دوربین مداربسته بوش FLEXIDOME IP starlight 8000i

بالاترین سطح جزئیات برای یک عملیات ایمن 24/7

محصول جدید بوش FLEXIDOME IP starlight 8000i

طیف وسیعی از دوربین مداربسته دام هوشمند و ثابت که برای برجسته کردن مقدار جزئیات در اطلاعات ساخته شده است .

ساده تر، با کار دقیق تر

تعهد بوش برای مدرن کردن مرزهای فناوری، با راه اندازی دوربین مداربسته های دام ثابت 8000i FLEXIDOME IP

که برای ساده سازی فرایند امنیتی ویدیو طراحی شده است، مشخص می شود.

اما با استفاده از قابلیت راه اندازی از راه دور، یک دوربین هوشمند برای ساده سازی فرآیند امنیتی ویدیو طول می کشد.

با استفاده از یک دستگاه هوشمند، همراه با برنامه Project Assistant، عملکرد چرخش ، شیب، رول و زوم (PTRZ) می توانید

زمینه مورد نظر را بدون نیاز به لمس دوربین یا لنز تنظیم کنید.

این راه اندازی و تنظیم از راه دور می تواند در هر مرحله فراتر از تنظیم اولیه سازگار شود،

 

برابری با چالش های شرایط آزمایش

برای چنین دوربین های آینده نگری ، دوربین مداربسته مدل Flexible AMIR 8000i در برخورد با عناصر بطرز شگفت آوری مقاوم است . با مقاومت آب IP66، مقاومت انحصاری IK10، پوشش ضد خوردگی و دمای عملیاتی -50 تا 60 درجه سانتیگراد، آنها در شرایط چالش انگیز محیط داخلی و خارجی قرار دارند.

این استحکام برای کسب و کار سودمند است، همانطور که سطح جزئیات ضبط شده توسط دوربین ها سودمند است. ابعاد بالاتر و نرخ بالا تعداد فریم ، حساسیت بهتر نور و محدوده دینامیکی عالی WDR کمک می کنند تا افراد یا اشیا را برای شواهد غیر قابل انکار تشخیص دهند. ترکیبی از این ویژگی های پیشرفته همراه با تکنولوژی ستاره ای با کیفیت HD 1080p،  شش مگاپیکسل و یا رزولیشن های 4K Ultra HD، جزئیات بسیار دقیق را حتی در شرایط بسیار کم نور نیز ارائه می دهد.

 

 

تجزیه و تحلیل که از راه دور میکند

کارایی مخفی به عنوان استاندارد در تمام دوربین های FLEXIDOME IP starlight 8000i، ساخته شده است که پیشرو در صنعت هوشمند تجزیه و تحلیل ویدئو میباشد . هنگامی که رزولوشن بالا تصویری برجسته با کارایی های فوق الذکر ترکیب شده، دقت و راه حل امنیتی را با هوشمندانه تر شدن بین رویدادهای امنیتی واقعی و عوامل ناشناخته ناشی از محیط های چالش برانگیز مانند برف، باد، باران، تگرگ و بازتاب آب، بیشتر می کند. این مزایای اضافه شده کاربران را تنها زمانی که کاملا ضروری است هشدار می دهد.

این برنامه ایده آل برای برنامه های کاربردی با امنیت بالا است و تشخیص خودکار محیطی را در فواصل بزرگی نظیر محافظت از محیط فرودگاه ها، زیرساخت های حیاتی، ساختمان های دولتی، گشت مرزی، ردیابی کشتی و نظارت بر ترافیک (به عنوان مثال شناسایی اشتباه، شمارش ترافیک، ماشین ها) را دارا میباشد .

 

 

با استعداد در افزایش آرامش ذهنی شما

تجزیه تحلیل داخلی هوشمند دوربین مزایا بیشتری نسبت منتظر مزاحمان بودن را دارد . با تفسیر دقیق اطلاعات ویدئویی گرفته شده توسط این دوربین ها اهمیت خود را فراتر از امنیت افزایش می دهد. مثلا تفسیر داده های ویدئویی به نظارت بر الگوهای مصرف کمک می کند  مانند شناسایی نقاط داغ در مناطق خرید فرودگاه ؛ اطلاعاتی که می تواند برای افزایش فروش یا بهبود تجربه مسافران با شناسایی تنگناهای احتمالی در ترافیک پا استفاده شود.

با این حال، تجزیه و تحلیل دقیق به تصاویر دقیق متکی است. با دوربین های دام 8000i STELLE FLEXIDOME، قادر به ضبط تصاویر تا 4K Ultra HD میباشد ، شما می توانید هر جزئیات را ضبط کنید. بیشتر با سرعت فریم تا 60 فریم در ثانیه دوربین FLEXIDOME IP starlight 8000i به راحتی اشیاء با حرکت سریع را جذب می کند در حالی که نقاط تاریک و روشن به لطف دامنه دینامیکی بالا WDR هیچ مشکلی ندارند.

 

 

کاهش فشار و حجم کار شبکه

دوربین مداربسته بوش FLEXIDOME IP starlight 8000i دارای محدوده تشخیص کاهش نویز و پخش تصویر ترکیب شده با H.265 فشرده شده . این می تواند میزان ارسال بیت را تا 80٪ کاهش دهد تا اطلاعات ویدیو را کنترل کند .

در حالی که به طور قابل ملاحظه ای کاهش هزینه های شبکه و هزینه های ذخیره سازی بدون به خطر افتادن کیفیت ویدیو  در بر دارد. و مانند تمام دوربین های شبکه بوش، محدوده وسیعی از نرم افزارها و سخت افزارهای پیشرفته مانند مود پلت فرم اعتماد ساخته شده را برای حفظ امنیت داده های حیاتی ویدئو ارائه می دهد.

یک مفهوم در حال تغییر دسته ای در امنیت ویدئویی میباشد و  محصول جدید بوش fliexidome ip starlight مزایای مشخصی را از ابتدا ارائه می دهد.

2 دیدگاه دربارهٔ «دوربین مداربسته بوش FLEXIDOME IP starlight 8000i»

  1. بازتاب: انتخاب بهترین سامانه دوربین مدار بسته امنیتی - دوربین مدار بسته

  2. بازتاب: ملاحظات و مزایای شرکت های دوربین مدار بسته - دوربین مدار بسته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *