چرا بالون ها مهم هستند

چرا بالون ها مهم هستند

 

همانطور که تکنولوژی جدید ظاهر می شود و قابلیت دسترسی آن افزایش می یابد، انواع مختلف کابل کشی نیز وجود دارد. با این حال، روش های ساده و “اثبات آینده” طرح بندی کابل کشی و معماری نظارت برای آماده سازی این فن آوری های جدید وجود دارد. با معرفی HD-CVI (رابط گرافیکی کامپوزیت با وضوح بالا) بالون ها ، اکنون می توان تمام و یا همه سیستم های ما را از CAT6 جدا کرد. به طور خلاصه، این به شما این امکان را می دهد که با استفاده از طریق Analog و با استفاده از بالون ها سنتی، IP بدون Baluns و HD-CVI بوسیله HDCVI Baluns استفاده کنید. در انجام این کار، برای هر سیستم یا ترکیبی از انواع دوربین های خود را در DVR های سه گانه ما تنظیم کنید. با استفاده از این معماری منحصر به فرد، شما با اثبات آینده خودتان را برای مزایای هر سیستم و هر نوع دوربین ارائه می دهید.

بنابراين بالون چه چيزي است و باعث چه چيزي مي شود؟ Balun ضروری است که سیگنال را از شکستن دور نگه می دارد و در اصل یک نوع خاصی از ترانسفورماتور است که سیگنال های الکتریکی را که به عنوان یک دیفرانسیل عمل می کنند، تغییر می دهد. این سیگنال ها می توانند متعادل یا نامتعادل باشند و این نام اساسا از آن می آید. نتیجه نهایی این است که توانایی تغییر انواع مختلف کابل کشی را بدون از دست دادن و یا داشتن فیلم به سرعت از بین می برد. در مورد آنالوگ آن واقعا فاصله شما گسترش می بابد و می توانید دوربین های خود را اجرا کنید.

 

اما این ما را به چند سوال بعدی هدایت می کند انواع مختلف Baluns چیست؟ کدام نوع با کدام سیستم کار می کند؟ مطمئن باشید با طیف گسترده ای از Baluns در موجودی ما است یکی که برای شما مناسب است پیدا می کنید!

 


Balun-P
 

Balun-Ps اولین توقف ما در بسیاری از Balun ها که ما در فهرست خود داریم . این یک بالون ویدیو 1 کانال تابع کنش پذیر است . Balun-P به شما اجازه می دهد تا داده های ویدئویی را فقط با یک جفت سیم از CAT5 / CAT6 Ethernet کابل انتقال دهید. این بهترین توصیه برای دوربین های آنالوگ است، همانطور که بعدا در باره ویژگی بالون ها برای دوربین های HDCVI ما صحبت خواهیم کرد.

 


VGLI-Balun
همانند Balun-P ما VGLI-Balun است که باعث می شود حلقه زمینی عایق مانع از تداخل منابع قدرت نزدیک و یا کابل دیگر که ممکن است در نزدیکی خط اجرا شود می شود. اگر شما از ویدیو Balun-P سنتی نویز دارید، معمولا مشکلات متعددی را که تداخل برق منجر به تولید آن شده است را حل می کند.

 

 


Balun-V
دوربین های آنالوگ سنتی همچنین می توانند از Balun-V ما استفاده کنند که به صورت منفعلانه ویدیو و قدرت را از طریق خط CAT5 یا CAT6 انتقال می دهد که شما می توانید از دوربین های آنالوگ سنتی با یک خط تک استفاده کنید. به سادگی Baluns را در انتهای هر خط CAT6 متصل کنید و شما آماده هستید تا اتصالات آنالوگ سنتی خود را در دوربین و DVR / Power را بسازید.

 


Balun-AV
Balun-AV ما اجازه می دهد تا صدا را به همان گونه cat5 / cat6 متصل کنیم که از Balun-V استفاده می کنید. این یک مزیت جزئی نسبت به دوربین های آنالوگ Balun-V با میکروفن ساخته شده است. این Balun ها یک راه حل موثر برای مدیریت کابل برای دوربین های شما با کم کردن میزان کابل کشی است که باید در شرایط عادی انجام دهید.

 


Balun-PTZ
یک راه حل دیگر برای سیستم های آنالوگ این است که Balun-PTZ به طور خاص برای دوربین های PTZ (Pan Tilt Zoom) طراحی شده است اجزا کنید ، این به شما این امکان را می دهد تا کنترل PTZ را از طریق cat5 / cat6 علاوه بر قدرت و ویدئو اجرا کنید. این فقط راه دیگری برای ساده سازی زیرساخت شماست و مدیریت کابل را به یک شکل ساده از یک خط برای اجرای کابل نگه دارید.

 

بعدی بالون 4 کانال منفعل  است که برای دستگاه های آنالوگ به کار می رود. اجازه دادن ارسال تصاویر 4 دوربین  از 1 خط cat5 / cat6 فرستاده و اطلاعات را تا 1200 فوت منتقل می کند. این یک مزیت نسبت به سیستم های سنتی آنالوگ دوربین است که تمایل دارد مسائل مربوط به تنزل جدی بیش از 600 فوت را داشته باشد. با انتقال 4 دوربین تنها از 1 خط cat5 / cat6، شما می توانید مقدار کابل مورد نیاز برای تکمیل دوربین را به میزان قابل توجهی ساده کنید. با این حال، این نیز باید احتیاط شود، زیرا اگر شما تا به حال به یک سیستم جایگزین نظیر IP بروید، تمام این خط را برای یک دوربین نیاز خواهید داشت.

 

آخرین در خط آنالوگ ما راه حل های فعال Balun ما برای دوربین های آنالوگ است. به Balun های فعال اجازه می دهد برای انتقال بیشتر از ویدئو برای دوربین های آنالوگ، اما نیاز به هر یک گیرنده و فرستنده خاص است که طبیعت از یکدیگر متفاوت است به منظور فشار داده برای 1500 متر کامل! (نزدیک به 5000ft.) این باعث می شود آن را برای برخی از طولانی ترین مسیر اجرا شده توسط سیستم های ما مطلوب باشد و پیشنهاد شود .!

 


Balun-CVI
 

بنابراین تا کنون ما فقط درباره Baluns سنتی برای آنالوگ صحبت کرده ایم. با این حال، به عنوان HD-CVI همچنان در حال رشد است ، اکنون می توانیم با افتخار بگوئیم که Balun برای آن وجود دارد. با Balun-CVI ما شما هم اکنون می توانید آنچه که اساسا به یک ویدیو منفعل Balun (یا Balun-P) برای دوربین های HD-CVI شما می رسند داشته باشید . مهم است که توجه داشته باشید که حداکثر طول این بالون در اجرا Balun 900ft با وضوح 720p و رزولوشن 600ft با وضوح 1080p است.

 

این آخرین مجموعه Balun های فعال با موارد فوق متفاوت است، زیرا فیبر نوری به عنوان خط اصلی به جای cat5 یا cat6 استفاده می شود . در حالی که این امر لزوما منطبق با سادگی شبکه نیست که در بالا ذکر شد، لازم به ذکر است که یک دلیل خاص وجود دارد. این اجازه می دهد تا انتقال 2 دوربین 1080p تا 1804 فوت باشد ! و این یک دستاورد باور نکردنی است که فواصل دورتر از سنتی ترین سیستم را تحمل می کند.

 

سیستم باقی مانده ای که ما ارائه می دهیم و هنوز در این مقاله ذکر نشده و سیستم سنتی دوربین های دیجیتال است. این به این دلیل است که نیازی به Baluns ندارد و با استفاده از کابل cat5 / cat6 اجرا می شود.

بنابراین ما به نتیجه گیری ما می رسیم، با تمام فن آوری های جدید که در چند سال گذشته منتشر شده است توصیه های من است که شما Cat5 / cat6 را به عنوان نوع اصلی کابل خود در هنگام نصب اولیه خود در نظر بگیرید. اگر شما در حال تلاش برای ارتقاء هستید، اما قادر به پرداخت هزینه سیستم کامل نیست، لازم است ابتدا به انجام کابل کشی معمولی بپردازیم و به خود اجازه دهیم که از قابلیت های چندگانه که توسط بسیاری از گزینه های Balun استفاده کنید . از اینجا که این یک موضوع ساده برای ارتقاء DVR / NVR و دوربین شما در طول زمان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *