چگونگی سود رساندن دوربین مدار بسته مخفی به امنیت

چگونگی سود رساندن دوربین مدار بسته مخفی به امنیت

ما در شرکت پارس تکنیک در مورد شغل مان پرشور هستیم، ما مدافع ، آموزش و طراحی امنیت را با بهترین توانایی های خود ارائه می دهیم تا نه تنها به مشتریان خود ، بلکه به منظور افزایش ایمنی کسب و کار و امنیت عمومی نیز احترام بگذاریم. این شامل طراحی امنیتی و دوربین های مخفی می شود.

وقتی سیستم را بررسی می کنید چطور می دانید چه چیزی انتخاب کنید؟ هنگام جستجو برای سیستم کامل شما گزینه های بسیاری را در نظر می گیرید و شما ممکن است سوالات زیادی در ذهن داشته باشید.

 

چه تکنولوژی دوربین مداربسته باید استفاده کنم؟

آنالوگ؟ ؟HD-CVI ؟TVI شبکه IP؟ IP شبکه 4K ؟چه نوع فن آوری امنیتی به سیستم شما سود خواهد رساند ؟

 

چه نوع تسهیلاتی برای شما امن است؟

آیا شما می خواهید امنیت یک خانه را تأمین می کنید؟ یا یک محل مختلط را؟ یک پروژه ساختمانی؟ یک کسب و کار کوچک؟ یک شرکت بزرگ؟ یک تجارت کانابیس؟ یک اداره ؟ فروشگاه خرده فروشی؟ یا رستوران؟ آیا می خواهید مکان های مختلف را نظارت کنید؟ آیا شما نیاز به نظارت بر یک مکان واحد دارید؟

 

اهداف شما چه هستند؟

مطمئنا شما یک سیستم امنیتی برای کمک به نظارت و یا جلوگیری از سرقت و جرم می خواهید ؟ اما یک سیستم امنیتی که به خوبی طراحی شده می تواند خیلی بیشتر از آن انجام دهد. تنظیم دوربین های امنیتی برای نظارت بر الگوهای ترافیکی و نظارت بر موجودی . تنظیم تشخیص حرکت برای در نظر گرفتن فعالیت در هر ورودی و خروج؟ آیا طراحی سیستم امنیتی شما باید بر اساس قوانین و دستورالعمل های دولتی تنظیم شود؟ اساسا، سیستم امنیتی شما چگونه کیفیت زندگی و کسب و کار شما را افزایش می دهد؟

اینها همه سوالاتی بزرگ هستند زمانی که در هنگام طراحی یک سیستم نظارتی بهم پیوسته قابل اعتماد هستند . پاسخ به این سوالات می تواند میزان دوربین های مورد نیاز شما و فضای هارد دیسک شما را در دستگاه ضبط یا DVR شما تعیین کند .

هر یک از کارشناسان امنیتی ما قادر به طراحی یک سیستم کاملا متناسب با نیازهای کسب و کار و اهداف ایمنی شما است، اگر شما نیاز به راهنمایی امنیتی در ایجاد سیستم خود دارید، عوامل پارس تکنیک فقط اندازه یک تماس تلفنی از شما دور هستند.

اما آیا سیستم امنیتی به خوبی طراحی شده با دوربین های امنیتی مخفی ارتباط دارد؟

دوربین مدار بسته مخفی برای یک سیستم امنیتی به خوبی طراحی نشده است. چیزی که دوربین مدار بسته مخفی مفید می تواند انجام دهد نخفی بودن و غیر قابل تشخیص بودن دستگاه ضبط کننده برای افزایش امنیت شما و افزودن به سیستم امنیتی شماست . دوربین های امنیتی مخفی اساسا می توانند به عنوان یک سیستم امنیتی پشتیبان اضافی مورد استفاده قرار گیرند. یک سیستم امنیتی مخفی که می تواند برای حفاظت از شما، خانواده یا کسب و کار شما در مواردی که سیستم سنتی شما ناتوان است، محافظت کند .

 

 

به عنوان مثال یک داروخانه

در یک داروخانه کارمندان با قطع کردن دوربین های مدار بسته اقدام سرقت دارو های با ارزش می کردن . اما دوربین های مخفی موجود منجر به دستگیری کارکنان شد .

 

این داستان نمونه خوبی از چگونگی استفاده از دوربین های مخفی برای این کسب و کار کوچک است، اما در یک مورد نادر که در آن فعالیتی که در فیلم مشاهده شد،

دوربین های مخفی و سیستم های نظارت پنهانی می توانند در موارد مختلفی از این مثال به امنیت کمک کنند.

 

در موارد فعالیت مشکوک

دارایی ها و موجودی به طور اسرار آمیزی ناپدید می شوند ، شما معتقدید که کسی این کار را انجام می دهد ، اما نمی دانید چه کسی و میخواهید بدون جلب توجه و آشکارا اقدام به شناسایی مضنونین کند . در این مورد شما با انتخاب و نصب یک دوربین پنهانی با کیفیت بالا 2MP که در یک آشکارساز دود یا دتکتور سیستم اعلام حریق یک دوربین 2 مگاپیکسلی پنهان با کیفیت بالا تعبیه شده است . دوربین ها را در مناطقی قرار می دهید که فعالیت می کنند. این دوربین ها به صورت دوربین های دیجیتال و غیر قابل تشخیص هستند. پس از نصب، حالا با ارامش خیال که اگر هر چیزی اتفاق می افتد یا هر مورد دیگری که دوباره ناپدید و یا سرقت می شود ، اکنون شما فیلم  اثبات این حادثه را خواهید داشت.

دوربین های مخفی عالی برای صاحبان کسب و کار هستند که مشکوک به رفتار خاص کارکنان هستند و یا برای صاحبان خانه که اغلب اقلامی از خانه شان ناپدید می شوند.

 

دوربین های مخفی نیز معمولا در روش های زیر استفاده می شوند.

  • برای راه اندازی دوربین های نظارت بر پرستاران کودکان و سالمندان
  • گرفتن سرقت انجام شده توسط دوستان، هم اتاقی و یا اعضای خانواده
  • مشاهده اعمال یا خرابکاری
  • گرفتن حیوانات یا موجوداتی که چمن شما را از بین می برند
  • دستگیری دزدان و اموال مسروقه در محل کار
  • پیدا کردن مظنونین استفاده از مواد مخدر
  • گرفتن سرقت توسط پیمانکاران

در پارس تکنیک شما محدود نیستید ما انواع گزینه های زیادی در انتخاب دوربین مدار بسته مخفی داریم، بعضی از دوربین ها پوشیدنی هستند ، بعضی دوربین ها بی سیم هستند، بعضی ها همه در یک سیستم هستند و بعضی دوربین ها می توانند به سیستم فعلی اضافه شوند . اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتری در انتخاب دوربین پنهان ما دارید، صفحه تمامی محصولات را ورق بزنید .

هوا میتواند سیستم نظارتی سنتی شما را خراب کند و یا شما نیاز به مشاهده برخی از رفتار مشکوک دارید، سیستم دوربین مخفی دارای مزایای متعدد است. استفاده از دوربین های مخفی به عنوان پشتیبان در مواردی که سیستم شما خراب شده است و یا اضافه کردن دوربین مخفی به سیستم خود برای نظارت بر مناطق با خطر بالا است.

غافگیر نشوید ، امنیت شما کسب و کار ما است. طراحی سیستم امنیتی خوب بهترین عملکرد را برای نیازهای نظارت شما دارد، اما با اضافه کردن دوربین مخفی به سیستم امنیتی برای پشتیبان گیری، امنیت بیشتری و برای افزودن امنیت به مجموع سیستم امنیتی .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *