خرید یک سیستم دوربین مدار بسته و آنچه شما باید بدانید (بخش 2)

خرید یک سیستم دوربین مدار بسته و آنچه شما باید بدانید (بخش 2)

در این مقاله، خرید یک سیستم دوربین مدار بسته و آنچه شما باید بدانید را توضیح می دهیم، قصد داریم تا تعریف جدیدی را در بازار کواکسیال پوشش دهیم. با استفاده از این تکنولوژی جدید شما دارای ویژگی های بسیار زیادی است که به فن آوری آنالوگ قدیمی تبدیل شده است مانند تبدیل تکنولوژی VHS و دی وی دی HD. همه این فن آوری ها قبلا اعلام شده اند، در حالیکه خوب در زمان خود با تکنولوژی بهتر و کارآمد جایگزین شدند. با استفاده از تکنولوژی High Definition over the coaxial، شما در حال حاضر قادر به ارسال سیگنال های ویدئویی 720p و 1080p از همان خط هستید در حالی که شما قبلا فقط قادر به ارسال سیگنال های آنالوگ بودید . در حال حاضر دلیلی که می گویم شما در حال حاضر می توانید 720 و 1080 دریافت کنید، این واقعیت است که آنها در حال کار جهت قادر بودن به ارسال تا وضوح 8MP و یا 4K از همان کابل هستند . در حال حاضر این تکنولوژی در ایالات متحده در دسترس نیست، اما قصد دارند تا آن را در سه ماهه دوم سال 2016 به اینجا برساند. این یک منجر به تغییر بازی برای نصب کابل های کواکسیال است، اما همیشه یک مزیت بیشتر برای رزولیشن هایی که سیستم های IP (پروتکل اینترنت) قادر به تولید هستند وجود دارد . دلیل این امر این است که محدودیت های داده های کابل کواکسیال همواره یکسان است، در حالی که اساسا هیچ محدودیتی با کابل کشی Cat6 وجود ندارد. من اساسا می گویم چون محدودیتی در یک دوربین اجرا نکردیم، در حال حاضر اگر تعداد زیادی دوربین را اضافه کنید که به یک سوئیچ قیفی شکل می شود و سپس انتهای لوله را به یک قیف متصل کنید ، محدودیت های داده ها را خواهید داشت.

من قبلا در مقاله دیگری در مورد تفاوت های بین فن آوری های جدید HD over coaxial در مقالاتی نظیر “TVI vs. CVI، و اینکه تفاوت آنها چیست؟” را توضیح دادم. اگر می خواهید اطلاعات عمیق تر در مورد سیستم های CCTV بر روی کابل های کواکسیال HD بدست آورید ، من به شدت توصیه می کنم مقاله لینک شده در ادامه را بخوانید . من فقط قصد دارم برخی از اصول این فن آوری را پوشش دهم و این مقالات در مورد تفاوت و رقابت های بین این فن آوری ها  عمیق تر شده است.

 

 

 

یکی از چیزهای خوب در مورد این فن آوری جدید این است که شما می توانید زیرساخت کابل موجود خود را استفاده کنید و کیفیت ویدیو با کیفیت بالا را از سیستم CCTV خود بدست آورید. اکنون استفاده از کابل کشی موجود شما این است که اگر کابلی قدیمی از پیش ساخته شده دارید، در بالاترین کیفیت ویدیویی که می توانید دریافت کنید، محدود می شود. به عنوان مثال، اگر شما از این کابل کشی استفاده می کنید، می خواهید باید تنظیمات 720p را تحت نظر بگیرید یا کیفیت تصویرتان آزار دهنده باشد . این گفته می شود که ویدئو شما بهتر از سیستم آنالوگ قدیمی شما خواهد بود. با DVR (ضبط کننده دیجیتال)، نه مانند کابل DVR شما، تمام کابل های دوربین خود را تماما به سمت پشت DVR اجرا کنید. این تحت عنوان کابل کشی خانه اجرا و نامیده می شود که کابل از نقطه محل دوربین به خانه یا همان به DVR بروید. در محل DVR شما به طور کلی از منبع تغذیه برای روشن کردن دوربین استفاده می کنید، اما در برخی دیگر از نصب کننده ها، منبع تغذیه نزدیک به محل دوربین برای جلوگیری از افت ولتاژ انتخاب می شود. با افت ولتاژ ممکن است یک دوربین برای عملکرد خود نیاز به ولتاژ معین است ، اما سوال این است مقدار ولتاژ چه مقدار است. صنعت و استاندارد الکتریکی برای بیش از 10 درصد کاهش ولتاژ از منشا آن است. بنابراین، اگر شما 12Vdc را ارسال می کنید، نباید ولتاژ سمت دوربین پایین تر از 10.8Vdc نگه دارید. اگر بیش از این هستید، ممکن است بخواهید در مورد ارتقاء منبع تغذیه خود به منبع 24 ولت برای افزایش فاصله فکر کنید. اگر تصمیم بگیرید که نیاز به ارتقاء قدرت خود را داشته باشید مطمئن شوید که شما دوربین دو ولتاژه دارید که می توانند 12 ولت یا 24 ولت متناوب را اداره کنند یا شما فقط از یک دوربین 12 ولت مستقیم با یک مبدل پایین تر در دوربین برای تبدیل 24 ولت متناوب به 12 ولت دی سی استفاده کنید تا دوربین بتواند رسیدگی کند اگر به سادگی از یک منبع تغذیه 24 ولت متناوب استفاده کنید و دوربین 12 ولت مستقیم را به آن وصل کنید، دوربین را می سوزانید و اقدام خرید یک دوربین دیگر کنید زیرا هیچگونه ضمانتی برای آنها نخواهد بود.

در حال حاضر همه این گفته شده، نترسید ! این گفته شده است که شما را از خطرات احتمالی آگاه می کند و به شما اطلاع می دهد. یکی دیگر از چیزهای بسیار خوبی در مورد استفاده از تنظیم DVR این واقعیت است که به معنای واقعی کلمه ضعف ویدیو مربوط به آن است. این ممکن است چیزی که بیشتر مردم از آن آگاهی داشته باشند، اما تأخیر ویدیو زمانی است که یک جسم در حال حرکت در مقابل دوربین که در زمان واقعی آن را می بینید وجود دارد. با تنظیم دوربین IP شما می توانید برخی از تاخیر های ویدئویی را دریافت کنید و بسته به میزان دوربین و پهنای باند داخلی استفاده می شود، این می تواند به اندازه کمی از یک ثانیه تا چند ثانیه باشد.

 

این در یک محیط خرده فروشی بسیار مهم است، به ویژه اگر کسی یا چیزی را در اطرافتان دنبال می کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ سرقتی وجود نداشته باشد. شما نمی خواهید به مجرم زمان بدهید تا راهی را برای فرار قبل از آنکه شما در هنگام جرم بگیریدش پیدا کند.

 

با راه اندازی DVR، این یک موضوع بی حاصل است چون زمانی که ویدیو در حال رمزگذاری و رمزگشایی در دستگاه است به شما اجازه می دهد تا یک نمای زنده از موقعیت مکانی داشته باشید . در حال حاضر اگر شما در حال مشاهده هر نوع سیستم از طریق آنالوگ به آی پی هستید، با تاخیر زمانی مواجه خواهید شد که باید از راه دور منتقل و اسکن شده و دوباره به منبعی که مشاهده می کنید منتقل شود. شما در این نوع سناریو چندین عامل دارید.

شما می توانید پهنای باند آپلود را در سایت خود که در آن راه اندازی شده اند، داشته باشید، سرعت دانلود در محل مشاهده از راه دور و هر ترافیک شبکه دیگر در سراسر جهان. برای اکثر مردم، آنها انتظار ندارند زمانی که از راه دور به اینترنت نگاه می کنند تا 100 درصد زمان واقعی آن را داشته باشند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *