انتخاب دوربین مدار بسته برای خانه

انتخاب دوربین مداربسته برای خانه

تأمین امنیت با سیستم های نظارت تصویری خانه ها و محل کسب و کار ، دیگر کالایی لوکس نیست که قبلا مورد توجه قرار گرفته است.  در طول دهه گذشته نه تنها سیستم های دوربین مداربسته خانه در روش های نوآورانه پیشرفت کرده  بلکه در حال تبدیل به مقرون به صرفه تر شدن است.  محبوبیت آنها در واقع موجب الهام بیشتر صاحبان خانه برای در نظر گرفتن یک سیستم نظارت تصویری در محل بخشی ضروری و جزء خانه است.

 

 

مطالعات همچنان نشان می دهد که مزایای استفاده از دوربین مداربسته در خانه  بیش از محافظت  املاک مسکونی با دزدگیر است .  هر دو مجرمان مجرب و مجرمین آماتور به طور آشکارا از شناسایی شدن جلوگیری میکنند در کنار اینکه به دنبال خانه های آسیب پذیری هستند از آنجا که بوضوح آنها هدف های آسان تری هستند . خانه های آسیب پذیر از شناسایی اجتناب می کنند، زیرا مجرمان با جستجوی خانه های آسیب پذیر از آنجایی که سرقت آنها به مراتب آسان تر هستند   حتی شرکت های بیمه این مزایا را می شناسند و در حال حاضر تخفیف و یا سایر مشوق های مالی برای خانه هایی که نصب دوربین مدار بسته در خانه را ارائه می دهند. .

 

اگرچه پیاده سازی دستگاه های مهم مختلف یک سیستم نظارت تصویری خانگی را تحویل میدهد که بزرگتری مزیت را بین همه دارد . آرامش خاطر برای صاحب خانه ها با خانواده ها و دارایی ها بخاطر محافظت، بهترین مزیت سرمایه گذاری در امنیت با نصب دوربین مداربسته در خانه است. اما برای به دست آوردن بیشترین ارزش از سرمایه خود ، برخی از ملاحظات وجود دارد که باید ابتدا تعیین شود.

از انواع دوربین های امنیتی، تنظیمات سیم کشی در مقابل سیستم های بی سیم و نصب دوربین  با خودمان و یا نصب حرفه ای، عوامل بسیاری وجود دارد که سیستم های مختلف دوربین های امنیتی را از هم جدا می کنند.  مقاله زیر برای بررسی برخی از این ملاحظات بیشتر برای آموزش خوانندگان میباشد و در مورد آنچه آنها باید بدانند.  البته، اگر با کارشناسان

ما تماس بگیرید قطعا بدون نیاز به خواندن این مقاله در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات لازم برای طراحی سیستم نظارت تصویر خانگی را ارائه خواهند داد .

بسیاری از مردم ممکن است محصولات دوربین های مدار بسته را برای استفاده در منزل درنظر نگیرند. اگرچه بسادگی نادرست است

.  سی سی تی وی مخفف سیستم تلویزیون مدار بسته است.  این بدان معنی است که یک سیستم

غیر قابل دسترس برای عموم است که سیگنال ها را به گیرنده یا مانیتور خاص ارسال می کند.  به طور کلی  سیستم های مدرن هر دو عمل ضبط و ذخیره فیلم ها می توانند در زمان واقعی مشاهده و انجام شوند سی سی تی وی

با گذشت زمان  تکنولوژی های نظارت تصویری جدید طرح ها و سبک های جدیدی را در بر میگیرند و

آنها همچنین در حال رشد و  تنوع پذیری کاربرد ها و عملکردها هستند . تمام این عوامل مختلف را می تواند تجزیه و تحلیل کرد و در دسته های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

 

سطح، شیب ، زوم ، دوربین (PTZ)

 

نوع جدید دوربین امنیتی که معمولا در برنامه های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد نوع دوربین PTZ است . دوربین های پی تی زد به کاربران این امکان ها را می دهد : که شامل تغییر سطح و شیب در حین بزرگنمایی میباشد . وبطور اختصار PTZ نامیده  میشود .  ZOOM میتوانند حرکت آن را در جهت افزایش تمرکز روی تنظیمات مختلف تنظیم کنند.  PAN برای حرکت افقی است در حالی که کج یا TILT حرکت عمودی است .  یک دلیل برای در نظر گرفتن یک PTZ برای سیستم دوربین مداربسته خانگی این است که پوشش کلی را افزایش می دهد و می تواند تعداد کل دوربین های مورد نیاز برای اضافه شدن به سیستم را کاهش دهد.

 

تشخیص و ردیابی حرکت خودکار

یکی از ویژگی های رایج در دوربین های پی تی زد تشخیص حرکت خودکار ردیابی است (Auto-Tracking Motion Detection
) . دوربین های تشخیص حرکت و ردیابی خودکار قادر به تشخیص یک شی متحرک مانند یک ماشین یا فرد هستند و پس از آن به عنوان نزدیک به محدوده حرکت می کند.  این می تواند یک مزیت مفید برای گرفتن تصاویر با کیفیت بالا و با جزئیات بسیار مهم باشد که بعدا برای شناسایی اهداف استفاده می شود.  علاوه بر این، دوربین ها را می توان تنظیم کرد تا فیلم های ضبط شده را تنها زمانی که حرکت شناسایی شده است ضبط کند، فضای کل هارد دیسک مورد نیاز را کاهش دهد.

 

 

 

دوربین های دید در شب / مادون قرمز

توصیه می شود که تکنولوژی دید در شب را در تمام دوربین های بیرونی در خانه داشته باشید.  برخی از قابلیت های دید در شب به طور معمول در بسیاری از دوربین های فیلم برداری در حال حاضر، که می تواند توسط رتبه LUX تعیین شود.  امتیاز LUX اندازه گیری شدت نور است و مقدار راحتی که می تواند توسط چشم انسان درک شود.  به عنوان مثال، یک محوطه حومه مسکونی در اطراف 3.0 – 4.0 LUX رتبه بندی در حالی که تنظیمات روستایی در یک شب که در آن ماه قابل مشاهده نیست در حدود 0.002 LUX است.

پایین تر بودن میزان LUX یک دوربین ، بهتر از قابلیت های دید در شب است.  این را در ذهن داشته باشید که دوربین مداربسته خانگی را از نظر LUX بررسی کنید تا بهترین گزینه را پیدا کنید.  برای تنظیمات کاملا تاریک، یک دوربین مادون قرمز یا IR ممکن است بهترین گزینه باشد.  دوربین مدار بسته دید در شب دوربین است که نوری (آی آر یا اینفرا رد یا همان مادون قرمز)را تشخیص میدهد که به چشم انسان نامرئی است و می تواند اشیاء را از اثر حرارت خود پیدا کند.  این ها مخصوصا برای مناطق با شاخ و برگ های سنگین و یا مسیر های درختی مفید است که به راحتی مردم میتوانند مخفی شوند و با  با تنظیم دوربین در هنگام تاریکی مطلق شناسایی کرد .

 

دوربین مداربسته با سیم یا بی سیم

 

یکی دیگر از عوامل برجسته برای تعیین این است که آیا یک سیستم دوربین مدار بسته  سیمی یا بی سیم را برای  خانه انتخاب کنیم . هر کدام از این گزینه ها مزایا و معایب خاص خود را دارد و بر نوع محصولات خریداری تاثیر خواهد گذاشت. یک سیستم دوربین مداربسته  سیمی برای املاک و مستغلات مناسب است که بیش از 100 متر مناسب است . هر دوربین تنها نیاز به اتصال کابلی مستقل خود را دارد و بعد از نصب اولیه حرکت دادن آن دشوار خواهد بود.
سیستم های بی سیم، از سوی دیگر، قادر به انتقال سیگنال به یک دستگاه اختصاصی مرکزی در فاصله 100 متری در شرایط ایده آل هستند. آنها به آسانی حرکت می کنند و به راه حل هایی برای کابل کشی بسیار کم نیاز دارند زیرا از اتصالات تنهایی برای هر دوربین نیازی ندارند. آنها به یک شبکه WiFi متصل می شوند و توسط کامپیوتر کنترل می شوند. علاوه بر این، سیستم های دوربین های IP شبکه تنها برای کسانی در درسترس هستند که به شبکه دسترسی دارند و برای عملیات بزرگ با جزئیات کامل امنیتی مفید هستند.

 

 

دوربین مدار بسته را خودمان نصب کنیم یا حرفه ای ها

بسته به سطح فنی نصب، بهتر است که یک نصاب حرفه ای را در کنار نصب خودمان استخدام کنیم . اگرچه انواع دوربین های خاصی وجود دارد که نصب و راه اندازی آنها آسان است، وهچنین ممکن است بدون سالها تجربه اشتباهات قابل پیشگیری را نادیده بگیرید . چیزی ساده شبیه به محل قرار دادن دوربین امنیتی و انتخاب نوع لنز می تواند تصویر ساخته شده سیستم دوربین مداربسته خانه را بی اثر کند، زمانی که بیشترین نیاز را داشته باشد . نصاب های حرفه ای  دوربین مداربسته های امنیتی یک ارزیابی کلی را بر روی یک ملک انجام می دهند، یک طرح دقیق را توسعه می دهند، و سپس تکنسین ها برای نصب تمام تجهیزات لازم را تهیه میکنند . ارزیابی امنیتی رایگان به طور کلی موثرترین راه برای به حداکثر رساندن سرمایه گذاری است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *