تفاوت بین DVR هیبرید , DVR تریبرید و DVR آنالوگ

تفاوت بین DVR هیبرید , DVR تریبرید و DVR آنالوگ

از این دی وی آر تنها زمانی استفاده می شود که تنها یک نوع دوربین آنالوگ موجود است که آن DVR آنالوگ است ، در حال حاضر انواع فن آوری برای ضبط و نظارت مانند Analog، HD-CVI و شبکه IP وجود دارد.

DVR های آنالوگ

می توانند تا رزولوشن 960H ضبط کنند و دوربین ها به وسیله کابل کواک به طور مستقیم به DVR متصل شوند.

DVR های HD-CVI

می توانند تا رزولوشن 1080 پیکسل ضبط کنند و از همان کابل کواک به عنوان DVR آنالوگ استفاده کنند که DVR AHD یا دی وی آر ای اچ دی نیز نامیده میشود . این یک انتخاب عالی برای ارتقاء نظارت به رزولیشن بالا است بدون اینکه نیاز به هزینه های بالا مرتبط با اتصال دوباره به کابل اترنت باشد.

 

IP ضبط کننده ویدئو تحت شبکه (NVRs)

می تواند تا 12 مگابایت ضبط کند و دوربین ها نیاز دارند تا با یک کابل اترنت (CAT5 / 6) متصل شوند.

اکنون ضبط کننده های امنیتی وجود دارد که می تواند این تکنولوژی ها را در یک دستگاه ترکیب کند و این تمرکز این مقاله است. من روی ضبط های امنیتی تمرکز خواهم کرد که می تواند تا 32 دوربین در یک دستگاه ضبط کند. این ها عبارتند از

16 کانال Hybrid DVR  , the 16 کانال Tribrid DVR و دی وی آر 32 کانال آنالوگ

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این دی وی آر ها از نظر نمای ظاهری دقیقا همانند یکدیگر هستند . همانطور که تصاویرشان را در ادامه می بینید .

اما، کارهای داخلی و پشت این DVR ها متفاوت است.

دی وی آر 16 کانال هیبرید

این دستگاه DVR Hybrid دو تکنولوژی نظارت (Analog و IP) را در یک ضبط کننده به ارمغان می آورد.


16CH Hynrid DVR – می تواند تا 32 دوربین ضبط کند (16 دوربین آنالوگ و 16 دوربین IP)

همانطور که در تصویر بالا می بینید، تعداد زیادی از درگاه یا پورت BNC وجود دارد که شما می توانید کابل های کواکسیال را با اتصال BNC متصل کنید. ردیف بالا دارای 16 درگاه ویدئو است. این جایی است که هر دوربین آنالوگ به آن متصل می شود. همانطور که گفتم، این یک DVR 16CH است، اما تا 16 دوربین آنالوگ (متصل به کواک و BNC) و نیز 16 دوربین آی پی ضبط خواهد شد. ممکن است بپرسید ارتباطات برای دوربین های IP شما کجا قرار دارند ؟ این یک سوال عالی است برای ضبط دوربین های IP (تا رزولوشن 1080 پیکسل) شما باید دوربین های IP خود را به یک سوئیچ POE وصل کنید. این سوئیچ PoE نیاز به اتصال به همان شبکه به عنوان Hybrid را دارد و شما قادر به مشاهده و ثبت تمام 32 دوربین خواهید بود.

 

The 16CH Tribrid DVR

این دی وی آر Tribrid می تواند تمام سه تکنولوژی (آنالوگ، HD-CVI و IP) را در یک دستگاه ضبط کند.


16CH Tribrid DVR – Can record up to 32 Cameras (16 Analog/HD-CVI and 16 IP)
در تصویر بالا همان 16 پورت Video-In BNC همانند Hybrid را مشاهده خواهید کرد. اینها جایی است که می توانید انتخاب کنید که دوربین های آنالوگ یا دوربین های HD-CVI را با استفاده از کابل کواکسیال مشابه انتخاب کنید. باز هم، همانطور که با هیبرید، این Tribrid 16CH می تواند تا 32 دوربین ضبط کند. 16 از آنها می تواند ترکیبی از دوربین های آنالوگ و HD-CVI، یا تمام آنالوگ یا همه HD-TVI باشد. 16 دوربین دیگر می تواند دوربین های IP باشد. دوربین های IP باید به یک سوئیچ POE خارجی متصل شوند، همانند Hybrid.
 

دی وی آر 16 کانال آنالوگ

این DVR آنالوگ می تواند تنها دوربین های آنالوگ (تا 32) را در یک دستگاه ضبط کند.


DVR آنالوگ 32CH – می تواند 32 دوربین آنالوگ را ثبت کند
همانطور که می توانید از تصویر بالا مشاهده کنید این DVR دارای 32 ویدئو در پورت های BNC است. این DVR می تواند تا 32 دوربین مانند Hybrid و Tribrid ضبط کند، اما فقط می تواند دوربین های آنالوگ را ثبت کند.

تفاوت عمده این ضبط کننده ها

همه 3 ضبط کننده امنیتی می توانند تا 32 دوربین ضبط کنند. تفاوت واقعی این است که توانایی ضبط در وضوح HD 1080p TRUE. DVR آنالوگ تنها می تواند در آنالوگ تا وضوح 960H در تمام 32 کانال ضبط کند در حالی که Hybrid و Tribrid می تواند در هر دو آنالوگ و همچنین رزولوشن 1080p ضبط کند. Hybrid می تواند 16 دوربین آنالوگ را در 960H و همچنین 16 دوربین IP با رزولوشن 1080p ضبط کند. تریبد بهترین امتیاز را دارد که می تواند آنالوگ یا HD-CVI را روی 16 کانال و همچنین IP با 1080p در 16 کانال دیگر ثبت کند. اما تفاوت عمده اینجا این است که شما می توانید 32 دوربین با کیفیت بالا را در یک بار در Tribrid ضبط کنید اگر شما 16 دوربین HD-CVI و 16 دوربین IP داشته باشید.

شباهت بین این 3 واحد این است که همه آنها توانایی ضبط صدا دارند. آنها همچنین قادر به کنترل دستگاه های دیگر مانند آژیر ها، چراغ های گردان و آلارم ها با استفاده از ورودی ها و خروجی های هشدار می باشند.

 

همچنین، همه 3 این ضبط کننده های امنیتی می توانند تا پشتیبانی از هشت هارد دیسک را به شما بدهند تا شما 48 ترابایت را در فضای هارد دیسک ذخیره کنید.

نتیجه

هر دستگاهی که انتخاب می کنید، می توانید مطمئن باشید که این واحد ها ضبط کننده های امنیتی قدرتمند هستند. هر کدام آنها  با پردازنده دو هسته ای بالا و سیستم عامل لینوکس جاسازی شده اند. همچنین، آنها با یک رابط GUI آسان برای استفاده مجهز شده اند، بنابراین برای کارکردن و پیکربندی ساده هستند. کدام را باید انتخاب کنید؟ این همه بستگی دارد که آیا شما می خواهید در آنالوگ یا رزولیشن بالا ضبط کنید. همچنین، آیا میخواهید با IP یا HD-CVI بدنبال ضبط HD خود بروید. اگر بهترین را از هر دو فن آوری با کیفیت بالا می خواهید (HD-CVI و IP)، بدنبال Tribrid بروید.

حتی اگر شما یک سیستم آنالوگ موجود داشته باشید و می خواهید شروع به ارتقاء به ضبط امنیتی TRUE HD کنید، Tribrid برای شما مناسب است. بعضی از دوربین های آنالوگ خود را برای تاکتیک نگه دارید و DVR قدیمی خود را با Tribrid جایگزین کنید. و سپس شما می توانید شروع به اضافه کردن دوربین های HD در اوقاتی که فرصت دارید کنید . اگر شما به HD-CVI ارتقا می دهید، می توانید از کابل تصویر و قدرت خود که برای دوربین های آنالوگ خود استفاده می کردید درست در جایی که هستند استفاده کنید. HD-CVI بر روی کابل کواکسیال استاندارد کار می کند. اگر از دوربین های IP استفاده می کنید، فقط مطمئن شوید که از کابل اترنت استفاده می کنید و آنها را به یک سوئیچ POE متصل می کنید همانطور که در بالا ذکر شد.

اگر سؤالی دارید که کدام دستگاه برای شما مناسب است، با یکی از پرسنل فروش معروف ما ارتباط برقرار کنید. همچنین تمامی این ضبط کننده ها و همچنین دوربین ها با پشتیبانی فنی رایگان می آیند، بنابراین اگر در هر زمانی که در راه پیکربندی هر چیزی نیاز دارید، با ما فقط یک تماس تلفنی یا چت کردن فاصله است. اغلب تکنسین های ما حتی می توانند از راه دور وارد ضبط کننده شما شوند و تمام تنظیمات را برای شما انجام دهند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *