مبانی برای خرید دوربین مدار بسته خانگی

مبانی برای خرید دوربین مدار بسته خانگی

نصب دوربین مدار بسته برای مراقبت از اموال تصمیم بسیار مهمی است که می تواند از مهم ترین کمک آن به اطمینان خاطر پیدا کردن برای محافظت 24 ساعته از دارایی ها و اموال مردم در یک روز شود . یک سیستم دوربین مداربسته خانگی می تواند منجر آرامش خیال در برابر یک جهان نامعلوم از مجرمان و محافظت در برابر تهدیدات خارجی و اعلام هشدار در هنگام وقوع رخداد های اورژانسی به شما باشد.

این بدان معنی است که انتخاب درست سیستم نظارت تصویری مناسب برای خانه شما یک تصمیم مهم است که وقت و توجه شما را برای گرفتن بهترین تصمیم برای اموالتان را می گیرد. دوربین مدار بسته های امنیتی در طیف گسترده ای از طرح ها، اندازه ها، انواع و با ویژگی ها و قابلیت های محتلف وجود دارند که  که به کمک شرایط و محیط های مختلف می آیند.

از آنجا که تعداد زیادی از دوربین های امنیتی مسکونی در بازار وجود دارد، یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده برای پیدا کردن  دوربین مداربسته خانگی امنیتی مناسب آگای از الزامات امنیتی خانه شما است . چیری که این انتخاب را برای اکثر مصرف کنندگان مشکل می کند این است که مقدار اموال در نظر گرفته شونده بیشتر از دوربین مدار بسته ها است و این فاکتور باید در نظر گرفته شود .

مقاله زیر، همه چیزهایی را که شما باید درباره خرید و نصب سیستم دوربین مداربسته های امنیتی برای خانه خود و مقرراتی که باید توجه کنید ذکر شده تا اطمینان حاصل شود که بیشترین فواید از سیستمی که انتخاب کردید بدست آورید ، علاوه بر آن اگر شما نیاز به کمک بیشتر برای پیدا کردن و بهترین انتخاب برای نصب دوربین مدار بسته خانگی و پیاده سازی آن در سیستم نظارت تصویری خود هستید ، با تیم ما تماس بگیرید .

 

اهداف امنیتی خود را تعیین کنید

شناختن نیازهای نظارت بر خانه شما اولین و شاید مهمترین گام در خرید یک سیستم نظارت تصویری جدید است. این به شما کمک می کند تا ایده آل ترین محصولات نظارت امنیتی را  همزمان با صرفه جویی در وقت و هزینه با مقایسه کردن دوربین مداربسته های مختلف و اجزای مرتبط آن پیدا کنید .

شناخت نیازهای خانه شما همچنین می تواند به دستیابی به سطح امنیتی و حفاظتی که نیاز دارید به شما کمک کند نه تنها در خرید خود بلکه در امنیت و ایمنی خانه و خانواده خود اطمینان داشته باشید . برای اینکه به طور کامل تعیین کنید که کدام شرایط امنیتی برای خانه شما ممکن است نیار باشد ، مهم است که از سؤال های زیر سوال کنید

 

  • آیا خانه شما به دوربین های امنیتی محافظت از اموال در داخل و خارج نیاز دارد؟
  • چه میزان نظارت هنگام شب یا تاریکی در خانه شما نیاز است ؟
  • آیا به دوربین مدار بسته مجهز به میکروفون نیاز دارید؟
  • آیا خانه شما نیاز به ضبط ویدئو بیست و چهار ساعته / هفت روز هفته نیاز دارد؟
  • چند دوربین مداربسته در خانه نیاز است ؟
  • آیا خانه شما نیاز به یک شبکه جدید وای فای دارد؟

تعداد زیادی از طرح های دوربین مدار بسته وجود دارد که در همه اشکال و اندازه های مختلف و مرتبط با انواع دی وی آر DVR وجود دارد . تعیین نیازهای امنیتی خانه خود می تواند منجر به کمک کاهش تعداد زیادی از گزینه های موجود و پیدا کردن مناسب ترین گزینه ها به طوری که بهترین خرید و انتخاب شود باشد .

 

درک مبانی دوربین های نظارتی

دوربین های نظارت بر اموال توانایی خیلی بیشتری از ضبط ساده تصاویر و طرح های منحصر بفرد و عملکرد بهتری در شرایط و محیط های خاص دارند . همانند دوربین های نظارت امنیتی خانگی، دی وی آر ها (DVR) در طیف گسترده ای از طرح ها قرار می گیرند، تنها با نوع خاصی از دوربین مدار بسته کار می کنند و فقط می توانند ظرفیت مشخصی هارد (Hard Disk Drive) را در آن ها استفاده کرد

 

با شناسایی انواع دوربین مدار بسته و استفاده های مورد نظر آنها می توانید مدل درستی را انتخاب کنید که می تواند بهترین امنیت و حفاظت برای خانه و خانواده شما را فراهم کند. همچنین مهم است که ویژگی های مختلفی را که این دوربین ها ارائه می دهند، در نظر بگیریم که می تواند نیاز به اتخاذ دوربین های بیشتری را از شما دور کند.

یکی از اجزای مهم سیستم های نظارتی استفاده میشود نوع لنز دوربین مدار بسته مورد نظر است که جهت استفاده قرار می گیرد. بعضی از لنزها برای نظارت طولانی مدت در محیط تاریک طراحی شده اند، در حالی که دیگران به طور خاص برای نظارت بر یک اتاق کوچک طراحی شده اند.

اگر شما برای انتخاب لنز برای شرایط خود به کمک نیاز دارید، پس از اطمینان از استفاده از مقاله نحوه انتخاب لنز دوربین مدار بسته که برای ایجاد ادراک و زمینه مفید مورد نیاز برای ضبط و پیدا کردن دامنه مورد نیاز شما نوشته شده است که لنز دوربین مداربسته خانه شما بهتر انتخاب شود تا قادر به ضبط تصاویر ویدئویی شما بدون توجه به محیط و یا شرایط باشد .

یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب بهترین دوربین مدار بسته نظارتی خانگی گزینه فضای ذخیره سازی ویدئو شما است. این تعیین خواهد کرد که چگونگی محاسبه فضای هارد برای سیستم نظارتیا مورد نیاز برای ذخیره ویدئو ضبط شده توسط دوربین مدار بسته مورد نیاز است .

برخی از صاحب خانه ها انتخاب می کنند که دوربین های نظارت بر اموال آنها تنها زمانی ثبت می شوند که دوربین ها حرکت را تشخیص دهند و سپس فعال شوند. دیگر صاحبان خانه ممکن است مایل به نظارت 24 ساعته در خصوص اموال خود باشند که نیازمند الزامات خاص خود می باشد.

مهم این است که به خاطر داشته باشید گزینه ذخیره سازی ویدئو مورد نیاز که بسته به اینکه تصاویر چه تعداد دوربین ضبط می شود فضای هارد و ذخیره سازی ، شما را تعیین می کند. به عنوان مثال، فضای مورد نیاز برای ضبط بیست و چهار ساعته / و هفت روز هفته خیلی بیشتر از آن است که لازم است برای ضبط تنها زمانی که یک دوربین حرکت را تشخیص دهد باشد .

هنگامی که فضای ذخیره سازی بیشتری لازم باشد به این معنی است که دستگاه دی وی آر DVR بسیار گرانتر مورد نیاز است تا به درستی تمام ویدیوهای ضبط شده را ذخیره کند. به همین دلیل بسیار مهم است که تعیین کنیم که چه فضایی مورد نیاز شما خواهد بود و شما را از صرف هزینه بیشتر از مقدار ضروری دور نگه دارد.

اگر شما نیاز به کمک بیشتر برای تعیین مقدار فضای ذخیره سازی ویدئو خود دارید، مطمئن باشید که از این ابزار مفید مقاله محاسبه ظرفیت هارد برای برآورد فضای دیسک سخت مورد نیاز خود استفاده کنید.

 

نتیجه

علاوه بر نیازهای ذخیره سازی لنز و ویدئو، تعدادی از ویژگی های مختلف وجود دارد که در هنگام خرید دوربین های نظارت بر اموال برای شما مهم است. اگر چه بعضی از این ویژگی ها ممکن است به نظر پیچیده و حتی آینده نگری باشند، اما هر کدام امکانات مهمی را فراهم می کنند که می تواند به امنیت خانه شما افزوده شود. با ما تماس بگیرید اگر می خواهید با متخصصی در مورد یافتن مناسب ترین محصولات برای دستیابی به اهداف امنیتی خود صحبت کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *