4 دلیل برای چرا رستوران ها به دوربین های امنیتی نیاز دارند

4 دلیل برای چرا رستوران ها به دوربین های امنیتی نیاز دارند

دوربین های امنیتی یک سرمایه گذاری لازم است برای رستوران ها است که همه صاحبان آن  باید نصب کنند . مشتریان همچنین کم و بیش انتظار دارند که دوربین های امنیتی رستوران را واقع در هر سازمانی در محل ناهارخوری استفاده شوند. مهم نیست که آیا این یک کافی شاپ محلی و یا کبابی است ،و داشتن سیستم نظارت تصویری در یک نوع رستوران چندین مزیت مفید برای صاحبان و مشتریان دارد.

قانونی بودن دوربین های امنیتی برای رستوران ها نگرانی مشترک بود با اینکه همیشه اینطور نیست . و این توسط بسیاری از صاحبان رستوران ها و غذا خوری ها به اشتراک گذاشته شده است. خوشبختانه این دیگر جزء پرونده ها نیست . تنها مکان هایی که در رستوران وجود دوربین های مدار بسته غیر قانونی است که مشتری توقع معقول از حریم خصوصی را داشته باشد مانند سرویس بهداشتی یا اتاق تعویض لباس . در بعضی مناطق، داشتن دوربین مدار بسته کوچک پنهان و دوربین مداربسته با میکروفون برای ضبط صدا نیز غیرقانونی است.

اما دوربین های نظارتی در رستوران صرفا بیشتر برای دلایل امنیتی ضروری است.برای این فرضیه دلایل خوبی نیز وجود دارد . مزایای زیادی وجود دارد که دوربین های مدار بسته علاوه بر مزایا امنیتی برای مدیران و صاحبان رستوران ها در کنارشان دارند . بیایید نگاهی به 4 دلیل برای اینکه رستورانها نیاز به نصب دوبین مدار بسته دارند بیاندازیم :

 

دلایل برتر که چرا رستوران ها نیاز به سیستم نظارتی دارند .

در مورد مکان محبوب خود فکر کنید که بیرون بروید و درکنار اجتماع غذا و نوشیدنی عالی را میل کنید . اکثر این مکانها احتمالا قدیمی و موسسات محبوب هستند که مردم محلی با آن آشنا هستند و احتمالا از آن لذت می برند . این ممکن است برای غذا، جو، یا قیمت (یا هر سه) باشد. و اگر این رستوران یا غذا خوری ها برای بیش از 5 سال وجود داشته باشد، قطعا کاری درست انجام می دهد.در حال حاضر در مورد مکان هایی که از آن زمان بسته شده اند فکر کنید . شما احتمالا می توانید لیستی از رستوران های بزرگ را که به هر دلیلی ناموفق شده اند، بیابید. آیا می دانید که حدود 60 درصد از تمام   رستوران ها در سال اول خود در سرمایه گزاری شکست خورده اند؟ بدتر از آن، 80 درصد از رستوران ها قبل از 5 ساله شدن درهای خود را بستند . با توجه به درصد قابل ملاحظه ای بالا، پیش بینی می شود که اداره یک رستوران موفق دشوار باشد. پس چه کاری باید انجام شود تا بخشی از آن آمار نباشد؟

 

1. دوربین مدار بسته بهره وری کارکنان رستوران رابهبود میبخشد

یکی از بزرگترین هزینه های عملیاتی در صنعت مهمان نوازی، کارکنان هستند . اگر چه بسیاری از رستوران ها به کارمندان خود به طور کلی دستمزد کمی میدهند ، آشپز ها، پیشخدمت ها، ظرفشو ها، میزبان ها ، پیشخدمت ها و دیگر کارکنان به طور مداوم افزوده می شوند. دوربین های امنیتی رستوران به مدیران و صاحبان توانایی نظارت بر کارکنان می دهند . نظارت بر کارکنان کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که کارکنان در حالی که ساعت ها کار می کنند، مفید هم هستند. همچنین به مدیران کمک می کند تا درک کنند که چگونه می توانند کارکنان را کاهش یا افزایش دهند در حالی که کارکنان وقتی خود را تحت نظر میبینند با تحرک تر میشوند .

 

2.دوربین مدار بسته باعث کاهش سرقت میشوند

یکی دیگر از مشکلات عمده در داشتن یک کافی شاپ یا رستوران سرقت است. کارکنان ممکن است فکر کنند که آنها می توانند در  تاثیر در فهرست موجودی و بدون هیچ نتیجه ای هزینه ها نوشیدنی یا میان وعده مصرف کنند . با این حال،که برای تمام مواد غذایی و نوشیدنی ها هزینه می شوند و نیاز به حساب دارند. دوربین های امنیتی برای رستوران ها ، کارکنان را از سرقت مواد غذایی دور می کنند و صاحبان توانایی شناسایی کارکنان را دارند. داشتن دوربین های امنیتی بر بالای صندوق پرداخت نقدی باعث کار صادقانه کارمندان در انجام معاملات و ارائه فیلم های قابل استفاده برای صاحبان هنگامی که یک کارمند در حال سرقت پول است میباشد . علاوه بر این، مشتریان را نیز از تلاش برای ترک بدون پرداخت قبض خود دلسرد می کند. در صورتی که آنها دور بشوند ، صاحب کسب و کار می تواند با مقامات تماس بگیرد و فیلم های CCTV را برای شناسایی و دستگیری فرد مورد استفاده قرار دهد.

 

3. سیستم های نظارتی بر رستوران موجب افزایش امنیت عمومی می شود .

تهدید برای سرقت و خرابکاری در هر تاسیساتی که پول نگهداری می شود وجود دارد. سیستم های دوربین مدار بسته امنیت را افزایش می دهد و احتمال ایجاد مزاحمت توسط جنایتکاران را کاهش می دهد. همچنین باعث می شود مشتریان و کارکنان در هنگام لذت بردن از وقت خود، احساس امنیت کنند. سیستم های نظارت تصویری در رستوران ها به مشتری ها و کارکنان احساس امنیت میدهد در زمانیکه علاقه مند به تثبیت امنیت کسب و کارشان هستند . همچنین، اگر اتفاق بیفتد، فیلم های CCTV رستوران به صاحبان توانایی برای پیدا کردن آنچه رخ داده است و کمک می کند پلیس افرادی را شناسایی اگر صدمات شدید رخ داده است.

 

4. دوربین های امنیتی در رستوران ها به استفاده از مزایا بیمه کمک میکند .

در واقع بسیاری از شرکت های بیمه وجود دارند که پیشنهاد می کنند که رستوران ها و کافی شاپ ها برای مزایای مالی مختلف دارای یک سیستم نظارت تصویری و نصب دوربین مدار بسته در تاسیسات خود باشند. فیلمبرداری رستوران میتواند بسیار مهم باشد اگر خرابکاری رخ دهد یا آتش سوزی موجب آسیب جدی به ساختمان یا داراییهای آن شود. همچنین دوربین مدار بسته شواهدی را برای مواردی مانند آزار و اذیت و پرونده های قضایی ارائه می کنند. علاوه بر آن، اگر شما یک سیستم دوربین نظارت IP در رستوران دارید، می توانید از هر نقطه از طریق تلفن همراه یا رایانه، از امنیت در زمان واقعی استفاده کنید . دسترسی از راه دور اجازه می دهد تا شما چیز هایی را چک کنید حتی زمانیکه در آنجا حضور ندارید ، کاهش آلارم های کاذب و باعث فراهم آوردن آرامش خیال عمومی می شود .

کجا دوربین مدار بسته برای رستوران خود پیدا کنید

اگر شما در بازار بدنبال دوربین های امنیتی رستوران خود  هستید آنها قادر به ارائه این مزایا هستند و مطمئن شوید تحقیقات خود را انجام دهید. انواع مختلفی از دوربین های نظارتی وجود دارد و خرید دوربین های امنیتی ارزان برای صرفه جویی در هزینه ها می تواند شما را بدون حفاظت هنگامی که شما به آنها بیشترین نیاز را داریدتنها بگزارد . اطمینان حاصل کنید که شما می دانید که چگونه بهترین سیستم دوربین امنیتی را انتخاب کنید تا از سرمایه گذاری خود بیشترین بهره را ببرید.

اگر برای کمک به انتخاب بهترین دوربین های امنیتی برای رستوران خود نیاز به کمک دارید، با ما تماس بگیرید. پارس تکنیک یک فروشگاه تجهیزات امنیتی دوربین مدار بسته آنلاین با هزاران دستگاه نظارت تصویری شامل انواع دی وی آر و دوربین مدار بسته در دسترس است. ما با افتخار به مشتریان خود کمک می کنیم و با ایجاد یک سیستم دوربین های امنیتی سفارشی کاملا به نیازهای فردی شما کمک می کند تا قادر به دستیابی به اهداف نظارتی خود باشید

.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *