آیا دوربین مدار بسته می توانند فعالیت روح ها را ضبط کند؟

آیا دوربین مدار بسته می توانند فعالیت روح ها را ضبط کند؟

عکس برداری از روح تقریبا از زمانی که دوربین وجود داشته است تقریبا بوده است. معمولا این شامل مواجهه چندگانه یا طولانی، و یا سایر ترفندهای عکاسی بود. و طبیعت قرمز و زودگذر عکاسی اولیه، به صحت این تصاویر کمک کرد.

 

اما بسیاری با شک و تردید ، آن را جادوگری ، می دانستند که چگونه این تصاویر به دست آمده است و موفق نیز بوده اند که چطور همچین چیزی می تواند به صورت منطقی توضیح داده شود و یا با استفاده از پدیده های طبیعی ساخته شده است.

در آن زمان، دوربین ها یک تازگی داشتند، و دوربین های با تصویر متحرک تنها برای ثروتمندان بود . در حال حاضر، ما در عصر نظارت زندگی می کنیم که هر کس یک دوربین ویدئویی با وضوح بالا در جیب خود دارد. و دوربین های نظارتی به معنای واقعی کلمه در همه جا هستند محل زندگی ما محل کار ، بازی و رانندگی . ما همچنین چندین نمایش طولانی مدت محبوب باور نکردنی تلویزیونی را نشان می دهیم که ادعا می کنند که این ارواح را شکار و ادعای تصویر برداری از فعالیت های شبح شده اند .

 

 

 

 

ما حداقل 70 درصد از روز را در حال مشاهده دوربین هستیم بنابراین با تمام این فیلم های نظارتی که گرفته می شود. میلیون ها ساعت فیلم در هر ثانیه گرفته می شود .. چرا ما ارواح را بیشتر از آنها نمی بینیم؟ و چرا آنها در اشکالی که آنها می گیرند بیشتر ثابت هستند ؟

خب، به لطف یوتیوب و سایر سایت های اشتراک گذاری ویدیو در اینترنت، می توانیم به این ادعاها نگاهی نزدیک تر بیندازیم و ببینیم آیا در این ادعاها اعتبار وجود دارد یا اینکه آیا هر روز بیشتر برای هر آنچه که ما می بینیم توضیح منطقی است .

بنابراین با استفاده از این مقاله، چندین ویدیو از دوربین های امنیتی ویروسی را مورد بررسی قرار می دهیم که ظاهرا برخی از پدیده های فراطبیعی را نشان می دهند. پس از هر یک، ما توضیح قابل قبول تر آن را بررسی خواهیم کرد.

روح در دیزنی لند

در این ویدیو فوق العاده برفکی ، ما یک نوار دوربین امنیتی بدون تاریخ بعد از ساعت ها از دیزنی لند می بینیم. بعد از چند ثانیه .. یک روبان شناور نور به نظر می رسد از سمت چپ فیلم به راست حرکت می کند.

توضیح احتمالی – VCR نوار Artifact Wear

باور کنید یا نه .. بعضی از کسب و کارهایی هستند که هنوز از نوارها و VCR ها برای ضبط فیلم امنیتی استفاده می کنند … باور نکردنی، من می دانم. اما این درست است در این مرحله این ویدیو معادل یک نوار 8 آهنگ است. اما اینها معمولا کسب و کارهایی هستند که برای سال ها سیستم های مشابهی داشته اند و کسب و کار معتقدند که آنها برای جایگزینی بیش از حد گران هستند یا شاید آنها هنوز به آن اهمیت ندهند. در هر صورت، آنچه ما در اینجا شاهد آن هستیم، نتایج یک نوار VHS بیش از حد استفاده می شود، احتمالا همان موردی است که برای چندین سال از آن استفاده کرده اید و دوباره روی آن ضبط کرده اید. همانطور که هر کسی که به اندازه کافی پیر باشد و چندین بار برای ضبط  فیلم استفاده می کند، اثرات ضبط قبلی باعث نوعی حالت شبح وار در صدا میشود که این می تواند برخی از آثار بامزه و اثرات ” شبح وار ” را روی نوار ایجاد کند. به طوری که در طول سالها، نوارهای VHS یک وضعیت پست مدرن “وحشت زده” را که با سری فیلم های “THE RING” تأیید شده بود، مورد استفاده قرار دادند و از “نگاه روح وار نوار قدیمی را به مزیت آن استفاده کردند.

 

روح در پمپ بنزین

یکی از چند داستان احمقانه که در واقع یک داستان خبری در CNN بود، این شامل یک ابر آبی رنگارنگ است که در قسمت های مختلف تصویر جداگانه به حرکت و پرواز در آمده بود .

توضیح احتمالی – پشه یا حشرات

خفاش ها و دیگر حشرات ، مانع های غیر معمول در دوربین های امنیتی نیستند. اگر یک نفر خیلی به لنز نزدیک شود، از حالت فوکوس لنز خارج می شود و به طور غیر منتظره ای حرکت کند، بسیار شبیه به بالا نشان داده میشود اینجا.

 

روح ساحل هتل دیتونا

در یک هتل لوکس قدیمی در دیتونای ساحل، فلوریدا .. به نظر می رسد یک لکه سفید از یک عنصر در اطراف منطقه نوار است. گزارش شده که یک گارد امنیتی برای تحقیق فرستاده شده است، اما “فریب خورده” و این را رد کرد . رئیس امنیت هتل گزارش از دیگر پدیده های شبح وار مانند صداها ، گسستن ها، کلید های دروغین، اما در اینجا تنها بر آنچه که در واقع می تواند تایید شود،  این ویدیو است .

توضیح احتمالی – پشه .. دوباره.

باز هم .. قضاوت در مسیر “شبح” که در سراسر تصویر هتل حرکت می کند  .. حرکت مرتب بر اساس منحنی قوسی شکل .. آن با احتمال بسیار می تواند یک پشه باشد … احتمالا یک پشه کوچک در سراسر لنز حرکت کرده است. یا ممکن است انحرافی در ویدیوی دیجیتال باشد.

 

فرشته جاکارتا

در این ویدیو، خواهید دید که چیزی شبیه به یک هتل یا بازار در اندونزی است. در ابتدا یک شخص در حال راه رفتن است ، ناگهان بک شئ بزرگ نورانی از آسمان سقوط می کند شبیه یم رعد و برق نورانی فرود می آید سپس بسرعت به بالا بر می گردد و تمام اینها در یک ثانیه اتفاق می افتد .

 

توضیح احتمالی – انیمیشن کامپیوتری

یکی از کمترین فیلم های قانع کننده در این لیست … کاملا واضح است که این “فرشته” در تولید با گرافیک و یا انیمیشن انیمیشن ایجاد شده است، زیرا این حرکت مشابه چیزی است که شما ممکن است در یک بازی ویدیویی پیدا کنید.

 

زن در توکیو از میان اشیاء رد می شود .

توضیح احتمالی – ویرایش ویدئو خلاقانه .

تقریبا مانند پخش دوربین های ویدئویی در طول 20 سال گذشته یا بیشتر، نرم افزار ویرایش ویدئو و جلوه های ویژه به راحتی در دسترس هر کسی که یک کامپیوتر دارد قرار داده شده است. و اکنون که ما حتی کامپیوترهای کوچک خود را در جیب هایمان داریم، هر کسی می تواند یک اثر را به یک ویدیو ویرایش یا اضافه کند .. و بیشتر این نرم افزار با ابزارها و ترفندها آماده می باشد تا تصویر دوربین اصلی قطعی و درست بنظر رسد … یا به عبارت دیگر .. این واقعا آسان است که امروزه یک فیلم جعلی بسازیم .

مشکل به طور قطع ثابت می کند که ارواح و فعالیت های پارانورامالی از طریق فرمت های ویدیویی، به ویژه در این روزها وجود دارد، این است که ده ها روش برای فیلم برداری وجود دارد یا می توان آن را فریب داد یا به سادگی پدیده های طبیعی را درک کرد. بنابراین در حالی است که این فیلم ها سرگرم کننده هستند، آنها روش ضعیفی برای مطالعه این پدیده یا تلاش برای استفاده از آن به عنوان اثبات وجود آنها هستند. مانند فیلم های UFO، گاهی اوقات سرگرم کننده هستند،. اما، همیشه عاقلانه است که ابتدا به ادعاهای فراطبیعی شکاکانه نگاه کنید.

اگر می خواهید شانس خود را برای گرفتن یک شبح واقعی امتحان کنید با یکی از دوربین امنیتی واقعی ما تجربه کنید، دوربین های زیادی برای انتخاب وجود دارد. سیستم های دوربین امنیتی ما (که نوارهای VHS را استفاده نمی کنند) را بررسی کنید. چه کسی می داند، شاید شما یک روح را جذب کنید یا، به هر حال یک پشه که شباهت روح دارد را بگیرید که به یک آپلود خوب در یوتیوب با بازدید بسیار بالا تبدیل شود .

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *