احتمال و انطباق : برنامه ریزی برای سیستم نظارت

احتمال و انطباق: برنامه ریزی برای سیستم نظارت

هنگام ساخت یک سیستم دوربین امنیتی، مهم است که طرح امنیتی خود را در نظر بگیرید تا گزینه های احتمالی و هماهنگی را شامل شود. این واقعا به چه معنی است؟ این به معنی برنامه ریزی برای بدترین حالت است. برنامه ریزی برای همه احتمالات پیش بینی شده و اجرای سیستم های سازگار به منظور خنثی سازی آسیب بالقوه که سیستم احتمالا می تواند در بدترین حالت ممکن دریافت کند. هنگامی که تیم فروش ما به شما کمک می کند طرح یا سیستم خود را طرح بندی کنید، ما عوامل بسیاری را در نظر می گیریم و در انجام این کار، گزینه های احتمالی و هماهنگی را به طرق مختلفی حساب می کنیم. بحث ما در اینجا بر آگاهی از این گزینه ها متمرکز خواهد بود و به شما امکان می دهد تا راه حل های مختلفی را در نظر بگیرید. این است که شما را بیشتر آگاهانه و درک از گزینه های زیرساخت زمانی که آن را به دوربین های خود، DVR، و کابل کشی می آید. علاوه بر این، این افکار و استراتژی ها را می توان به تمام سیستم های خود اعمال کرد، از جمله کنترل دسترسی، کنترل ، پیشگیری کمتر، پاسخگویی کارکنان و حتی برخی از استراتژی های رشد.

گام اول برنامه ریزی برای احتمالات است. این به شما امکان می دهد بهترین و قوی ترین دفاع را که می توانید داشته باشید، ارائه کنید. هر پسر خوب کم سنی می تواند به شما بگوید “آمادگی کلیدی است”.

برنامه ریزی احتمالی اساسا فقط آماده شدن برای بدترین حالت است و این می تواند شامل شرایط غیر محتمل و نا پسند باشد .

با در نظر گرفتن این موارد، سیستم نظارت شما را در مواقع اضطراری مواجه می کند و در معرض خطا های بسیار کمتری قرار می گیرد. نصب دوربین مدار بسته برای بسیاری کسب و کارها بسیار مهم است و به سیستم نظارت آنها بستگی دارد. به عنوان مثال، اجازه دهید ما یک لحظه سناریو غیرمنتظره آتش را در یک اتاق امن یا سقف دار در نظر بگیریم دوربین مدار بسته شما آسیب دیده می تواند حفره های جدی در امنیت شما ایجاد کند. با توجه به این مسئله اضافه شده، می تواند به سود شما بیشتر از آنچه که از دست دادن اولیه شما می گذرد، کاهش یابد. این می تواند یک ضربه ویرانگر به یک کسب و کار باشد. در همین حال، داشتن دوربین، کابل و شاید تجهیزات دیگر می تواند این اتاق را سریعتر به بازیابی بازگرداند تا سفارشات جایگزین اجازه دهد. این امر همچنین به شما اجازه می دهد تا به طور منظم از حمل و نقل عجله ای جلوگیری کنید که ممکن است هزینه های اضطراری گران قیمت شما برای آن آماده نشده باشد. در حالی که بسیار نامطلوب یا غیرممکن است، همه چیز به قانون مورفی تعلق دارد. هرچند این حوادث بعید به نظر می رسند و غیرممکن است، اما هنوز هم یک احتمال واقعی هستند. با داشتن دوربین های اضافی در دست یا ضبط ویدئوی دیجیتال و هارد دیسک اضافی، اگر بودجه شما اجازه می دهد، می تواند از طریق چندین روش به شما کمک کند. به عنوان مثال، اگر فرصتی برای گسترش یا رشد خود استفاده کنید، ممکن است به دلیل تجهیزات ذخیره سازی خود، هزینه های راه اندازی کمتر داشته باشید. برنامه ریزی و خرید احتمالی می تواند و باید شامل موارد دیگر مانند ژنراتور، پشتیبان گیری باتری و حفاظت های برقی برای محافظت در برابر اعتصابات رعد و برق و یا افزایش برق و خرابی های برق باشد. این کار به شما امکان ادامه کار و حفاظت از محصول خود را در صورتی که دیگران توانایی تولید خود را از دست بدهند. توانایی سیستم خود را به طور مداوم در حال اجرا نگه می دارد و شما را در برابر لحظاتی از آسیب پذیری محافظت می کند. این همچنین می تواند انعطاف پذیری بیشتری را در زیرساخت شما به شما نسبت دهد تا به سازماندهی و هماهنگی آن مربوط باشد.

 

.

 

که به طور طبیعی ما را به برنامه ریزی هماهنگ برای طراحی سیستم نظارت هدایت می کند . برنامه ریزی همگانی در حال آماده سازی و برنامه ریزی سیستم شما است تا بتوان آن را تغییر داده تا عملیات شما رشد کند و شکل طرح شما تغییر کند. این هنر تقسیم بندی قابل تعویض است.

تناسب برنامه ریزی بهترین توضیح برای ساده سازی سیستم و سخت افزار شما برای قابل تعویض بودن است . عبارت “تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید” یک استراتژی تجاری ساده و هوشمندانه است که می تواند به سیستم نظارت، سیستم های کنترل دسترسی و سایر اقدامات امنیتی اعمال شود. درست همانطور که چندین رایانه یا نقطه فروش دارید که دارای نرم افزار و سخت افزار مشابه هستند، بنابراین می توانید چندین سیستم ضبط ویدیویی دیجیتال داشته باشید، در صورتی که یکی از مدیران خراب شده باشد و بداند که او قصد دارد با عمل خدا متوقف شود یا آسیب ببیند. به عنوان مثال، داشتن چند ضبط کننده کوچک دیجیتال با استفاده از یک یا دو پورت استفاده نشده است، به این معنی که اگر شما نیاز به گسترش یا انتقال دوربین از یک ضبط ویدئوی دیجیتال به دیگری داشته باشید، این امکان را دارید بدون از دست دادن هیچ گونه پوشش. بدون فریب دادن، بدون هیچ گونه عجز و تصمیم گیری سریع در شرایط اضطراری. دوربین های دیجیتال، ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال، دیسک های سخت و کابل کشی، مهم است که همه از موارد مشابه در سراسر سیستم استفاده کنید. این باعث می شود هر بخش فردی از سیستم شما قابل تعویض با بخش دیگر باشد . بگو می خواهی یک اتاق را بزرگ کنی و دیگری را کوتاه کنی. جابجایی یک دوربین بسیار ساده تر است، زمانی که مهم نیست که دوربین شما حرکت می کند. از اجرای چندین سیستم به استفاده از یک ضبط کننده ویدئویی مشابه، همپوشانی بخشی جدایی ناپذیر از برنامه ریزی سیستم نظارت شماست. انطباق یک راه حل ساده برای برنامه ریزی احتمالی و گزینه موثر شما است.

 

پس چه کاری می توانیم برای کمک انجام دهیم؟ ابتدا ما نیازهای خود را هنگام که طرح اولیه و نقل قول خود را ارائه می دهیم و در نظر می گیریم. ما فرصت را برای گسترش سیستم شما به عنوان رشد کسب و کار شما در نظر می گیریم به عنوان اضافه کردن دوربین ها به ورودی ها و خروجی ها و اضافه کرئن آلارم ها . بعد ما راه حل های متعددی برای نظارت و نیازهای امنیتی ارائه می دهیم. ما به هر مورد نگاه می کنیم و ارزیابی می کنیم که آیا می توان از دو دستگاه ضبط کننده ویدئویی 16 کانال یا یک دستگاه ضبط کننده ویدئویی 32 کاناله استفاده کرد. ما همچنین با استفاده از گزینه های دوربین شما، با همکاری بهترین گزینه های دوربین، را برای شما فراهم می کنیم. در هر صورت ما سیستم شما را دقیقا برنامه ریزی می کنیم تا راه حل مطلوب برای طرح یا سیستم شما را ارائه دهیم. فراتر از آن،تکنولوژی پشتیبانی ما برای طول عمر محصول است که در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید تنظیمات خود را اجرا کنید و در صورت نیاز به تنظیم آن کمک کنید. ما همچنین می توانیم با نیازهای کنترل دسترسی شما به شما کمک کنیم و طرح های خود را نیز برای این سیستم ها و همچنین با اضافه کردن کارخانه تجهیزات ساده تر کنیم. کنترل دسترسی فقط جنبه دیگری از زمینه ای است که ما در آن تخصص داریم، و همچنین با خدمات و پشتیبانی بی نظیر ارائه می دهیم. ما همیشه در اینجا برای ارائه راه حل های متعدد برای درخواست های نظارت شما هستیم. به ما یک تماس می دهید خوشحالم که به شما کمک می کند!

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *