بهترین دوربین مدار بسته دید در شب

بهترین دوربین مدار بسته دید در شب

اگر شما به دنبال بهترین دوربین مدار بسته دید در شب هستید، شما تنها نیستید. برخی از دوربین مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری دید در شب، عملکرد بسیار بد و ضعیفی دارند . شما احتمالا فیلم های تار و تیره ای را با تصاویری که برفکی را که بسختی قابل تشخیص است دیده اید. خوشبختانه، این موارد دیگر موجود نیستند .

با این حال، هنوز تعدادی گزینه معتبر در دوربین های امنیتی دید در شب وجود دارد. در حقیقت، قبل از اینکه بتوانید بهترین دوربین امنیتی دید در شب را برای برنامه های خود انتخاب کنید، می خواهید چند عامل را تعیین کنید. خوشبختانه، تعدادی از راه های نسبتا ساده ای برای از بین بردن تعداد روزافزون گزینه های قابل قبول وجود دارد.

در مورد چگونگی پیدا کردن بهترین دوربین امنیتی دید در شب از طریق خواندن مقاله زیر بیشتر آشنا می شوید . اگر می خواهید با کسی درباره نگرانی های خود صحبت کنید با از یکی از اعضای تیم فروش ما در مورد گزینه های مختلف خود کمک بگیرید، با پارس تکنیک تماس بگیرید .

 

پیدا کردن بهترین دوربین امنیتی دید در شب

بهترین دوربین امنیتی دید در شب می تواند در تعدادی از محیط ها و تنظیمات مفید واقع باشد، از جمله در داخل و خارج از منزل. در حقیقت، اغلب توصیه می شود یک دوربین امنیتی دید در شب در داخل خانه داشته باشید تا بتوانید فیلم های قابل استفاده ای را در صورت وقوع چیزی در تاریکی حفظ کنید.

با این حال، با گزینه های فراوانی از دوربین های امنیتی روز و شب در دسترس است ، فرایند انتخاب سریع می تواند تبدیل به نقاط قوت و ضعف شود . پس همه در صنعت دوربین مدار بسته امنیتی و نظارت کارشناس نیستند . خوشبختانه، در ادامه راهنمایی های زیر کمک می کند تا روند را آسان تر و سریع تر انجام دهید.

 

نوع اتصال ترجیحی در نصب را انتخاب کنید

دوربین مدار بسته سیمی

رایج ترین مکان هایی که سیستم های دوربین مدار بسته قرار می گیرند، محیط هایی هستند که سطح کلی از محیط از محدوده منطقه بزرگ را  از یک شبکه تنها پوشش میدهند . مزیت کلیدی استفاده از سیستم های نظارت سیمی این است که آنها  برای ارائه تصاویر با وضوح بالا و نتایج فیلم شان که از همتایان خود پیشی گرفته اند شناخته میشود . با این حال، پنهان کردن سیستم های نظارت تصویر سیمی دشوارتر است، و اگر شما به دنبال نظارت نا محسوس هستید همچین سیستمی توصیه نمیشود .

 

دوربین مدار بسته بی سیم

یک امر مشترک میان سیستم های دوربین مدار بسته بیسیم معمولی در تنظیمات مسکونی، تجاری و شرکتی است . این دلیل است که آنها به طور کلی منجر به صرفه جویی در وقت و هزینه در نصب راحت امکان پذیر میشوند . علاوه بر این، سیگنال دوربین بی سیم دیجیتال و آسیب پذیر نیست و یا باعث تداخل سیگنال نمی شود. سیستم های دوربین بی سیم معمولا ترجیحا در مکان هایی هستند که به اندازه کافی کوچک هستند تا پوشش تحت یک شبکه را پیدا کنند. نکته اشیای حقیقی با حجم و یا توده (درختان، شاخه ها، شاخ و برگ) می تواند مانع ایجاد کنند . در حالت ایده آل، سیستم های سیمی نیازی به چیزی بین فرستنده و گیرنده ندارند.

 

دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا آی پی

سیستم های دوربین تحت شبکه از روتر  شبکه استفاده می کنند تا به یکدیگر متصل شوند و کار کنند. روتر کامپیوتر هر دستگاه مختلف موجود در سیستم را به صورت جداگانه مشاهده می کند. یک مزیت عمده برای دوربین مدار بسته Ip سیستم های دوربین شبکه این است که توانایی مشاهده بازخورد یا فید خود را از راه دور هستند. این گزینه را برای مشاهده دوربین های مختلف در اموال ، کسب و کار یا خانه خود از هر وسیله ای با اتصال به شبکه (لپ تاپ، تبلت و غیره) ارائه می دهد. دوربین های IP تحت شبکه به خوبی از دوربین های HD که از وضوح و شفافیت بیشتری برخوردار هستند. با این حال، ممکن است آنها نیاز به اضافه کردن یک شبکه اضافی به محیط شما داشته باشند برای نگهداری تمام اطلاعات انتفالی .

 

نگاهی به نمودارهای حساسیت نور و امتیازات نورپردازی لوکس

بهترین دوربین امنیتی دید در شب باید بتواند در تاریکی ببیند. با این حال، مهم است که درک کنیم که همه دوربین های امنیتی دید در شب باهم برابر نیستند. بسیاری از دوربین های امنیتی روز و دید در شب نیاز به یک مقدار نور دارند تا هر چیز نزدیک را به عنوان تصویر قابل استفاده ضبط کنند . بسته به شرایط روشنایی شما ممکن است نیاز به پیدا کردن دوربین های IR یا چیزی حتی بیشتر پیشرفته نیاز داشته باشید.

اگر شما سیستم دوربین دوربین IP داشته باشید، بهترین نوع دوربین امنیتی دید در شب آن است که با تکنولوژی Starlight همراه است. آیا شما نیاز به نظارت تصویری برای دفاتر تجاری، املاک تجاری یا خانه های مسکونی دارید، دوربین های امنیتی Starlight Security بهترین نتایج را ارائه می دهند.

فناوری Starlight دارای بالاترین عملکرد در وضوح برای نظارت روزانه و شبانه است. در زیر یک ویدیو تظاهرات است که تصویر یک دوربین استاندارد IR با دوربین IR Starlight را مقایسه می کند.

 

با یک کارشناس سیستم دوربین مدار بسته صحبت کنید

بهترین دوربین امنیتی دید در شب باید سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. سیستم های نظارت تصویری، به طور کلی، سرمایه گذاری های صحی هستند که می توانند به شما آرامش خاطر را بدون توجه به آنچه شما در حال نگهداری هستید به شما نشان می دهند. و همانطور که با هر سرمایه گذاری ، اطلاعات بیشتری را جمع آوری کنید بهتر است.

با توجه به تعداد زیادی از گزینه های موجود، صحبت با یک متخصص سیستم های نظارتی آسان ترین راه برای پیدا کردن بهترین دوربین امنیتی دید در شب برای برنامه های خود است. نه تنها یک متخصص نظارت میتواند بر بسیاری از محصولات مختلف را تأیید کند بلکه آنها همچنین قادر خواهند بود تا مواردی را که ممکن است در نظر شما نادیده گرفته شود اشاره کنند .

شرکت پارس تکنیک افتخار دارد که یکی از توزیع کنندگان دوربین های پیشرفته و مدرن باشد که به دنبال ایجاد تغییری انقلابی درسیستم های  امنیتی و نظارتی در آینده هستند. ما توزیع کننده ی آنلاین انواع بسیاری از دوربین های امنیتی، دستگاه های مدیریت تصویر، محصولات دوربین مدار بسته و تجهیزات کنترل به دسترسی اجناس فروشگاه و محدوده شرکت شما هستیم .

با تیم فروش ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما در مورد هر گونه سؤال احتمالی مربوط به هر یک از نیازهای امنیتی و نظارتی شما کمک کنیم. شما همچنین می توانید از طریق فهرست کامل خود از دوربین های امنیتی و محصولات نظارت تصویری، از جمله فهرست مجموعه ای متنوع از دوربین های دید در شب ، نگاهی بیاندازید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *