بیاید در مورد نصب دوربین مدار بسته صحبت کنیم

بیاید در مورد نصب دوربین مدار بسته صحبت کنیم

پس اگر شما تمام تجهیزات امنیتی خود را از cctv-i.ir سفارش داده اید، و اکنون زمان آن است که نخستین نصب دوربین امنیتی خود را انجام دهید. نترسید ! ما قصد داریم اطلاعاتی را که باید همراه با تجهیزات مورد نیاز برای نصب سیستم CCTV خودتان نیاز دارید را پوشش دهیم . اما اولا من می خواهم تأکید کنم که چقدر اهمیت دارد که طرح جامعی داشته باشیم. برنامه ریزی دوربین و مکان های نظارت برای نصب صحیح بسیار مهم است. پس بیایید این کار را بکنیم!

در هنگام برنامه ریزی نصب دوربین مدار بسته شما، باید توجه زیادی داشته باشید. هنگام طراحی یک منطقه برای دوربین خود، نور و محیط را در نظر بگیرید. هرگز یک دوربین را در یک اتاق کم نور نصب نکنید که به طور مستقیم به یک منطقه آفتابی اشاره دارد. قبل از اینکه دوربین را به یک مکان دائمی بسپارید، باید دوربین را در هر سناریو آزمایش کنید. چیز دیگری که باید در نظر بگیریم، طول و فضای مورد استفاده دوربین است. لنزهای خاصی برای شرایط مختلف وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که لنز مناسب برای این کار را دارید.

حالا بگذارید درباره جانمایی دوربین صحبت کنیم. شما می خواهید برای کمترین مقدار پول از سیستم خود حداکثر استفاده را کنید، درست است؟ استراتژیک بودن در این تلاش به شما بیشترین اثر را برای شما خواهد داشت .جانمایی دوربین بسیار مهم است. لازم به تاکید بیشتر نیست – بیشتر از این سفارش نمی کنم. شما همچنین می خواهید برای جلوگیری از همپوشانی دوربین ها. هنگامی که تنظیم اولیه خود را انجام می دهید، اطمینان حاصل کنید که قرار دادن دوربین عملی است برای اجرای کابل به. این بسیار مهم است، زیرا شما زمان زیادی را صرف پول و انرژی خواهید کرد. اگر کابل کشی که برای دوربین انجام دهیدعملی نباشد ، ممکن است بخواهید تنظیمات را دوباره ارزیابی کنید.

چک لیست نصب دوربین مدار بسته

برای تکمیل این کار به یک استاندارد عالی، به ابزارهای بسیاری نیاز خواهید داشت. بنابراین اجازه می دهد یک چک لیست کمی از آنچه که ما نیاز به تکمیل این کار داریم ایجاد کنیم . نردبان در دنیا CCTV بسیار مهم هستند. من توصیه می کنم که از تکنسین های این شغل استفاده کنید تا ببینید چه اندازه نردبان برای کار شما لازم است. شما همچنین به تمرین های قدرتی نیاز دارید. مته های  دریل های با سرمته بتن ، فلز و با سرمته چوب. از تجهیزات مناسب برای محافظت استفاده کنید! منبع تغذیه برای دوربین و غیره… من ترجیح می دهم از جعبه منبع تغذیه برای این کار استفاده کنم. منبع تغذیه باید در نزدیکی DVR شما نصب شود، زمانی که BNC را به DVR خود وصل می کنید، برای استفاده از اتصال برق جهت منبع تغذیه از کابل Siamese برای نصب استفاده کنید .

 

بعد کانکتور می شود. بعد از اینکه کابل مورد نظرتان را اجرا میکنید، باید کانکتورهای مناسب را پیوست کنید. من دوست دارم از اتصال BNC COMPRESSION استفاده کنم، اما بسیاری از آنها از BNC TWIST، BNC CRIMP، ETC استفاده می کنند. این به ترتیب اولویت در اینجا نوشته شده است.

این اتصالات نیاز به ابزار خاصی برای عملکرد دارند. به عنوان مثال، BNC COMPRESSION نیاز به یک ابزار فشرده سازی دارد و BNC CRIMP نیاز به ابزار Crimp دارد. اطمینان حاصل کنید که ابزار صحیح را قبل از شروع کار خود داشته باشید، زیرا این باعث می شود دیگر سردرد کار نباشد. شما همچنین نیاز به یک ابزار سیم لخت کن برای کابل کشی مورد نظر خود دارید. و برش های سیم خود را فراموش نکنید! هدف از سیم، که ما برای سیستم CCTV خود استفاده می کنیم، انتقال اطلاعات و قدرت به دوربین های نظارت و ضبط است. آنچه که شما باید بدانید این است که چگونه اتصال دهنده ها را به سیم های خود وصل کنید و چگونه سیم های خود را در خانه، ساختمان و غیره اجرا کنید. همچنین برای دستیابی به این کار، به ابزار خاصی نیاز خواهید داشت، بنابراین توصیه می کنم تمام ابزارهای خود را داشته باشید و قبل از شروع کار، آماده کرده باشید من تجربه دست اول با داشتن آنچه شما نیاز دارید و می توانید یک سردرد دردناک باشد را در اختیار شما گزاشتم !

بسیار مهم است که طرح کاری که شما انجام می دهید را درک کنید. دلیل آن این است که چند راه حل مختلف کابل کشی برای پاسخگویی به نیازهای خاص وجود دارد. اولین چیزی که باید بدانید این است که آیا دوربین از راه دور یا به صورت محلی کنترل می شود. اگر یک پریز برق در عرض چند فوت دوربین وجود داشته باشد، می توانید با وصل کردن آن به طور مستقیم و اجرای RG-6 برای ویدیو از آن خارج شوید. اگر دوربین در نزدیکی یک منبع تغذیه قرار نگرفته باشد، شما باید یک کابل Siamese یا RG-6 را همراه با کابل برق نصب کنید.

بخش فیزیکی ترین حالت شغل اجرای کابل است. پس آماده باشید که این نردبان را بیرون بیاورید و قبل از اینکه در این اتاق زیرشیروانی بروید، برخی از کشش ها را انجام دهید. بعضی چیزهایی که باید بدانید قبل از شروع این کار این است که هرگز کابل را در کنار خطوط برق با قدرت بالا اجرا نکنید. همچنین، کابل کشی های بسیار زیادی را در حال اجرا نکشید زیرا ویدیو ها کم کیفیت می شود و شما ممکن است برخی از کیفیت را از دست بدهید. من همچنین کابل با کیفیت بالا را توصیه می کنم. یک سیستم دوربین مدار بسته از نظر پولی با ارزش است. همچنین در نظر داشته باشید که همیشه بهتر است که کابل بیشتری داشته باشید برای اجرا تا کابل کوتاه نیاید  … هرگز خودتان را در این موقعیت قرار ندهید!

خوب، حالا شما تمام کابلهای خود را به محل نظارت مورد نظر خود منتقل کرده اید. بگذارید بگوییم شما از سیم Siamese برای این کار استفاده کرده اید و 8 دوربین را نصب کرده اید. اکنون شما باید Siamese را به هر دو طرف متصل کنید. در دوربین و همچنین در ضبط کننده . Siamese را به دوربین همچنین منبع تغذیه وصل کنید . اکنون زمان آن است که دوربین را برای قدرت و وضوح تست کنید. بسیار مهم است قبل از نصب آن دوربین را آزمایش کنید. شما نمی خواهید کار بیشتری انجام دهید، پس شما باید تست پایه را انجام دهید !!

هم اکنون زمان لازم برای اتمام کار است . بخش بزرگی از انجام یک کار ظاهر آن است. شما دوست ندارید کابل ها را در همه جای سایت  ببینید و یا به صورت شلخته باشید. وقت خود را برای اولین بار به کار ببرید. ارزشش رو خواهد داشت! DVR خود را با تنظیمات شخصی خود تنظیم و شروع به ضبط کنید .

 

برای اطلاعات بیشتر جهت نصب دوربین مدار بسته یا استخدام نصاب حرفه ای با ما تماس بگیرید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *