اتصال DVR به اینترنت

اتصال DVR به اینترنت

تیم ما از متخصصان امنیتی در پارس تکنیک می داند که مزایای بسیاری وجود دارد که یک سیستم دوربین مدار بسته با کیفیت بالا می تواند از نظر ایمنی به خانه یا کسب و کار شما بدهد . ما تکنولوژی نظارت تصویری در سطح پیشرفته را در بعضی از قیمت های ارزان تر در بازار ارائه می کنیم. یکی از رایج ترین سوالاتی که ما به عنوان یک مقام در صنعت نظارت تصویری امنیتی دریافت می کنیم این است که چگونه DVR را به منابع اینترنتی برای قابلیت مشاهده از راه دور خود وصل کنید.

انتقال تصویر روی اینترنت

نظارت بر سیستم امنیتی سنتی دوربین مدار بسته شامل نظارت زنده توسط شخص امنیتی در یک اتاق تخصصی مجهز به مانیتورهای بزرگ می شود که برای ساعت ها به تماشای فعالیت های مشکوک یا جنایی تماشا می کنند. اگر روش قبلی مانیتورینگ یک گزینه برای سیستم نظارتی نبود، پس از آن فیلم برای مشاهده در زمان بعد ثبت می شود. مشکل با گزینه دوم این است که تا زمانی که کسی نشسته برای دیدن فیلم می تواند خیلی دیر باشد برای جلوگیری از هر گونه آسیب ایجاد شده.

تمام دوربین های امنیتی که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم، به دلیل کیفیت و راحتی، قابلیت نظارت از راه دور را دارد. مهم نیست که چه دوربینی یا سیستم دوربین مدار بسته کامل انتخابی شما توسط پارس تکنیک انتخاب می شود، مهم این است قادر خواهید بود فیلم های گرفته شده خود را در زمان واقعی از انواع دستگاه های مختلف مشاهده کنید. فن آوری امنیتی ما حتی هنگامی که دوربین امنیتی شما هر فعالیت را تشخیص می دهد، به شما امکان می دهد از طریق تلفن یا تبلت شما را مطلع سازد. اتصال مناسب از DVR شما به اتصال به اینترنت اجازه می دهد تا تمام این ویژگی ها در اختیار شما باشد.

 

نیازهای اتصال

اولین چیزی که برای فرآیند نیاز دارید داشتن اتصال به اینترنت و فعال بودن اینترنت است. اتصال به اینترنت می تواند از هر ارائه دهنده سرویس انتخاب شما باشد؛ با این حال برای اینکه سیستم شما در شرایط مطلوب کار کند، بهترین گزینه برای انتخاب سریعتر قابلیت اتصال سریع است. حتی اگر هنوز می توانید از طریق سیستم های دوربین مدار بسته از راه دور با سرعت بیشتری از قبیل DSL دسترسی داشته باشید، ممکن است برخی از مسائل بافر یا بارگیری را تجربه کنید.

ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما می تواند مودم خود را راه اندازی کند یا به شما اجاره بدهد تا بتوانید اتصال اینترنت خود را انجام دهید. روتر یکی از اجزای بعدی مورد نیاز برای فرآیند اتصال DVR شما به اینترنت است. روترها به شما اجازه می دهند دستگاه های مختلف را به اتصال اینترنتی خود متصل کنید. این به شما این امکان را می دهد که دسترسی DVR خود را به اتصال اینترنتی خود بدهید

یکی از مهمترین اجزای برقراری ارتباط اینترنتی برای اهداف نمایش موبایل، خرید یک سیستم DVR است که توانایی دسترسی از راه دور به اهداف نظارت را دارد. برخی از DVR ها تنها با هدف ضبط فیلم ساخته می شوند؛ تمام سیستم های DVR ارائه شده توسط پارس تکنیک می تواند سفارشی شود تا بتواند نیازهای خاص خود را تامین کند.

اتصال DVR شما به اینترنت نیز برای کابل های رده 5، همچنین به عنوان کابل های اترنت برای ارتباط بین دستگاه های شما شناخته می شود. تقریبا هر DVR با قابلیت دسترسی از راه دور به پورت شبکه متصل می شود تا کابل CAT5 شما را به کابل وصل کند. ابتدا لازم است مودم خود را به روتر خود متصل کنید از طریق یک کابل اترنت مناسب. دومین کابل اترنت از DVR شما به روتر متصل خواهد شد.

هنگام تنظیم اتصال آنلاین، شما همچنین نیاز به یک مانیتور برای تنظیم اولیه DVR خود دارید. پس از آن شما همچنین می توانید از نظارت برای مشاهده اهداف استفاده کنید، شما بعد از راه اندازی اولیه نیازی به آن ندارید، اگر قصد دارید فقط فیلم های ضبط شده سیستم امنیتی خود را از راه دور با دستگاه های همراه یا مانیتور ها در یک مکان جداگانه مشاهده کنید.

اطمینان از اینکه تمام تجهیزات شما به درستی تنظیم شده است برای دستیابی به اتصال به اینترنت به سیستم DVR ضروری است. شما باید مطمئن شوید که مودم شما برای اولین بار از طریق پورت اینترنت روتر شما متصل به اینترنت است. مودم ها معمولا دارای مجموعه ای از چراغ هایی هستند که نشان می دهد که در حال حاضر چگونه عمل می کند. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که DVR شما به یکی از روش های مختلف موجود مانند مانیتور شما متصل است

 

 • BNC
 • HDMI
 • VGA
 • اتصالات کامپوزیت RCA

روش های ترجیحی اتصال DVR به مانیتور شما با استفاده از HDMI یا VGA است. با این حال، هر یک از روش های فوق الذکر اتصال کار خواهد کرد. تقریبا هر DVR همان رابط را دارد که برای پیکربندی وارد آن شده است. حتی اگر منوی DVR شما به نظر می رسد کمی متفاوت است، تمام تنظیمات به طور کلی همانطور که در مورد عملکرد مربوط است.

 

پیکربندی DVR

 • ابتدا باید به DVR خود وارد شوید و با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم مدیریت شده توسط سازنده خود وارد شوید.
 • در تنظیمات شبکه، شما قادر به انتخاب یک آدرس IP برای سیستم DVR خواهید بود.
 • پس از آن باید تنظیمات امنیتی مرورگر خود را پیکربندی کنید تا بتوانید سرویس وب DVR را دانلود کنید. برای اطمینان از اینکه مرورگر شما می تواند سرویس وب را از DVR دانلود کند، به Tools> Internet Options> Security بروید.

 

4. از این منو، سپس سطح سفارشی را انتخاب کنید

5. پس از کلیک بر روی سطح سفارشی، باید مطمئن شوید که گزینه “Download Unsigned ActiveX controls” فعال یا تنظیم شده است “prompt”

 

 

مزایای استفاده از اتصال اینترنت DVR

 • قابلیت مشاهده از راه دور. فیلم هایی که سیستم دوربین امنیتی شما در زمان واقعی هر زمان که بخواهید از هر کجا که می خواهید، ضبط کنید.
 • حتی اگر DVR آسیب دیده یا به سرقت رفته باشد، فیلم را بررسی کنید
 • شما همچنین قادر به راه دور DVR خود و یا هر دوربین های تخصصی در سیستم خود را با اتصال به اینترنت DVR مناسب را پیکربندی کنید.
 • اگر متوجه شدید که تنظیمات دوربین برای بهبود مشاهده تغییر می شود، می توانید تغییرات در زمان واقعی را برای عملکرد مطلوب سیستم خود اعمال کنید .
 • آشنایی با نحوه تنظیمات دی وی آر و کامپیوتر جهت مشاهده در شبکه داخلی و اینترنت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *