سیستم های مداوم نظارت – چشم در آسمان

سیستم های مداوم نظارت – چشم در آسمان

 

کار در صنعت نظارت، شما متوجه می شوید که سیستم های دوربین مدار بسته واقعا و سریع می تواند به طور گسترده ای منجر به کاهش جرم در زمانی که در دید ساده است. اکثر افرادی که می خواهند قانون را نقض کنند، زمانی که متوجه می شوند یا می دانند که دوربین های نظارتی هر حرکت آنها را تماشا می کنند، دو بار فکر می کنند. همانطور که ما در آینده قرار می دهیم، تکنولوژی در حال افزایش است. این البته همراه با بسیاری از نگرانی های امنیتی است. فناوری هایی وجود دارند که می توانند به حل جنایات که به تنهایی برای دلایل حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار نمی گیرند کمک کنند. یکی از تکنولوژی هایی که در مرز این نگرانی های امنیتی قرار دارد، سامانه های نظارت مستمر نامیده می شود. این سیستم های نظارتی گسترده ای هستند که معمولا به هواپیما، هواپیماهای بدون سرنشین یا برج های بلند در آسمان نصب می شوند و می توانند ویدیوهای کل شه یا محل را ضبط کنند. این سیستم های نوآورانه دیگر فقط برای ضبط ویدئوی جنگ های نظامی مورد استفاده قرار نمی گیرند، بلکه توسط نیروی پلیس برای تماشای شهرها مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از این سیستم ها از سنسور 192 مگاپیکسلی و دوربین های رنگی کامل نصب شده در هواپیما در چندین مکان تشکیل شده اند تا از جرم و جنایت در بالا جلوگیری کنند. این دوربین های چندگانه به طریقی نصب می شوند که جهت جابجایی بخش های جداگانه ای از یک مکان را نشان می دهند و نرم افزار تمام آنها را به عنوان یک پارچه نمایش می دهد .

 

 

راس مکنات، رییس شورای نظارت بر سیستم های مداوم، اظهار داشت که او شاهد بسیاری از وقایع جنایی است که مردم کشته شدند. قاتلان به علت این تکنولوژی اسیر شده اند و اکثر مردم احساس می کنند که حتی در این شهرها که جرمی کمتر وجود دارد در آسمان حضور داشته باشند ، . در یک حادثه خاص، حتی اگر ویدئو وضوح خیلی ضعیف داشت، تصاویر نشان داد که یک باند با هم متحد شدند تا از نقاط دسترسی جاده ها و ارسال تیرانداز برای دیدار از هدف جلوگیری کنند . دوربین تصویر این مرد را گرفت پس از آنکه بر اثر ضربه به زمین افتاد . هنگامی که پلیس در نهایت یک کپی از این گزارش دریافت کرد، متوجه شد که یک عکس از یک ساختمان آبی که قاتل به آن حمله کرد، وجود دارد . این فیلم شامل تصاویری از یک مرد کشته شده در سیوداد جوارز، مکزیک، با استفاده از دوربین هایی که به طور خاص بر روی یک هواپیما Cessna نصب شده اند بود . McNutt اظهار داشت، “من شاهد 34 مورد از اینها را بوده ام. این مثل باز کردن رمز و راز قتل در وسط است، و شما نیاز به کشف کردن آنچه قبل و بعد آن رخ داده . ”

ما قطعا عادت داریم دوربین های نظارت تصویری را به طور عمومی ببینیم و اکثر مردم حتی دو بار در مورد آن فکر نمی کنند. با این حال، فناوری های جدید در اینجا هستند که اکثر مردم هنوز از آن آگاه نیستند و بدون آنکه کسی واقعا حتی در مورد آن آگاه باشد، میتوان آنها را مستقر کرد . این فناوری ها می توانند در چندین ساعت ماشین ها را در شهرهای کوچک ردیابی کنند. وضوح آن به اندازه کافی خوب نیست که تمایز چهره ها یا پلاک ها را داشته باشد، اما مطمئنا می تواند یک فرد را ردیابی کند. اگر یک افسر پلیس می خواست کسی را دنبال کند، همه آنها باید این کار را انجام دهند و آن این است که به کسب و کار و یا خانه های شخصی یا مکان هایی که این افراد رفته اند بازدید کنند و از آنها بخواهید که به شناسایی فرد مورد علاقه کمک کنند.

این دوربین ها در حال حاضر برای محافظت از رویدادهای بزرگ مانند تظاهرات سیاسی در اوهایو استفاده می شود که جان مک کین به عنوان سرپرست خود در سال 2008 به نام سارا پیلین (که در نظر من یک حرکت احمقانه بود) بود. آنها حتی از این تکنولوژی برای تظاهرات پلیس و مسابقات NASCAR استفاده می کنند. آنها حتی سفارش دادند که از آن طبق در خواست یک سیاست مدار مکزیکی برای شهر سیوداد جوارز استفاده کنند. این دوربین ها اساسا تبدیل به یک ماشین زمان برای نیروی پلیس تبدیل شده است، به این ترتیب آنها می توانند به حادثه ای که در طول ضبط رخ داده اند نگاهی بیندازند.

 

البته، این موضوع بیشتر و بیشتر از یک مسئله آزادی مدنی برای مقامات شهر و غیرنظامیان است. دادگاه عالی اجازه داده است تا این تکنولوژی را مورد استفاده قرار دهد تا زمانی که فقط نمونه های ضبط ویدیویی است که با چشم غیر مسلح در عموم دیده می شود. McNutt یک افسر نیروی هوایی بازنشسته است که یک سیستم مشابه را طراحی کرده است و برای برنده شدن در مقامات مبارزه کرده است. او یک نکته خوب را مطرح کرد که این پروازهای ارزان تر و کارآمد تر از مأموریت های هلیکوپتر پلیس است. او همچنین خاطر نشان کرد که یک دوربین تنها در بالای بنای یادبود واشنگتن احتمالا می تواند بسیاری از جرایم را در این منطقه متوقف کند. به ویژه اگر رسانه ها در مورد آن صحبت کنند و به آگاهی بیشتر مردم کمک کنند. زمانی که آنها در مورد همه دوربین هایی که روی آنها می بینند، زمانی که قصد ارتکاب جرم خاصی را دارند، قطعا مجازات خواهند شد. این دوربین های 192 مگاپیکسلی می توانند طی یک پرواز کوتاه مدت 6 ساعته تا 50 جنایت را بگیرند که پلیس شهر را با یک جریان که بیش از 1/3 شهر را پوشش می دهد، فراهم می کند. McNutt احساس می کند که این تکنولوژی به اندازه کافی برای تشخیص ارزش املاک، ایجاد مدارس بهتر، افزایش توسعه در مناطق خاص و در نهایت حتی کاهش بیشتر میزان دستگیری، خواهد شد .

نیروی پلیس دیتون اوهایو حتی برنامه ای برای دعوت از مردم برای دیدن اینکه چگونه این سیستم کار می کند ترتیب داده است . این بیشتر احتمال دارد بعضی از مردم در مورد آن احساس خوبی داشته باشند و همچنین دیگران را که ممکن است قبل از آن جنایتکاران بوده  مانع از انجام جرم و جنایت شود و ترس باعث از دست کشیدن آنها شود . بسیاری از پیمانکاران دفاعی مشتاق به استفاده از فناوری هایی هستند که در گذشته در ارتش استفاده شده اند، اما McNutt زمان دریافت اطلاعات از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را برای نوشتن یک سیاست حفظ حریم خصوصی مناسب برای این فناوری می گیرد. این سیاست قوانین مربوط به چقدر طول و چقدر داده را می توان ذخیره کرد

و همچنین تنظیم برخی از دستورالعمل های که قادر به دسترسی به سیستم و فیلم است. با توجه به این که سیاست در حال جمع شدن است، پلیس نباید قادر به تماشای هر یک از فیلم ها باشد مگر اینکه جرمی رخ دهد. به این ترتیب نمیتوان از این سیستم برای جاسوسی بر روی افراد استفاده کرد یا اطلاعاتی را جمع آوری کند که به طور مستقیم به حفاظت از شهر مرتبط نیست. او قصد دارد که محدوده ای را که این دوربین ها ببینند و گسترش دهد، اما برنامه های فعلی برای بهبود وضوح فیلم ندارد. بنابراین در حقیقت، مردم نباید نگران این باشند که چه چیزی می خواهند ببینند زیرا دوربین نمی تواند این وضوح را انتخاب کند. مردم قطعا نگران هستند که اگر آنها در حیاط هایشان ماندن چه می شود ، هر حرکتی که انجام می دهند دیده می شود. این دوربین ها می توانند به دیدن فردی که از صحنه جرم خارج می شوند و به تعقیبش تا زمان اینکه به مقصد خود برسند، به جای دیدن آخرین جزئیات شخص و وسایل نقلیه که ممکن است آنها برانند . در طی یک نمایش از نرم افزار، یک سرقت در یک فروشگاه کتاب انجام شد و عکسها اخراج شدند. فیلم به پایان رسیده نشان می دهد که تنها یک ماشین وجود دارد که بین مکان ها حرکت می کند و به آنها کمک می کند که آنچه اتفاق افتاده شناسایی کنند.

نرم افزار نظارت هوایی و ردیابی

متأسفانه این به این معنی است که ادارات پلیس در حال مشاهده این موضوع هستند. آنها ترجیح می دهند مردم از زمان تماشای آنها بترسند و مطمئن نیستم که واقعا بهترین راه حل برای این مشکلات است. این نوع نگرش می تواند منجر به سناریو “1984” شود که همه همیشه درباره آن صحبت می کنند. پلیس امریکا را در اختیار دارد، این چیزی است که باعث می شود پلیس طور دیگری بنظر بیاید و روی دیگر پلیس را نشان دهد . حتی سیاستمداران احساس می کنند که این بهترین راه حل نیست و آنها می دانند که مردم حتی با خط مشی حفظ حریم خصوصی خود نیز در مورد آن خوشحال نیستند. فقط به این معنی است که این قوانین به این معنا نیست که نیروهای پلیس به طور کامل از آن اطاعت می کنند. McNutt شکایت کرده است که پلیس ها در مورد جرم و جنایت جدی نیستند، اما من مخالف هستم. من احساس می کنم که او صرف نظر از این واقعیت است که این سیاستمداران و مردم ممکن است درک درستی از مشکل قانون اساسی با یک سیستم نظارت هوایی داشته باشند.

چگونه شما ها در مورد این چه احساسی دارید ؟ آیا شما فکر می کنید که آنها برای نظارت بر شهرها و محله ها از آسمان به منظور حفظ امنیت عمومی احتیاج دارند؟ آیا فکر می کنید که در حالی که در مقابل آزادی های مدنی ما قرار می گیرید، مشکالت بیشتری را حل می کنید؟ افکار و نگرانی های خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.

اگر سوالی دارید که ما ممکن است بتوانیم در مورد محصولات CCTV برای خانه یا کسب و کار شما پاسخ دهیم، با ما تماس بگیرید در هر زمان شنبه تا پنج شنبه از 8 صبح تا 7 شب .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *