چگونه یک سیستم دوربین مدار بسته نصب کنیم

چگونه یک سیستم دوربین مدار بسته نصب کنیم

اگر شما به دنبال راهنمایی در مورد نحوه نصب یک سیستم نظارت تصویری در اموال خود هستید، تنها نیستید. هزاران نفر در هر ماه اطلاعاتی در مورد نحوه نصب دوربین مداربسته برای اموال مسکونی و تجاری خود پیدا می کنند. به نظر می رسد چالش در پیدا کردن یک راهنمای جامع و کامل برای پیروی زمان نزدیک شدن به نصب کنید. تیم ما در پارس تکنیک دانش گسترده ای در مورد فن آوری سیستم های امنیتی دارد و می تواند باعث کاهش روند نصب شود.

اگر چه امروز پارس تکنیک در زمینه سیستم های نظارتی در  صنعت با ارائه دوربین مدار بسته های با کیفیت بالا، دی وی آر ها و لوازم جانبی عملکرد اصلی ما قبل از توسعه محصولات فن آوری ما نصب این سیستم ها بود. آغاز کار شرکت ما به عنوان یک محصول امنیتی حرفه ای و یکپارچه سازنده فن آوری ارائه شد . همانطور که ما شروع به کسب تجربه بیشتر در مورد محصولات که ما با آن کار می کردیم، متوجه شدیم که می توانیم محصولاتی را تولید کنیم که به خواسته های خاص مشتریان ما برسد. این ایده باعث شده است که شرکت ما به تولیدکنندگان و توزیع کنندگان قدرتمند محصولات امنیتی ماهر که امروزه به آنها خدمت می کنند، کمک کنیم. با تمرکز بر طراحی و توزیع محصولات امنیتی، ما توانستیم برخی از بهترین محصولات فن آوری امنیتی را در صنعت با قیمت های بسیار رقابتی به ارمغان بیاوریم. اگر اخیرا یک سیستم دوربین امنیتی حرفه ای برای خانه یا کسب و کار خود از پارس تکنیک یا هر ارائه دهنده خدمات امنیتی خریداری کرده اید و به دنبال دستورالعمل هایی درباره نحوه نصب سیستم های دوربین مدار بسته هستید شما در جای درستی بدنبال آن می گردید.

 

 

مواد مصرفی

اولین گام در نصب دوربین مدار بسته شما به دست آوردن تمام تجهیزات لازم و سیستم CCTV مناسب است. پارس تکنیک می تواند مشتریان خود را در انتخاب یک سیستم نظارتی حرفه ای خود راهنمایی  ارائه دهد، و اگر شما نیاز به کمک یکی از متخصصان محصولات فن آوری امنیتی دارید می توانید به شناسایی سیستم مناسب برای نیازهای خاص شما در محل کمک کند. مواد مورد نیاز برای نصب سیستم نظارتی دوربین مداربسته شما شامل موارد زیر خواهد شد

 

  • دوربین مداربسته – هرگونه و تعدادی که نیاز داشته باشید .
  • کابل های RG59  و یا کابل های Siamese (پر مصرف ترین و مشترک ترین مواد مصرفی) که هردو کابل تصویر یا همان RG 59 که از دوربین به دی وی آر وصل می شود و کابل قدرت را همزمان دارد .
  • دستگاه DVR یا ضبط کننده دیجیتال فیلم از دوربین مدار بسته
  • مانیتور(ها)
  • کابل های مانیتور مثل VGA یا HDMI
  • کابل شبکه یا LAN برای اتصال DVR به INTERNET یا انتقال تصویر
  • منبع های تغذیه یا آداپتور ها و کابل های آن
  • ماوس (در صورت اتصال مستقیم به DVR، در غیر این صورت شما نیاز به یک کامپیوتر برای کنترل و پیکربندی سیستم خود دارید)

فرایند نصب

هنگامی که مواد مناسب را جمع آوری می کنید، می توانید با کابل های CCTV  یا RG خود را به دوربین های امنیتی جدید خود وصل کنید . آنها به احتمال زیاد دارای یک اتصال دو طرفه کابل هستند، که به سادگی قابل اتصال هر دو به کابل های مناسب خروجی از دوربین های امنیتی شما هستند . در این مرحله، شما همچنین می توانید موقعیت مکانی که DVR شما قرار داده می شود انتخاب کنید و آن را به یک منبع برق با کابل مناسب وصل کنید. بخش بعدی نحوه نصب سیستم های دوربین مدار بسته شامل اطمینان از اینکه DVR شما به درستی روشن است. از اینجا می توانید موس خود را به یکی از پورت های USB در پشت DVR متصل کنید. در این مرحله، شما همچنین می توانید دوربین های خود را به پورت BNC در پشت DVR خود وصل کنید با کابل که قبل از آن به دوربین متصل شده است. گام بعدی، اتصال دوربین ها به یک منبع مناسب قدرت است. مقدار مصرفی که دوربین شما استفاده می کند بستگی به نیازهای دقیق آن و نیازهای شما هنگام انتخاب تجهیزات شما خواهد داشت. پارس تکنیک می تواند به شما در تعیین نیازهای دقیق اموال شما  و حتی به شما کمک می کند که یک طرح ترجیحی از قرار دادن و یا جانمایی تکنولوژی خود داشته باشید. مهم نیست که چه نوع سوالاتی در مورد نحوه نصب سیستم های دوربین مدار بسته شما وجود دارد، ما مطمئن هستیم که تیم ما از متخصصان فن آوری امنیتی می تواند به آنها پاسخ دهد. ما طیف وسیعی از محصولات را برای انتخاب در پاسخگویی نیازهای مشتریان خود با توجه به آنچه آنها ممکن است نیاز داشته باشند در نظر گرفته ایم . برخی از سبک های دوربین های مدار بسته که ما در پارس تکنیک در نظر گرفته ایم  عبارتند از :

شرکت پارس تکنیک می تواند محصولات پیشرفته ای از سیستم دوربین امنیتی، پانل های کنترل دسترسی، کنترل دسترسی خوانندگان ، درب های الکترونیکی برخوردی یا کشویی ، قفل الکترومغناطیسی و غیره را فراهم کند. ما در تلاشیم تا مشتریان خود را با برخی از تکنولوژی های متنوع تر در صنعتمان به مشتریان عرضه کنیم. سیستم های دوربین امنیتی ما با نرم افزار رایگان مجهز به قابلیت های نظارت تصویری از راه دور می باشند . این بدان معنی است که هنگامی که یک سیستم از پارس تکنیک را انتخاب می کنید، قادر خواهید بود از این سیستم از هر جایی که ممکن است با اتصال به اینترنت با ثبات از طریق تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه ای به اینترنت دسترسی داشته باشد دسترسی پیدا کنید. ما امیدواریم که قسمت های اصلی نحوه نصب سیستم های دوربین مدار بسته را روشن کنیم. اگر در مورد محصولات فن آوری سیستم های امنیتی ما سؤال دارید، با ما تماس بگیرید و خوشحال خواهیم شد که هرگونه ابهام اطلاعات را روشن کنیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *