3 سوال درمورد دوربین های مدار بسته یا سیستم نظارتی هتل ها

3 سوال درمورد دوربین های مدار بسته یا سیستم نظارتی هتل ها

 

دوربین های نظارتی و سیستم های امنیتی هتل یک سنجش ضروری اندازه گیری امنیت برای هر مکان اقامتی ، هتل ها ، موتل ها ، کاروانسرا ها ، انبار ها و استراحتگاه ها که با پرداخت ارائه میشود میباشد که برنامه های سیستم های نظارتی و دوربین مدار بسته ها نقش مهمی را ایفا می کنند .

از نظر مهمان ماندن در اقامتگاه های پرداختی ، دوربین های نظارت بر هتل امنیت شخص را ارائه می دهند. گزارش های متعدد معتبر  ادعا میکندکه میزان جرم و جنایت در هتل ها افزایش یافته و متاسفانه در سال های اخیر افزایش یافته است . مهمانان در هتل ها هر روز گزارشاتی مبنی بر از دست دادن وسایل شخصی خود را می دهند. در عین حال، نگرانی ها در مورد دوربین های امنیتی مخفی در هتل ها نیز بیشتر شده است.

از منظر یک مالک یا مدیر هتل، سیستم های نظارت تصویری در هتل ها برای امنیت و تدارکات هتل بسیار مهم هستند. نظارت بر کارکنان به بهبود تجربه مهمانان در حین افزایش بهره وری کمک می کند. در میان دیگر موارد، مسئولیت هتل نیز این است که به کارکنان و مهمانان خود حس ایمنی را بدهد.

بیایید به سه حوزه کلیدی مرتبط با دوربین های نظارت تصویری هتل و سیستم های دوربین مدار بسته امنیتی بپردازیم.

 

سوالات رایج در مورد دوربین های مدار بسته / سیستم های نظارتی

در پایین شما پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد دوربین های امنیتی در هتل ها را پیدا خواهید کرد.

1. آیا می توانم دوربین های امنیتی را در اتاق های هتل یا Airbnb نصب کنم؟

آیا اتاق های هتل یا Airbnb در اتاق خود دوربین های نظارتی دارند؟ آیا اتاق های هتل دارای دوربین مدار بسته مخفی هستند؟ آیا متل ها در داخل اتاق هایشان دوربین های امنیتی دارند؟

هتل دارای دوربین مدار بسته مخفی در ایالات متحده آمریکا (یا بیشتر جهان) قانونی نیستند. طبق قانون، دستگاه های نظارت در هر جایی که فرد می تواند یک مقدار منطقی از حریم خصوصی را انتظار داشته باشد غیر قانونی است. این شامل دوربین های امنیتی در اتاق های هتل، اتاق خواب / حمام Airbnb، اتاق های لباس ، اتاق های متل و غیره است. تنها استثنا ممکن برای این قوانین موقعیت های انتخابی است که مالک باید به مهمان محل نصب دوربین مدار بسته را افشا کند که آنها تحت نظارت تصویری قرار دارند.

2. دوربین های نظارت تصویری در کجا قانونی هستند؟

آیا دوربین های امنیتی در سالن های هتل وجود دارد؟ محل مجاز نصب دوربین های امنیتی در هتل ها کجاست ؟ آیا هتل ها در آسانسور ها دارای دوربین های امنیتی هستند؟

یک هتل مجاز است دوربین های امنیتی را در مکان هایی مانند راهرو ها، آسانسور ها، و ورودی ها یا خروجی ها قرار دهد. اکثر مکانهای  پرداخت و همه مناطقی که مسافران حرکت می کنند و یا کارکنان در حال کار هستند با نوعی از دستگاه های نظارت تصویری تحت نظر هستند. سیستم های مدیریت امنیت هتل ها به صاحبان و مدیران آنها را نشان می دهد که مدرکی از جرم ها باشد و بخوبی قابلیت نظارت بر کارکنان در شیفت شان را داشته باشد نشان از جنایات و همچنین توانایی نظارت بر کارکنان در طول تغییر آنها است. تصاویر دوربین سیستم نظارت تصویری هتل اعتبار حقوقی برای اثبات قانونی جرم ها میباشد که می توان از انها به دست آورد و بعدها بعنوان شواهد استفاده شود.

 

3. چگونه دوربین مدار بسته مخفی در اتاق های هتل را بررسی کنید؟

چگونه دوربین های جاسوسی را در Airbnbs یا هتل ها پیدا کنید؟ آیا می توانید دوربین های امنیتی مخفی بدون آشکارساز را بیابید؟

از آنجا که گزارشات مهمانان Airbnb و  هتل ها از دوربین های امنیتی مخفی در حمام و اتاق خواب در سال های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است ، باید بدانید که چگونه آنها را از هر زمان دیگری پیدا کنید . خوشبختانه، چند روش نسبتا ساده ای وجود دارد که باعث می شود دوربین های مخفی در هتل ها راحت تر پیدا شوند.

نگاهی به تمام پریز های برق کنید. دوربین های مخفی جاسوسی در هتل ها مانند اکثر دوربین های مدار بسته، نیاز به برق دارند (هرچند دوربین های امنیتی دارای باتری هستند). هر مهمان باید درون اتاق (ها) و حمام (ها) برود و تمام نقاط برق را بررسی کند. هر دستگاهی که وصل است را شناسایی کنید. اگر نمیتوانید بفهمید دستگاه متصل شده به برق چیست ، آن را قطع کنید و از پریز جدا کنید.

بدنبال نور ال ای دی بگردید . یکی دیگر از راه های سریع برای بررسی دوربین مدار بسته مخفی جاسوسی در اتاق های هتل این است که به دنبال چراغ های LED باشید . خاموش کردن چراغ ها و تاریک کردن تا حد امکان اتاق . اگر شما می توانید هر چراغ های LED که تعلق ندارند را ببینید، شانس خوبی است که یک دوربین مدار بسته جاسوسی مخفی باشد.

 

گرفتن دستگاه تشخیص وجود دوربین مدار بسته مخفی جاسوسی ، بهترین راه برای دیدن اتاق هتل یا Airbnb برای دوربین های امنیتی مخفی است با سرمایه گذاری در یک آشکارساز سیگنال. این دستگاه های قادر به پیدا کردن دوربین می توانند دوربین ها را پیدا کنند بدلیل چیزی که ارسال میکنند سیگنال بالانس نامیده می شود . آشکارسازهای سیگنال نیز برای یافتن دوربین های بی سیم IP کار می کنند که یک سیگنال متفاوت را تولید می کنند که می توانند شناسایی شوند.

 

چگونه سیستم دوربین های امنیتی باعث بهبود امنیت هتل میشوند .

مزایای دوربین های امنیتی در هتل ها زیاد است. دوربین های نظارت، امنیت هتل ها را برای مهمانان و کارکنان افزایش می دهد. داشتن سیستم های نظارتی در محل نیز اجازه می دهد تا مدیران و صاحبان مشاهده گر آنچه در سراسر هتل است باشند . و اگر هتل از دوربین های امنیتی IP یا تحت شبکه استفاده کند، فید های نظارت حتی می توانند از راه دور از یک دستگاه تلفن یا دستگاه شبکه مشاهده شوند.

مهم است که توجه داشته باشیم که امنیت هتل تنها به اندازه برنامه امنیتی که در آن قرار دارد، موثر است. به عنوان مثال، تنها داشتن یک دوربین امنیتی که در ورودی و یا بیش از میز صندوق کار نصب شده است، در جلوگیری از جرم و جنایت در جای دیگر کمک نمی کند. بارها و بارها ثابت شده است که هتل ها با سیستم های نظارت تصویری قوی بسیار کمتر قربانی جرم و جنایت نسبت به تل هایی که با تنها یک یا دو دوربین امنیتی هستند می شوند.

عوامل دیگری که در بازی دخیل هستند، نحوه ذخیره و نظارت بر تصاویر ضبط شده است. به عنوان مثال، برخی از هتل ها در حال حاضر به استخدام شرکت های امنیتی حرفه ای که خدمات نظارت تصویری از راه دور را می دهند هستند . مانیتورینگ نظارت از راه دور برای هتل ها و استقرار در محل اقامت را فراهم می کند که توانایی حضور دائم هوشیاری را در برابر مهمانان و کارکنان دارد.

شاید مهمترین چیز برای یادآوری این است که با خرید و نصب یک دوربین امنیتی هیچ مالکیتی محافظت نشده است. دوربین های نظارت هتل و سیستم های امنیتی CCTV برای هتل ها باید با دقت انتخاب شوند و به طور حرفه ای نصب شوند تا منافع آنها بیشتر شود.

البته، اگر شما کمکی برای پیدا کردن بهترین سیستم دوربین امنیتی برای هتل خود هستید ، همیشه می توانید با یک عضو تیم فروش ما تماس بگیرید. پارس تکنیک یک شرکت نظارت و امنیت تصویری است که سیستم های امنیتی سفارشی را که مورد نیاز مشتری است را برآورده و ایجاد می کند و ما خوشحال خواهیم شد که به شما در پیدا کردن بهترین راهکار های نظارتی برای هتل شما کمک کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *