چه چیزی را باید درباره خرید دوربین مدار بسته خانگی بدانیم

چه چیزی را باید درباره خرید دوربین مدار بسته خانگی بدانیم

 

تصمیم به استفاده از یک سیستم دوربین مداربسته خانگی به راحتی نیست. یک سیستم دوربین مداربسته خانگی می تواند از تهدیدات بالقوه محافظت کند، از مجرمان جلوگیری کند و به شما در موقعیت های اضطراری توجه کند و مهمتر از همه، در لحظاتی که دور از خانه هستید، آرامش ذهنی ایجاد کنید.

مهمترین چیز برای تعیین قبل از اینکه یک سیستم دوربین مداربسته خانگی جدید خریداری کنید، کدام دوربین های امنیتی خانگی مناسب شماست و برای نیازهای امنیتی شما هستند. با این حال، سیستم دوربین مداربسته خانه بیشتر از دوربین های امنیتی هستند .

با خواندن مقاله زیر، در مورد خرید یک سیستم دوربین مداربسته خانگی متوجه می شوید چه چیزی باید بدانید. برای کمک به پیدا کردن بهترین دوربین های امنیتی خانگی برای پیاده سازی در سیستم نظارت تصویری خود، با تیم ما تماس بگیرید.

 

ایجاد دقیقا همان چیزی را که میخواهید به دست بیاورید

ایجاد اهداف نظارت بر خانه شما اولین قدم برای خرید سیستم نظارت تصویری جدید است. نه تنها این به شما کمک می کند که محصولات ایده آل را پیدا کنید، بلکه می توانید مقدار زمان و تلاش در مقایسه با دوربین های امنیتی و اجزای مرتبط آن را کاهش دهید.

با این حال بهتر است به شما کمک کند یک برنامه کامل را ایجاد کنید تا بتواند سطح حفاظت شما را برای هدف خود به دست بیاورد. این امر همچنین باعث می شود که شما احساس اعتماد بیشتری نسبت به سرمایه گذاری پول های خود را در تجهیزات مورد نظر خریداری کنید.

 

چیزهایی که باید در نظر بگیرند

  • آیا ضبط ویدئو 24/7 می خواهید ؟
  • آیا دوربین های امنیتی را داخل و خارج می خواهید؟
  • آیا می خواهید دوربین های امنیتی با میکروفون مجهز باشند؟
  • چه میزان مراقبت از دید در شب نیاز دارید؟
  • چند دوربین امنیتی شما می خواهید؟
  • آیا به شبکه جدید Wi-Fi نیاز دارید؟
  • دوربین های امنیتی به تمام شکل ها و اندازه ها می آیند و دستگاه های ضبط ویدئوی آنها به همان اندازه فراوان هستند. تعیین این اهداف، انتخاب های شما را کاهش می دهد و گزینه های مناسبتری را برای مقایسه انتخاب می کند تا بهترین گزینه ها را خریداری کنید.

 

شما خواهان درک مبانی می شوید

دوربین های امنیتی خانگی توانایی بسیار بیشتری نسبت به ضبط ویدئوی ساده دارند و طرح های فردی آنها در شرایط ایده آل بهتر عمل می کنند. به طور مشابه، دستگاه های ضبط ویدئو تنها با انواع خاصی از دوربین ها کار می کنند و تنها می توانند با مقدار معینی از فضای ضبط نگه داشته شوند.

اطلاعات مربوط به انواع مختلف دوربین های امنیتی و نحوه استفاده مورد نظر برای طرح های مختلف را بیاموزید. همچنین در نظر داشته باشید که دوربین های مختلف دارای ویژگی های مختلف هستند، برخی از آنها بسیار پیشرفته هستند و به طور بالقوه نیاز به چندین دوربین را از بین می برند.

لنزهای خاصی می توانند بیشتر در تاریکی مشاهده کنند در حالی که دیگران برای مناطق کوچک مناسب هستند. برای کمک، از مقاله نحوه انتخاب لنز دوربین مدار بسته ما استفاده کنید تا دامنه و ادراکاتی را که می خواهید تصویر برداری کنید تعیین کنید.

گزینه های ذخیره سازی ویدئوی شما نیز بسیار مهم خواهد بود. به عنوان مثال، برخی از صاحبخانه ها تنها زمانی تصمیم به ضبظ تصاویر می گیرند که دوربین ها حرکات را تشخیص دهند در حالی که دیگران ترجیح می دهند نظارت را در تمام طول روز انجام دهند.

فضای مورد نیاز برای ضبط 24/7 بسیار بالاتر از یک سیستم دوربین مداربسته خانگی است که برای ثبت تنها زمانی که حرکت شناسایی می شود، تنظیم شده است. دستگاه های مدیریت تصویر طراحی شده برای نگه داشتن فضای بیشتر به طور کلی هزینه های قابل توجهی را برای شما هزینه می کنند، بنابراین یادگیری نیازهای فضای ذخیره سازی برای شما مهم خواهد بود.

 

ویژگی های دوربین امنیتی برای در نظر گرفتن

از آنجایی که دوربین های امنیتی مختلف با ویژگی های مختلف مجهز شده اند، اینکه بدانید چه ویژگی هایی برای شما مهم هستند. به شما کمک خواهد کرد تا از پرداخت هزینه های اضافی برای دوربین های پیشرفته ای که تا به حال استفاده نکرده اید، جلوگیری کنید .

 

ویژگی های مهم دوربین امنیتی که باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است

ویژگی تشخیص حرکت – دوربین امنیتی با تشخیص حرکت می تواند حرکت اشیاء را تشخیص دهد که در میدان دید می آیند را شناسایی کند. هنگامی که شناسایی شد، دوربین به شما یک هشدار را برای فعالیت مشکوک هشدار می دهد.

لنز متحرک – یک دوربین PTZ به شما امکان می دهد زاویه آن را از راه دور تغییر دهید. آنها می توانند جزئیات را با زوم کردن، شیب و پان با زاویه درست روبرو شوند، و در اطراف به شما گزینه های مشاهده بیشتر می دهد.

میکروفون – یک دوربین امنیتی با مكانیزم مجهز شده با یک میکروفن به شما توانایی صحبت با مزاحمان بالقوه برای جلوگیری از عملكرد آنها می دهد. این یک ابزار بسیار مفید است که معمولا به خاطر موفقیت آن توسط نگهبانان امنیتی حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

شبکه Wi-Fi – داشتن دوربین های IP بی سیم که به WiFi شما متصل است، نصب بسیار آسان است و می تواند علاوه بر سیستم دوربین های نظارت بر خانه نیز باشد. با این حال، شما باید محدودیت پهنای باند را درک کنید، آیا شما به یک شبکه جداگانه نیاز دارید و  محدوده اتصال آنها تا چه حد است قبل از خرید توجه کنید .

دید در شب – توصیه می شود که هر سیستم دوربین مدارهای خانگی با یک دوربین دید در شب مجهز شود. این امر به ویژه مهم خواهد بود اگر ورودی محل اقامت شما یا منطقه امن شما در یک محل با روشنایی ضعیف است که نیاز به قابلیت های دید در شب برد زیاد دارد.

رزولوشن – رزولوشن یا ابعاد تصویر بخش مهمی از سیستم دوربین مداربسته شماست، به ویژه اگر می خواهید فیلم های قابل استفاده در موارد اضطراری داشته باشید. با این حال، به یاد داشته باشید که رزولوشن بالاتری که شما انتخاب می کنید، فضا و پهنای باند بیشتری مورد نیاز است.

هزینه – هزینه دوربین های امنیتی خانگی باید آخرین چیزی باشد که شما تعیین می کنید. بعد از اینکه چیزهای دیگر حذف شد، شما قادر به مقایسه مناسب ترین گزینه ها با یکدیگر هستید و نوعی که متناسب با بودجه شما است را پیدا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *