5 فایده دوربین مدار بسته برای خرده فروش ها

5 فایده دوربین مدار بسته برای خرده فروش ها

فروشگاه های خرده فروشی یکی از محبوب ترین اهداف برای سرقت هستند. حتی یک سرقت کوچک روی خط پایین فروشگاه تاثیر می گذارد. یک سیستم امنیتی خرده فروشی باید برای مبارزه با از دست رفتن دارایی، در میان دیگر موارد قرار گیرد. خوشبختانه، مزایای دوربین های امنیتی برای فروشگاه های خرده فروشی به تنهایی از جلوگیری از سرقت بیشتر است.

جلوگیری برای از دست رفتن و افزایش امنیت و  بهبود بهره وری کارکنان، اهداف نصب دوربین های امنیتی در فروشگاه های خرده فروشی متنوع است.

پیشگیری از دست رفتن به افزایش ایمنی و در ادامه ما اهمیت داشتن یک سیستم امنیتی فروشگاه خرده فروشی را در بر می گیریم و به همین دلیل است که نظارت تصویری سرمایه گذاری عاقلانه برای هر موسسه در هر اندازه ای است.

 

مزایای مختلفی را دوربین های امنیتی در فروشگاه های خرده فروشی ارائه می دهند که انواع آن برنامه های کاربردی هستند. اگر چه آسان است فرض کنیم که فروشگاه خرده فروشی می تواند هدف اصلی یک سیستم امنیتی باشد، پیشرفت های تکنولوژیکی هم اکنون می تواند مزایای بسیار بیشتری را نیز به دست آورد. که پنج مورد به شرح زیر است

 

 

مزیت # 1 دوربین های امنیتی خرده فروشی از از دست دادن موجودی جلوگیری می کند

اولین و واضح ترین مزیت دوربین های امنیتی در فروشگاه های خرده فروشی، تاکتیک های پیشگیری از آسیب است. سرقت و از دست دادن موجودی، مشکلات بسیار رایج هستند که از طریق موسسات خرده فروشی شناخته شده است. با یک سیستم نظارت تصویری عملیاتی به درستی نصب شده است، احتمال کمتری وجود دارد که فروشگاه در معرض قربانی شدن سرقت های کوچک یا بزرگ از مشتریان یا کارمندان فروشگاه خود شود.

اگر چه بسیاری ممکن است اعتقادی به دزدی های کوچک نداشته باشند ، حقیقت این است که حتی تلفات کوچک می تواند به سرعت در حال افزایش باشند. داشتن سیستم های دوربین امنیتی در مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی، فروشگاه های لوازم استراحت ، پمپ بنزین ها ، فروشگاه های پوشاک و مغازه های مشابه، ثابت شده است که یک راه حل بسیار موثر برای کاهش سرقت مالی در کسب و کار است.

این عمدتا به دلیل این واقعیت ساده است که مشتریانی که از مکان های خرده فروشی بازدید می کنند کسانی هستند که می توانند دوربین های امنیتی را خیلی کمتر میتوانند سرقت میکنند . در بالا از بازدارندگی سرقت از فروشگاه افزایش قابلیت بازیافتن چیزی که به سرقت رفته میباشد . شما همچنین می توانید به فیلم های ضبط شده خود بازگردید و مقامات را برای شناسایی و بازیابی دارایی و یا پیگرد قانونی دنبال کنید.

 

مزیت # 2 دوربین های امنیتی خرده فروشی نظارت 24/7 ارائه میدهند .

مزیت مهم و دوم اینکه به صاحبان خرده فروشی امنیت خاطر میدهد . دوربین مداربسته تحت شبکه به کاربران خود این اجازه را میدهد تا از همه جای دنیا و همه ی اوقات محل مورد نظر خود را تحت نظر داشته باشند .

توانایی انجام این کار می تواند بسیار مفید باشد در صورتی که توسط سیستم زنگ خطر از یک رویداد مشکوک هشدار داده شود. به جای آن که عجله کنید و پلیس را بفرستید، می توانید سیستم نظارتی را در فروشگاه بردارید تا تعیین کنید که آیا واقعا تهدید جدی است یا خیر. با توجه به حجم زیاد آلارم های فروشگاه خرده فروشی نادرست، تأیید این تهدید می تواند بیشتر شما را نجات دهد از آنجا که گاهی اوقات پلیس می تواند برای اخطار هایی را هشدار های دروغین به کسب و کار شما ارسال کند.

 

مزیت # 3 دوربین مدار بسته خرده فروشان منجر به کاهش سرقت کارکنان

گرچه اکثر شرکت ها قبل از استخدامشان از کارمندانشان مصاحبه می کنند، هیچ تضمینی وجود ندارد که کارگر از فروشگاه سرقت نکند. در واقع، آمار اخیر نشان می دهد که سرقت کارکنان می تواند تا 36 درصد از کل تعداد تلفات موجودی را به خود اختصاص دهد. دستگاه های امنیتی خرده فروشی نه تنها به جلوگیری از سرقت و تلاش کارکنان  برای بردن محصولات با ارزش کمک می کنند، بلکه از آنها نیز به جلوگیری از اتهامات دروغین کمک می کند.

از آنجا که بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی تعداد زیادی از کارکنان  در شیفت های مختلف کار می کنند، اینکه بتوان دقیقا مشخص کند که چه کسی دزد است، دشوار است. دوربین های امنیتی خرده فروشی این نگرانی را از بین می برند و به شما مدارک ویدئویی را می دهند تا شمامدرک برای کارمند گناهکار را بدست آورید.

 

 

مزیت # 4 نظارت بر خرده فروشی برای نظارت بر کارکنان خدمات به مشتری را افزایش می دهد

یکی از مزایای مفید که دوربین های امنیتی در فروشگاه های خرده فروشی برای جلوگیری از تلفات ارائه می دهند، زمانی است که آنها برای نظارت بر کارمند مورد استفاده قرار می گیرند. اطمینان از این که مشتریان شما به عنوان تجربه ای  لذت بخش هستند که عامل اصلی موفقیت کلی هر موسسه خرده فروشی است.

با نظارت بر کارکنان خود، می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها در یک شیوه حرفه ای، مؤدبانه و دوستانه کار می کنند. اگر شما تا کنون یک گزارش منفی برخورد کرده اید که مربوط به یک عضو کارمند خاصی است، می توانید فیلم های نظارتی را برای تعیین مناسب ترین واکنش اقدام کنید.

 

مزیت # 5 دوربین های امنیتی به طور کلی کمک به بهبود تجربه خرید

علاوه بر مزایای ایمنی اضافه شده که فروشگاه های خرده فروشی با نصب دوربین مدار بسته راضی هستند، دیگر برنامه های نوآورانه به بهبود تجربه خرید کلی کمک می کنند. فروشگاه های مدرن در حال بررسی آرشیو تصاویر ضبط شده خود برای یادگیری الگوهای معمول خرید هستند. این اجازه می دهد تا مدیران بیشتر از مکان های نمایش خود برای بهبود فروش بیشتر و تبلیغات برجسته استفاده کنند .

این همچنین به بهبود کلی طرح فروشگاه کمک می کند تا چیزهایی را برای خریداران آسان تر پیدا کند. به طور مشابه، مدیران فروشگاه می توانند الگوهای کارکنان را در قسمت های مختلف روز بررسی کنند. این مزایا اجازه می دهد تا استقرار تعیین کند که چه موقع و در چه مکان ممکن است منجر به بهبود نیروی انسانی شود در حالی که درک تغییراتی که نیاز به کاهش نیروی انسانی برای صرفه جویی در هزینه های کار دارد بهبود یافته است.

بهترین سیستم امنیتی را برای خرده فروشی خود پیدا کنید

اصلا قابل انکار نیست که نصب دوربین مدار بسته، مزایای قانع کننده ای برای فروشگاه های مثل مغازه مواد خوراکی بوتیک لباس فروشی لوازم یدکی و کلیه فروشگاه های کوچک و یزرگ ارائه می دهند. با این حال، اگر بخواهید این مزایا را بدست آورید، بهتر است بهترین سیستم امنیتی را انتخاب کنید. شرکت پارس تکنیک دارای انواع مختلفی از سیستم های تجاری و فروشگاهی نظارتی است که برای تنظیمات خرده فروشی مناسب است. ما همچنین می توانیم یک سیستم امنیتی سفارشی برای شما بسازیم که با تمام دستگاه های نظارتی که برای استقرار شما نیاز دارید را کامل کند. با ما تماس بگیرید تا با یکی از اعضای تیم فروش ما صحبت کنید و بیشتر از سرمایه گذاری امنیتی خود با کمک ما بهره ببرید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *