لوازم جانبی دوربین مدار بسته

لوازم جانبی دوربین مدار بسته

هنگامی که اکثر مردم در مورد سیستم های امنیتی فکر می کنند، فقط به دوربین ها فکر می کنند. در حالی که دوربینها مهمترین هستند، برای خدمت به طور موثری نیاز به یک کلیه قطعات پشتیبانی دارند. پارس تکنیک یک تولید کننده پیشرو و توزیع کننده تجهیزات امنیتی است چرا که آنها وسیع ترین محصولات نظارتی را ارائه می دهند. ما همه چیزهایی را که نیاز دارید تا طور کامل در یک دوربین امنیتی جدید و یا سیستم کنترل دسترسی در خانه یا کسب و کار خود نصب کنید ارائه می دهیم. نگاهی به برخی از لوازم جانبی سیستم های نظارتی https://cctv-i.ir/shop که توصیه می کنیم تا بتوانید بیشتر از سیستم امنیتی خود استفاده کنید.

 

 

 

ضبط کننده ویدئو دیجیتال (DVR) و ضبط ویدئو شبکه (NVRs)

DVR ها و NVR ها لوازم جانبی سیستم نظارت را به عنوان قطعات ضروری تجهیزات که اغلب نادیده گرفته می شود نیستند. DVR ها و NVR ها برای تسهیل مشاهده چند دوربین ، ذخیره سازی فیلم ها و سهولت در تنظیم سیستم شما استفاده می شود. این  که تنها NVRs می تواند برای دوربین های IP استفاده شود. دوربین ها از طریق روتر یا سوئیچ شبکه به NVR متصل می شوند و فیلم ضبط شده در دوربین شما رمزگذاری می شود و برای مشاهده و ذخیره سازی به NVR فرستاده می شود. از سوی دیگر DVR ها برای آنالوگ و HD over coax استفاده می شوند. در یک سیستم DVR، دوربین ها و DVR با کابل Cat5 / 6 به یکدیگر متصل می شوند. فرمت فیلم از یک سیستم DVR در DVR، نه دوربین ها اصلاح می شود. این سالهاست که در دنیای دوربین مدار بسته به کار رفته است.

با این حال، سری جدید SiBell در عصر جدیدی از ضبط دوربین های امنیتی قرار دارد. با DVR / NVR های Qudbrid سیبل، شما توانایی ضبط چندین کانال را در گزینه های TVI، AHD، 960H، و IP خواهید داشت! Sibell بصورت آسان دوربین های جدید را به یک سیستم آنالوگ موجود ادغام میکند بدون یک شبکه کامل تعمیرات دوربین ها و کابل های کابلی آسان می شود . ما ضبط کننده های Sibell در 4، 8، 16، 32، و 64 کانال را داریم.

 

 

کابل ها

هنگام نصب دوربین های امنیتی جدید و یک ضبط کننده، یک گروه از لوازم جانبی سیستم نظارت که نمی توان نادیده گرفت، کابل است. بدون کابل، بهترین تجهیزات نظارت امنیتی به سودمندی کاغذ فانتزی کاهش می یابد. بسیاری از انواع مختلفی از کابل وجود دارد که پارس تکنیک به منظور استفاده از کلیه ویژگی های سیستم های امنیتی ما به طور کامل استفاده می کند.

HDMI: HDMI مخفف Interface Multimedia Interface High Definition است. این نوع کابل برای اتصال یک سیستم امنیتی به تلویزیون یا مانیتور استفاده می شود. کابل های HDMI به شما اجازه می دهد تا فیلم و فیلم های زنده و ضبط شده خود را در صفحه نمایش انتخاب کنید. این همچنین امکان شنیدن واضحی برای سیستم های صوتی را فراهم می کند. ما HDMI را از 3 تا 50 پا به فروش می رسانیم تا بهترین گزینه برای هر راه اندازی باشد. اگر می خواهید فیلم را از یک ضبط کننده به چند مانیتور نمایش دهید، ما همچنین یک Splitter خروجیHDMI  1 تا 4 را ارائه می دهیم که سازگار با تمامی سیستم های ما را دارا است.

BNC: کابل BNC برای اتصال هر دوربین به هر ضبط کننده که برای سیستم استفاده می کنید، استفاده می شود. شما همچنین می توانید از آن برای اتصال این واحدها به یک منبع تغذیه استفاده کنید. این سیم کشی شامل یک کابل کواکسیال پایه با اتصال BNC در انتها است. اتصالات BNC یک نوع رایج از فرکانس رادیویی (یا RF) است. کابل BNC ما با بیشتر برای سیستم های آنالوگ و HD نصب و اجرا  می کند. ما تمام طول کابل BNC را از کوتاه ترین کابل های 6 پا تا 150 را با ضربه گیر طولانی BNC حمل می کنیم.

Cat5 / Cat6 :کابل Cat5 و Cat6 هر دو نوع شبکه اترنت شبکه هستند. آنها کابل های جفت پیچ خورده هستند که به عنوان کابل اتصال به طور کلی جهانی استفاده می شود. کابل گره با سیستم های فعال شبکه استفاده می شود. آنها می توانند برای اتصال دوربین های IP به DVR ها و NVR ها و همچنین سوئیچ های Power (Over Ethernet) POE استفاده شوند. ما کابل Cat5 و Cat6 را در انواع رنگی (آبی، سفید، زرد) داریم و شما می توانید با استفاده از مقادیر زیاد در جعبه های دستی مناسب خریداری کنید.

 

Siameseاگر نگرانی اصلی شما سادگی و سهولت نصب باشد، کابل Siamese برای شما مناسب است. با استفاده از سیستم های سازگار، کابل Siamese به شما اجازه می دهد تا با استفاده از برق و ویدئو دوربین های خود را فقط یکبار کابل کشی کنید. این به این دلیل است که کابلهای Siamese از دو سیم تشکیل شده است. کابل کواکسیال RG59 قابلیت های ویدئویی را در اختیار شما قرار می دهد . این حرفه ترین نوع سیم در دسترس است و مطمئن شوید که تحت تاثیر قرار دادن هر مشتری با نصب و راه اندازی سریع و تمیز خود . پارس تکنیک هر دو کابل سفید و سیاه Siamese را برای اطمینان از ترکیب یکپارچه با هر سیستم دوربین مدار بسته و یا نمای ساختمان ارائه می دهد . همانطور که با Cat5 و Cat6 ما، کابل سایمی را با پایه و یا جعبه های آسان حمل می کنیم.

 

 

پایه دوربین مدار بسته

با وجود نام خود، یک پایه برای نصب هر دوربین لازم نیست. با این حال، در بسیاری از موارد می توانند بسیار مفید باشند. برای نصب و راه اندازی که در آن سیم به راحتی نمی تواند پنهان شود، یک سوکت دوربین می تواند به شما در دستیابی به نگاه پاک و حرفه ای که شما و مشتریان شما از آن انتظار دارند کمک کند. مونتاژ همچنین می تواند مهمترین لوازم جانبی سیستم نظارت باشد زیرا قادر به اجرای کابل از طریق دیوارهای آجری یا بتنی نیست. آنها همچنین می توانند به شما در قرار دادن یک دوربین درست برای مشاهده مناطق دقیق یک اموال که به دنبال نظارت هستند کمک کنید. ما انواع مختلفی از پایه ها را برای همه سبک های مختلف دوربین و علامت های تجاری عرضه می کنیم.

 

رک دی وی آر

این مزیت لوازم جانبی سیستم نظارتی بسیار ساده است. رک DVR یا NVR شما را از سرقت و جاسوسی محافظت می کند. مجرمان نمیتوانند ضبط کننده شما را از بین ببرند یا سرقت کنند، امیدوارند بتوانند فیلم را ببینند. همچنین کاربران غیر مجاز دسترسی به دی وی آر را در صورتی که سعی در وارد شدن و سرقت و یا تغییر اطلاعات را دارند، امن نگه می دارد. یکی از مزایای غیرقابل پیش بینی رک های ما، توانایی های عالی خنک سازی آنهاست. در حالی که تمام DVR ها و NVR ها دارای یک فن خنک کننده ساخته شده اند، گاهی اوقات به اندازه کافی قوی نیست. رک های ما دارای یک فن اضافی برای کمک به خنک کردن دستگاه است. حتی اگر شما در مورد خرابکاری نگران نباشید، ممکن است بخواهید این لوازم جانبی را در نظر بگیرید اگر شما واحد خود را در یک محیط بسیار داغ مانند اتاق زیر شیروانی نگه دارید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *