منبع تغذیه های دوربین مدار بسته

منبع تغذیه های دوربین مدار بسته

هنگامی که شما در مورد خرید سیستم دوربین مدار بسته فکر می کنید، چه HD-TVI ، Analog ، یا IP، شما باید این دوربین ها را منبع قدرت ببندید. این مقاله به طور خلاصه انواع مختلفی از منابع تغذیه ای موجود و تکنولوژی های مناسب دوربین را برای آنها توضیح می دهد.

 

منبع تغذیه تنها دوربین

برای HD-CVI و آنالوگ و دوربین های IP (زمانی که از POE استفاده نمی کنید).

منبع تغذیه دوربین تنها برای استفاده 1 دوربین با 12V DC استفاده می شود. ما 3 نوع مختلف داریم که با توجه به نیازهای شدت جریان مصرفی دوربین شما متفاوت است. در حال حاضر قدرت های 1 آمپر، 2 آمپر و 5 آمپر دارد.


Single Camera Power Supplies

منبع تغذیه سوئیچینگ 4 و 8 خروجی

 

برای HD-CVI و آنالوگ و دوربین های IP (زمانی که از POE استفاده نمی کنید).

منبع تغذیه سوئیچینگ چندگانه دوربین زمانی مفید است که شما تا 8 دوربین دارید و  یک دسته از کابل از لوازم برقی را از یک منبع قدرت دوربین نمی خواهید. فقط یک پریز وجود دارد که به یک خروجی وصل می شود و از طرف دیگر، هر پورت به یک دوربین واحد وصل می شود. در حال حاضر ما نوع  4 خروجی  و 8 خروجی منبع تغذیه دوربین را داریم .


4 and 8 Camera Power Supplies

جعبه توزیع برق DC 12V

برای HD-CVI و آنالوگ و دوربین های IP (زمانی که از POE استفاده نمی کنید).

هنگامی که شما نمی خواهید با دسته ای از کابل ها و منابع تغذیه برخورد کنید، بهترین انتخاب این است که دوربین های خود را با یک جعبه توزیع برق روشن کنید. این جعبه های توزیع قدرت برای استفاده آسان است. این بهینه است که آن را در نزدیکی محل دی وی آر خود وصل کنید به یک پریز استاندارد یا به منبع تغذیه پشتیبان نصب کنید. اگر از کابل Siamese برای نصب خود استفاده می کنید، سیم 18-2 Siamese به طور مستقیم به جعبه توزیع متصل می شود. در حال حاضر ما 4 کانال، 8 کانال، 9 کانال، کانال16 کانال و 18 کانال  توزیع قدرت را به فروش می رسانیم .


Power Distribution Boxes

POE (قدرت روی اترنت) سوئیچ ها

برای دوربین های IP

هنگامی که شما در حال روشن کردن دوربین های IP هستید، شما می توانید انتخاب کنید که آنها را با منبع تغذیه دیجیتال استاندارد 12V DC بالا یا با تامین قدرت از طریق یک POE (Power over Ethernet) Switch روشن کنید. این سوئیچهای POE برای استفاده ساده هستند. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که دوربین IP را به سوئیچ با استفاده از کابل Cat5 یا Cat6 اترنت وصل کنید. سوئیچ POE به یک خروجی استاندارد وصل می شود و سپس باید به شبکه شما متصل شود تا NVR شما یا از طریق اینترنت دیده شود. در حال حاضر ما دارای کلید POE با 4، 8، 16 و 24 پورت دارد. بعضی از NVR هایی که ما حمل می کنیم با درگاه های POE داخلی ساخته شده اند، بنابراین در این حالت، NVR قدرت را به دوربین عرضه می کند و هیچ سوئیچ POE خارجی لازم نیست.


POE Switches

NVR with built-in POE

انژکتور تک پورت POE (30 وات)

برای دوربین های IP

برخی از دوربین های POE مانند بعضی از دوربین های IP PTZ ما وجود دارند که با POE استاندارد کار نمی کنند و نیازمند +POE هستند و بنابراین در این زمان است که از Injector POE استفاده می شود. این به همان اندازه آسان است که به عنوان کلید POE در بالا استفاده می شود. شما دوربین را به انژکتور POE با کابل اترنت وصل کنید و سپس انژکتور را به شبکه خود متصل کنید. انژکتور به یک خروجی استاندارد متصل می شود.

 


Single Port POE Injector

جعبه توزیع برق AC 24V

برای HD-CVI و آنالوگ و دوربین های IP (زمانی که از POE استفاده نمی کنید).

برق متناوب 24 ولت زمانی استفاده می شود که شما نیاز به برق برای طولانی تر شدن کابل داشته باشید. به طور معمول 12 ولت DC شروع به کاهش در حدود 300 فوت میکند و 24V AC می تواند قدرت تا 600 فوت فراهم می کند. اگر دوربین شما ولتاژ دوگانه (12 ولت و 24 وات) را بپذیرد، جعبه توزیع 24 ولت AC گزینه ای عالی است وقتی که شما نیاز به برق در فاصله بیش از 300 فوت دارید. با این حال، و این فوق العاده مهم است، اگر دوربین شما فقط 12V DC است، شما نیاز به یک مبدل ولتاژ اضافی برای کاهش قدرت 24V AC به 12V DC در سمت دوربین دارید . اگر از مبدل استفاده نکنید، دوربین خود را می سوزانید . در حال حاضر جعبه های توزیع AC 24V ما در مدل های 8 کانال و نسخه 16 کانال ارائه شده است.

 


24v AC Power Distribution Boxes

24v AC to 12v DC Power Converter

منبع تغذیه تک کانال 24 ولت AC

برای HD-CVI و آنالوگ و دوربین های IP (زمانی که از POE استفاده نمی کنید).

هنگامی که شما یک دوربین واحد دارید که می خواهید برای مسیر طولانی تا 600 فوت ببرید ، پس یک منبع تغذیه تک کانال برق 24 ولت یک انتخاب عالی است. همین اطلاعات برای این به عنوان جعبه برق AC 24V در بالا عمل می کند. این فوق العاده مهم است که شما فقط با استفاده از برق DC 12V DC از 24V AC به 12v DC Power Converter استفاده می کنید. با استفاده از مبدل دوربین شما را نابود نمی کند . اگر دوربین شما 24 ولت AC را مانند دوربین با منبع تغذیه دوگانه دریافت می کند، مبدل لازم نیست.


24v AC Single Channel Power Supply

نتیجه گیری

همانطور که می بینید، گزینه های زیادی برای ارائه قدرت به دوربین های HD-CVI، آنالوگ یا IP شما وجود دارد. در (cctv-i.ir دوربین مدار بسته) اینجا ما دارای آگاهترین کارکنان فروش و حرفه ای های پشتیبانی فنی و همچنین محصولات با کیفیت بالا دوربین های امنیتی و لوازم جانبی برای تکمیل سیستم شما هستیم . قبل از اینکه لوازم جانبی دوربین امنیتی خود را خریداری کنید، همیشه با یکی از کارشناسان ما صحبت کنید تا مطمئن شوید که تجهیزات مناسب برای نیازهای برق خود را دریافت می کنید. منبع تغذیه چیزی نیست که با بی احتیاطی خریداری شود و شما نمی خواهید سوختن دوربین مدار بسته خود را ببینید و یا محصولی تهیه کنید که قادر به عرضه قدرت کافی نیست. برای توضیح دقیق تر و مشخصات در تمام دسته های فوق، من پیشنهاد می کنم از منبع تغذیه های ما در وب سایت دیدن کنید .

 

 

2 دیدگاه دربارهٔ «منبع تغذیه های دوربین مدار بسته»

  1. بازتاب: انتخاب بین سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین های IP شبکه - دوربین مدار بسته

  2. مرحله اول: خرید دوربین و تجهیزات قبل از خرید دوربین مداربسته باید نقشه ساختمان و شرایط جغرافیایی ساختمان را بررسی کنید، تا بتوانید نوع و تعداد دوربین های مدار بسته مورد نیاز …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *