ماشین حساب ظرفیت هارد دوربین مدار بسته

ماشین حساب ظرفیت هارد دوربین مدار بسته

یکی از مکرر ترین سوالاتی که روزانه می شنویم این است “چقدر فضای هارد دیسک نیاز دارم؟” خب، این سوال به چندین مسئله بستگی دارد و در حالی که ممکن است خیلی ساده به نظر رسد یک سوال به اندازه کافی ساده … برای تعیین پاسخ آن چند سوال وجود دارد سوالاتی که شما ممکن است بخواهید برای خودتان پاسخ دهید. ابتدا ما باید بدانیم که ” شما چند دوربین دارید، می خواهید یا در نهایت در مجموع خواهید داشت؟” سپس ما باید بپرسیم “چند روز برای ضبط می خواهید ؟” سپس سوال از جزئیات به شرح زیر است “چه رزولوشنی شما دوست دارید که اطلاعات خود را ثبت کنید ؟ “و” چه میزان فریم شما می خواهید در دوربین مدار بسته خود مشاهده کنید؟ “هنگامی که این سوالات پاسخ داده شده است، می توانیم مجموع فضای هارد دیسک مورد نیاز را برآورد کنیم. پس از این هنوز چند ترفند و نکات وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا دریابید که چطور فضای درایو را حفظ کنید و همچنان اهداف ما را انجام دهید. پارس تکنیک دارای یک ماشین حساب محاسبه فضای مورد نیاز ذخیره سازی دوربین مدار بسته CCTV است که به هر گونه سوال در مورد فضای HDD (هارد دیسک) شما کمک می کند .

 

بنابراین، اولین سوال این است که «چه مدت ثبت رکورد می خواهید  ؟» ساده ترین راه برای فهمیدن حداقل تعداد روزهایی که شما برای ضبط آن نیاز دارید، تعیین حداکثر میزان زمانی که شما از خانه یا کسب و کار خود دور می شوید و یک روز اضافه کنید این به شما اجازه می دهد با خیال راحت تمام مواردی را که پس از ورود به خانه از دست رفته اند تماشا کنید. آیا شما اغلب به محل خود دسترسی نداریدو  بلافاصله پس از بازگشت باید اقدام به بازبینی کنید و یا باید حوادثی که نیاز به بازنگری بیشتری دارند استفاده از محدوده زمان طولانی برای برآورد مسائل است . مثلا اگر شما مسئولیت حوادث را تا 30 روز قبل نیاز دارید و بعد از 31 روز برای ثبت زمان توصیه می شود، زیرا این امر به شما اجازه می دهد تا در طول این دوره مسئولیت از سرمایه خود محافظت کنید.

 

 

سؤال بعدی مهم این است که «چه رزولوشنی می خواهید اطلاعات ثبت شده خود را مشاهده کنید؟» چقدر از یک تصویر می خواهید، چقدر جزئیات را می خواهید مشاهده کنید. به خاطر داشته باشید که HD عمدتا 720 و 1080 است (یک مگاپیکسل یا دو مگاپیکسلی مطلوب تر است). هر چیز که بزرگتر از آن است، وضوح بیشتر و زوم دیجیتال بیشتر را ارائه می دهد، اما هر اندازه تصویر بزرگتر نیاز باشد نیاز به استفاده بیشتر و بیشتر از داده ها دارد و برخی از رزولوشن های بالاتر تنها می تواند در فریم پایین تر تولید شود. یک مورد مهم که باید در نظر گرفته شود این است که هر دوربین شخصی برای آن استفاده شود. به عنوان مثال، دوربینی که برای در نظر گرفتن یک درب ورودی است ، ممکن است نیاز به وضوح متوسط ​​داشته باشد، اما ممکن است به وضوح فوق العاده بالا نیاز نداشته باشد، زیرا تنها برای شناسایی فرد استفاده می شود، جایی که دوربین مدار بسته برای در نظر گرفتن یک میدان است ممکن است رزولوشن بسیار بالایی را برای بزرگنمایی داشته باشد . ما بیشتر در مورد چگونگی به حداقل رساندن استفاده از داده ها صحبت خواهیم کرد، در حالی که هنوز رزولوشن کافی را ارائه می دهیم، اما این یک عامل مهم است که باید در نظر داشته باشید.

در حال حاضر، “با چه میزان فریم شما می خواهید دوربین را مشاهده کنید؟” یا به عبارت دیگر شما می خواهید این ویدیو تا چه حد روان باشد؟ سیگنال های ویدئویی بین 1 فریم تا 30 فریم در ثانیه است. آیا به یاد دارید زمانی که در پایین کتاب و یا دفتر خود در مدرسه انیمیشن طراحی می کردید میزان روان بودن این انیمیشن ها به تعداد صفحات مصرفی وابسته بود ؟ روان بودن فیلم ها هنوز هم همان مقدار زیادی از عکس های گرفته شده و پخش شده در یک ثانیه است و این ایجاد ویدیو است. گاهی اوقات ویدئو روان غیر ضروری است، و فقط برای بررسی حضور و هویت فرد دیگر، ضروری و کافی است که فقط هر دهم ثانیه را مشاهده کنید. به عنوان مثال در یک دوربین درب شما ممکن است فقط بخواهید تایید کنید بسته بندی شده به درستی تحویل داده شده و نرخ فریم بالا غیر ضروری است … اما اگر شما در حال تماشای یک جدول کازینو هستید، ممکن است به هر بخش از یک ثانیه نیاز داشته باشید که ثبت شود. این مسئله ما را قبل از اینکه بتوانیم به ماشین حساب ذخیره سازی CCTV دسترسی پیدا کنیم.

 

سوال بزرگ این مقاله به تمرکز بر روی آن است. “چطور می توانیم میزان فضای هارد دیسک را که با آن اهداف خود را انجام دهم به حداقل برسانم؟ خوب پاسخ مستقیمتر از آنچه شما فکر می کنید است . تشخیص اینکه کدام دوربین مدار بسته نیاز به نرخ فریم بالاتر و یا وضوح بالاتر دارند ، در حالی که حداقل عوامل مورد نیاز شما را ندارند، چه میزان فریم یا فرکانس رزولوشن هستند، راز واقعی است. به عنوان مثال یک رستوران با 16 دوربین در فریم های کامل و رزولوشن کامل با هفت روز برای ضبط مورد نیاز خواهد بود

 

 

اما اگر از تنظیمات سفارشی برای وظیفه استفاده کنیم، ممکن است 3 دوربین ثبت شود

 

 

اما 4 دوربینی که در  پارکینگ وجود دارد ممکن است کافی باشد (توجه داشته باشید حرکت تشخیص داده شده برای 17  ساعت ساعت تخمین زده می شود)

 

و 8 دوربین دیگر در رستوران (توجه داشته باشید تشخیص حرکت 17 ساعت تخمین زده می شود)

 

این به شما این امکان را می دهد که تمام رستوران خود را روی یک درایو 4 ترا بیتی ذخیره کنید، نه نیاز به سه درایو 4 ترا بیتی یا مجموع 12 ترا بیتی نیاز داشته باشید . با تقسیم دوربین ها در گروه ها و اولویت بندی تنظیمات هر یک از آنها نیاز به حداقل رساندن تنظیمات هر دوربین نیست ما قادر به استفاده از اطلاعات بسیار کمتر و در نتیجه می تواند در هارد درایو بسیار کوچکتر ذخیره کنید. همانطور که می توانید مزایای استفاده از دوربین های خود را با هدف تعیین کنید می توانید مزیت بزرگی به شما اعطا کنید و بتوانید 100 را نجات دهید! در این مورد 12 ترابایت تقریبا 800 دلار هزینه خواهد داشت! اما با به حداقل رساندن تنظیمات ما قادر به برآورده کردن نیازهای خود با کمتر از 250 دلار از ارزش درایو ها شدیم . با بخش فروش ما تماس بگیرید . فراموش نکنید در زیر لینک نرم افزار قرار داده شده :

نرم افزار محاسبه ظرفیت هارد در دوربین مدار بسته برای کامپیوتر

ظرفیت نرم افزار برای کامپیوتر 3 مگابایت

نرم افزار محاسبه ظرفیت هارد در دوربین مدار بسته برای موبایل اندروید

 

 

1 دیدگاه دربارهٔ «ماشین حساب ظرفیت هارد دوربین مدار بسته»

  1. بازتاب: نکاتی برای به حداکثر رساندن ظرفیت  هارد سیستم دوربین مدار بسته - دوربین مدار بسته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *