دوربین مدار بسته HD-TVI

دوربین مدار بسته HD-TVI

تکنولوژی HD Analog برای دوربین های امنیتی ابتدا در سال 2010 در صنعت سیستم های نظارتی ظاهر شد. بسیاری از سیستم عامل های آنالوگ HD با نتایج مطلوب برای کاربر نهایی ساخته شده اند. HD-SDI (اینترفیس دیجیتال با کیفیت بالا)، AHD (کیفیت بالا آنالوگ)، HD-CVI (واسط گرافیکی کامپوزیت با کیفیت بالا) و HD-TVI (وضوح ویدئوی ویدئوی با کیفیت بالا). اگر چه تمام انتخاب های HD Analog ارائه دهنده مزایای اصلی مشابه در مقایسه با آنالوگ یا IP است. تولید ویدیو HD بر روی کابل کواکسیال سنتی اولین مورد پس از آن است که برای هر مشخصات فرمت دارای عواقب مثبت و منفی است .

هر فرمت کلیدی ممکن است در دسته های جداگانه برای دوربین های امنیتی HD آنالوگ متفاوت باشد. وضوح، فاصله انتقال، سازگاری با دوربین و قابلیت تنظیم، عوامل کلیدی مصرف کننده و نصب کننده باید در نظر گرفته شود. برای انتخاب مناسب آن، عاقلانه است با یک متخصص دوربین امنیتی مشورت کنید. فاکتورهای اصلی که باید در نظر داشته باشید عبارتند از حداکثر رزولوشن، کیفیت خروجی ویدئو، فاصله انتقال، سازگاری ورودی DVR، توانایی های ترکیبی DVR , سازگاری فرمت. در این مقاله من تفاوت های بین 4 انتخاب اصلی HD از طریق آنالوگ را پوشش می دهم. اگر هر گونه سؤال دارید با پارس تکنیک یک تماس بگیرید و کارمندان متخصص پشتیبانی ما می توانند به تمام سوالات پاسخ دهند.

 

حداکثر رزولوشن برای همه 4 نوع دوربین های امنیتی HD آنالوگ (HD-CVI، AHD، HD-SDI، HD-TVI) همان است. 1080P (1920 x 1080 پیکسل).

 

کیفیت خروجی ویدئو برخی از تفاوت های جزئی و چشمگیر را با چشم غیر مسلح دارد. HD-CVI (رابط ویدئویی کامپوزیت با رزولوشن بالا) در نور روز بسیار عالی است، اما تصاویر شما در شرایط نور کم با کیفیت نیستند. AHD (تعریف بالا آنالوگ) یک بیت کم می کند و تصاویر شما زیاد خشک نیستند در حالی که رندر رنگ کاملا دقیق نیست. HD-SDI (رابط دیجیتال سریال با کیفیت بالا) و HD-TVI (وضوح ویدئوی ویدئوی با کیفیت بالا) هر دو تصاویر واضحتری دارند و رنگ های آن واقعی و 100٪ به طور طبیعی خالص هستند.

 

فاصله انتقال بسته به تنظیم DVR شما متفاوت خواهد بود. با کاهش رزولوشن از 1080p به 720p می توانید چند صد متر دور تر را با HD-CVI دریافت کنید. 1600 فوت در 720 پیکسل و 1300 فوت در 1080p برای HD-CVI نا مناسب است. AHD و HD-TVI هر دو به راحتی حداکثر مشخصات 1600 پیک را بدون مزاحمت کیفیت خود می برند. به یاد داشته باشید هر یک از 4 مدل اصلی دوربین های امنیتی HD آنالوگ دارای مزایا و معایب بسته به نیازهای نظارتی شما هستند . HD-SDI تنها 492 پا پیش از آنکه مشخصات خاصی از راه دور مانع شود. فکر نکنید این به عنوان یک امتیاز منفی باشد – شاید کسب و کار یا خانه شما فاصله ای بیش از 500 فوت نداشته باشد. از سوی دیگر انبار یا ایستگاه گاز فواصل بیشتری را که مورد نیاز استHD-TVI به آسانی قادر به انجام آن است، .

 

سازگاری ورودی DVR به طور کلی یک مسئله نیست، بلکه یکی از عواملی است که تقریبا تمام متخصصان امنیتی نظارت دقیقا دنبال می کنند. استفاده از دوربین های مارکدار یا علامت های تجاری که توسط سازنده DVR تایید شده است. به عنوان مثال پارس تکنیک دارای بسیاری از DVR ها است که بسته به مشخصات شما انتخاب می شوند. آنها نیز این دوربین ها را به مدت چندین ساعت با دوربین های DVR آزمایش می کنند. این تضمین می کند که آنها در هر کانال و مهمتر از همه در هر پیکربندی کار خواهند کرد. دوربین امنیتی پارس تکنیک دارای چند علامت هسته ای است که به شدت از طریق گذرگاه ها قرار داده شده است.

 

توانایی Hybrid DVR یکی از مشخصاتی است که در جلوی کلاس به خودی خود قرار دارد. HD-CVI، AHD، HD-SDI همه دارای تنظیمات محدودی هستند . HD-TVI دارای قابلیت تنظیم نامحدود است و دارای یک محصول جدید است که بازار را با طوفان می گیرد . Sibell تولید کننده برخی از دوربین های امنیتی عالی سازگار با HD-TVI که به خوبی با DVR هایی که HD-TVI را پشتیبانی می کنند کار می کنند. به یاد داشته باشید بهتر است که از محصولاتی مارکدار یا تایید شده استفاده کنید. پارس تکنیک تنها دوربین هایی را که از طریق آزمایش جامع و با استفاده از محصولات خود تایید شده اند، را تایید و نصب می کند. هنگام خرید دوربین های امنیتی خود را با سیستم پرواز پارس تکنیک عیب یابی کنید .

 

سازگاری فرمت AHD، HD-SDI، HD-TVI هر چند صدها تن از تولید کنندگان که از استانداردهای باز استفاده می کنند، دارند. HD-CVI تنها یک بازی توپ در شهر برای فناوری HD Analog بود و آنها سالها به صنعت امنیت رأی دادند. Dahua تولید کننده تک تکنولوژی HD-CVI است و همچنین تکنولوژی انحصاری خود را کنترل می کند. این یک عامل اصلی برای انفجار سریع HD-TVI  در بازار نظارت امنیتی است. با صدها تولید کننده در عرصه HD-TVI، که به شما گزینه های بیشتری در قیمت و تکنولوژی ارائه می دهند.

 

کیفیت تصویر وضوح و تصویر توسط HD-SDI (رابط دیجیتال سریال با کیفیت بالا) و HD-TVI (وضوح ویدئوی ویدئوی با کیفیت بالا) تحت سلطه قرار می گیرد. HD-SDI با یک کیفیت نسبتا بالاتر و تقریبا غیرممکن به چشم غیر مسلح، HD-TVI را پشت سر گذاشته است.

=

 

فاصله انتقال تصویر از HD-TVI به آسانی از همه دوربین های دیگر از طریق دوربین های HD و قابلیت های آن فاصله می گیرد. تخریب سیگنال صفر برای هر دو RG59 و CAT5 با پیروی از مشخصات تولید کننده.

 

انتخاب دوربین و پیکربندی HD-TVI (وضوح ویدیو انتقال ویدئوی با وضوح بالا) به راحتی کاربر را قادر می سازد تا با هر دوربین آنالوگ یا HD-TVI ارتباط برقرار کند. این اتصالات را می توان در هر کانال DVR انجام داد و HD-TVI یک فرمت HD Analog است که می تواند دوربین های IP (پروتکل اینترنت) را پشتیبانی کند.

 

هزینه مالکیت HD-TVI (وضوح ویدئوی ویدئوی با وضوح بالا)، HD-CVI (رابط ویدئوی کامپوزیت با وضوح بالا) و دوربین های AHD (کیفیت بالا با انالوگ) دوربین ها و دی وی آر ها در نهایت با هزینه های مشابه برای کاربر نهایی در دسترس هستند. HD-SDI (رابط دیجیتال سریال با کیفیت بالا) هزینه زیادی دارد و مشکلات سازگاری می توانند در طول و پس از راه اندازی سخت و سنگین شوند.

 

 

 

 

یکی از مفاهیم اصلی برای داشتن یک سیستم نظارت امنیتی، آرامش ذهن است. DVR ها و NVR ها دارای نرخ های بسیار کم خرابی هستند اما می توانند به طور غیرمنتظره از افزایش قدرت برق یا ضربه رعد و برق از دست بروند . دوربین های بدون برند یا NO NAME منجر به ایجاد شکایت می شوند که کارشناسان امنیتی و یا نصابان آن را به تولید کننده ها منعکس می کنند .با اطمینان خاطر می دانیم که دوربین های امنیتی پارس تکنیک در گسترده ترین آزمون ها تست و مورد بررسی قرار داده شده تا در هر شرایطی کار کند . دوربین امنیتی پارس تکنیک همچنین یک کارمند پشتیبانی عالی دارند که می تواند به همه جنبه های سیستم نظارت امنیتی شما کمک کند. از مشاوره اولیه برای گرفتن آن تا از لحظه بیرون آوردن از جعبه و تمام راه تا گذشتن از تنظیمات . هنگامی که یک محصول را از پارس تکنیک خریداری میکنید ما از آن برای مدت زمان طولانی پشتیبانی می کنیم. و همچنین در صورت لزوم تماس بگیرید و کارشناسان نظارت امنیتی ما به سوالات شما پاسخ دهند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *