دوربین مداربسته برای پروژه های ساختمانی

چرا پروژه های ساختمانی نیاز به نصب دوربین مداربسته دارند

نصب دوربین مداربسته برای پروژه های ساختمانی می توانند امنیت بی نظیری علیه جرم و جنایت، سرقت، خرابکاری و افزایش ایمنی برای کارکنان فراهم آورند. دوربین های نظارت تصویری در سایت ساختمانی نه تنها می توانند یک شرکت را نجات دهند بلکه موفقیت پروژه را نیز تضمین کنند. پذیرش این دوربین های امنیتی پیشرفته نیز به لطف نوآوری ها و تکنولوژی های جدید، شگفت انگیز است.

پروژه های ساخت و ساز اغلب دارای تجهیزات گران قیمت، وسایل نقلیه و اموال است که حتی ممکن است در یک شب برداشته شود. علاوه بر این، برای هر پروژه ساخت و ساز مهم است که کارگران وظایف خود را انجام دهند و در حین انجام این کار ایمن باشند. یک محل ساخت و ساز اغلب سرمایه گذاری هزاران و نه میلیون ها دلار است؛ محافظت از آن سرمایه گذاری برای نتیجه ی موفقیت آمیز بسیار مهم است.

 

دوربین مدار بسته مناسب پروژه های ساختمانی چیست؟

دوربین های امنیتی ساختمان در محل پروژه نصب و استفاده می شود برای نظارت بر سایت های ساختمانی فعال و ثبت فعالیت های روزانه این دوربین ها می توانند ویدیو های با وضوح بالا را به یک مرکز نظارت امنیتی در محل یا خارج از سایت انتقال دهند. این باعث می شود که این دوربین ها نوعی سرمایه گذاری است که در تضمین عملیات روزانه در سایت ادامه یابند.

دوربین مداربسته های AHD تکنولوژی بالا، بر خلاف همتایان قدیمی آن، به راحتی نصب، نگهداری و استفاده حرفه ای از آن برای مبتدیان به طور یکسان و آسان می باشند. حضور این دوربین های امنیتی ثابت کرده است که نه تنها از جنایتکاران و خرابکاران جلوگیری می کند، بلکه می تواند کارکنان را تحت نظارت کارکنان در طی وظایف کاری روزانه خود پاسخگو باشند.

 

پذیرفتن دوربین مداربسته در پروژه ساختمانی

 

در ده های گذشته ,نصب دوربین مدار بسته های آنالوگ دشوار بود زیرا آنها نیاز به اضافه کردن مدار داشتند. اضافه کردن دوربین های جدید به سیستم همچنین چالش برانگیز بود و هر دوربین جدید نیاز به سیم کشی دارد تا به سیستم موجود متصل کرد .دوربین های مدار بسته آنالوگ در سال های گذشته نیز در کیفیت تصاویر که قادر به تولید بودند، محدود شده بودند.

دوربین های امنیتی مدرن برای سایت های ساختمانی قادر به پاسخگویی به مسائل امنیتی مختلفی هستند که ممکن است در سایت وجود داشته باشد. به طور کلی باید یک ارزیابی امنیتی از پروژه برای اولین بار انجام شود تا مشخص شود که چه نوع از دوربین مداربسته و در چه مکانی باید استفاده شود سپس به آسانی نصب شوند .

استفاده از طیف گسترده ای از عملکرد و قابلیت های برش گوشه ها در هر دوربین امنیتی متفاوت است و می تواند بر محیط های خاصی نسبت به سایر مدل ها سود ببرد. برخی از مدل های دوربین نظارت Starlight مجهز به قابلیت دید در شب است که می تواند تصاویر واضح حتی در تاریک ترین محیط و یا در شب ایجاد کند. مدل های دیگر مجهز به فعال شدن زمانی که حرکت تشخیص داده شود تا بلافاصله با اطمینان از حضور پرسنل در محل اخطار های لازم داده شوند .

شناسایی آنچه یک سایت ساختمانی از نظر امنیت نیاز دارد، مهم است تا اطمینان حاصل شود که یک برنامه امنیتی قوی وجود دارد. انتخاب نوع و مدل دوربین امنیتی مناسب، تضمین می کند که سایت از جرم محافظت می شود و کارکنان سایت ایمن هستند و وظایف خود را انجام می دهند.

مزایای دوربین های امنیتی در پروژه های ساختمانی

همانطور که در بالا ذکر شد، دوربین مداربسته برای سایت های ساختمانی می توانند مزایای امنیتی بی نظیری را برای هر سایت کاری ارائه دهند. بعضی از مزایا ممکن است نسبت به دیگر مزیت ها  به نظر آید، اما سایر آنها کاملا منحصر به فرد هستند و فرصت های جدیدی را برای حفاظت از اموال و کارگران در سایت فراهم می کنند. سایت های ساختمانی می توانند از دوربین های مداربسته امنیتی به شیوه های زیر بهره مند شوند.

درنظر داشتن دزدها و انبار ها

شاید یکی از مهمترین مزایای استفاده از دوربین مداربسته های امنیتی می تواند امکان دیدن مکان های ساختمانی را فراهم کند، توانایی آنها برای پیشگیری از جرم قبل از آن است. این به این دلیل است که به طور مداوم نشان داده شده است که جنایتکاران آسیب پذیر ترین و ساده ترین مکان ها را هدف قرار می دهند. همان را می توان برای خرابکاران گفت.

حضور دوربین های امنیتی برای سایت های ساختمانی می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده قوی عمل کند و جنایتکاران را در مسیر خود متوقف کند. یک مطالعه اخیر در دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت نشان داده که یک گروه بزرگ سارق مورد سرقت خود را متوقف کردند تا محل مورد نظر را بدلیل وجود سیستم نظارتی هدف خود را مورد بررسی مجدد قرار دهند .

این مطالعه نشان داد که 83 درصد از گروه تحقیقاتی نشان دادند که آنها امتحان میکنند و سیستم امنیتی را شناسایی کنند. اگر دوربین های امنیتی حضور داشتند، شصت درصد آنها به هدف دیگری حرکت می کنند و فقط حضور دوربین های نظارت تصویری را بازدارنده متوقف ساختن جرم می دانند.

 

نظارت مستمر

دوربین های امنیتی مدرن کاربران را قادر می سازد تا انتخاب کنید که چگونه و چه زمانی دوربین ها ضبط را شروع می کنند. دوربین های امنیتی IP را می توان برای ثبت فعالیت های سایت در هر ساعت بیست و چهار ساعت در هنگام ارسال فیدبک ویدئو به یک دستگاه ذخیره سازی یا فضای ابری تنظیم کرد. آنها همچنین می توانند برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی با فعال شدن تنها زمانی که حرکتی را شناسایی کردند تنظیم شود.

این به کاربران اجازه می دهد تا دوربین های امنیتی خود را بسته به محیط سفارشی کنند و اجازه می دهد که حداکثر مقدار پوشش لازم باشد .

به دست آوردن شواهد مفید مسئولیت پذیری یا جرم

دوربین های امنیتی برای سایت های ساختمانی می توانند فیلم های قابل استفاده را در حین جرم یا تصادف ارائه دهند. پس از آن فیلم می تواند افرادی را که مسئولیت شناسایی کردن را به عهده دارند کمک کند و می تواند به اجرای اعمال قانون کمک کند و مجرمان را تحت تعقیب قرار دهد. این کمک می کند تا هر یک از اموال سرقت شده را بازیابی کنید در حالیکه مجرمان دیگر از تلاش برای انجام این کار جلوگیری می کنند.

پس از حادثه در محل، فیلم های با وضوح بالا از دوربین مداربسته امنیتی می تواند توسط یک شرکت بیمه برای بررسی شرایط در اطراف تصادف و سپس تعیین مسئولیت استفاده می شود. حفاظت از محل ساخت و ساز از دعاوی و تقلب های جعلی، یک جنبه مهم برای اطمینان از موفقیت پروژه ساخت و ساز است.

 

با پیشرفت پروژه دوربین های امنیتی را تنظیم کنید

یک سایت ساختمانی یک محیط دائما در حال تغییر و تکامل است. آسیب پذیری های امنیتی نیز به دلیل تغییرات ساختاری سایت تغییر می کند که قبلا امنیت منطقه را به چالش کشید. خوشبختانه، دوربین های مدرن امنیتی به راحتی می توانند نصب و سپس دوباره نصب شده در مکان های جدید به عنوان پیشرفت پروژه اطمینان پوشش کامل همیشه در دسترس است.

محل ساخت و ساز برای دوربین های امنیتی مهم نیست و سایت ها می توانند پوشش جامع و یک راه حل امنیتی قدرتمند علیه جرم را فراهم کنند.

محیط پروژه ساختمانی دوربین امنیتی مهم نیستند بلکه مهم ارائه جامعی برای راه حل های امنیتی پیشگیرانه علیه جرم و جنایت باشند

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *