید چند دقیقه برای نصب یک منبع تغذیه نیاز داشته باشید. با این حال، اگر شما هیچ پروژه ای را خودتان انجام نداده اید و تجربه نکرده اید، نصب کننده یا دستیار شما به شما کمک می کند تا آن را نصب کنید .

برای جلوگیری از هر گونه مشکل در آینده گاهی اوقات یک ایده خوب تماس با یک نصب کننده واجد شرایط است. بسیاری از نصب کننده های حرفه ای وجود دارد که کارهای کثیف را برای شما انجام خواهد داد. اگر پول اضافی دارید، ایده خوبی است که یکی را بکار بگیرید . آنها سیم کشی را به درستی اجرا می کنند و کاری می کنند آن بصورت تمیز بنظر برسد .

 

نکته نصف یک آمپر 500 میلی آمپر است.

معنی 12vDC و 24vAC چیست؟ تفاوت در چیست؟ شروع می کنیم با 12vDC. چیست؟ دی سی به معنای جریان مستقیم است، به این معنی که جریان الکتریکی آن از طریق سیم یک طرفه است (فقط یک راه دارد). الکترون ها از طریق یک مسیر به یک مسیر حرکت می کنند. این توسط توماس ادیسون مشهور ساخته شد. او سعی در استفاده از آن در خانه ها و تقریبا شهرها داشت .

AC از سوی دیگر برای جریان متناوب است. به این معنا است که الکترونها در دو جهت حرکت می کنند و به عقب و نیرو متناوب حرکت می کنند. این در حال حاضر در برق خانگی استفاده می شود و توسط نیکولا تسلا معروف شد (خودرو تسلا به نام او نامگذاری شد). AC چیزی است که ما امروز استفاده می کنیم. ما از 60 هتز استفاده می کنیم، یعنی 60 بار در ثانیه جایگزین می شود. جابجایی برق 60 بار در هر ثانیه انجام می شود. در ایالات متحده تمام پریز های دیواری از قدرت AC استفاده می کنند.

ولتاژ چیست؟ ولتاژ اساسا فشار الکتریکی است که از طریق سیم اجرا می شود. به عنوان مثال، در یک باتری با 1.5 ولت می توان آن را لمس کرد چرا که 1.5 ولت ولتاژ پایین است نمیتواند شما را شوکه کند. اگرچه ولتاژ بالا مانند یک ولتاژ 120 ولت از یک منبع برق دیجیتالی خطرناک است. برای شروع به درک ولتاژ باید بدانید که الکترون چیست. باتری برای ایجاد نیرویی برای حرکت الکترون طراحی شده است. هادی ها (معمولا مس) مسیری را برای جریان الکتریسیته فراهم می کنند که جریان آن نامیده می شود. الکترون یک ذره باردار منفی است که در اطراف اتم چرخش می کند. الکترونی چیزی است که از طریق سیم حرکت می کند و کار الکتریکی را انجام می دهد. هنگامی که الکترونها از طریق یک سیم جابجا می شود را جریان نامیده می شوند . الکترونها در خارج از طرف منفی باتری قرار می گیرند و به طرف مثبت جذب می شوند. اما هرگز سیم را مستقیما از طرف منفی به سمت مثبت وصل نکنید، که موجب اتصال کوتاه می شود. هادی گرم خواهد شد و باتری به سرعت انرژی خود را از دست می دهد.

 

2 دیدگاه دربارهٔ «منبع تغذیه دوربین مدار بسته و برق»

  1. بازتاب: چگونه یک سیستم دوربین IP نصب کنیم - دوربین مدار بسته

  2. بازتاب: راهنمای خرید دوربین مدار - دوربین مدار بسته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *