اهمیت پشتیبانی فنی بخش مهم سیستم نظارتی

پشتیبانی فنی می تواند بخش مهمی از سیستم امنیتی دوربین شما باشد!

اگر تا به حال یک سیستم دوربین امنیتی خریداری کرده اید می دانید گزینه های زیادی وجود دارد. آیا شما بدنبال یک سیستم دوربین مدار بسته ارزان آنالوگ یا یک سیستم که کیفیت و وضوح بالا و پیشرفته دارد، می خواهید؟ یا بهتر است بدنبال HD-TVI یا IP Network Setup بروید؟ کابل آنالوگ، CAT5، سوئیچ POE، هارد دیسک کوچک یا یک هارد دیسک با ظرفیت بزرگ؟ در مورد این اگر بخواهید به یک راه حل برای شما به طوری که قابل اعتماد باشد و برای شما کارآیی داشته باشد، فکر کنید تا به کیفیت و قابلیتهای مورد انتظارتان برسید.

اما یکی از اجزای بسیار ارزشمند هر سیستم امنیتی روزمره، پشتیبانی فنی است! بدون پشتیبانی فنی خوب شما ممکن است در نهایت با یک توده سخت افزاری گران قیمت نصب نشده یا ویژگی پیکربندی روبرو شوید . بدتر از همه ممکن است هرگز نصب نکنید.

 

 

پشتیبانی فنی دوربین مدار بسته پارس تکنیک

 

 

یک شرکت که متوجه می شود که کیفیت پشتیبانی فنی با کیفیت بسیار مهم است که شرکت پارس تکنیک به عنوان محصولات برتر آنها را ارائه می دهد . علاوه بر تمام اطلاعات محصول، فیلم محصول و محتوای قابل دانلود، آنها همچنین دارای پشتیبانی زنده برخط محصول می باشند. این به این معنی است که شما برای هر دوربین امنیتی یا دستگاه ضبط که از شما خریداری می کنند ، پشتیبانی کامل در طول عمر خود دریافت خواهند کرد.

مکان هایی در ایالات متحده آمریکا در سواحل شرقی و غربی به cctv-i.ir  اجازه می دهد ساعت های پشتیبانی را گسترش دهند. کارشناسان صنعت زنده در دسترس هستند تا به شما در نصب، راه اندازی اولیه، تنظیمات سیستم، پیاده سازی شبکه و مشاهده از راه دور / برنامه موبایل جهت پیاده سازی کمک کنند.

این پشتیبانی با تیم فروش با دانش فنی سطح بالا شروع می شود. آیا شما یک نصاب حرفه ای دوربین مدار بسته هستید و یا فقط به دنبال امنیت خانه یا کسب و کار خود هستید؟ مطمئنید که تمام کمک هایی که نیاز دارید را دریافت می کنید. بسیاری از اعضای تیم فروش نیز نصاب سیستم های امنیتی بوده اند . این سطح از تخصص تضمین می کند که همکاران فروش قادر به پاسخگویی به تمام سوالات شما و توصیه بهترین سیستم امنیتی به تناسب نیاز شما هستند .

کارکنان فروش نیز می توانند به شما در برنامه ریزی نصب شما کمک کنند. آنها می توانند به شما در انتخاب فناوری مناسب به شما کمک کنند و آنها می توانند به تعیین نیازهای منبع تغذیه ، نوع دوربین هایی که شما نیاز دارید، چه مقدار ظرفیت ذخیره سازی که نیاز خواهید داشت و خیلی بیشتر، کمک کنند .

هنگامی که تجهیزات شما خریداری شده است، به تیم پشتیبانی فنی مبتنی بر محدوده خود دسترسی خواهید داشت. همانطور که پشتیبانی فنی پیشین گفته شده که رایگان برخط برای محصول است. در اینجا تنها چند چیز است که یک نماینده پشتیبانی فنی cctv-i.ir می تواند به شما کمک کند

 

 

تنظیمات DVR شامل اما نه محدود به موارد زیر است :

  • تنظیم زمان DVR و فرمت تاریخ
  • راه اندازی تشخیص حرکت دوربین ها برای شما
  • تنظیمات رزولوشن دوربین را تنظیم کنید و تنظیمات رزولوشن انتقال تصویر برای ضبط .
  • تنظیم حرکت ماسک و حریم ماسکینگ بر روی دوربین شما
  • تنظیم هشدار متن
  • تنظیم مدیریت ذخیره سازی
  • بازبینی تصاویر ضبط شده
  • انتقال تصاویر ضبط شده روی فلش

تنظیمات دوربین IP

بر خلاف دوربین های آنالوگ و DVR ها، تنظیمات دوربین IP معمولا در خود دوربین ها ذخیره می شود. هر دوربین دارای آدرس IP خاص خود است و می تواند به صورت جداگانه یا به طور همزمان از طریق استفاده از NVR (Network Video Recorder) قابل دسترسی باشد. دوربین های IP همچنین از کابل CAT5 به جای کواکسی استفاده می کنند و می توانند با استفاده از یک سوئیچ POE (Power Over Ethernet) و یک کابل فدرت را همراه اطلاعات انتقال دهند. پشتیبانی فنی می تواند به شما در راه اندازی آدرس آی پی برای دوربین های IP شما کمک کند و برای سوئیچ POE و تنظیم شبکه شما کمک کند.

 

دسترسی از راه دور، مشاهده از راه دور و راه اندازی برنامه تلفن همراه

هر DVR یا NVR که از این فروشگاه دوربین مدار بسته به فروش می رسد دارای قابلیت دسترسی از راه دور و نرم افزار مشاهده رایگان از راه دور و یا برنامه های تلفن همراه است. طرفداران پارس تکنیک می توانند به شما در راه اندازی دسترسی از راه دور و همچنین راه اندازی انتقال تصویر روی اینترنت بر روی کامپیوتر شما، MAC، iPhone، iPad، Android تلفن و یا تبلت راهنمایی کامل کنند .

اگر می خواهید برای دسترسی به DVR یا NVR خانه خود از یک مکان از راه دور دسترسی داشته باشید ، ابتدا باید به آدرس IP که توسط ISP شما ارائه شده است، متصل شوید. یک ISP یا ارائه دهنده خدمات اینترنتی شرکتی است که به شما سرویس اینترنت ارائه می دهد مانند های وب پارس آنلاین و غیره .

هنگامی که شما به آدرس آی پی خانه دسترسی پیدا کرده اید، روتر شما باید اتصال شما را به DVR خانه یا NVR هدایت کند، این کار Port Forwarding نامیده می شود.

تکنسین پارس تکنیک علاوه بر تنظیم برنامه های دیداری از راه دور، می تواند با پیکربندی روتر شما و پورت انتقال به دستگاه ضبط ، به شما کمک کند.

 

حساب DDNS

یکی دیگر از مواردی که باید هنگام دسترسی به DVR یا NVR خود از راه دور به عنوان ذکر شده در بالا اشاره شود این است که شما باید بدانید که چه IP آدرسی را ارائه دهنده خدمات اینترنت شما به شما اختصاص داده است. هنگامی که شما می دانید که آدرس IP شما چند است می توانید نرم افزار یا برنامه خود را برای رفتن به آن آدرس IP (IP خانه خود را) تنظیم کنید تا شما را به ضبط کننده خود انتقال دهد .

یکی از مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوید این است که ISP اغلب آدرس IP اختصاص داده شده خود را تغییر می دهد (مگر اینکه شما برای یک IP ثابت هزینه ای پرداخت کنید ). اگر آدرس IP خانه شما تغییر کند، نرم افزار یا برنامه شما نمی تواند به روتر خانه شما متصل شود تا زمانیکه تنظیمات را با آدرس IP جدید خانه خود به روز کنید. یک راه برای جلوگیری از این است که اقدام به ثبت نام برای یک حساب DDNS (خدمات دامنه پویا) کنید . به عبارت ساده، این یک نام دامنه مانند (YourLastName.FindMyDVR.com) است که از IP فعلی شما آگاه است و همیشه به IP اصلی شما اتصال دارد حتی اگر تغییر کند.

خبر خوب این است که تمامی DVR ها و NVR های پارس تکنیک از DDNS پشتیبانی می کنند و برای هر ضبط کننده که خرید می کنید، پارس تکنیک به شما یک نام دامنه رایگان DDNS را می دهد. با این حال بهتر است ، یکی از نمایندگان پشتیبانی همه چیز را برای شما تنظیم کند که خوشحال نیز خواهد شد .

 

حتی پشتیبانی بیشتر

 

 

 

 

علاوه بر پشتیبانی فنی دوربین مدار بسته ، فروش زنده پارس تکنیک روش های جایگزین پشتیبانی از جمله 500 محصول با کیفیت بالا ، پشتیبانی و فیلم های آموزشی را ارائه می دهد. همچنین یک منطقه دانلود گسترده وجود دارد که در آن شما می توانید آخرین درایور ها ، سیستم عامل، نرم افزار و ابزار ها را برای دوربین مدار بسته و تجهیزات امنیتی خود را پیدا کنید.

 

چت زنده برای بخش فروش و پشتیبانی در وب سایت از شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 8 بعد از ظهر فعال است.

کمیته انجمن دوربین مدار بسته . این محل برای ارتباط با کارشناسان صنعت است، پیدا کردن پاسخ به مشکلات رایج و دریافت کمک در مورد مشکلات خاص خود . این انجمن منبع پشتیبانی و ارائه دهنده خدمات شبانه روزی دوربین مدار بسته برای هر کسی که نیاز به کمک جهت : امنیت خانه ، کنترل دسترسی و بیشتر مسائل دیگر است. این انجمن به طور مداوم توسط کارمندان در پارس تکنیک پشتیبانی  و نظارت می شود و مطمئنا به شما پاسخ هایی را می دهد که به سرعت نیاز دارید.

همانطور که می بینید موارد خیلی مهم تر از یک سیستم امنیتی با کیفیت و محصولات با کیفیت بالا وجود دارد. پشتیبانی شما به همان اندازه مهم است و تجهیزاتی که خریداری می کنید و کارشناسان پارس تکنیک در لحظه به شما کمک می کنند.

.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *