نصب درست یک دوربین مدار بسته در محیط بیرون

نصب درست یک دوربین مدار بسته در محیط بیرون

نصب یک سیستم دوربین امنیتی راهی هوشمندانه برای محافظت از خانه یا کسب و کار شما است. بسیاری از مردم نمی فهمند که چه مقدار سیستم نظارت ارزشمند است زمانی که آنها برای امنیت می آیند، اما واقعیت این است که داشتن یکی از این سیستم ها می تواند به امنیت مکان هایی که برای شما مهم است کمک کند .این دانش بسیار رایج است که این دوربین های مدار بسته می توانند ویدیوهای شما را فراهم کنند که می تواند به محققان اجرای قانون کمک کند جنایتکاران را که ممکن است محوطه حفاظت شده را هدف قرار دهند. همه نمی دانند که یک سیستم دوربین امنیتی نیز می تواند به جلوگیری از جرم در مناطقی که دوربین ها نصب می شوند عمل کنند. ایده کلی این است که وقتی کسی که قصد انجام یک عمل جنایی دارد، می بیند که در حال نظارت توسط دوربین هستند و این که در میان آنها حرکت می کنند .

به منظور به حداکثر رساندن مزایای سیستم دوربین مداربسته، این واقعا کمک می کند تا دوربین ها را در موقعیت های موثر قرار دهیم. روش نصب دوربین مدار بسته امنیتی دشوار نیست اما اشتباه می تواند گران تمام شود . به همین دلیل، قبل از شروع نصب، یک ایده خوب است که کل فرآیند را درک کنید.

 

 

انتخاب صحیح دوربین

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که دوربین را انتخاب کنید که بیشتر با بودجه و نقش شما که برای آن برنامه ریزی شده مناسب باشد. پارس تکنیک چند نوع مختلف از دوربین های امنیتی ارائه می دهد که طیف گسترده ای را در هزینه و نحوه انجام آنها در بر میگیرد . قبل از خرید تجهیزات بسیار مهم است که این تفاوت ها را درک کنید. پارس تکنیک مقدار زیادی اطلاعات ارائه می دهد و تیم فروش ما متخصص در کمک به شما برای درک جزئیات قطعات مختلف تجهیزات است.

شما باید مطمئن شوید که دوربینی که شما انتخاب می کنید به معنای نصب خارج از منزل است و می تواند عناصر و محدوده های مناسب محدوده دما باشد . توصیه نمی شود که از دوربین های داخلی در خارج استفاده کنید، صرف نظر از اینکه مکان نصب را به خوبی محافظت می کند. اگر رطوبت به داخل مکانیسم های یک دوربین امنیتی نفوذ کند دوربین امنیتی به خوبی کار نخواهد کرد. این به راحتی می تواند باعث خرابی دوربین شود و کار را متوقف کند. در هنگام خرید دوربین های بیرونی ممکن است کمی بیشتر در ابتدا هزینه کنند، اما ارزان تر از نیاز به جایگزینی دوربین های داخلی است که از بین رفته است؛ زیرا از آن خواسته شده است که یک نقشی را پر کند که برای آن در نظر گرفته نشده است.

چندین ویژگی در دوربین های امنیتی وجود دارد که می تواند برای شما کمک کننده و یا مفید باشد و می توانید هنگام تصمیم گیری در مورد آنها بدانید . یکی از مهمترین ویژگی های یک دوربین مدار بسته بیرونی ، توانایی تولید نور مادون قرمز (IR) است. اگر یک دوربین دارای این ویژگی باشد ، قادر خواهد بود که نور مادون قرمز را برای فاصله های مختلف پخش کند و حتی اگر این نور برای چشم انسان قابل مشاهده نباشد، دیده می شود. این امر به دوربین اجازه می دهد تا ویدیو با کیفیت بالا را تولید کند حتی اگر یک فرد در هر جای منطقه باشد به جز یک نور قرمز کم از دوربین نور دیگری را نمی بیند .در عوض، شما می توانید سایر وسایل روشنایی مصنوعی را در این منطقه هم داشته باشید یا همچنین می توانید یک چراغ روشنایی مادون قرمز مجزا را در منطقه ببندید، اما لازم است مطمئن شوید که دوربین دارای فیلتر IR کات برای دیدن این نوع نور  است.

در یک جهان کامل، تمام دوربین های امنیتی دارای شرایط روشنایی در سراسر میدان دید هستند. متاسفانه این همیشه امکان پذیر نیست بنابراین یک چیز خوب است که برخی از ویژگی های مورد نظر در دوربین های امنیتی شما وجود دارد هنگامی که روشنایی یک چالش را ارائه می دهد. به عنوان مثال جبران نور اصلی ،جبران نور پس زمینه و محدوده دینامیکی وسیع WDR، ویژگی هایی برای کمک به ضبط ویدئو با کیفیت بالا در بیشتر شرایط نوری است.

 

سیستم خود را برنامه ریزی کنید

قبل از اینکه ما به نصب واقعی دوربین برسیم، مهم این است که دوربین تنها یک جزء است که سیستم دوربین امنیتی شما را تشکیل می دهد. شما از سیستم دوربین مدار بسته خود چه می خواهید؟ آیا می خواهید اطمینان حاصل کنید که شما ویدیو از فعالیت های جنایی در منطقه دارید؟ آیا نگاهی به کارکنان دارید؟ چه رزولوشن دارید؟ اینها همه سوالاتی هستند که برای برنامه ریزی سیستم دوربین امنیتی شما حیاتی هستند. هنگامی که شما درک دقیقی از آنچه که به سیستم نیاز دارید انجام دهید، ایده خوبی است که با تیم فروش ما صحبت کنید و همچنین هر تحقیقی را که می توانید انجام دهید اجرا کنید .

در این مرحله، هنگامی که با تیم فروش تماس می گیرید، می توانید با تجهیزاتی که به بهترین وجه نیاز و بودجه شما را برآورده می کنند، مطابقت داشته باشند. ما می توانیم به شما کمک کنیم که دوربین هایی را پیدا کنیم که بتوانند فاصله و یا منطقه مورد نظر را مشاهده کنند. ما می توانیم به شما کمک کنیم مطمئن شوید که دوربین شما قادر به کار در روشنایی مورد نیاز برای گرفتن بهترین ویدئو ممکن است. ما حتی می توانیم دوربین های خود را برای به حداکثر رساندن اثربخشی آن ها کمک کنیم. هر نصب متفاوت است و ما به هزاران نفر از مشتریان خود کمک کرده ایم. ما نیاز های مشتری را اولویت بندی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر مشتری خوشحال است و سیستم دوربین نظارت آن به نحوی است که مشتری می خواهد.

 

توجه داشتن به جزئیات

مجرمان واقعی معمولا مقدار قابل توجهی برنامه ریزی و تفکر به جنایات خود را قرار داده اند. این به این معنی است که شما نیاز به توجه دقیق به جزئیات دقیق یک محل نصب دارید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، اما پیاده روی روی زمین می تواند بسیار ارزشمند باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که بین دوربین ها و مناطق مورد نظر خود یک میدان دید منظم وجود دارد. این نیز یک ایده خوب است تا اطمینان حاصل کنید که امکان ندارد رسیدن مخفیانه به دوربین بدون دیده شدن توسط دوربین دیگر امکان پذیر نباشد .

شما همچنین باید دوربین های خود را تا آنجا که ممکن است بالاببرید  زیرا این میدان دید شما را افزایش می دهد و آنها را از دسترس دور میکند . این به جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از دوربین کمک می کند.

توجه دیگر این است که  هر گونه مانع دید را در نظر بگیریم که درمیدان دید دوربین ممکن است نقاط کور را که آنها ممکن است ایجاد کنید. این یک ایده بسیار خوبی برای شما به انجام آزمایشهای برای این و هر جنبه دیگری از سیستم مدار بسته خود را در واقع قبل از نصب هر دوربین یا کشیدن کابل از طریق فضای تنگ است. این به شما این امکان را می دهد که تنظیمات خود را بدون افزودن به کار درگیر کنید.

 

نصب دوربین مدار بسته بیرونی

این یک فرایند نسبتا ساده است که در واقع یک دوربین را نصب می کنند اما چند چیز وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

اگر قصد دارید یک دوربین روی یک سطح بسیار سخت (مانند آجر یا بتنی) قرار دهید، احتمالا می خواهید از یک مته چکش استفاده کنید.

– بسیار مهم است که از اتصالات دوربین از عناصر محافظت کنید. حتی اگر دوربین برای استفاده در خارج از منزل طراحی شده باشد، اتصالات همیشه به رطوبت آسیب پذیر خواهند بود. این را می توان از طریق استفاده از جعبه اتصال یا نصب دوربین بر روی سوراخ که در سطح نصب ساخته شده است، به منظور دریافت کابل خود را به دوربین استفاده کنید .

– همیشه یک ایده خوب است که از یک نوع ضد آب در برابر یک صفحه ی نصب دوربین استفاده کنید. این بیشتر برای محافظت از اتصالات دوربین کمک خواهد کرد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *