نصب دوربین مدار بسته در خانه

نصب دوربین مدار بسته در خانه

نصب دوربین های امنیتی یک راه موثر برای جلوگیری از جرایم است. یک مثال ، جنایتکاران تمایلی به شکستن درب و داخل شدن به خانه ها یا کسب و کارهایی که مجهز به سیستم های نظارت تصویری نظارت هستند را ندارند . صاحبان خانه به طور کلی احساس امنیت و اعتماد به امنیت شان را با استفاده از دوربین مدار بسته تاثیر گزار و قابل اعتماد بدست می آورند .

بهترین مکان نصب دوربین مدار بسته در خانه

در حالی که نصب دوربین های امنیتی بازدارنده ای موثر برای جرایم است، یکی از مهمترین عوامل کمک به توانایی های سیستم های نظارت تصویری در نظر گرفتن محلی است که در آنها قرار می گیرند . محل قرار دادن آن نقش مهمی در موفقیت دستگاه های امنیتی بازی می کند و به همین دلیل است که شما باید با دقت محل قرار دادن آنها را انتخاب کنید . در اینجا چندین مکان بهتر برای نصب دوربین های امنیتی وجود دارد .

 

 

درب ورودی و خروجی

درب ورود و خروج مهمترین مکان برای نصب دوربین مدار بسته است. اینجا جایی است که شما بهترین امتیاز را برای مشاهده و ضبط فیلم های قابل استفاده از سیستم نظارت تصویری برای  اهداف و شناسایی مورد استفاده قرار گیرند و ثبت شوند. این باعث افزایش شانس پلیس می شود تا بتواند مظنونین را مطابق تصاویر گرفته شده دستگیر کند .

اطمینان حاصل کنید که از در نظر گرفتن نصب دوربین های امنیتی در فضای باز برای ورودی ها و خروجی ها نیز اقدام شود ! داشتن حتی یک دوربین مدار بسته در فضای باز برای نظارت بر خانه شما معمولا مانع تلاش جنایتکاران برای نفوذ به خانه می شود . همچنین می تواند کمک کند به جلوگیری از آسیب رساندن و خرابی های احتمالی به هر یک از اموال شما شود .

 

راهرو ورودی

هنگام نصب دوربین های امنیتی در یک راهرو ار شرایط روشنایی اطراف و محل قرار گیری آنها را در نظر بگیرید. شرایط نور ضعیف می تواند منجر به تغییر کیفیت فیلم شود ، نور کم موضوع مورد بررسی را تیره و یا غیر قابل تشخیص در فیلم می کند. داشتن نور کافی تصویر واضح و شفاف ،به جای داشتن یک تصویر کمی بیشتر از یک طرح تاریک وجود خواهد داشت. یکی دیگر از عوامل نوع لنز دوربین مدار بسته شماست. بعضی از لنزها برای نمایش تصاویر عریض ، بعضی برای نمایش های باریک و بعضی برای مشاهده عمومی ساخته شده اند.

 

اموال ارزشمند

همچنین عاقلانه است در مورد نصب دوربین مدار بسته مخفی در مناطق یا مکان های اطراف خانه خود که اموال ارزشمند خود را نگه می دارید در نظر گرفته شود. دوربین های امنیتی مخفی برای نظارت بر این مناطق خاص بدون جلب توجه ایده آل هستند. به این ترتیب دوربین ها مکان های ارزشمند شما را از دست نمی دهند. از تنظیم دقیق آنها اطمینان حاصل کید تا بتواننددر صورتی که یک تلاش انجام شود به راحتی ویژگی های صورت را شناسایی کنند .

امکانات دوربین مدار بسته

دوربین های نظارتی در حال حاضر با پیشرفت های بسیاری در فن آوری مجهز شده اند. ویژگی هایی که همه چیز را پوشش میدهد از قبیل تشخیص حرکت و تشخیص نفوذ ،گم شدن و یا جابجایی اجسام ، تصویربرداری حرارتی و غیره . با این حال، همه دوربین ها با این ویژگی ها نمی آیند ، بنابراین مطمئن شوید که گزینه های خود را به طور کامل بررسی کنید .

شما همچنین می خواهید خود را با انواع مختلف دوربین های امنیتی آشنا کنید . به این ترتیب شما بهتر ویژگی ها و اهدف هر کدام را درک خواهید کرد. در  سیستم های نظارتی امنیتی دوربین مدار بسته های بی سیم و سیمی نیز در نظر گرفته شده اند. هر دو نوع دارای مزایا و معایب هستند، گرچه سیستم های نظارت بی سیم اکنون محبوب ترین انتخاب هستند .

 

دستگاه ضبط ویدئو

مهم این است که چگونه می خواهید تصاویر سیستم نظارتی خود را مدیریت کنید. اگر تصمیم به نصب دوربین مدار بسته سیمی دارید و باید به ضبط های ویدئویی دیجیتال یا DVR ها نگاه کنید. DVR نیاز به اتصال مستقیم به هر یک از دوربین ها را دارد. به همین دلیل، بسیار مهم است که بدانید همه چیز را  کجا قرار می دهید. هرچه مسیر حرکت کابلها بیشتر باشد ، کیفیت ضبط  ضعیفتر خواهد شد .

با این حال، اگر انتخاب شما نصب دوربین های امنیتی IP شبکه بی سیم می باشد ، شما باید به ضبط ویدیو شبکه ، و یا NVR ها نگاه کنید. NVR به صورت بی سیم به دوربین های شبکه IP متصل می شود. اگرچه دوربین های دیجیتال تصاویر خود را پردازش می کنند، NVR فضای بیشتری از دیسک سخت (هارد) را باید اضافه کرد تا بتوانید فیلم های بیشتری را ذخیره کنید .

هر کدام را که شما انتخاب می کنید، فاکتور نهایی را که باید تعیین کنید این است که چه مقدار فضای هارد دیسک شما نیار خواهید داشت . نیازهای فضای ذخیره سازی هر فرد متفاوت است و بستگی به تنظیم آنها دارد. به عنوان مثال، برخی از سیستم های نظارت تصویری برای ثبت تصاویر بصورت 24 ساعته و 7 روز هفته تنظیم شده اند. برحی تنها نیاز به ضبط کردن هنگام تشخیص حرکت هستند. بدیهی است، این دو سیستم نیازهای ذخیره سازی بسیار متفاوتی دارند. سایر عوامل موثر شامل اندازه رزولوشن و کیفیت تصویری است که شما ترجیح می دهید .

اگر شما بدنبال کمک برای انتخاب بهترین دوربین های امنیتی برای نصب در خانه خود هستید، با یک عضو تیم فروش ما تماس بگیرید. پارس تکنیک دارای گزینه های متنوعی از دوربین های امنیتی مختلف و دستگاه های مانیتورینگ نظارت تصویری آنلاین است. ما افتخار می کنیم که به مشتریان مختلف کمک کنیم تا محصولات مناسب را برای دستیابی به برنامه های خود پیدا کنیم .

بنابراین، اگر اولین خرید شماست و یا خرید دوره ای شما برای کالایی خاص است ، تیم ما میتواند کمک کند . هر کدام از محصولات ما رقابتی و دارای ضمانت عالی هستند،که با پشتیبانی فنی رایگان عرضه می شوند و می توانند از طریق برنامه از راه دور مشاهده شوند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *