دوربین مدار بسته برای امنیت پارکینگ عمومی

دوربین مدار بسته برای بهبود امنیت پارکینگ عمومی

اجرای دوربین مدار بسته نظارت بر پارکینگ می تواند ایمنی و امنیت هر پارکینگ در مکان های مختلف را بهبود بخشد. پارکینگ ها در طول روز و شب برای حمل و نقل مداوم و ترافیک مشخص هستند. بعضی از پارکینگ ها بطور کلی ضعیف هستند و در محله های دارای فعالیت جنایی زیاد واقع شده اند.

نگهداری یک پارکینگ امن و مطمئن تضمین می کند افرادی که از اینجا بازدید می کنند در مورد پارکینگ اطمینان دارند. بنابراین، صاحبان پارکینگ باید امنیت و ایمنی را مهمترین نگرانی برای موفقیت مداوم در نظر بگیرند. خوشبختانه ماهیت سیستم های دوربین مدار بسته تجاری مدرن بدین معنی است که استفاده از آنها هرگز از این آسانتر نبوده  یا آنها کارآمدتر از آنچه در حال حاضر هستند در قبل نبودند .

صنعت نظارت امنیتی در وضعیت نوینی قرار دارد. این امر به تکنولوژی جدید اجازه می دهد تا قابلیت های دوربین های امنیتی تجاری را برای مکان های پارکینگ بهبود بخشد. مهم نیست که طرح یا محل پارکینگ چیست، دوربین های نظارت بر پارکینگ می توانند امنیت بی نظیری را ارائه دهند. با این حال تامین امنیت پارکینگ  صاحبان آن املاک را  با چالش های زیادی در تامین امنیت پارکینگ خود رویرو میکند .

موسسه اطلاعات بیمه اشاره کرد که در سال 2016 حدود 6 میلیارد دلار اموال به علت سرقت از خودرو مواجه شده است. وسایل نقلیه در یک پارکینگ در معرض خطر هستند، زیرا اغلب خودروهای چند گانه برای مدت طولانی بدون مراقبت باقی می مانند. علاوه بر این، پارکینگ ممکن است دارای نقاط کور و آسیب پذیری های دیگر باشد.

 

امکانات دوربین مدار بسته های نظارت بر پارکینگ عمومی

دوربین های نظارت تصویری در طیف گسترده ای از طرح ها، اندازه ها و انواع مختلف هستند. هر کدام از این ها طرح ها می توانند در محیط های مختلف بهتر از دیگران به کار گردفته شوند . درک آسیب پذیری های امنیتی یک پارکینگ می تواند تعیین کند که کدام مدل دوربین مدار بسته امنیتی تجاری بهتر باشد. دانستن اینکه چگونه یک سیستم دوربین امنیتی را انتخاب کنید، می توانید زمان و پول شما را برای نگهداری پارکینگ در زمان تعمیر کل پارکینگ صرفه جویی کنید.

بیشتر دوربین های نظارت تجاری امنیتی جدید قادر به تولید تصاویر با کیفیت بالا و فید های ویدئویی می باشند که می توانند جزئیات هر منطقه را به راحتی شناسایی کنند. این دوربین های با وضوح یا رزوبیشن بالا همچنین می توانند در محیط های تاریک با استفاده از دوربین های امنیتی با قابلیت کار در نور کم، که می تواند تقریبا در  تاریکی کامل تصاویر را ضبط و تولید کند. برخی از دوربین های نظارت بر پارکینگ می توانند با استفاده از قابلیت های نظارتی درازمدت از پارکینگ های بزرگ و باز استفاده کنند.

بر خلاف دوربین های نظارت تصویری آنالوگ دوربین های مداربسته گذشته، دوربین های نظارت شبکه IP دیگر نیازی به سیم کشی مجدد در یک ملک ندارند. در عوض، دوربین های امنیتی شبکه IP در حال حاضر از اتصال اینترنتی یا حتی شبکه تلفن همراه برای انتقال فید های ویدئویی به یک ایستگاه نظارت به یک دستگاه ذخیره سازی NVR یا ذخیره سازی ویدئو در فضای ابری استفاده می کنند.

خدمات نظارت تصویری از راه دور که در حال حاضر موجود است که می تواند مراقبت بیست و چهار ساعته توسط متخصصین آموزش دیده ارائه دهد. این خدمات با استفاده از نظارت تصویری از راه دور با استفاده از دوربین های IP انجام می شود. صاحبان پارکینگ نیز قادر به دسترسی به فید ویدئو از هر دستگاه فعال شبکه هستند، مانند تلفن های هوشمند و یا تبلت ها .

با استفاده از این قابلیت های باور نکردنی، دوربین های نظارت بر پارکینگ مزایایی را برای هر پارکینگ صرف نظر از مکان یا طرح ارائه می دهد. در زیر تعدادی از مزایای استفاده شده است که دوربین های نظارت امنیتی برای پارکینگ ها صاحبان را فراهم می کنند.

 

مزایای دوربین های نظارت بر پارکینگ عمومی

نصب دوربین مدار بسته پارکینگ می تواند ایمنی و امنیت هر پارکینگ را بهبود بخشد. ماهیت پیشرفته دوربین های نظارت امنیتی مدرن برای مدیران املاک و صاحبان آن مزایای متعددی را ارائه می دهد که فراتر از ایمنی و امنیت است. همانطور که قبلا ذکر شد، پارکینگ ها اغلب بدلیل برخی از ویژگی ها  آسیب پذیر و محل جنایات است.

در زیر تعدادی از مزایای استفاده از دوربین های امنیتی برای مکان های پارکینگ می توانند برای مسئولین امنیتی خود ارائه دهند. این مزایا اتخاذ هزینه برای سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته برای پارکینگ را یک سرمایه گذاری بلندمدت محتاطانه ارزش گذاری می کند.

 

محدود کردن و جلوگیری از خرابکاری

اتفاقاتی مانند سرقت و خرابکاری یک نگرانی عمده برای صاحبان پارکینگ است. یکی از اعمال خرابکارانه در محل می تواند مردم را از آمدن به یک پارکینگ جلوگیری کند و می تواند منجر به از دست رفتن درآمد و افزایش هزینه های پارکینگ شود. بدون توانایی نظارت بر اموال، خرابکاران به راحتی می توانند وسایل نقلیه پارک شده یا بازدیدکنندگان را هدف قرار دهند.

در سال های گذشته، جنایتکاران و خرابکاران به راحتی می توانستند در دوربین ها مداخله ایجاد کنند . بعضی از دوربین های نظارت تجاری با ویژگی های ضد ضربه و خرابکاری به بازار آمدن، اما مهم این است که بیاد داشته باشیم که از دسترس خارج کردن یک دوربین مدار بسته میتواند موثر باشد . همچنین توصیه می شود که دارای خطوط ثانویه ای باشیم تا در صورتی که یک دوربین امنیتی با موفقیت دستکاری شد، دوربین مدار بسته دیگر بتواند نظارت را بر مجرم حفظ و نگهداری کند .

 

جلوگیری از جرم و جنایت و سرقت در پارکینگ های عمومی

مطالعات همواره نشان داده اند که مجرمان همیشه ساده ترین اموال برای هدف انتخاب میکنند تا یک مورد امن آن را . دوربین های نظارت بر پارکینگ نه تنها قادر به گرفتن مجرمان در حین عمل هستند، بلکه می توانند به طور کامل از جرم و سرقت نیز جلوگیری کنند. این یک مزیت مهم برای پارکینگ ها و پارکینگ های واقع در محله های جرم و جنایت خیز است که می تواند مردم و اموال آنها را به خطر بیاندازد.

 

از بین بردن نقاط کور

هر گونه املاک، از جمله پارکینگ های عمومی ، دارای نقاط کور و یا حوزه هایی دارند که به طور طبیعی نقاط کور و موقعیت های ضعیف یا به روش های چالش انگیز قرار دارند. پارکینگ ها به طور کلی در مناطق بزرگ با هجوم ثابت وسایل نقلیه و مردم در حال رفت و آمد هستن . این می تواند مشکل را برای شناسایی تهدیدات ممکن به اموال پارکینگ دشوار کند.

نصب دوربین مدار بسته نظارتی و امنیتی می تواند یک میدان دید وسیع تر فراهم کند که نقاط کور را کنترل کند یا مناطق کم نور را روشن کند. بعضی از دوربین های نظارتی ، نظیر سیستم های نظارت طولانی مدت، می توانند به سرعت مقادیر زیادی از فیلم ها را اسکن کنند و می توانند به کارکنان امنیتی و تحقیقاتی به اجرای قانون کمک کنند.

 

فراهم کردن امنیت خاطر

مراجعان به پارکینگ می توانند به راحتی تشخیص دهند که آیا مالشان امن است و یا به نظر می رسد یک مکان خطرناک را برای پارک انتخاب کردن. اگر یک پارکینگ از نظر روشنایی ضعیف و نا امن باشد، آنگاه افراد کمتری می خواهند در آنجا پارک کنند و خودرو خود را بدون توجه در آنحا تنها بگزارند و رها کنند . نصب دوربین های نظارت بر پارکینگ نشان می دهد که صاحبان اموال به طور جدی ایمنی و امنیت مشتری خود را در نظر می گیرند.

این می تواند موفقیت مداوم یک کسب و کار را تضمین کند و حتی می تواند در صورت پرداخت هزینه پارک به پارکینگ ها به پایین ترین سطح اموال بهبود ببخشد . ایمنی و امنیت باید تمرکز اصلی باشد و هر تجارت موفق یا مدیریت شرکت باید پاسخگو هر محدوده پارکینگ باشند

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *