دوربین مدار بسته برای سیستم امنیتی خانه

دوربین مدار بسته برای سیستم امنیتی خانه

 

مزایای زیادی وجود دارد که از دوربین مداربسته های نظارتی برای اهداف امنیتی خانه استفاده شود. به خصوص در فصل تعطیلاتی که در آینده وجود دارد و تهدید به سرقت از حیاط جلو و یا دروازه های پشتی ترسی بسیار رایج است که همه خریداران هدیه را تهدید می کند. خرید آنلاین یک روش و فزاینده محبوب برای خرید هدایا برای دوستان و عزیزان در طول فصل تعطیلات است و همیشه آسان نیست که زمانی که این بسته ها را در خانه می آورند حضور داشته باشید . اگر چه رانندگان تحویل دهنده  تلاش مستمر برای قرار دادن بسته های خریداری شده در مکان های غیر قابل توجه هستند، اما واقعیت این است که در هر صورت، راه های زیادی برای مخفی کردن جعبه ها در منازل خانه وجود دارد. اگر شما در جستجوی نصب سیستم های دوربین مدار بسته برای اهداف امنیتی خانه هستید، با کارشناسان سیستم های نظارتی ما در پارس تکنیک به شما در پیدا کردن دقیقا همان چیزی که می خواهید کمک می کند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم دوربین های نظارتی که از اهداف امنیتی و بحث در این مقاله بودند ، توصیه ی کنیم از تمام تجهیزات ما و مقاله های آموزشی ما (حداقل با مطالعه تیتر های آن ) بهترین و تخصصی ترین انتخاب خود را انجام نمایید  لینک برای مشاهده قسمت تجهیزات سیستم های نظارتی . لینک برای مشاهده مقالات آموزشی دوربین مداربسته

 

استفاده از دوربین برای اهداف سیستم امنیت خانه

حفاظت از سرقت قطعا یکی از رایج ترین دلایل، تصمیم مردم برای نصب دوربین مداربسته خانگی می باشد. اگرچه متاسفانه سیستم امنیت خانه خود نمیتواند به طور کامل از وقوع سرقت بسته جلوگیری کند اما از نظر آماری ثابت شده است که این امر در وهله اول منجر به کاهش جرم مشود . و اینکه که آیا این جرم منجر به آسیب رساندن به محل سکونت و یا نابودی کامل اموال شده با ناراحتی جامعه همراه است .محافظت سیستم امنیتی خانه جلوگیری از فعالیت مجرم نشان داده شده است . یک سیستم نظارتی قابل مشاهده می تواند خیلی بیشتر از علامت امنیتی موجود در حیاط اثر خود را نشان دهد و در واقع می تواند صاحب خانه را به شناسایی هر مجرمان جنایی کمک کند. ضبط از یک سیستم امنیتی خانگی نیز می تواند برای اهداف بیمه ای به عنوان راهی برای نشان دادن صدمات یا جرم و جنایت صورت گیرد.

وارد شدن بدون اجازه به یک خانه و سرقت ها یکی دیگر از مهم ترین موضوعاتی است که همه صاحب خانه ها در مورد آن فکر می کنند. نگرانی ها ناشی از آن نیست که کشور طی سال های اخیر شاهد افزایش ورود غیر مجاز و سرقت های خانگی بوده است. این حتی بعد از فصل تعطیلات درست تر است و هرگز یک رویدادی نیست که صاحب خانه خواستار تحمل آن باشد .

 

در اینجا به مطالعه برخی از حقایق اخیر مربوط به تازه ترین آمار جرم و جنایات ملکی، سرقت و امنیت خانه وجود دارد میپردازیم :

ویژگی جرائم:

 • جرم و جنایت در هر 3.9 ثانیه در ایالات متحده اتفاق می افتد.
 • تقریبا 25 جرم مربوط به مالکیت گزارش شده در هر هزار نفر مجرم وجود دارد.
 • مبلغ مجموع جرائم مالکیت به حدود 8 میلیون رسید.
 • مبلغ کل مالی اموال به سرقت رفته بیش از 12.4 میلیارد دلار است.
 • سرقت ها هر 1.6 ثانیه در ایالات متحده رخ می دهد.

سرقت های خانگی :

 • بیش از 4300 سرقت در ایالات متحده روزانه (1.6 میلیون سالانه) رخ داده است.
 • سرقت ها تقریبا هر 20 ثانیه در ایالات متحده رخ می دهند.
 • حدود 72 درصد از کل سرقت ها در املاک مسکونی رخ می دهد.
 • مقدار متوسط ​​پول از دست رفته از 2،120 دلار به 2،316 دلار افزایش یافته است.
 • 58 درصد سرقت ها معمولا شامل ورود با زور به خانه میشود
 • پلیس تنها 13 درصد از سرقت های گزارش شده را به علت عدم شواهد فیزیکی و یا  فیلم های دوربین مدار بسته حل می کند.

انواع دوربین مدار بسته برای سیستم های امنیتی خانگی

 • دوربین بالت یا گلوله ای (bullet) – یک طراحی مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی است که همچنین به عنوان یک دوربین سیلندری نیز شناخته شده است. این ها به راحتی نصب و تنظیم می شوند و از نوع ساده ترین برای نصب میباشد .
 • دوربین های امنیتی باکس یا  جعبه (box) که صنعتی نیز نامیده میشود – این طراحی اصلی دوربین نداربسته های امنیتی است و با انواع مختلف لنز های موجود برای بهینه سازی وضوح در تنظیمات در فضای باز موجود است .
 • دوربین دام (dome) داخل سالن یا گنبدی  – به طور خاص برای نصب و راه اندازی محیط های داخلی ساخته شده است، جایی که آب و هوا عامل مهمی نیست .
 • Pan Tilt Zoom Cameras یا دوربین های اسپید دام یا همان PTZ – این دوربین ها می توانند در اطراف حرکت کنند و در مکان های خاصی که نیاز به حفاظت از طریق دسترسی از راه دور دارند، زوم کنند.
 • دوربین های گنبدی ضد حباب – دوربین های مقاوم در برابر ضربه که در مناطقی مورد استفاده قرار می گیرند که ممکن است خرابکاری باشد.

سیستم ضبط ویدئو خانگی DVR

برای کامل کردن هر نوع سیستم دوربین مدار بسته خانگی تنوع بسیاری از ضبط کننده دیجیتال ویدئو وجود دارد که به اختصار به آنها دی وی آر گفته میشود .  این فیلم از مهمترین ویژگی یک سیستم امنیتی خانگی است که پس از وقوع رویداد و بزرگترین کمک برای مقامات برای بازداشت یک متهم است.

این ضبط کننده های ویدئویی برای حفظ فیلم های نظارتی شناسایی جنایتکاران و یا تجدید مالکیت اموال سرقت شده ضروری است .

این همچنین یک ابزار مناسب در دریافت خصارت های بیمه در صورت آسیب یا سرقت اموال است و می تواند عامل تعیین کننده برای فروشگاه های آنلاین است که مجددا بسته های سرقت شده را برای شما ارسال کنند.

 

ضبط کننده های دیجیتال ویدئو به دو صورت مختلف صورت می پذیرد: ضبط ویدئوی دیجیتال (DVR) یا ضبط ویدئو شبکه (NVR). هرکدام از این ها مزایای خود را دارند و میتوانند در سبک های سیستم های امنیتی کامل خود مورد استفاده قرارگیرند که هرکدام با اندازه حافظه و هارد درایو های متفاوت برای نگه داری تصاویر ضبط شده در مدت زمان بیشتری بکار آیند

پارس تکنیک یک عمده فروش و توزیع کننده آنلاین تجهیزات دوربین مداربسته و سیستم های نظارتی اماکن CCTV ، دوربین های امنیتی و لوازم جانبی مربوط به نظارت است. ما با دیگر شرکای امنیتی همکاری می کنیم تا به طور حرفه ای سیستم امنیتی خانه شما را تحقق بخشیم . شرکت پویا واپایش پارسی تحت نام تجاری پارس تکنیک در سیستم های نظارتی اماکن  یک شرکت ارائه دهنده تجهیزات امنیتی است که به شما امکان نظارت تصویری 24 ساعته و هفت روز هفته را می دهد. همچنین شرکت ما دارای چندین تیم نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی است که به شما کمک می کند بهترین مکان ها برای نصب و راه اندازی سیستم های نظارتی آنها را به درستی تعیین کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما و یا دیدن کاتالوگ گسترده دوربین مدار بسته و دی وی آر و لوازم های جانبی مربوط به نظارت تصویری ، ما از فروشگاه ما بازدید کنید شما همچنین می توانید  اگر سوالی دارید و یا نیاز به بررسی رایگان محل مورد نظر شما و یا راهنمایی ما دارید با ما تماس بگیرید .

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *