انتخاب دوربین مدار بسته برای مغازه کوچک

انتخاب دوربین مدار بسته برای مغازه کوچک

یک سیستم دوربین امنیتی برای اماکن کسب و کار کوچک باید قابل اعتماد، همه کاره و امن باشد. تعداد زیادی از گزینه های دوربین امنیتی مختلف در دسترس برای موفقیت در اهداف نظارت بر کسب و کار کوچک است، که در این مقاله به جزئیات بیشتر در زیر بحث خواهیم کرد.

شما همچنین می توانید تمام گزینه های موجود برای پیاده سازی یک سیستم دوربین امنیتی جدید برای اماکن کسب و کار کوچک را از طریق وب سایت فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته نگاهی بیندازید. در اینجا شما می توانید یک مجموعه بزرگ از انواع دوربین مدار بسته امنیتی مختلف را پیدا کنید ، از جمله دوربین های امنیتی خصوصی برای هر کسب و کار ازطراحی یا سیستم های امنیتی کامل دوربین که مقرون به صرفه و آسان برای نصب است.

اگر شما مایل به بحث در مورد چگونگی انتخاب یک سیستم دوربین امنیتی برای نظارت بر کسب و کار کوچک با جزئیات بیشتر هستید، با پارس تکنیک تماس بگیرید . ما یک تیم کامل از نمایندگان را داریم که مشتاق هستند تا توصیه های تخصصی خود را در انتخاب محصولات مناسب امنیتی و نظارتی را برای پاسخگویی به نیازهای مشتری ارائه دهند.

 

برنامه های یک سیستم دوربین مدار بسته برای کسب و کار کوچک

یکی از جنبه های مهم انتخاب بهترین سیستم دوربین مدار بسته برای نظارت بر تجارت های کوچک، تعیین برنامه های آن است. امنیت و نظارت بر کسب و کار کوچک می تواند برای تعدادی از اهداف علاوه بر نظارت ساده ملک مورد استفاده قرار گیرد.

 

سوالاتی که در مورد برنامه های امنیتی و امنیتی شرکت می پردازند عبارتند از

  • آیا شما به دنبال جلوگیری از سرقت کارکنان هستید؟
  • آیا شما به دنبال نظارت بر کارمند خود هستید؟
  • آیا شما به دنبال ایجاد امنیت برای اموال بیرونی خود هستید؟
  • آیا شما به دنبال نظارت به کسب و کار خود در طول ساعت کاری و یا خارج از آن هستید؟
  • آیا به نظارت تصویری در محیط کم نور یا شب نیاز دارید؟
  • شما به دنبال اضافه کردن چند دوربین نظارتی به سیستم امنیتی خود هستید ؟
  • بودجه کلی سیستم دوربین امنیتی چه مقدار است ؟
  • چقدر ذخیره سازی ویدئو مورد نیاز است؟

هر یک از این پاسخ ها در تعیین اینکه کدام محصول ایده آل است و  می تواند چه چیزی را انتقال دهد نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. آنها شب را باید به طور کامل پاسخ دهند، اما توصیه می شود حداقل درک کوچکی از پاسخ ها برای اولویت دادن داشته باشید.

 

بهترین طراحی دوربین امنیتی را تعیین کنید

یکی از ساده ترین گزینه ها برای تعیین اینکه آیا شما قصد دارید سیستم نظارت تصویری چند دوربین را اجرا کنید یا نه. اگر امنیت و نظارت تجاری در فضای باز تنها اولویت واقعی باشد، گزینه های بزرگی وجود دارد که هر دو عملی و مقرون به صرفه هستند.

یک دوربین امنیتی با لنز ثابت اغلب گزینه ارزان تر است که می تواند با نصب آسان باشد، اما فقط محدود به یک نقطه است که در یک نقطه متمرکز شده اند. این چیزی است که برای نظارت بر یک صندوق پول ، ورودی ها یا خروج ها استفاده شود.

یک سیستم دوربین امنیتی برای نظارت بر کسب و کار کوچک همچنین می تواند از یک دوربین Pan-Tilt-Zoom یا PTZ استفاده کند . این قابلیت های بیشتری را ارائه می دهند و قادر به پوشش دادن مناطق بزرگتر از یک دوربین لنز ثابت هستند.

دوربین های امنیتی PTZ به ویژه برای نظارت تصویری در فضای باز مفید هستند. اگر چه بعضی از دوربین های پیشرفته PTZ ممکن است یک برچسب قیمت بالاتر داشته باشند، آنها همچنین می توانند نیاز به داشتن چندین دوربین لنز ثابت در سیستم را از بین ببرند.

دوربین های PTZ دارای ردیابی خودکار هستند که حتی می توانند به طور خودکار از اشیاء متحرک که به نقطه دید آنها می رسند، شناسایی و پیگیری کنند. آنها به طور دائمی در مورد اموال در فضای باز بررسی می کنند و هنگامی که چیزی تشخیص داده می شوند، خودشان را در مورد شیء برای ضبط جزئیات با وضوح بالا ثبت می کنند.

 

حتی گزینه هایی وجود دارد که این دوربین های دارای ردیاب خودکار اطلاعیه های مستقیم را لحظه ای که چیزی را مشکوک تشخیص می دهد ارسال می کنند . این هشدارها می توانند به صورت اطلاعیه هایی ارسال شده از طریق ایمیل، پیام متنی، و یا حتی یک تماس تلفنی برنامه ریزی شوند.

سیستم دوربین امنیتی داخلی برای نظارت بر کسب و کار کوچک ممکن است یک دوربین با امکانات و گزینه های پیشرفته ای نداشته باشد. دوربین های امنیتی داخلی اغلب ارزان تر نیز هستند چراکه آنها به بدنه مقاوم برای محافظت برابر آب و عناصری در فضای باز وجود دارند نیاز ندارند .

یک گزینه محبوب که در امنیت و نظارت بر مغازه کوچک در حال حاضر استفاده می شود، یک دوربین امنیتی پنهان و کوچک است. این دوربین ها قادر به نصب و قرار دادن در مکان های نامناسب برای جلوگیری از تشخیص آشكار هستند.

اینها بسیار سودمند هستند برای افرادی که به دنبال نظارت دقیق بر کارکنان و بازدیدکنندگان خود هستند بدون توجه به دستگاه نظارت تصویری. دوربین های امنیتی کوچک پنهان نیز در مکان هایی استفاده می شوند که دوربین میتواند مزاحم زیبا بنظر رسیدن کلی طرح شود .

 

هارد دیسک مورد نیاز برای ذخیره سازی ویدئو را تعیین کنید

بسته به اینکه آیا دوربین مدار بسته هایی که شما انتخاب می کنید دوربین های HD یا دوربین های IP هستند ، یک دستگاه ضبط ویدئویی برای ذخیره سازی فیلم ها روزانه، هفتگی و فراتر از آن لازم است. دوربین های IP قادر به پردازش و ذخیره سازی ویدیو خود هستند، اما همچنین می توانند یک NVR همراه داشته باشند تا ضبط های بیشتری را برای مدت زمان بیشتری ذخیره کنند.

دوربین های امنیتی HD نیاز به اتصال مستقیم سیمی به DVR، که تصاویر را پس از پردازش در خود ذخیره کند . مزایا و معایب استفاده از هر دو دوربین های HD با DVR ها و دوربین های IP با NVR وجود دارد، اما مهم ترین عاملی که شما باید تعیین کنید که چقدر فضای هارد دیسک مورد نیاز برای ذخیره مقدار کل فیلم است.

بسته به اینکه آیا شما می خواهید فیلم را برای چند ساعت حفظ کنید، روزها، هفته ها یا بیشتر، به شدت بر هزینه دستگاه ذخیره سازی ویدئو تأثیر می گذارد. اگر مطمئن نیستید که چه مقدار ذخیره سازی ویدئو مورد نیاز است، از ماشین حساب هارد دیسک استفاده کنید.

این به شما یک برآورد تقریبی از آنچه که برای استفاده از یک سیستم دوربین امنیتی برای نظارت بر کسب و کار کوچک مناسب برای برنامه های شما نیاز است، می دهد. به یاد داشته باشید، برخی از دوربین های امنیتی را می توان تنظیم کرد تا فقط ضبط را زمانی که حرکت شناسایی می شود انجام داد و یا در طول ساعت تنظیم شده و ضبط با وضوح بالاتر نیاز به فضای بیشتری داشته باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *