اهمیت تست پایه دوربین مدار بسته و تجهیزات امنیتی

اهمیت تست پایه دوربین مدار بسته و تجهیزات امنیتی

 

اهمیت “تست پایه” تجهیزات دوربین امنیتی شما اغلب می تواند نادیده گرفته شود و این می تواند منجر به تاخیر پیش بینی نشده در روند نصب شود. مزایای زیادی برای آزمایشهای پایه وجود دارد که اغلب توسط نصب کنندگان نادیده گرفته می شوند و این می تواند فرآیند نصب دوربین مدار بسته را طولانی تر و باعث آسیب غیر ضروری به تجهیزات شود. برای جلوگیری از این مشکلات بالقوه ما می خواهیم درباره بعضی از سوالات اساسی که باید بدانید را مورد بحث قرار دهید تا بتوانید این فرایند ساده و آسان باشد تا بتوانید خود را کامل کنید. تست رومیزی چیست؟ چگونه می توانم آزمایش پایه انجام دهم؟ چه چیزهایی برای آزمایش در نظر گرفته می شود؟ مزایای تست پایه چیست؟ در پوشش برخی از این پرسش های اساسی ما می توانیم یک نظری را ارائه دهیم که می تواند زمان، پول و هر گونه دلایل احتمالی را که اغلب در یک نصب نادرست حاصل می شود ، صرفه جویی کند.

 

تست پایه چیست؟

آزمایش پایه یک اصطلاح معمول برای آزمایش تجهیزات قبل از نصب در بسیاری از زمینه ها است. سیستم های نظارت استثنایی نیستند. این یک فرایند است که باید قبل از نصب، قبل از اجرا ، آزمایش تجهیزات، پیکربندی نرم افزار و پیش تنظیمات برنامه انجام شود. این اجازه می دهد تا شما دوربین را برای عملکرد بررسی کنید. آیا عملکرد مادون قرمز درست است؟ آیا رزولیشن های های صحیح به صورت دلخواه صادر می شوند؟ آیا دوربین دارای نقایص بدنه است که ممکن است باعث نشت یا آسیب شود؟ آیا منبع تغذیه به میزان کافی برق می دهد؟ آیا اتصالات کابل به طور ایمن و درست وصل شده اند تا یک اتصال مناسب برقرار شوند؟ آیا NVR (ضبط کننده ویدئو شبکه) یا DVR (ضبط ویدئو دیجیتال) کدهای خطا را خروجی را می دهد؟ آزمایش پایه می تواند بسیاری از این سوالات را پاسخ دهد، بنابراین وقتی نصب را انجام می دهید، می توانید بسیاری از مشکلات ابتدایی را که ممکن است هنگام عیب یابی رخ دهد، رد کنند. تست پایه نیز به شما امکان می دهد تا تنظیمات نور و تنظیمات دوربین ها و نیز برخی نگرانی های احتمالی شبکه را که ممکن است در طول نصب مانند آدرس های IP و غیره ظاهر شوند، تست کنید. به طور خلاصه، تست پایه یک روش برای تست و پیش تنظیم سیستم نظارتی است که مزایای بسیاری را قبل از نصب به شما می دهد و نصب شما را بدون هیچ مشکلی اجرا می کند.

 

مزایای تست پایه چیست؟

آزمایش پایه اجازه می دهد تا برای بررسی موجودی کامل ، کیفیت تجهیزات، تنظیمات و راه اندازی ها . با انجام این کار، به شما زمان برای رفع نقص احتمالی، درگیری های پیکربندی، تنظیمات سیستم، و غیره اجازه می دهد که ممکن است در طول نصب مجددا به شما داده نشود. علاوه بر این، بخش پشتیبانی فنی ما در دسترس است تا قبل از نصب به شما کمک کند و اگر سیستم شما به اینترنت متصل است، می توانید برخی از این تنظیمات را از راه دور راه اندازی کنید. این به شما اجازه می دهد تا هر گونه مسائل پیش بینی نشده است که ممکن است احتمالش را نداده باشید و یا فراموش کرده باشید را در طول آزمون پایه شما رفع شده باشد . توصیه می شود که در اسرع وقت به آزمایش بپردازید تا وقت خود را برای پیشگیری از هرگونه مشکل پیش از نصب نصب صرف کنید. این به شما اجازه می دهد زمان را برای تنظیم اتصالات در کابل، بررسی و تست قطعات مختلف سیستم با تغییر تجهیزات و یا تماس با تیم پشتیبانی فنی ما برای هر گونه مسائل پیشرفته که نمی تواند با تنظیمات ساده حل شود. این همچنین می تواند هزینه های حمل و نقل شما را در صورت نیاز به سفارش بیشتر کابل صرفه جویی کند، اگر فکر میکنید به وقت بیشتری نیاز دارید  با دادن زمان به شما،  لازم نیست که برای حمل و نقل عجله و هزینه بیشتر پرداخت کنید .

 

چگونه می توانم یک آزمایش پایه تجهیزات امنیتی انجام دهم؟

ساده ترین راه این است که نصب را بدون نیاز به دریل کاری ، پیچ و مهره کردن و غیره نصب تجهیزات را انجام دهید (این اطمینان حاصل می شود که شما می توانید تجهیزات را بازگردانی کنید در صورتی که پیدا نکردید که کار شما را به نحوی که نمی خواهید با نشانه های ابزار و غیره انجام دهید کار نخواهید کرد ) به عنوان مثال، یک دوربین که ممکن است فکر کنید کار کند با وجود داشتن 2 محور کار نمی کند زاویه مورد نظر را می توان پس از آن با یکی که می کند و غیره را تغییر دهید. اتصال دوربین به DVR / NVR و اتصال هر گونه تجهیزات مرتبط از قبیل منبع تغذیه، میکروفون و کابل کشی و غیره اطمینان حاصل شود که همه چیز به درستی کار می کند. به دنبال این، اگر شما از یک سیستم IP استفاده می کنید، ایده آل است که دوربین ها و تجهیزات دیگر را به طرح IP بسپارید که ترجیح شما و همچنین تنظیمات مختلف تنظیمات موجود در سیستم های مختلف منو است. این باعث می شود سیستم IP شما اساسا در فرآیند نصب واقعی نصب و کار را شروع کند. تست پانچ به منظور اجرای پیش نصب و تنظیم می شود و باید به طور کامل انجام شود تا امکان نصب سریع و آسان فراهم شود.

 

چه چیزهایی برای بررسی در زمان آزمایش پایه هستند؟

خوب، چند نگرانی متفاوت وجود دارد که قبلا در بالا ذکر نشده است. ابتدا بایستی DVR / NVR را بوت کنید و اطمینان حاصل کنید که آن را به طور صحیح چک کرده و مقدار صحیح فضای هارد دیسک را نشان می دهد (توجه کنید هر درایو کمی کمتر از آنچه که مجموع درایو است نشان می دهد. درایو دارای فضای قبل از تقسیم شده به وظایف دیسک پایه عملکرد در خود) بعد کابل را آزمایش می کند و اطمینان حاصل می کند که هر دو طرف به درستی کار می کنند. این مسئله ساده اتصال دوربین ها و تجهیزات با استفاده از کابل و تجهیزات نظارتی است که می توانید در طول نصب استفاده کنید. بخشی که قبلا مورد توجه قرار نگرفته است این است که بهتر است قبل از برش خطوط خود را به طول مورد نظر به شما اجازه آزمایش تمام اتصالات بالقوه که شما می توانید استفاده کنید. گام بعدی این است که تنظیمات IP خود را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها هنگام راه اندازی کامل تکمیل می شوند. در نهایت، یک عامل مهم در تست پایه است که شما باید یک بررسی ظریف از تمام تجهیزات برای نقص های فیزیکی باشد که ممکن است در حین حمل و نقل رخ داده باشد و در عین حال بعید است که مربوط به یک نقص کارخانه باشد .

 

در نهایت، یک آزمایش پایه فقط یک روش دیگر برای اضافه کردن به هر فرایند نصب است که به شما مزیت می دهد که دانستن دقیقا چه چیزی در هنگام راه اندازی شما باید نصب شود با اعتماد به دانستن اینکه هر قطعه تجهیزات کار می کند به درستی و به راحتی پیکربندی شده است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد انواع مختلف نصب و راه اندازی بدانید، لطفا به لینک های زیر در پست های مربوطه مراجعه کنید یا برای جزئیات بیشتر با تیم پشتیبانی فنی ما تماس بگیرید. البته، اگر شما یک حرفه ای برای نصب و آزمایش تجهیزات خود می خواهید، می توانید از بخش نصب دوربین امنیتی ما اینجا را دریافت کنید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *