آرامش خاطر بیشتر با یک سیستم نظارت

آرامش خاطر بیشتر با یک سیستم نظارت

آیا میخواهید آرامش خاطر بیشتری  داشته باشید در حالی که در خانه یا از آن دور هستید؟ پس ، حالا زمان بسیار خوبی برای شروع در نظر گرفتن یک سیستم نظارت است !

به طور طبیعی، زمانی که بسیاری از مردم برای اولین بار در مورد این نوع پروژه ها فکر می کنند، که نیاز به ایجاد سوراخ در خانه شما برای اجرای سیم کشی یک سیستم دوربین امنیتی دارند و ممکن است به نظر برسد که بیش از حد برای یادگیری یا همچنین گران قیمت تر شود. اما، زمانی که دوربین های امنیتی برای اولین بار در دسترس عموم قرار گرفته اند، زمان تغییر کرده است و با اطلاعات، ابزار و محصولات مناسب می تواند یک پروژه بسیار پرطرفدار برای ایمنی و امنیت خانواده شما باشد.

 

برای شروع، من توصیه می کنم که شما مناطق را در نزدیکی سقف خود قرار دهید تا جایی که یک بر آمدگی بیش از حد وجود دارد. این امر برای دوربین های شما مناسب خواهد بود زیرا از همه چیزهایی که از طبیعت مادر جدا می شود را محافظت می کند. هنگامی که این مکان را برای دوربین های خود انتخاب می کنید، به شما یک پوشش دیداری عالی برای دوربین های امنیتی خود را می دهد و همچنین برای جلوگیری از بین بردن احتمال هر کسی که سعی در تخریب سیستم نظارت جدید شما را دارد، کمک می کند.

 

یکی از دلایل اصلی این که سقف بهترین مکان ممکن برای دوربین های امنیتی است، به طور معمول یک جداسازی به اندازه کافی برای کابل هایی است که باید اجرا شوند وجود دارد ، بدین معنی است که شما مجبور نیستید سوراخ های بیشتری را از آنچه که واقعا لازم است ایجاد کنید. دلیل دیگر این است که با قرار دادن دوربین در ارتفاع بسیار بالا، دید و پوشش بهتری برای شما ایجاد میکند .

 

پس از اینکه یک مکان بهینه برای دوربین های خود پیدا کرده اید، و بعد از اینکه آنها را در محل قرار دادید، می خواهید اطمینان حاصل کنید که هر دوربین به شما بهترین پوشش را از منطقه ای که در آن قرار دارد، به شما می دهد. نرم افزار Circuit Television Circuit وجود دارد که واقعا در تنظیم و نصب دوربین های شما مناسب خواهد بود. حتی نسخه های رایگان موجود برای شما وجود دارد که می توانید با آنها کار کنید. اگر شما از نصب سیستم امنیتی دوربین جدید خود برنامه ریزی کرده اید، در نهایت با آن شما در صرفه جویی در زمان و محرومیت از آن را  خواهید داشت و نتیجه نهایی را بیشتر از آن چه که می خواهید و انتظار داشتید ، صرفه جویی می کنید .

 

چیز دیگری است که در انتخاب تجهیزات مناسب برای سیستم دوربین امنیتی جدید بسیار مهم است کابل کشی است. بهترین ایده این است که از استاندارد صنعتی RG59 Siamese cable استفاده کنید. این کابل به طور گسترده ای برای نصب سیستم های دوربین مدار بسته استفاده شده است. کابل RG59 دارای یک کابل ویدئویی و یک کابل برق (مثبت و منفی) است که همان چیزی است که به نام سیامی می دهد.

 

در این مرحله شما باید ایده بگیرید که کجا کابلهای خود را از داخل بیرون بیاورید. اغلب خانه ها فضای اتاق زیر شیروانی یا خزنده ای دارند که محل خوبی برای اجرای کابل های RG59 شما است.

 

هنگامی که موقعیت مکانی را پیدا کردید، همچنین باید تعیین کنید که ضبط کننده دیجیتال (DVR) در کجا قرار بگیرد . و این نیز جایی است که مانیتور شما به آنجا خواهد رفت. DVR یکی دیگر از موارد بسیار مهمی است که شما باید در مورد آنالوگ یا دیجیتال بودن آن تحقیق کنید. این تعیین خواهد شد با توجه به نوع دوربین هایی که شما در استفاده از آن برنامه ریزی می کنید، و همچنین نوع ضبط و کیفیتی که می خواهید با سیستم جدید خود به دست آورید.

 

هنگامی که همه این کارها را انجام داده اید اکنون زمان لازم است تا کابل را به این اتاق برسانید. اگر کابل های شما قبلا دارای اتصال دهنده BNC  باشد، آماده اتصال آن به دستگاه ضبط ویدئوی جدید خود باشید . اگر کابل با اتصالاتی که در حال حاضر در محل نصب نشده است، بسیار ساده است که یاد بگیرند که چگونه می توانید آنها را خودتان متصل کنید.

 

بنابراین اکنون در هنگام انتخاب گزینه های قدرت برای سیستم جدید شما چند گزینه برای شما وجود دارد. گزینه هایی وجود دارد که نصب را بسیار تمیز و یا گزینه هایی می بینند که به نظر می رسد سیم های کمی بیشتری دارند که می توانند بعدا گزینه های بیشتری را ارائه دهند اگر بعدا تصمیم به اضافه کردن به سیستم خود داشته باشید. یک روش عالی این است که یک جعبه منبع تغذیه دریافت کنید و سپس تمام خطوط برق را به اینجا بچرخانید که باعث می شود آن را بزرگ کنید زیرا اکنون فقط یک خط نیاز دارید که به یک خروجی برود، که باعث می شود نصب بسیار دقیق تر نیز انجام شود . در مورد مانیتور خود را که نیاز به قدرت نیز دارد فراموش نکنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، کار بعدی این است که این اجزا را فعال کنید.

 

با استفاده از جعبه منبع تغذیه همانطور که در بالا ذکر شد، شما می توانید در طولانی مدت صرفه جویی بسیاری در زمان کنید و سرخوردگی احتمالی را نجات دهید، زیرا تمام قدرتی که شما نیاز دارید به یک منبع برق متصل است. و اگر مسئله ای وجود داشته باشد، و تشخیص و اصلاح مشکل آسان تر و سریع تر است.

 

اگر در حال حاضر کابل کشی خود را اجرا کرده اید و قدرت متصل شده می توانید مانیتور و DVR خود را روشن کنید و با بسیاری از توابع و گزینه های موجود آن آشنا شوید . یکی از بهترین گزینه ها این است که شما قادر به تنظیم DVR خود برای شروع ضبط در هنگام تشخیص حرکت باشد ، که این می تواند فضای ضبط با ارزش در هارد دیسک خود را ذخیره کنید. شما همچنین می توانید ضبط کننده خود را به طور مداوم در طول زمان های خاصی از روز یا شبانه فعال کنید و بیشتر DVR ها قادر به ارسال هشدارهای ایمیل یا پیام های متنی به شما در هنگام تشخیص حرکت می باشند. نرم افزارهای موجود برای شما وجود دارد که اکثر این گزینه های ساده و آسان را برای شما فراهم میکنند .

 

امروزه اکثر مردم دارای گوشی های هوشمند، رایانه ای یا لپ تاپ هستند که به شما امکان می دهد از سیستم دوربین مدار بسته جدید خود را از هر نقطه از جهان که بوسیله تلفن یا رایانه خود که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد مشاهده کنید.

 

این باعث می شود که تعطیلات بهتری را هنگام دوری از خانه با خانواده و یا زمانی که شما از کسب و کار خود دور هستید ، اما خانواده شما  در خانه است داشته باشید .  آرامش بیشتری را نسبت به سیستم دوربین امنیتی جدید خود را از راه دور قابل مشاهده است احساس کنید .

 

اگر نصب سیستم نظارت امنیتی دوربین شما برای شما مناسب نیست، یک نصاب حرفه ای دوربین مدار بسته را استخدام کنید. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری از نصب دوربین مدار بسته حرفه ای خود بدست آورید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *