دوربین مداربسته Wisenet T Thermal کمپانی هانوا

دوربین مداربسته Wisenet T Thermal کمپانی هانوا

شرکت Hanwha Techwin Europe

Hanwha Techwin Europe از قصد خود را برای تقویت محدوده دوربین مداربسته های جدید رادیومتری حرارتی Wisenet T Thermal در آینده نزدیک اعلام کرده است که با معرفی  سه مدل جدید  که هر کدام دارای ویژگی اندازه گیری دما هستند.

 

دوربین های رادیومتریک حرارتی جدید WISENET T

 

تمامی دوربین مدار بسته های Wisenet TNO-4030TR، TNO-4040TR و TNO-4041TR همه قادر خواهند بود دقیقا تشخیص دهند که آیا دمای هوا بالاتر یا پایینتر از پارامترهای تعیین شده میباشد یا نه، برای مثال بالا یا پایین تر از 40 درجه سانتی گراد . که این محصولات برای کمک به نظارت بر مناطقی که با آتش سوزی آسیب می رسانند کاربرد دارد ، مانند تاسیسات نفتی و شیمیایی، محل های ساخت و ساز و جنگل ها، و همچنین مراکز بازیافت و دفع زباله که قادر به احتراق خود به خود هستند، طراحی شده اند. دوربین ها نیز برای نظارت بر مزارع ، مرغداری و دامداری ایده آل هستند تا تغییرات دما را شناسایی کنند که می تواند باعث بیماری دام و طیور شود.

TNO-4030TR با یک لنز 13 میلی متری مجهز است و برای تشخیص وسایل نقلیه با حداکثر دامنه 1،173 متر است، در حالی که TNO-4041TR که برای نصب بر روی واحد PTZ و TNO-4040TR طراحی شده است، یک لنز 19 میلیمتری دارد و محدوده حداکثر 1714 متر را پشتیبانی میکند .

 

ویژگی های کلیدی دوربین مداربسته WISENET T

  • -20 ° C ~ 130 ° C اندازه گیری دما.
  • همانطور که در مورد سایر دوربین های Wisenet T Thermal نیز وجود دارد، سه مدل جدید قادر به ضبط تصاویر حرارتی با رزولوشن 640 در 480 هستند و برای تشخیص اشیاء و افراد در شرایط سخت محیطی از قبیل دود، برف، بارش باران و مه که دوربین های نظارت تصویری سنتی ممکن است قادر به انجام آن نباشد. آنها همچنین یک راه حل موثر برای پروژه هایی دارند که نگرانی در مورد آلودگی نور وجود دارد.
  • Wisenet TNO-4030TR، TNO-4040TR و TNO-4041TR با قابلیت تجزیه و تحلیل صوتی مجهز به صداهای حیاتی مانند موشکها، انفجارها، فریاد و شکستن شیشه است. ویژگی های اضافی شامل تشخیص تغییر دما، شوک، جهت جسم / مردم، تاخیر و تشخیص هویت جعلی و یا دستکاری است.
  • سنسورهای ساخته شده در ژیروسکوپ، تصویر با تثبیت دقیق را ارائه می دهند که هنگامی که یک دوربین با وزش باد و یا ارتعاش آشفته می شود، باعث میشود تصویر های پایدارتری ایجاد شود .
  • نصب دوربین مداربسته دارای گواهی های IP66 / IK10 برای حفاظت در مقابل آب، گرد و غبار و تأثیر مکانیکی ساخته شده و آنها را ایده آل برای انتخاب برنامه های کاربردی در فضای باز نیز می کند.
  • همچنین قابلیت انتخاب H.265، H.264 یا MJPEG فشرده سازی نیز وجود دارد و همچنین از WiseStream II، یک تکنولوژی فشرده سازی مکمل است که به صورت پویا کنترل کدگذاری، تعادل کیفیت و فشرده سازی با توجه به حرکت در تصویر وجود دارد. هنگامی که WiseStream II با فشرده سازی H.265 ترکیب می شود، بازده پهنای باند با 99٪ بیشتر در مقایسه با تکنولوژی H.264 بهبود می یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *